Jump to content

Τα πάντα για τα καρτοκινητά της Cosmote


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εγώ έκανα εγγραφή στο payzy πριν 7 μέρες που ήμουν voda. Τους έστειλα ότι έχει 3 μερες είμαι frog cosmote, και με είπαν τα διακαιουσε τα απεριόριστα data για 1 μήνα. Εντός μιας μέρας θα τα λάβετε. Πέρασαν 2 και περιμένω να μπουν.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 42,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

1 minute ago, panbet said:

Εγώ έκανα εγγραφή στο payzy πριν 7 μέρες που ήμουν voda. Τους έστειλα ότι έχει 3 μερες είμαι frog cosmote, και με είπαν τα διακαιουσε τα απεριόριστα data για 1 μήνα. Εντός μιας μέρας θα τα λάβετε. Πέρασαν 2 και περιμένω να μπουν.

Έπρεπε να περιμένεις να έρθεις στην cosmote και ΜΕΤΑ να κάνεις εγγραφή στο payzy.

Θα στα δώσουν αλλά θέλει κυνήγι.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,

Για το payzy όποιος γνωρίζει.

Έχω παλιό κινητό χωρίς να είναι στα άμεσα σχέδια να το αλλάξω. (Samsung J5 2016)

1) Μέσω του store δεν υποστηρίζεται η συγκεκριμένη εφαρμογή. Υπάρχει άλλος τρόπος να μπει;

2) Οι συναλλαγές με την άυλη κάρτα του payzy μετράνε στο χτίσιμο του αφορολόγητου;

Ευχαριστώ για όποιον ασχοληθεί να απαντήσει.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και από μένα.

Την Τετάρτη μου ήρθε και εμένα το μήνυμα "ευχαριστούμε για την εμπιστοσύνη σου, έχεις απεριόριστα data για ένα μήνα τα οποία μπορώ να τα ενεργοποιήσω μέχρι 15 Νοεμβρίου."

Σήμερα στο app mycosmote εμφάνισε και banner όπου δίνει σε μένα αλλά και στον αριθμό της γυναίκας το ίδιο δώρο. Προφανώς γιατί είναι συνδεδεμένο με το cosmote One παρότι είναι στο όνομα της. Στα παιδιά που έχω Frog δεν μου δίνει επιλογή ενεργοποίησης.

1931317970__Viber_2022-10-15_17-17-05-073.thumb.jpg.9abc7950c8b635bd2c64d1653f7bf106.jpg    

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, albiz said:

Καλησπέρα και από μένα.

Την Τετάρτη μου ήρθε και εμένα το μήνυμα "ευχαριστούμε για την εμπιστοσύνη σου, έχεις απεριόριστα data για ένα μήνα τα οποία μπορώ να τα ενεργοποιήσω μέχρι 15 Νοεμβρίου."

Σήμερα στο app mycosmote εμφάνισε και banner όπου δίνει σε μένα αλλά και στον αριθμό της γυναίκας το ίδιο δώρο. Προφανώς γιατί είναι συνδεδεμένο με το cosmote One παρότι είναι στο όνομα της. Στα παιδιά που έχω Frog δεν μου δίνει επιλογή ενεργοποίησης.

1931317970__Viber_2022-10-15_17-17-05-073.thumb.jpg.9abc7950c8b635bd2c64d1653f7bf106.jpg    

Το ερώτημα είναι ΠΟΤΕ 'βολεύει' να βάλεις τα απεριόριστα για 1 μήνα?

Link to comment
Share on other sites

15 ώρες πριν, GREGORYMO said:

Το ερώτημα είναι ΠΟΤΕ 'βολεύει' να βάλεις τα απεριόριστα για 1 μήνα?

Δε βρήκατε ακόμη για ποιό λόγο σας τα έδωσε η Cosmote; Πχ λόγω εγγραφής στο payzy?

Προφανώς και 1 μέρα πριν την ενεργοποίηση πακέτων data μηνιαίας διάρκειας που επανεργοποιούνται από τον χρήστη πρέπει να ενεργοποιήσει την προσφορά, για φόβο των Ιουδαίων μήπως ισχύει η προτεραιότητα κατανάλωσης και σε αυτή την προσφορά παρότι unlimited data.

Edited by Pppe
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Pppe said:

Δε βρήκατε ακόμη για ποιό λόγο σας τα έδωσε η Cosmote; Πχ λόγω εγγραφής στο payzy?

 

Δεν νομιζω. Κι εγω γραφτηκα στο payzy, δεν ελαβα τετοια προσφορά

Μπορεί καποιος να μου πει τους αριθμους της επομενης κληρωσης του τζόκερ;
Link to comment
Share on other sites

Εγώ δεν έκανα εγγραφή στο payzy.

Επίσης στις λεπτομέρειες αναφέρει ότι προτεραιότητα κατανάλωσης έχουν τα GB της προσφοράς που λήγει πρώτα.

Τα Gb δεν μοιράζονται.

Αυτό σημαίνει ότι πρέπει να ενεργοποιηθούν πριν ανανεώσεις τα Gb από πρόγραμμα για να καταναλωθούν αυτά πρώτα ?

 

 505562271__Viber_2022-10-16_11-56-07-730.thumb.jpg.59d5629cc46dfdfd5643d9adfa339907.jpg 

Edited by albiz
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Τους τελευταίους μήνες δεν μπορω να πληρωσω on-line cosmote με paypal.

Αλλου δουλευει κανονικα το paypal.  Μηπως ξερει κατι γι αυτο καποιος φιλος?

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πριν, Pppe said:

Δε βρήκατε ακόμη για ποιό λόγο σας τα έδωσε η Cosmote; Πχ λόγω εγγραφής στο payzy?

Προφανώς και 1 μέρα πριν την ενεργοποίηση πακέτων data μηνιαίας διάρκειας που επανεργοποιούνται από τον χρήστη πρέπει να ενεργοποιήσει την προσφορά, για φόβο των Ιουδαίων μήπως ισχύει η προτεραιότητα κατανάλωσης και σε αυτή την προσφορά παρότι unlimited data.

Δεν έχει καμία σχέση με το payzy.

Μάλλον αφορά ΟΛΟΥΣ αλλά μόνο αν έχουν cosmokarta 

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, karib said:

Υπαρχει κανενα μηνιαιο πακετο με πραγματικα απεριοριστο internet σε cosmokarta/whatsup;

Καλησπέρα, όχι δεν υπάρχει.

Powered by POCO X5 Pro 5G / NOVA 5G

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Εγώ δε γράφτηκα πουθενά και μου έδωσαν τα απεριόριστα στα 3 από τα 4 what's up που έχω 304e03fdd5ec243cb1701033d7998b9b.jpg

Από poco f3 via Tapatalk

No root->No problem
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, minotavros said:

Εγώ δε γράφτηκα πουθενά και μου έδωσαν τα απεριόριστα στα 3 από τα 4 what's up που έχω 304e03fdd5ec243cb1701033d7998b9b.jpg

Από poco f3 via Tapatalk
 

'Εξήγηση', υπάρχει?

Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, GREGORYMO said:

'Εξήγηση', υπάρχει?

Ισως αμεση αντιδραση στο μονιμο πακετο απεριοριστου ίντερνετ του F2G, μεχρι να αποφασισουν τι θα απαντησουν.

Υπάρχει περιπτωση να απαντήσει καποιος "δεν ενδιαφερομαι";

Banned for 14 days

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Mobileras said:

Ισως αμεση αντιδραση στο μονιμο πακετο απεριοριστου ίντερνετ του F2G, μεχρι να αποφασισουν τι θα απαντησουν.

Υπάρχει περιπτωση να απαντήσει καποιος "δεν ενδιαφερομαι";

Σε αυτή την περίπτωση, το 'δινει' σε άλλον?

Link to comment
Share on other sites

'Εξήγηση', υπάρχει?
Δεν ξέρω αλλά εκτός από 4 νούμερα what's up που έχω στο ίδιο ΑΦΜ έχω και σταθερό cosmote σύνολο δηλαδή 5 συνδέσεις

Από poco f3 via Tapatalk

No root->No problem
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, minotavros said:

Δεν ξέρω αλλά εκτός από 4 νούμερα what's up που έχω στο ίδιο ΑΦΜ έχω και σταθερό cosmote σύνολο δηλαδή 5 συνδέσεις

Από poco f3 via Tapatalk
 

Νομίζω, η ύπαρξη σταθερού είναι προϋπόθεση.

Ας πουν και άλλοι.

Link to comment
Share on other sites

Υπόθεση εργασίας (δε ξέρω) :

Όσες sim έλαβαν αυτή την προσφορά είχαν βάλει τα unlimited data του καλοκαιριού και πόσες φορές;

α) Καμία;

β) Μία;

γ) Δύο; (και πήραν και την τρίτη; )

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Pppe said:

Υπόθεση εργασίας (δε ξέρω) :

Όσες sim έλαβαν αυτή την προσφορά είχαν βάλει τα unlimited data του καλοκαιριού και πόσες φορές;

α) Καμία;

β) Μία;

γ) Δύο; (και πήραν και την τρίτη; )

Όχι σε εμένα ήρθαν σε 4 συνδέσεις , 3 what's up και ένα frog , χωρίς να έχω ενεργοποιήσει το καλοκαίρι τπτ, επίσης δεν έχω κάνει κάποια εγγραφή πουθενά ....μάλλον κάτι παίζει με τα απαιριοριστα της wind ???? Μακάρι...,

Link to comment
Share on other sites

Εγώ έχω στο cosmote one 2 αριθμούς whats up και 2 αριθμούς Frog, σταθερό και cosmote tv.Το καλοκαίρι ενεργοποίησα 1 φορά μόνο τα απεριόριστα.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, smetcfu said:

Όχι σε εμένα ήρθαν σε 4 συνδέσεις , 3 what's up και ένα frog , χωρίς να έχω ενεργοποιήσει το καλοκαίρι τπτ, επίσης δεν έχω κάνει κάποια εγγραφή πουθενά ....μάλλον κάτι παίζει με τα απαιριοριστα της wind ???? Μακάρι...,

Αν υπάρξει κάποιος/-α που έλαβε αυτή την προσφορά σε sim που είχε βάλει δύο φορές (άρα και 3η δωρεάν) τα unlimited data του καλοκαιριού , ξεχάστε την υπόθεση εργασίας μου.

Εάν όμως όσοι έλαβαν αυτή την προσφορά δεν είχαν βάλει σε καμιά sim του Cosmote Id τους τα καλοκαιρινά data 2 φορές (άρα και 3η δωρεάν), κάτι παίζει (ως "πρόκληση" ) με αυτό.

Εγώ έχω βάλει 2 φορές (άρα και 3η δωρεάν που θα ενεργοποιήσω το Δεκέμβρη) σε 1 sim του Cosmote Id μου και δεν έλαβα την παραπάνω προσφορά.

Edited by Pppe
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Pppe said:

Υπόθεση εργασίας (δε ξέρω) :

Όσες sim έλαβαν αυτή την προσφορά είχαν βάλει τα unlimited data του καλοκαιριού και πόσες φορές;

α) Καμία;

β) Μία;

γ) Δύο; (και πήραν και την τρίτη; )

Εγω, 2 sim. Και οι 2 στο καμία.

ΠΗΡΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΜΙΑ.

Για αυτό αναρωτιέμαι.

Άρα, δεν έχει σχέση.

Κάτι άλλο παίζει.

6 minutes ago, smetcfu said:

Όχι σε εμένα ήρθαν σε 4 συνδέσεις , 3 what's up και ένα frog , χωρίς να έχω ενεργοποιήσει το καλοκαίρι τπτ, επίσης δεν έχω κάνει κάποια εγγραφή πουθενά ....μάλλον κάτι παίζει με τα απαιριοριστα της wind ???? Μακάρι...,

Σταθερό cosmote , έχεις ?

ΥΓ. Θα το έδιναν σε όλους!!

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, GREGORYMO said:

Εγω, 2 sim. Και οι 2 στο καμία.

ΠΗΡΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΜΙΑ.

Για αυτό αναρωτιέμαι.

Άρα, δεν έχει σχέση.

Κάτι άλλο παίζει.

Σταθερό cosmote , έχεις ?

ΥΓ. Θα το έδιναν σε όλους!!

Ναι έχω σταθερή cosmote 

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Pppe said:

Αν υπάρξει κάποιος/-α που έλαβε αυτή την προσφορά σε sim που είχε βάλει δύο φορές (άρα και 3η δωρεάν) τα unlimited data του καλοκαιριού , ξεχάστε την υπόθεση εργασίας μου.

Εάν όμως όσοι έλαβαν αυτή την προσφορά δεν είχαν βάλει σε καμιά sim του Cosmote Id τους τα καλοκαιρινά data 2 φορές (άρα και 3η δωρεάν), κάτι παίζει (ως "πρόκληση" ) με αυτό.

Εγώ έχω βάλει 2 φορές (άρα και 3η δωρεάν που θα ενεργοποιήσω το Δεκέμβρη) σε 1 sim του Cosmote Id μου και δεν έλαβα την παραπάνω προσφορά.

Σταθερό cosmote  έχεις?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...