Jump to content

Τα πάντα για τα καρτοκινητά της Cosmote


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Πολλά είναι κάθε μήνα για απλή συντήρηση αριθμού gps tracker
Αν θέλεις νούμερο για tracker η ιοτ πάρε καλύτερα ένα giffgaff Αγγλίας κάνει περιαγωγή στο δίκτυο της cosmote και της wind ...

Στέλνεις μήνυματα με χρέωση eu foaming 10 πένες (11 ευρωλεπτα) στο στέλνουν Ελλάδα δεν χρειάζεται ταυτοποίηση και ουσιαστικά δεν λήγει ποτέ

έχω και λινκ για να κερδίσεις 5 λίρες

Περισσότερα με πμ


Sent from my Redmi 7 using Tapatalk

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 42,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

2 minutes ago, HEO said:

Αν θέλεις νούμερο για tracker η ιοτ πάρε καλύτερα ένα giffgaff Αγγλίας κάνει περιαγωγή στο δίκτυο της cosmote και της wind ...

Στέλνεις μήνυματα με χρέωση eu foaming 10 πένες (11 ευρωλεπτα) στο στέλνουν Ελλάδα δεν χρειάζεται ταυτοποίηση και ουσιαστικά δεν λήγει ποτέ

έχω και λινκ για να κερδίσεις 5 λίρες

Περισσότερα με πμ


Sent from my Redmi 7 using Tapatalk
 

Στείλε πμ αγορίνα. Σε ευχαριστώ 

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πριν, kostas123464 said:

Καλησπέρα στην παρέα. Έχω ένα νούμερο whats up σε ένα gps tracker. Ποιο είναι το ποιο μικρό πακέτο για λίγο ίντερνετ και λίγα sms να του βάλω? Και πως το ενεργοποιω?

Δεν δουλεύει μόνο με data? Αν όχι καλύτερα, αγόρασε ενα που να δουλεύει. Μετά πας στο Giga wifi on the spot της Vodafone με 0€ πάγιο και 200mb δωρεάν κάθε μήνα.

Link to comment
Share on other sites

Just now, leo06 said:

Δεν δουλεύει μόνο με data? Αν όχι καλύτερα, αγόρασε ενα που να δουλεύει. Μετά πας στο Giga wifi on the spot της Vodafone με 0€ πάγιο και 200mb δωρεάν κάθε μήνα.

Θέλω που και που κανένα sms να του στέλνω να δω που είναι. Άμα έχει πρόβλημα ο σερβερ του τρακερ

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πριν, GREGORYMO said:

Η έρευνα παίζει ακόμα?

Ναι, την έχει ακόμη (Δευτέρα 15:15 από την Πέμπτη τρέχει) σε όσα CosmoteId που διαχειρίζομαι δεν την έχω κάνει.

Edited by Pppe
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Pppe said:

Ναι, την έχει ακόμη (Δευτέρα 15:15 από την Πέμπτη τρέχει) σε όσα CosmoteId που διαχειρίζομαι δεν την έχω κάνει.

Εγώ φοβήθηκα και το πήρα από χθες.

Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, Eliseos said:

Πάνε τα απεριόριστα στην κοσμοτε λοιπών 

Για το καλοκαίρι, ήταν.

17 minutes ago, Mobileras said:

Βασικά δεν το ενημέρωσαν καθολου, κοινώς κοιμηθηκαν. Η κόκκινη έδωσε 1 μέρα παράταση. 

H cosmote 11 ημέρες.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Mobileras said:

Η κόκκινη το δίνει έως 12/9

Κάτι τρέχει στα γύφτικα.

ΥΓ. Και εμένα ήταν ενεργο στις 16.00 σήμερα. Το κοίταξα όταν το έθεσε ο φίλος.

Link to comment
Share on other sites

Eχουμε και ένα μήνα δώρο φέτος για όσους πήραμε δύο φορές το πακέτο.. αλλά γενικά για άλλη μια χρονιά η cosmote θα δίνει με το σταγονόμετρο τα mb στην κανονική περίοδο της χρονιάς

Στάλθηκε από το G8141 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk



Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, bbbb said:

Eχουμε και ένα μήνα δώρο φέτος για όσους πήραμε δύο φορές το πακέτο.. αλλά γενικά για άλλη μια χρονιά η cosmote θα δίνει με το σταγονόμετρο τα mb στην κανονική περίοδο της χρονιάς

Στάλθηκε από το G8141 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


 

Εντάξει..μήν έχουμε και παράπονο..Χριστούγεννα,Πάσχα,δεκαπεντάυγουστο μας δίνει τα δωράκια με το internet και με το παραπάνω..           Τί να μας κάνει κι'αυτή η Cosmote;;; Πόόόσα να μας δώσει πιά;😄

Redmi By Xiaomi
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Nikos_96 said:

Εντάξει..μήν έχουμε και παράπονο..Χριστούγεννα,Πάσχα,δεκαπεντάυγουστο μας δίνει τα δωράκια με το internet και με το παραπάνω..           Τί να μας κάνει κι'αυτή η Cosmote;;; Πόόόσα να μας δώσει πιά;😄

Ενα μονιμο πακέτο απεριόριστων με τιμή μέχρι 15€ μέγιστο

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως είμαι κατά του φτηνού απεριόριστου. Είναι πολύς ο κόσμος που θα κάνει κατάχρηση.. και φυσικά εις βάρος αυτών που το θέλουν για τη δουλειά τους.

Θα βλέπετε παντού παιδάκια παρατημένα με το τάμπλετ να χαζεύουν YouTube σε 4k ή απλώς να παίζει και να μην το βλέπουν καν..

Για εμένα 100GB με 10€, και 300 με 20€.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, kalitexnis_g said:

Εγώ πάντως είμαι κατά του φτηνού απεριόριστου. Είναι πολύς ο κόσμος που θα κάνει κατάχρηση.. και φυσικά εις βάρος αυτών που το θέλουν για τη δουλειά τους.

Θα βλέπετε παντού παιδάκια παρατημένα με το τάμπλετ να χαζεύουν YouTube σε 4k ή απλώς να παίζει και να μην το βλέπουν καν..

Για εμένα 100GB με 10€, και 300 με 20€.

Δέν είναι ακριβώς έτσι..Τα απεριόριστα σου παρέχουν αυτό το ''χωρίς άγχος'' που ψάχνει ο κάθε πελάτης-καταναλωτής. π.χ εγώ μπορεί να μην κάνω πολύ χρήση ίντερνετ και να μπαίνω για λίγο facebook.youtube,chrome και αυτό τα ποσά που λές να μοιάζουν αρκετά αλλα αυτές τις δύο φορές τον μήνα που θα θέλω να δώ Formula 1 στην εφαρμογή της cosmotetv σε FullHD και δεν ξέρω πόση ακριβώς κατανάλωση mb θα έχω, γιατί να έχω αυτό το άγχος άν θα κοντεύουν να τελειώσουν τα mb ή όχι;

Redmi By Xiaomi
Link to comment
Share on other sites

Εχω ενα whatsup και θελω να το διατηρώ "σχετικά ενεργο" με το μικροτερο κοστος.

Δεν θέλω να κανω κλησεις.

Μόνο να δέχομαι κωδικους OTP   (μηνυματα με κωδικους μιας χρησης) απο τραπεζες και gov.gr

Σκέφτηκα να μεταφέρω 5€ απο ενα αλλο whatsup. (καθε 3 μηνες -  δηλαδη κοστος 20€ το χρονο )

Πόση ζωη δινουν τα 5€ ?

ειναι οντως 3 μηνες ?

υπαρχει άλλος τροπος ?

 

Edited by Naturas
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...