Jump to content

Τα πάντα για τα καρτοκινητά της Cosmote


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

5 ώρες πριν, panarmon74 said:

Μεταφέρεται το token από το ενα νούμερο στο άλλο , όπως παλιά το reload it, και αν ναι, πως;

Ακριβώς όπως και το reload it δεν γίνεται μεταφορά. 

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 42,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

1 ώρα πριν, minotavros said:

Το reload δε νομίζω ότι μεταφέρονταν από το ένα νούμερο στο άλλο.
Ούτε και το token πιστεύω δε θα μεταφέρεται

Από poco f3 με Tapatalk
 

Ακριβώς, δεν γινόταν ποτέ μεταφορά του κωδικού Reload It σε άλλον αριθμό. Μεταφορά γίνεται με τα Πάρα Μοίρασε και Call Them All Supershare μόνο.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, γινόταν μεταφορά ενός είδους reload. Από screenshot του 2016:

Επιπλεόν έδινε και κάτι δώρα πχ MP3 player , drone κλπ. Γίνεται αυτό με τα Tokens; Πχ τα Mystery Tokens που αναφέρει στους όρους https://www.whatsup.gr/sites/default/files/reload_it_terms_210222_final_0.pdf  τί είναι;

wHATSuP RELOAD1.JPG

Edited by Pppe
Link to comment
Share on other sites

Στους όρους γράφει με σαφήνεια.

10) Τα Δώρα είναι προσωπικά και δεν μεταβιβάζονται, δεν ανταλλάσσονται ούτε δύναται να ζητηθεί η αντικατάστασή τους με άλλα ή η εξαργύρωσή τους σε χρήμα σε οποιαδήποτε τιμή.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Pppe said:

Αυτό που έλαβα έχει σχέση με Tokens?

 

WU 24.3.3022.jpg

Όχι. είναι δώρο για σένα. Όπως και εμένα μου έστειλαν μήνυμα οτι αν ανανεώσω το υπόλοιπό μου, τάδε του μήνα (7 μέρες νωρίτερα απο το κανονικό) θα έχω 2Gb internet για 15 μέρες!

Redmi By Xiaomi
Link to comment
Share on other sites

Μήπως είχε σχέση με το ότι έβαλα 2 κάρτες μέσα σε λιγότερο από 1 βδομάδα τις προηγούμενες 10 μέρες, λέω, μήπως έχει σχέση.

Τίποτα άλλα πρακτικά δώρα (πχ drones κλπ) όπως παλιά δε δίνει; Ή θα δείξει στο μέλλον;

Κάθε 13 μέρες πριν τη λήξη 2μήνου λαμβάνω προσφορά "Βάλε κάρτα και 2GB + 100' προς όλους για 7 μέρες" με δυνατότητα ενεργοποίησης ως 3 μέρες πριν τη λήξη 2μήνου.

Edited by Pppe
Link to comment
Share on other sites

Δωρεάν unlimited data από 00:01 της Παρασκευής 25/3 ως 23:59 της Κυριακής 27/3 σε όσους έχουν βάλει κάρτα από 20/2 και μετά. Ενεργοποίηση από τώρα στα app.

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Pppe said:

Δωρεάν unlimited data από 00:01 της Παρασκευής 25/3 ως 23:59 της Κυριακής 27/3 σε όσους έχουν βάλει κάρτα από 20/2 και μετά. Ενεργοποίηση από τώρα στα app.

Ακόμη δεν μου το εμφανίζει στο What's Up app. Ίσως το εμφανίσει το πρωί. Κάρτα έβαλα πριν από μία ώρα.

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, Pppe said:

Δωρεάν unlimited data από 00:01 της Παρασκευής 25/3 ως 23:59 της Κυριακής 27/3 σε όσους έχουν βάλει κάρτα από 20/2 και μετά. Ενεργοποίηση από τώρα στα app.

Έκανα ενεργοποίηση της προσφοράς σε συμβόλαιο και ενώ μου ήρθε μήνυμα όλα οκ,μου έδωσε απεριόριστο ίντερνετ μέχρι σήμερα το βράδυ,τους έστειλα μήνυμα,καλοδεχουμενο αλλά ελπίζω να μου το δώσουν κανονικά το 3ημερο.

Link to comment
Share on other sites

12 ώρες πριν, minotavros said:

Το reload δε νομίζω ότι μεταφέρονταν από το ένα νούμερο στο άλλο.
Ούτε και το token πιστεύω δε θα μεταφέρεται

Από poco f3 με Tapatalk
 

Παντος εγω παλαιότερα το ειχα κανει κανα δυο τρεις φορες. Δεν θυμαμαι ακριβως τη διαδικασια αλλα ξερω οτι το εκανα. Απενεργοποιούσα την καρτα, εβαζα την άλλη (whats up και αυτή) και μου έδινε την δυνατότητα να ενεργοποιήσω το reload της προηγουμενης καρτας. Το λεω, γιατι το εκανα και το ξερω. Απλα,τωρα που παω να ξανακανω το ιδιο με το token, δεν....., και ελεγα μηπως καποιος το εχει κανει με καποιον αλλο τροπο εστω...

Link to comment
Share on other sites

Το νέο reload it πάει μαζί με τον αριθμό και γι αυτό δεν μπορεί να εξαργυρωθεί από άλλον συνδρομητή. 

Link to comment
Share on other sites

Ενεργοποίησα τα απεριόριστα σε 5 νούμερα μέσω του my cosmote. Διάρκεια από αρχές Παρασκευής στις 12 μέχρι τέλος Κυριακής 3 24ωρα ακριβώς.

Στάλθηκε από το SM-N9005 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Σχετικά με την μεταφορά στη κοσμοτε σήμερα το online αίτημα μου πέρασε με την μια

Στάλθηκε από το Mi 9T Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, king2009 said:

Ενεργοποίησα τα απεριόριστα σε 5 νούμερα μέσω του my cosmote. Διάρκεια από αρχές Παρασκευής στις 12 μέχρι τέλος Κυριακής 3 24ωρα ακριβώς.

Στάλθηκε από το SM-N9005 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Και εγώ από το my Cosmote app τα ενεργοποίησα, στο What's Up app δεν μπόρεσα να βρω την προσφορά. Σίγουρα όμως θα εμφανιστεί και εκεί κάποια στιγμή μέσα στην εβδομάδα, καθώς μόλις ενεργοποίησα την προσφορά, το επιβεβαιωτικό SMS μου ήρθε με αποστολέα What's Up και όχι Cosmote.

Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, Gm87 said:

Και εγώ από το my Cosmote app τα ενεργοποίησα, στο What's Up app δεν μπόρεσα να βρω την προσφορά. Σίγουρα όμως θα εμφανιστεί και εκεί κάποια στιγμή μέσα στην εβδομάδα, καθώς μόλις ενεργοποίησα την προσφορά, το επιβεβαιωτικό SMS μου ήρθε με αποστολέα What's Up και όχι Cosmote.

έγκυρες πηγές αναφέρουν ότι στο μέγαρο της Cosmote η καντίνα είχε μόνο ντεκαφεϊνέ διαθέσιμο... τσαγκαροδευτέρα, χωρίς καφεΐνη...δράμα!

πάλι καλά να λες που δε σου έστειλαν το μήνυμα με αποστολέα Vodafone να τρέχεις και να μη φτάνεις. 🤣🤣🤣

Link to comment
Share on other sites

11 ώρες πριν, Pppe said:

Δωρεάν unlimited data από 00:01 της Παρασκευής 25/3 ως 23:59 της Κυριακής 27/3 σε όσους έχουν βάλει κάρτα από 20/2 και μετά. Ενεργοποίηση από τώρα στα app.

Ενεργοποιείτε και από το 1330 πατώντας το 0

 

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, taliban said:

Σχετικά με την μεταφορά στη κοσμοτε σήμερα το online αίτημα μου πέρασε με την μια

Στάλθηκε από το Mi 9T Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Αίτηση την περασμένη Τρίτη μέσω site, επιβεβαίωση στοιχείων με το 13888 την Τετάρτη, πήρα τηλέφωνο σήμερα για να ζητήσω τον αριθμό αποστολής και........ δεν υπάρχει καταχωρημένη αίτηση.....ομορφιές

Σπύρος

Tab S8 - S23 Ultra

Link to comment
Share on other sites

Όπως είπα το πρωί έκανα την αίτηση μέσω web πριν από λίγο με πήραν τηλ για την επιβεβαιωση των στοιχειων και μου είπαν ότι έως την Πέμπτη θα παραλάβω την κάρτα μέσω courier.

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

Τα ΜΒ η ομιλία από token, μεταφέρεται αν ενεργοποιηθεί ΙΔΙΟ πακέτο token.

Τι εννοεί ?

Αν πχ έχω ενεργοποιήσει τα 60' λόγω bronze, πρέπει να είναι πάλι 60' η μπορω και με τα 90' του silver ?

Το έχει κάνει κανείς ?

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πριν, GREGORYMO said:

Τα ΜΒ η ομιλία από token, μεταφέρεται αν ενεργοποιηθεί ΙΔΙΟ πακέτο token.

Τι εννοεί ?

Αν πχ έχω ενεργοποιήσει τα 60' λόγω bronze, πρέπει να είναι πάλι 60' η μπορω και με τα 90' του silver ?

Το έχει κάνει κανείς ?

Για τα λεπτά δεν γνωρίζω, για τα MBs όμως γίνεται σίγουρα και με διαφορετικά tokens, αρκεί να είναι της ίδιας χρονικής διάρκειας (όχι μηνιαίο με εβδομαδιαίο). Έχω συσσωρεύσει GB που προέρχονται από την άθροιση bronze, silver και platinum tokens.

Link to comment
Share on other sites

10 ώρες πριν, advantix said:

Ενεργοποιείτε και από το 1330 πατώντας το 0

Στο site του whats up λέει οτι μπορεις να το ενεργοποιήσεις και με sms στο: 1330 στέλνοντας την λέξη ''gigask''

Redmi By Xiaomi
Link to comment
Share on other sites

11 ώρες πριν, Nikos_96 said:

Στο site του whats up λέει οτι μπορεις να το ενεργοποιήσεις και με sms στο: 1330 στέλνοντας την λέξη ''gigask''

Ναι, έτσι ενεργοποιείται το #GIGA_SouKou. Το ίδιο πακέτο είναι. Κάθε φορά που βγαίνει προσφορά για τριήμερο, "πειράζουν" το #GIGA_SouKou.

Link to comment
Share on other sites

13 ώρες πριν, Gm87 said:

Για τα λεπτά δεν γνωρίζω, για τα MBs όμως γίνεται σίγουρα και με διαφορετικά tokens, αρκεί να είναι της ίδιας χρονικής διάρκειας (όχι μηνιαίο με εβδομαδιαίο). Έχω συσσωρεύσει GB που προέρχονται από την άθροιση bronze, silver και platinum tokens.

Εγώ έλεγα ΜΗΠΩΣ βάζοντας το silver πχ, να μπορείς να βάλεις την μια φορά ΜΒ και την άλλη ομιλία και να μην χάνονται.

Link to comment
Share on other sites

38 minutes ago, GREGORYMO said:

Εγώ έλεγα ΜΗΠΩΣ βάζοντας το silver πχ, να μπορείς να βάλεις την μια φορά ΜΒ και την άλλη ομιλία και να μην χάνονται.

Α, να μπορείς να επεκτείνεις τη διάρκεια των GB βάζοντας λεπτά και των λεπτών βάζοντας GB. Δεν νομίζω να συμβαίνει κάτι τέτοιο. Too good to be true.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...