Jump to content

Τα πάντα για τα καρτοκινητά της Cosmote


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παιδια εγω αυτο που δεν μπορω να καταλαβω ειναι η κοροιδια που εχουν με τη χρεωση ανα δευτερολεπτο!Τι εννοω...πχ στα πακετα call them all λεει ελαχιστη χρεωση 3 λεπτα και μετα χρεωση ΑΝΑ ΔΕΥΤΕΡΟΛΕΠΤΟ!Ε ακομα ψαχνω καποιον που να εχει και δευτερολεπτα μεσα στο πακετο!Για παραδειγμα οταν ειχα whats up μεχρι πριν λιγους μηνες,εκανα μια κληση 3' και 06'΄ ακριβως...ε μου χρεωσε 4 λεπτα!Δεν μπορω να καταλαβω γιατι γραφουν ανα δευτερολεπτο!!Υπαρχει κανεις που να ακουει και ποσα δευτερολεπτα εχει?

 

Δεν έχεις άδικο αλλά με τα 300' δώρο που δίνουν με κάθε ανανέωση εγω είμαι μια χαρά. Μου φτάνουν και μου περισσεύουν. Μακάρι να το κρατήσουν τόσο...

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 43,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δεν έχεις άδικο αλλά με τα 300' δώρο που δίνουν με κάθε ανανέωση εγω είμαι μια χαρά. Μου φτάνουν και μου περισσεύουν. Μακάρι να το κρατήσουν τόσο...

 

Δινει και το Whats up 300 προς ολους??:/

Link to comment
Share on other sites

Η κοσμοκάρτα δίνει 300' προς όλους με κάθε ανανέωση 10€.

 

A ναι το ξερω αυτο! :)

Link to comment
Share on other sites

Αυτό λοιπόν +5€ για 500mb και δεν χρειάζομαι τίποτα άλλο. Και μένουν και 5€ στην κάρτα. Κάποτε έδινα 40αρες για συμβόλαιο και τώρα την βγάζω με 5€ τον μήνα (άντε 10 γιατί πρέπει να ανανεώνω κάθε μήνα). Καιρός ήταν να το κάνουν έτσι γιατί δεν παλευόταν. Μακάρι μόνο να το κρατήσουν γιατί αυτά δυστυχώς τα θεωρούν δώρο οπότε μπορούν να το πάρουν πισώ οποιαδήποτε στιγμη...
Link to comment
Share on other sites

Αυτό λοιπόν +5€ για 500mb και δεν χρειάζομαι τίποτα άλλο. Και μένουν και 5€ στην κάρτα. Κάποτε έδινα 40αρες για συμβόλαιο και τώρα την βγάζω με 5€ τον μήνα (άντε 10 γιατί πρέπει να ανανεώνω κάθε μήνα). Καιρός ήταν να το κάνουν έτσι γιατί δεν παλευόταν. Μακάρι μόνο να το κρατήσουν γιατί αυτά δυστυχώς τα θεωρούν δώρο οπότε μπορούν να το πάρουν πισώ οποιαδήποτε στιγμη...

 

Μια χαρα!Πως και δεν ηρθες F2G που εχει 1GB με 5 ευρω?

Link to comment
Share on other sites

Μια χαρα!Πως και δεν ηρθες F2G που εχει 1GB με 5 ευρω?

 

Γιατι στο f2g πρεπει να σαι επιστημονας και να χεις μνημη ελεφαντα για τα super duper και καλα πακετα...και ουτε εχει ενα λεπτο το λεπτο προς 2 αριθμους...τα 600 λεπτα τυπου whats up ειναι ξεπερασμενα πια για μενα...θελουμε λεπτα προς ολους οπως η cosmocarta και το vf καρτοκινητο...ελεος με τη wind...μονο το 1gb εχει

Link to comment
Share on other sites

Γιατι στο f2g πρεπει να σαι επιστημονας και να χεις μνημη ελεφαντα για τα super duper και καλα πακετα...και ουτε εχει ενα λεπτο το λεπτο προς 2 αριθμους...τα 600 λεπτα τυπου whats up ειναι ξεπερασμενα πια για μενα...θελουμε λεπτα προς ολους οπως η cosmocarta και το vf καρτοκινητο...ελεος με τη wind...μονο το 1gb εχει
στο f2g με 10 ευρω(συν φορους) μπορεις να εχεις 300+200+200 προς ολους
Link to comment
Share on other sites

Μια χαρα!Πως και δεν ηρθες F2G που εχει 1GB με 5 ευρω?

 

Εντάξει λίγο πολύ όλες οι εταιρίες παρόμοια βγάζουν. Στην κοσμοκάρτα έμεινα γιατί όπως είπα με 10 τον μήνα με καλύπτει και περισσεύουν και 5€ τον μήνα για τους δύσκολους μήνες αν χρειαστεί. Άσε που αν ανανεώσεις τα 500gb πριν λήξουν μεταφέρονται και προστίθενται στα καινούργια 500gb. Κορυφαίο!!! και όπως είπα τα 300' είναι προς όλους δώρο και χωρίς καμία χρεώση. Τα 10 μένουν στην κάρτα

Link to comment
Share on other sites

Εντάξει λίγο πολύ όλες οι εταιρίες παρόμοια βγάζουν. Στην κοσμοκάρτα έμεινα γιατί όπως είπα με 10 τον μήνα με καλύπτει και περισσεύουν και 5€ τον μήνα για τους δύσκολους μήνες αν χρειαστεί. Άσε που αν ανανεώσεις τα 500gb πριν λήξουν μεταφέρονται και προστίθενται στα καινούργια 500gb. Κορυφαίο!!! και όπως είπα τα 300' είναι προς όλους δώρο και χωρίς καμία χρεώση. Τα 10 μένουν στην κάρτα

 

Για τον φιλο απο πανω που λεει ελεος με την Wind μονο το 1Gb εχει δεν εχει δικιο!Με καλυψε ο Fuorigioco απο κατω!Εχεις δικιο απλα εμενα μ ενοχλει το γεγονος οτι στην cosmote και στη Vodafone τα 300 λεπτα δεν τα δινουν προς την αντοιστιχη F2G(Cu και Whats up)αλλα στα καρτοκινητα τους που για να παρεις ενα πακετο με επιπλεον 80 λεπτα θες 7 ευρω ενω στο F2G με 5 ευρω εχεις 200 λεπτα!Παντως οπως μου ειπες αφου σου φτανουν δεν εχεις κανενα προβλημα!!:)

Edited by George6633
Link to comment
Share on other sites

στο f2g με 10 ευρω(συν φορους) μπορεις να εχεις 300+200+200 προς ολους

 

Εχεις δικιο τελικα...αλλα και παλι εμενα δε με συμφερει η wind...

Link to comment
Share on other sites

Επιτελους , η wu φαίνεται να ξυπναει.

Νέο πρόγραμμα ανακοινωσε στο σάιτ της.

 

Με κάθε 5ευρη ανανέωση δωρεαν 300' προς wu και με αγορα 5€ άλλα 200' προς wu και 100' προς όλους(εθνικά σταθερά και κινητα)

Link to comment
Share on other sites

Επιτελους , η wu φαίνεται να ξυπναει.

Νέο πρόγραμμα ανακοινωσε στο σάιτ της.

 

Με κάθε 5ευρη ανανέωση δωρεαν 300' προς wu και με αγορα 5€ άλλα 200' προς wu και 100' προς όλους(εθνικά σταθερά και κινητα)

 

Την πάτησα ΚΑΙ ΦΕΤΟΣ με την πρωταπριλιά. Πάλι μου τη φέρατε.

Ζητείται άτομο με πρόγραμμα cosmote gigamax unlimited για να του δίνω €10 τον μήνα για να αποκτήσω 1 extra sim στο συμβόλαιό του
Link to comment
Share on other sites

Έστειλα ΕΒ στο 1314 από ένα νέο πακέτο Cosmokarta και έλαβα την εξής απάντηση

Η ΕΓΓΡΑΦΗ ΣΤΗΝ ΥΠΗΡΕΣΙΑ ΕΙΣΕΡΧΟΜΕΝΩΝ/ΕΞΕΡΧΟΜΕΝΩΝ ΚΛΗΣΕΩΝ ΕΧΕΙ ΣΤΑΜΑΤΗΣΗΕΙ ΑΠΟ 01/04/2013

Τέρμα και αυτό ....

Link to comment
Share on other sites

Βασίλη, αυτό τι ήταν ακριβώς;

Ο "δάσκαλος", ζαίος και με άποψη επί παντός επιστητού και οι "δικαστές" της Vodafone (κατά πρώτο λόγο) και της Cosmote.😅

Link to comment
Share on other sites

Βασίλη, αυτό τι ήταν ακριβώς;

 

bonus εισερχομενων εξερχομενων κλησεων

ΜΑΘΕ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΠΡΩΤΟΥΣ!!!
Link to comment
Share on other sites

Ελεος που καταργησανε το μπονους εισερχομενων και εξερχομενων κλησεωω... Συνηθως γυρω στα 5€ επαιρνα απο εκει!

Απ' οτι ειδα το κατεβασαν και απο το site τους.

Nokia 3310, 3510, 3510i, n81, n82, n95, Lumia 625 | SE T610, K700i, k750i, M600 | Sony Xperia Z1 | Samsung Galaxy S2, Galaxy S Advance, Note 4F | Apple iPhone 4s | Motorola Atrix 4G | HTC Touch HD, HD 2, Desire, Desire HD, Desire S

Current devices: iPhone 6s, Ipad 2

Δημήτρης

Link to comment
Share on other sites

Έστειλα ΕΒ στο 1314 από ένα νέο πακέτο Cosmokarta και έλαβα την εξής απάντηση

Η ΕΓΓΡΑΦΗ ΣΤΗΝ ΥΠΗΡΕΣΙΑ ΕΙΣΕΡΧΟΜΕΝΩΝ/ΕΞΕΡΧΟΜΕΝΩΝ ΚΛΗΣΕΩΝ ΕΧΕΙ ΣΤΑΜΑΤΗΣΗΕΙ ΑΠΟ 01/04/2013

Τέρμα και αυτό ....

 

Μα ποσο ζωα ειναι?

Πολλες φορες, ενας λογος που ηθελα να βαλω καρτα, ειναι για να παρω το bonus απο τις συνομιλιες μου τον προηγουμενο μηνα.

Τωρα θα παρουν τα @@@@ μου στην cosmote!

Link to comment
Share on other sites

έχω χάσει για 3η φορά 1 ευρώ από πλοήγηση στο m.whatsup.gr. έστειλα mail στην κοσμοτέ να μου το επιστρέψει..πρέπει να πάρω και τηλέφωνο; :mad
Link to comment
Share on other sites

έχω χάσει για 3η φορά 1 ευρώ από πλοήγηση στο m.whatsup.gr. έστειλα mail στην κοσμοτέ να μου το επιστρέψει..πρέπει να πάρω και τηλέφωνο; :mad

 

Απλά τα πράματα.

Την ώρα που εσύ είσαι στο m.whatsup.gr οι εφαρμογές του κινητού σου κάνουν Update.

Άρα μια χαρά πρέπει να χρεωθείς.

Link to comment
Share on other sites

καλημερα σε ολους,

το ιντερνετ ρε παιδια μονο σε μενα χθες ηταν τρα-γι-κο;

το απογευμα και το βραδυ προσπαθουσα ποση ωρα να συνδεθω,

και τις δυο φορες τίποτα, στιγμιαια μονο μου φορτωσε μιση σελιδα και κοπηκε στην μεση,

πανω αριστερα μου εχει εικονιδια για την κατασταση της συνδεσης, εδειχνε να μην συνδεεται με τίποτα,

ακομα και να κοβεται, εχω την εντυπωση οτι η προβλημα της cosmote ηταν ή του server του opera

(γιατι ως γνωστον οσοι χρησιμοποιουμε opera mini συνδεομαστε στον server της opera πρωτα

κι αυτος μας φερνει τις σελιδες),

τεσπα, ειχε κανεις αλλος προβλημα χθες;

 

Ομάδα Διαχείρισης: Απαγορεύεται η γραφή sms.

Edited by mcde
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...