Jump to content

Τα πάντα για τα καρτοκινητά της Cosmote


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

εμενα ειχαν κανει λαθος το πατρωνυμο, πηγα στο γερμανο, εβγαλαν φωτοτυπια την ταυτοτητα, εγραψαν πανω στη φωτοτυπια ενα χειρογραφο μηνυμα και το εστειλαν με φαξ στα κεντρικα.

Δεν είναι ακριβώς :offtopic: , έχει μια ψιλοσχέση:

Ξεκινούν οι καταθέσεις φορολογικών δηλώσεων

Στα νέα έντυπα Ε1, η αναγραφή του αριθμού κινητού τηλεφώνου είναι υποχρεωτική, προκειμένου οι υπηρεσίες του υπουργείου Οικονομικών να μπορούν να ζητούν διευκρινήσεις από τους φορολογουμένους.

http://www.kathimerini.gr/4dcgi/_w_articles_kathremote_1_01/03/2010_325842

 

οπότε φροντίστε να ταυτοποιήσετε με τα σωστά στοιχεία τα καρτοκινητά σας!

(κρατικός εξαναγκασμός!) :X

end of mini :offtopic:

Edited by peramatz
Link to comment
Share on other sites

Παιδία ήξερα για την προσφορά με τα 3 ευρώ και μετά διάβασα όλα αυτα.Αλλά τώρα έχω κάνει ανανέωση και μετα ενεργοποίησα τα 1500+1500 τηλεφωνόντας στο 1330.Όταν στέλνω υπόλοιπο μου λέει το προηγούμενο υπόλοιπο.Θα πρέπει να ξανακάνω ανανέωση ή να περιμένω;
Link to comment
Share on other sites

Παιδία ήξερα για την προσφορά με τα 3 ευρώ και μετά διάβασα όλα αυτα.Αλλά τώρα έχω κάνει ανανέωση και μετα ενεργοποίησα τα 1500+1500 τηλεφωνόντας στο 1330.Όταν στέλνω υπόλοιπο μου λέει το προηγούμενο υπόλοιπο.Θα πρέπει να ξανακάνω ανανέωση ή να περιμένω;

 

Oταν σου τελειωσουν τα λεπτα που τωρα εχεις, θα κανεις μια ανανεωση και θα μπουν αυτοματα τα 1500.

Link to comment
Share on other sites

Καταρχήν για να έχεις ΔΩΡΕΑΝ το CALL THEM ALL 1500 (call1500) θα πρέπει πρώτα πρώτα να το ενεργοποιήσεις κάνοντας κλήση στο 1330. Μετά με κάθε ανανέωση θα έχεις το call1500.

Αν δεν κάνεις ενεργοποίηση μπορείς να έχεις το call1500 με κόστος 3€ στέλνοντας ένα δωρεάν μήνυμα στο 1313 το λεκτικό 1500.

Για να μάθεις το υπόλοιπο από το call1500 στέλνεις ένα δωρεάν μήνυμα στο 1313 το λεκτικό Υ ή ΥΠΟΛ ή YPOL.

Αν έχεις υπόλοιπο χρόνου ομιλίας από προηγούμενο πακέτο call them all και ενεργοποιήσεις το FREE CALL1500 (κλήση στο 1330) τότε στην επόμενη ανανέωση χρόνου ομιλίας θα έχεις ΕΠΙΠΛΕΟΝ το call1500. Δηλαδή αν σήμερα είχες 225 λεπτά και 100 sms υπόλοιπο από άλλο call them all μέχρι την 10/03/20010 μετά την ανανέωση θα έχεις 225 λεπτά και 100 sms μέχρι την 10/03/2010 ΚΑΙ ΕΠΙΠΛΕΟΝ 1500+1500 μέχρι την 01/04/2010.

Τέλος επειδή αναφέρθηκε σε προηγούμενο post η περίπτωση που κάποιος καταναλώσει το call1500 μέσα σε δύο ημέρες και κάνει ανανέωση μετά τι θα ισχύσει θα πω ότι με το που κάνεις ανανέωση χρόνου ομιλίας σβήνονται τα προηγούμενα λεπτά και μηνύματα που είχες από το FREE CALL1500 και έχεις ανανεωμένο και αυτούσιο το call1500. ΠΡΟΣΟΧΗ σβήνονται ΜΟΝΟ από το FREE CALL1500 και ΟΧΙ από άλλο πακέτο. Ας το κάνεις αυτό κάθε 2 ώρες που λέει ο λόγος. Δεν υπάρχει κάποιος περιορισμός. Άλλωστε το αναφέρει ρητά "με κάθε ανανέωση χρόνου ομιλίας http://www.whatsup.gr/services/call-them-all-1500 ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΨΙΛΑ ΓΡΑΜΜΑΤΑ

Link to comment
Share on other sites

δηλαδη απο την ωρα που βαζεις καρτα εχεις και 1500.

αν σε 5 μερες ξαναβαλεις καρτα τα ανανεωνεις παλι σε 1500? καλα καταλαβα?

Link to comment
Share on other sites

δηλαδη απο την ωρα που βαζεις καρτα εχεις και 1500.

αν σε 5 μερες ξαναβαλεις καρτα τα ανανεωνεις παλι σε 1500? καλα καταλαβα?

 

Σωστά. Όποτε κάνεις ανανέωση θα έχεις το call1500.

Link to comment
Share on other sites

Η cosmote ανακοίνωσε και της διευκρινήσεις για την υπηρεσία FREE CALL THEM ALL 1500

 

 

Δωρεάν Call Them All 1500 με κάθε ανανέωση

 

Στον κόσμο του What’s Up όλα είναι δυνατά, ακόμα και να μιλάς και να γράφεις δωρεάν!

Τώρα με κάθε ανανέωση χρόνου ομιλίας για όλο το 2010 έχεις εντελώς δωρεάν το Call Them All 1500 για να μιλάς 1500 λεπτά και να στέλνεις 1500 SMS προς όλο τον κόσμο του What’s Up για ένα μήνα!

Για εγγραφή, απλώς κάλεσε δωρεάν το 1330. Ισχύει για εγγραφές και ανανεώσεις χρόνου ομιλίας μέχρι 31/12/2010.

 

 

  • Η εγγραφή στην προσφορά του Call Them All 1500 πραγματοποιείται με δωρεάν κλήση στο 1330.
  • Ελάχιστος χρόνος χρέωσης 3 λεπτά για κλήσεις ομιλίας και Video Κλήσεις και στη συνέχεια η χρέωση γίνεται ανά δευτερόλεπτο.
  • Αν ξεπεράσετε το όριο των 1500 λεπτών ή των 1500 SMS, θα χρεωθείτε για το χρόνο των επιπλέον λεπτών ή μηνυμάτων, με βάση τις ισχύουσες χρεώσεις.
  • Tα δωρεάν λεπτά ομιλίας και Video Kλήσεων και τα δωρεάν SMS της υπηρεσίας Call Them All 1500 ομιλίας αφορούν προορισμούς What's Up.
  • Διάρκεια ισχύος των δωρεάν μονάδων 30 ημέρες από την ενεργοποίηση της υπηρεσίας
  • Εγγραφή στη προσφορά όπου το Call Them All 1500 δίδεται δωρεάν με κάθε ανανέωση χρόνου ομιλίας συνεπάγεται αυτόματη διαγραφή από την δυνατότητα ενεργοποίησης του χρεώσιμου πακέτου Call Them All 1500 με κόστος 3€ (εφόσον ο συνδρομητής είχε πραγματοποιήσει σχετική εγγραφή).
  • Σε περίπτωση που συνδρομητής What’s Up έχει εγγραφεί μέχρι 01/03/2010 στην υπηρεσία που προσφέρει το Call Them All 1500 με κόστος 3€ και δεν πραγματοποιήσει εγγραφή στην πρόσφορά όπου το Call Them All 1500 δίδεται δωρεάν με κάθε ανανέωση χρόνου ομιλίας τότε θα μπορεί μέχρι 31/12/2010 να ενεργοποιεί τις υπηρεσίες Call Them All 1500 (με αποστολή μηνύματος 1500 στο 1313), Call Them All 600 (με αποστολή μηνύματος 600 στο 1313), Call Them All Plus (με αποστολή μηνύματος PLUS στο 1313) ή SMS Them All 600 (με αποστολή μηνύματος SMS600 στο 1313) με χρέωση 3€. Ο ως άνω συνδρομητής δεν θα λαμβάνει την υπηρεσία Call Them All 1500 όταν ανανεώνει τον χρόνο ομιλίας του.
  • Κάθε φορά που ο συνδρομητής ανανεώνει το χρόνο ομιλίας του διαγράφονται τυχόν υπολειπόμενα δωρεάν λεπτά & SMS από προηγούμενη ενεργοποίηση του δωρεάν Call Them All 1500 και του δίνεται νέο πακέτο 1.500 δωρεάν λεπτών ομιλίας & videoκλήσεων και 1.500 δωρεάν SMS με διάρκεια ισχύος για 30 ημέρες από τη στιγμή της τελευταίας ανανέωσης.
  • Το ελάχιστο ποσό ανανέωσης χρόνου ομιλίας για την απόδοση του δωρεάν Call Them All 1500 είναι 5€.
  • Τα δωρεάν λεπτά ομιλίας του Call Them All 1500 από ανανέωση χρόνου ομιλίας δεν μπορούν να μεταφερθούν με χρήση της υπηρεσίας Call Them All Supershare.
  • Σε περίπτωση περιαγωγής, δεν ισχύουν οι δωρεάν μονάδες της Υπηρεσίας, ακόμη και αν ο χρήστης εξακολουθεί να είναι εγγεγραμμένος σε αυτήν. Κατά την περιαγωγή, ισχύουν οι χρεώσεις βάσει του τιμοκαταλόγου Περιαγωγής.

Στις τιμές συμπεριλαμβάνεται Φ.Π.Α. 19%

 

http://bit.ly/dcgN9i

Link to comment
Share on other sites

το πακετο οπως λετε δηλαδη με τα 3 ευρω μπορω να το χρησιμοποιω και να το ενεργοποιω ακομα αμα δεν εγγραφω στην υπερεσια με τα δωρεαν με καθε ανανεωση.στο σαιτ ομως του whats up δεν το εχει καθολου το πακετο με τα 3 ευρω.ειναι σιγουο οτι ισχυει ακομα για ενεργοποιησεις?
Link to comment
Share on other sites

το πακετο οπως λετε δηλαδη με τα 3 ευρω μπορω να το χρησιμοποιω και να το ενεργοποιω ακομα αμα δεν εγγραφω στην υπερεσια με τα δωρεαν με καθε ανανεωση.στο σαιτ ομως του whats up δεν το εχει καθολου το πακετο με τα 3 ευρω.ειναι σιγουο οτι ισχυει ακομα για ενεργοποιησεις?

 

Στο προηγούμενο post αναφέρει:

"Σε περίπτωση που συνδρομητής What’s Up έχει εγγραφεί μέχρι 01/03/2010 στην υπηρεσία που προσφέρει το Call Them All 1500 με κόστος 3€ και δεν πραγματοποιήσει εγγραφή στην πρόσφορά όπου το Call Them All 1500 δίδεται δωρεάν με κάθε ανανέωση χρόνου ομιλίας τότε θα μπορεί μέχρι 31/12/2010 να ενεργοποιεί τις υπηρεσίες Call Them All 1500 (με αποστολή μηνύματος 1500 στο 1313), Call Them All 600 (με αποστολή μηνύματος 600 στο 1313), Call Them All Plus (με αποστολή μηνύματος PLUS στο 1313) ή SMS Them All 600 (με αποστολή μηνύματος SMS600 στο 1313) με χρέωση 3€. Ο ως άνω συνδρομητής δεν θα λαμβάνει την υπηρεσία Call Them All 1500 όταν ανανεώνει τον χρόνο ομιλίας του."

Link to comment
Share on other sites

Στο προηγούμενο post αναφέρει:

"Σε περίπτωση που συνδρομητής What’s Up έχει εγγραφεί μέχρι 01/03/2010 στην υπηρεσία που προσφέρει το Call Them All 1500 με κόστος 3€ και δεν πραγματοποιήσει εγγραφή στην πρόσφορά όπου το Call Them All 1500 δίδεται δωρεάν με κάθε ανανέωση χρόνου ομιλίας τότε θα μπορεί μέχρι 31/12/2010 να ενεργοποιεί τις υπηρεσίες Call Them All 1500 (με αποστολή μηνύματος 1500 στο 1313), Call Them All 600 (με αποστολή μηνύματος 600 στο 1313), Call Them All Plus (με αποστολή μηνύματος PLUS στο 1313) ή SMS Them All 600 (με αποστολή μηνύματος SMS600 στο 1313) με χρέωση 3€. Ο ως άνω συνδρομητής δεν θα λαμβάνει την υπηρεσία Call Them All 1500 όταν ανανεώνει τον χρόνο ομιλίας του."

 

εγω εβαλα απο σημερα whats up νουμερο και αρα δεν εχω ενεργοποιησει τηνα υπηρεσια με τα 3 ευρω μεχρι 1/3.θα μπορω ομως να τη χρησιμοποιω τωρα?

Link to comment
Share on other sites

εγω εβαλα απο σημερα whats up νουμερο και αρα δεν εχω ενεργοποιησει τηνα υπηρεσια με τα 3 ευρω μεχρι 1/3.θα μπορω ομως να τη χρησιμοποιω τωρα?

 

Αφού το έβαλες σήμερα στείλε 1500 στο 1313 πριν καλέσεις το 1330. Το ποιο πιθανό είναι να μην μπορέσεις να αγοράσεις το call1500 με 3 ευρώ. Δεν έχεις να χάσεις κάτι.

Link to comment
Share on other sites

ενα βασικο αρνητικο της υπηρεσιας του 1330 ειναι οτι αν τελειωσουν τα 1.500' & 1.500 sms σε λιγοτερο απο 30 ημερες, εισαι υποχρεωμενος να κανεις εκ νεου ανανεωση για να τα ξανααποκτησεις.

συνεπως, μακαρι και μετα την 01/03/2010 να μπορουμε να ενεργοποιησουμε το πακετο των 1.500' & 1.500 sms με τα 3€.

επισης, αυτο που καταλαβα ειναι οτι αν γραφτεις στην υπηρεσια του 1330, δεν υπαρχει επιστροφη στο πακετο με τα 3€.

κι επισης, αν εχεις ενεργοποιησει τη υπηρεσια του 1330, δεν μπορεις να ενεργοποιησεις το πακετο των 3€. ειδικοτερα, το τελευταιο που ανεφερα, θα ελυνε τα χερια ολων για το λογο που εγραψα στην πρωτη φραση μου.

Siemens C10, Nokia 3210, Sony Ericsson T68i, Nokia 6600 Original Black, Nokia N70 Music Edition, Nokia 6300 Original White, Apple iPhone 3GS White, Apple iPhone 4S,

Apple iPhone 4, Nokia 6700 Slide Petrol Blue

Link to comment
Share on other sites

αφου εχω ενα αυρω στην καρτα μεσα μονο και εχω παρει μια 5ευρη για να ανανεωσω και θελω να ξερω αν γινεται αυτο με τα 3 ετρω πριν ανανεωσω αλλιως να ενεργοποιησω πρωτα τη νεα υπηρεσια και μετα να ανανεωσω:O
Link to comment
Share on other sites

αφου εχω ενα αυρω στην καρτα μεσα μονο και εχω παρει μια 5ευρη για να ανανεωσω και θελω να ξερω αν γινεται αυτο με τα 3 ετρω πριν ανανεωσω αλλιως να ενεργοποιησω πρωτα τη νεα υπηρεσια και μετα να ανανεωσω:O

 

Παρε πρωτα το 1330 και μετα βαλε την καρτα.

ΜΑΘΕ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΠΡΩΤΟΥΣ!!!
Link to comment
Share on other sites

Tωρα που εγω εχω ακομη τα 1000&1000 απο το 2009(λογο φοιτητικης προσφορας) αναιρούνται με την νεα προσφορα ετσι? Εχω γραφτει στο 1330...
Link to comment
Share on other sites

Tωρα που εγω εχω ακομη τα 1000&1000 απο το 2009(λογο φοιτητικης προσφορας) αναιρούνται με την νεα προσφορα ετσι? Εχω γραφτει στο 1330...

 

κατα πασα πιθανοτητα οχι. αλλο η μια προσφορα και αλλο η αλλη

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Αν βγάλουν και απεριόριστα για όλη την Cosmo, θα καταργήσω το συμβόλαιό μου.. Υπάρχει περίπτωση λέτε; Εννοώ να το κάνουν ακριβώς όπως οι κόκκινοι (με 5 ευρώ κάρτα απεριόριστα μόνο προς what's up και με 10 ευρώ κάρτα προς όλη την Cosmo)! :D
Link to comment
Share on other sites

κατα πασα πιθανοτητα οχι. αλλο η μια προσφορα και αλλο η αλλη

 

Οχι οτι ακυρωνετε τεχνικα, αλλα ουσιαστικα οποτε βαζω καρτα θα παιρνω 1500 δεν θα εχω την εννοια να την βαζω πριν την 1η καθε μηνα...αυτο εννοω.

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παιδια.θα ηθελα καποιες διευκρινισεις σχετικα με το προγραμμα 1500 λεπτα και 1500 μηνυματα δωρεαν μονο με μια ανανεωση καρτας!αν γνωριζει καποιος εγκυρα ας απαντησει,κι οχι με υποθεσεις!εκανα κι εγω αυτο το πακετο αλλα μαλλον βιαστικα!για παραδειγμα αν μου τελειωσουν τα 1500 η περασει ο μηνας και ειμαι καπου που δε μπορω να παρω καρτα,τι γινεται?μπορω να κανω ανανεωση με χρεωση 3 ευρω οπως πρωτα η θα πρεπει υποχρεωτικα να βαλω νεα καρτα και να κανω το τηλεφωνο κουμπαρα?κατι ακομη,πρωτα οταν βαζαμε καρτα ειχαμε δωρεαν μηνυματα ,αναλογα τη καρτα,αλλα προς ολους!τωρα ειναι 1500 αλλα αποκλειστηκα προς wats up η θα περνουμε και καποια δωρεαν προς ολους οπως και πρωτα?κατι τελευταιο,γνωριζετε αν μπορουμε να γυρισουμε στο παλιο πακετο με χρεωση 3 ευρω και να μη ψαχνουμε για καρτα οτι ωρα του ερχεται?ή αν στο υπαρχον πακετο στειλω 1500 στο 1313 με χρεωση 3 θα το δεχτει?παντως αν εκαναν αυτη τη δηθεν προσφορα για να μας ''υποχρεωνουν'' καθε μηνα να βαζουμε κι απο 5 αντι για 3 ευρω ειναι πολυ μπιπ!δυστυχως ειδαμε το τυρι αλλα οχι τη φακα!οποιος γνωριζει κατι σχετικα με τις παραπανω αποριες μου ας απαντησει.ευχαριστω!
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παιδια.θα ηθελα καποιες διευκρινισεις σχετικα με το προγραμμα 1500 λεπτα και 1500 μηνυματα δωρεαν μονο με μια ανανεωση καρτας!αν γνωριζει καποιος εγκυρα ας απαντησει,κι οχι με υποθεσεις!εκανα κι εγω αυτο το πακετο αλλα μαλλον βιαστικα!για παραδειγμα αν μου τελειωσουν τα 1500 η περασει ο μηνας και ειμαι καπου που δε μπορω να παρω καρτα,τι γινεται?μπορω να κανω ανανεωση με χρεωση 3 ευρω οπως πρωτα η θα πρεπει υποχρεωτικα να βαλω νεα καρτα και να κανω το τηλεφωνο κουμπαρα?

τεχνικα δεν υφισταται πλεον το πακετο με τα 3€ διοτι χθες δοκιμασα πριν εγγραφω στο 1330 να ενεργοποιησω το πακετο των 3€ στελνοντας 1500 στο 1313 ωστε να μου ερθει ανταπαντηση απο την what's up οτι η υπηρεσια call them all 1500 εγινε ακομα καλυτερη και να με παραπεμπει στο 1330. επισης, για να σιγουρευτω για τον αν οντως υφισταται ή οχι το πακετο των 3€, αφου εκανα την ενεργοποιηση στο 1330, δοκιμασα μπας και λειτουργει το 1500 στο 1313, αλλα μου ηρθε απαντηση οτι πρεπει να κανω ανανεωση για να τα εχω.

συνεπως, εισαι αναγκασμενος να βαλεις μια εκ των παραπανω, στη συγκεκριμενη περιπτωση 5€, αφου πρωτα εγγραφεις στο 1330

κατι ακομη,πρωτα οταν βαζαμε καρτα ειχαμε δωρεαν μηνυματα ,αναλογα τη καρτα,αλλα προς ολους!τωρα ειναι 1500 αλλα αποκλειστηκα προς wats up η θα περνουμε και καποια δωρεαν προς ολους οπως και πρωτα?

δεν αλλαζει απολυτως τιποτα σε αυτο.

με τα 5€ εχεις 5 δωρεαν sms προς ολους, με τα 10€, 10 δωρεαν sms κ.ο.κ

κατι τελευταιο,γνωριζετε αν μπορουμε να γυρισουμε στο παλιο πακετο με χρεωση 3 ευρω και να μη ψαχνουμε για καρτα οτι ωρα του ερχεται?ή αν στο υπαρχον πακετο στειλω 1500 στο 1313 με χρεωση 3 θα το δεχτει?παντως αν εκαναν αυτη τη δηθεν προσφορα για να μας ''υποχρεωνουν'' καθε μηνα να βαζουμε κι απο 5 αντι για 3 ευρω ειναι πολυ μπιπ!δυστυχως ειδαμε το τυρι αλλα οχι τη φακα!οποιος γνωριζει κατι σχετικα με τις παραπανω αποριες μου ας απαντησει.ευχαριστω!

πλεον, το πακετο των 3€ δεν υφισταται οπως προειπα και παραπανω.

στην ουσια ειμαστε υποχρεωμενοι να κανουμε τουλαχιστον μια ανανεωση, εστω και 5€, ωστε ειτε να εχουμε ξανα 1.500' & 1.500 sms ειτε να εχουμε 5€ ωστε να κανουμε κλησεις ή να στειλουμε μηνυματα προς ολα τα υπολοιπα δικτυα.

Siemens C10, Nokia 3210, Sony Ericsson T68i, Nokia 6600 Original Black, Nokia N70 Music Edition, Nokia 6300 Original White, Apple iPhone 3GS White, Apple iPhone 4S,

Apple iPhone 4, Nokia 6700 Slide Petrol Blue

Link to comment
Share on other sites

Το πακέτο call1500 με κόστος 3€ ισχύει μόνο για όσους το είχαν ενεργοποιήσει πριν την 1/3/2010 και δεν έχουν ενεργοποιήσει την προσφορά μέσα από το 1330.
Link to comment
Share on other sites

Το πακέτο call1500 με κόστος 3€ ισχύει μόνο για όσους το είχαν ενεργοποιήσει πριν την 1/3/2010 και δεν έχουν ενεργοποιήσει την προσφορά μέσα από το 1330.

οσοι προλαβαν να το ενεργοποιησουν πριν την 01/03/2010 θα μπορουν να το χρησιμοποιησουν ξανα και μετα το περας του πακετου;

Siemens C10, Nokia 3210, Sony Ericsson T68i, Nokia 6600 Original Black, Nokia N70 Music Edition, Nokia 6300 Original White, Apple iPhone 3GS White, Apple iPhone 4S,

Apple iPhone 4, Nokia 6700 Slide Petrol Blue

Link to comment
Share on other sites

Παιδια να ρωτησω κατι! Εχει η cosmote για τις καρτες προγραμμα με ιντερνετ?οπως αυτο της wind ας πουμε;

Cell phone: iPhone Xs Max 256GB

Tablet: iPad 2017 Gold 32GB

Link to comment
Share on other sites

Παιδια να ρωτησω κατι! Εχει η cosmote για τις καρτες προγραμμα με ιντερνετ?οπως αυτο της wind ας πουμε;

με 4€ 40MB αλλα δεν ειναι κανονικο internet αλλα wap

Siemens C10, Nokia 3210, Sony Ericsson T68i, Nokia 6600 Original Black, Nokia N70 Music Edition, Nokia 6300 Original White, Apple iPhone 3GS White, Apple iPhone 4S,

Apple iPhone 4, Nokia 6700 Slide Petrol Blue

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...