Jump to content

Τα πάντα για τα καρτοκινητά της Cosmote


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Γνωριζει κανεις τι ωρα μπαινουν τα δωρεαν mb στην φοιτητικη προσφορα? Γιατι σημερα με ενημερωσαν με μηνυμα κατα τις 12 το μεσημερι για τα δωρεαν λεπτα αλλα για τα mb ακομα τιποτα... :(

 

Υπάρχει μια ελαφρά καθυστέρηση όσον αφορά την προσθήκη των λεπτών και των mb .. Το μήνυμα για τα λεπτά το έλαβα στις 12,30 και αυτό για τα mb στις 8 το βράδυ ... :P

Link to comment
Share on other sites

Η προσφορα της κοσμοκαρτας για 300' με καθε ανανεωση 10€ και ανω, συνεχιζεται ως 30/11.

 

Και για τα 5e-500 MB μεχρι 31/1/14!

Link to comment
Share on other sites

Τι έγινε με το φοιτητικό του wu; απ ότι είδα ισχύουν και τα παλιά μπόνους. Δηλαδή με 10€ έχεις 1200ΜΒ ίντερνετ! 600 όταν βάλεις την κάρτα κι άλλα τόσα όταν μπει ο επόμενος μήνας! Συν τον διπλασιασμό των κολ δεμ ολ. Σούπερ
w 395 --> Nokia 6303i classic --> Nokia 3720 classic --> Nokia c2-01 --> Nokia c5-00 --> Nokia Lumia 735 τώρα: Nokia Lumia 930
Link to comment
Share on other sites

Τελικα δικαιουνται τη φοιτητικη προσφορα οσοι ειναι φοιτητες για δευτερο πτυχιο κι εχουν απλως καρτα φοιτητικη αλλα χωρισ ειιστηριο???το εχει βαλει κανεις ετσι?
Οι αγγελίες είναι επιτρεπτές μόνο στο buy&sell.
Link to comment
Share on other sites

Σύμφωνα με τους ίδιους... Δικαίωμα

εγγραφής στην προσφορά έχουν

όσοι είναι φοιτητές ΑΕΙ/ΤΕΙ

εγγεγραμμένοι στα Ιδρύματα

Τριτοβάθμιας Εκπαίδευσης.

w 395 --> Nokia 6303i classic --> Nokia 3720 classic --> Nokia c2-01 --> Nokia c5-00 --> Nokia Lumia 735 τώρα: Nokia Lumia 930
Link to comment
Share on other sites

Τελικα δικαιουνται τη φοιτητικη προσφορα οσοι ειναι φοιτητες για δευτερο πτυχιο κι εχουν απλως καρτα φοιτητικη αλλα χωρισ ειιστηριο???το εχει βαλει κανεις ετσι?

 

Ναι, μπορείς να κάνεις την ενεργοποίηση μέσα από το site.

Link to comment
Share on other sites

Τελικα δικαιουνται τη φοιτητικη προσφορα οσοι ειναι φοιτητες για δευτερο πτυχιο κι εχουν απλως καρτα φοιτητικη αλλα χωρισ ειιστηριο???το εχει βαλει κανεις ετσι?

 

Εγώ είμαι φοιτητής για 5ο πτυχίο .....

Είμαι στο 6ο έτος.

Μια χαρά έχω την προσφορά ( από πέρυσι )

Link to comment
Share on other sites

Εγώ είμαι φοιτητής για 5ο πτυχίο .....

Είμαι στο 6ο έτος.

Μια χαρά έχω την προσφορά ( από πέρυσι )

 

Respect για το 5ο πτυχίο!

Link to comment
Share on other sites

Τι έγινε με το φοιτητικό του wu; απ ότι είδα ισχύουν και τα παλιά μπόνους. Δηλαδή με 10€ έχεις 1200ΜΒ ίντερνετ! 600 όταν βάλεις την κάρτα κι άλλα τόσα όταν μπει ο επόμενος μήνας! Συν τον διπλασιασμό των κολ δεμ ολ. Σούπερ

 

Τι εννοείς ότι με 10€ έχεις 1,2GB internet? Ουσιαστικά σου προσθέτει τα προηγούμενα mb στον επόμενο μήνα? Αυτό ισχύει μόνο για 2 μήνες?

Cell phone: iPhone Xs Max 256GB

Tablet: iPad 2017 Gold 32GB

Link to comment
Share on other sites

Τι εννοείς ότι με 10€ έχεις 1,2GB internet? Ουσιαστικά σου προσθέτει τα προηγούμενα mb στον επόμενο μήνα? Αυτό ισχύει μόνο για 2 μήνες?

 

 

 

αυτό ίσχυε μέχρι τον οκτώβριο αλλά ο οκτώβριος πέρασε και ακόμα απ' ότι βλέπω συνεχίζουν να ισχύουν

w 395 --> Nokia 6303i classic --> Nokia 3720 classic --> Nokia c2-01 --> Nokia c5-00 --> Nokia Lumia 735 τώρα: Nokia Lumia 930
Link to comment
Share on other sites

Με 5 ευρώ δεν σου δίνουν κάτι. Με 10 ευρώ σου δίνουν αυτα που είπες
w 395 --> Nokia 6303i classic --> Nokia 3720 classic --> Nokia c2-01 --> Nokia c5-00 --> Nokia Lumia 735 τώρα: Nokia Lumia 930
Link to comment
Share on other sites

Ναι κι εγώ στην φοιτητική προσφορά αναφέρομαι
w 395 --> Nokia 6303i classic --> Nokia 3720 classic --> Nokia c2-01 --> Nokia c5-00 --> Nokia Lumia 735 τώρα: Nokia Lumia 930
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά γνωριζετε αν έχει γινει ανανέωση των δώρων στο reload it?Με 5€ κάρτα κέρδισα 300' προς What's up για 1 μήνα.Το ίδιο και ένας φίλος μου.
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά γνωριζετε αν έχει γινει ανανέωση των δώρων στο reload it?Με 5€ κάρτα κέρδισα 300' προς What's up για 1 μήνα.Το ίδιο και ένας φίλος μου.

 

ισχύει κανονικa σε μια γνωστή μου που πήγα να κάνω reload με κάρτα 5ευρώ που μου έδωσε τον κωδικό μπαίνω μέρα βάζω κινητό και κωδικό και μου βγάζει to σύστημα κέρδισες κωδικό κατηγορίας τάδε και ενώ περίμενα να επιλέξω τετραγώνω με πέταξε έξω ξανά μπαίνω με τον ίδιο κωδικό και στοιχεία και με πετάει έξω γραφώντας μου σφάλμα κωδικού με αριθμο τηλεφώνου ! έκπληκτος την παίρνω τηλέφωνο τις to λέω και μου λέει μου μπήκαν τριακόσια λεπτά καλά μου λέει ένα χρονο έχω να χρησιμοποιήσω to whats υπ και to είχα να με παιρνουν αλλά όταν περνώ εγώ καλό μόνο απο την vodafone και τις έκανε εντυπωση για την διάρκεια του πακέτου ένα μήνα απο ότι to άλλο δέκα πέντε μέρες !

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

Bγήκε Update της εφαρμογής whats up για κινητά android . :)

Device : Samsung Galaxy 3 (GT I5801)

Rom : Kyrillos' ROM v10 GWK74 beta

Kernel : CM7-kernel 1.3 H.V.

Min Freq: 83Mhz, Max Freq:1200Mhz

Init.d Scripts: Supercharger Storage Method Used: Hybrid Data2SD

Link to comment
Share on other sites

Bγήκε Update της εφαρμογής whats up για κινητά android . :)

 

στο android market δεν ήρθε κάτι

w 395 --> Nokia 6303i classic --> Nokia 3720 classic --> Nokia c2-01 --> Nokia c5-00 --> Nokia Lumia 735 τώρα: Nokia Lumia 930
Link to comment
Share on other sites

στο android market δεν ήρθε κάτι

 

Δεν μπορεί εγώ πριν λίγο έκανα το update :)

Device : Samsung Galaxy 3 (GT I5801)

Rom : Kyrillos' ROM v10 GWK74 beta

Kernel : CM7-kernel 1.3 H.V.

Min Freq: 83Mhz, Max Freq:1200Mhz

Init.d Scripts: Supercharger Storage Method Used: Hybrid Data2SD

Link to comment
Share on other sites

Δεν μπορεί εγώ πριν λίγο έκανα το update :)

 

Επιτελους και ενα χρησιμο update :)

Τα πιο μεγάλα ονειρα τα κάνεις οταν όλοι σε ξεχνάνε!!!
Link to comment
Share on other sites

Και εγώ το έκανα. Πάντως δε βλέπω κάποια αλλαγή.

 

Ε πως δεν βλέπεις αλλαγή....Έχει αρκετές προσθήκες :p

 

Επιτελους και ενα χρησιμο update :)

 

Συμφωνώ μαζί σου πολύ χρήσιμο...:)

Device : Samsung Galaxy 3 (GT I5801)

Rom : Kyrillos' ROM v10 GWK74 beta

Kernel : CM7-kernel 1.3 H.V.

Min Freq: 83Mhz, Max Freq:1200Mhz

Init.d Scripts: Supercharger Storage Method Used: Hybrid Data2SD

Link to comment
Share on other sites

Ε πως δεν βλέπεις αλλαγή....Έχει αρκετές προσθήκες :p

 

 

 

Συμφωνώ μαζί σου πολύ χρήσιμο...:)

 

στο xperia x8 δεν έχω δει καμιά ενημέρωση από το android market

w 395 --> Nokia 6303i classic --> Nokia 3720 classic --> Nokia c2-01 --> Nokia c5-00 --> Nokia Lumia 735 τώρα: Nokia Lumia 930
Link to comment
Share on other sites

Πολύ καλη η αναβάθμιση της what's up εφαρμογής.Η προσθήκη χαρακτηριστικών viber την κάνει ξεχωριστή. Μαθαίνεις άμεσα ποιοι είναι wu. Έμαθα για άτομα που νόμιζα οτι είχαν απλα cosmote. Τέλειο.
Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω, με την νέα εφαρμογή, στις επαφές (όταν ανοίγεις μια), κάτω από το κλήση που γράφει λέει βίντοκλήση. Κάνει βίντοκλήση όπως παλιά μέσω του δικτύου της ή τύπου Skype;
Link to comment
Share on other sites

ισχύει κανονικa σε μια γνωστή μου που πήγα να κάνω reload με κάρτα 5ευρώ που μου έδωσε τον κωδικό μπαίνω μέρα βάζω κινητό και κωδικό και μου βγάζει to σύστημα κέρδισες κωδικό κατηγορίας τάδε και ενώ περίμενα να επιλέξω τετραγώνω με πέταξε έξω ξανά μπαίνω με τον ίδιο κωδικό και στοιχεία και με πετάει έξω γραφώντας μου σφάλμα κωδικού με αριθμο τηλεφώνου ! έκπληκτος την παίρνω τηλέφωνο τις to λέω και μου λέει μου μπήκαν τριακόσια λεπτά καλά μου λέει ένα χρονο έχω να χρησιμοποιήσω to whats υπ και to είχα να με παιρνουν αλλά όταν περνώ εγώ καλό μόνο απο την vodafone και τις έκανε εντυπωση για την διάρκεια του πακέτου ένα μήνα απο ότι to άλλο δέκα πέντε μέρες !

 

Αραγε με 10€ η 20€ κάρτα κλπ δινει κάποιο καλύτερο δώρο αυτον τον καιρό?πχ 600'?Αλλα πραγματικά με έσωσε...ειχα βαλει 5€ και δεν ήξερα τι να ενεργοποιήσω,ίντερνετ η λεπτά?Οπότε εβαλα ίντερνετ και λέω δε βαριέσαι,θα βαλω λεπτά από το reload it για μια βδομάδα αλλα με εξέπληξε ευχάριστα το δωρο.Με έσωσε για αυτόν τον μήνα.

Link to comment
Share on other sites

Bγήκε Update της εφαρμογής whats up για κινητά android . :)

 

Αμα παρει πουθενα το ματι σας για καμμια αναλογη εφαρμογη (επισημη) για cosmocarta πειτε τπτ ρε παιδια... :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...