Jump to content

Τα πάντα για τα καρτοκινητά της Cosmote


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

8 ώρες πριν, Pppe said:

1. Το αποτέλεσμα θα δείξει.

2. Κανείς (<1%) δε θα μιλήσει.

3. Ακόμα κι αν....: Ούτε ΕΕΤΤ, ούτε μισός , για δικαστήρια 0,0001% εάν υπάρχει ποτέ δυνατότητα (ΠΑΝΤΕΛΩΣ ΑΔΥΝΑΤΟΝ._).

Εμείς φταίμε._

Βασικα εσυ φταις που δεν τους κυνηγας ανελεητα!!!!!!🤣

iPhone 14 Pro Max

iWatch 9

Airpods Pro

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα , τα νέα πακέτα combo (1000 λεπτά , 300 sms , και 1,5GB ) έχει ανακοινωθεί από ποτέ θα είναι διαθέσιμα? Θέλω να ανανεώσω και θα πληρώσω που θα πληρώσω 13€ ...θα ήθελα να πάρω αυτά με τον περισσότερο χρόνο ..

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή, το πακέτο των 13,5€ θα καταργηθεί;

Ήθελα να κάνω μετατροπή ένα συμβόλαιο σε καρτοκινητό.

Αρκετά τους χρύσωσα έως τώρα.

Καθαρός ουρανός, αστραπές δε φοβάται!
Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, deadp said:

Δηλαδή, το πακέτο των 13,5€ θα καταργηθεί;

Ήθελα να κάνω μετατροπή ένα συμβόλαιο σε καρτοκινητό.

Αρκετά τους χρύσωσα έως τώρα.

Νομίζω δεν θα καταργηθεί 

Link to comment
Share on other sites

πηγε κανενας σε καταστημα να βαλει 8αρα;

μπορει να βαλει καποιος σε καποιον αλλον καρτα, ετσι;

δεν πιστευω να ζητανε να ειναι ο ιδιος παρων;

 

Link to comment
Share on other sites

Αν θέλω να ενεργοποιήσω το pin στην eSIM, πρέπει να προμηθευτώ τους κωδικούς από το κατάστημα;

Edit: ήταν το 0000 τελικά (σύμφωνα και με άλλες παρόμοιες δημοσιεύσεις σε άλλα forum)

[img]http://mowned.com/sig/zurabi.smart.jpg[/img]

Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πριν, patrickdrd said:

δεν πιστευω να ζητανε να ειναι ο ιδιος παρων;

 

Σε ανανέωση χρόνου ομιλίας όχι.

Ο "δάσκαλος", ζαίος και με άποψη επί παντός επιστητού και οι "δικαστές" της Vodafone (κατά πρώτο λόγο) και της Cosmote.😅

Link to comment
Share on other sites

Ρώτησα γιατι ενω εχετε ανακοινωσει οτι απο 13/11 θα εχουμε νεα πακετα, εγω δεν τα βλεπω ουτε στην εφαρμογη, ουτε στο site και μου απαντησαν οτι

"η διάθεση των νέων πακέτων έχει μέχρι νεότερης ενημέρωσης αναβληθεί"

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Titos301 said:

Ρώτησα γιατι ενω εχετε ανακοινωσει οτι απο 13/11 θα εχουμε νεα πακετα, εγω δεν τα βλεπω ουτε στην εφαρμογη, ουτε στο site και μου απαντησαν οτι

"η διάθεση των νέων πακέτων έχει μέχρι νεότερης ενημέρωσης αναβληθεί"

Τι αναβληθεί δηλαδή?

ΕΓΩ το πακέτο 7.2€ δεν το βλέπω 

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. Μόλις ανανέωσα what's up basic calls με sms "WUBC" στο 1330....χαχα.

Σημειωτέον από το site what's up υπάρχει η δυνατότητα για ανανέωση από 8€ (άλλοι τρόποι ανανέωσης, χωρίς login).

Edited by omnian
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας, θέλω να ρωτήσω αν η αυτόματη ανανέωση των 8€ γίνεται από το διαθέσιμο υπόλοιπο που έχεις στην κάρτα κάθε δύο μήνες και μόνο από το what's app; 

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, μια ερώτηση στα γρήγορα , έχω ένα υπόλοιπο σε καρτοκινητο που δε χρησιμοποιώ, πως μπορώ να το καταναλώσω εκτός των κλασσικών τηλεφώνων mb sms ? Ακόμη Κ σε 3ους αν δίνω πάλι δε βοηθάει. Καμιά ιδέα ;

αλλιώς να πιάσω να χαρίζω σε 5ψηφια ....

Link to comment
Share on other sites

Καλά αυτοί στο what's up έχουν μπερδέψει τα συστήματα τους. Μόλις μου ήρθε το εξής μήνυμα:

EIXEΣ OPIΣEI AYTOMATH ENEPΓOΠOIHΣH TOY ΠAKETOY CALLS TO ALL AUTO ME 800' & 300SMS ΠPOΣ OΛOYΣ, 512MB ΓIA 1 MHNA ME 10,90€.  AΠO 16/11 TO ΠAKETO AΛΛAZEI KAI ΠΛEON ΘA ENEPΓOΠOIEITAI AYTOMATA ME 11,50€ KAΘE 30 HMEPEΣ TO NEO BEΛTIΩMENO CALLS TO ALL AUTO ME 1000', 300SMS ΠPOΣ OΛOYΣ KAI 1,5GB ΓIA 1 MHNA. 

AN ΔEN EΠIΘYMEIΣ NA ENEPΓOΠOIEITAI AYTOMATA TO NEO ΠAKETO, ΣTEIΛE B_OFF ΣTO 1317 'H KAΛEΣE 1317 XΩPIΣ XPEΩΣH.

Εγώ δεν έχω κάνει τέτοια ενέργεια ενώ τους τελευταίους μήνες έπαιζα πάντα basic calls και αυτό το έβαζα προφανώς χειροκίνητα. Στην εφαρμογή κοιτάζω αυτό το calls to all και ΔΕΝ εχει πατηθεί η αυτόματη ενεργοποίηση. Ότι ναναι δηλαδή....

Link to comment
Share on other sites

τα ιδια συμπτωματιικα το ειχα απενεργοποιησει το πρωι και μυο ηρθε το ιδιο μηνυμα, μην ανησυχεις ειναι αυτοματοποιημενο...

αντε να μπει το νεο πακετο γιατι να πληρωνουμε 12€ και να εχουμε 512mb ηταν κοροιδια

@omnian

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, VIPdriver said:

Μεταφορά υποποιπου σε αλλο what's up

ΥΓ. Αρκεί να έχεις και εσυ what's up εννοείται. 

Δεν είναι απαραίτητο να έχουν και οι 2 what s up 

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Titos301 said:

τα ιδια συμπτωματιικα το ειχα απενεργοποιησει το πρωι και μυο ηρθε το ιδιο μηνυμα, μην ανησυχεις ειναι αυτοματοποιημενο...

αντε να μπει το νεο πακετο γιατι να πληρωνουμε 12€ και να εχουμε 512mb ηταν κοροιδια

@omnian

Φίλε κοίταξε και το νέο data boost diy στην εφαρμογή. Μπορείς να επιλέξεις 4gb, 400'και 100sms προς ολους με 11,50€.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Το ποιο φθηνό μικρό πακέτο ποιο είναι και πόσο; Λίγη ομιλία και λίγο ίντερνετ είναι αρκετό για το whats up της μητέρας μου. Αλλιώς να το κάνω frog. Ευχαριστώ 

Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, omnian said:

Φίλε κοίταξε και το νέο data boost diy στην εφαρμογή. Μπορείς να επιλέξεις 4gb, 400'και 100sms προς ολους με 11,50€.

Αυτό έχω και εγώ σκοπό να χρησιμοποιώ από εδώ και πέρα. Τα DIY πακέτα έχουν αυτόματη ενεργοποίηση ή πρέπει να έχεις το μυαλό σου κάθε μήνα;

ANDROID DEVICES: OnePlus 7 Pro / ONEPLUS 6T / ONEPLUS 5T / ONEPLUS 3T / MOTOROLA NEXUS 6 / LG G2 / LG OPTIMUS G / LG E960 NEXUS 4 / GOOGLE NEXUS 7 / GOOGLE GALAXY NEXUS / NEXUS S (BY SAMSUNG) / NOKIA 5800 / SAMSUNG WAVE / SAZEM MY V-65
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, ostvarivanje said:

Αυτό έχω και εγώ σκοπό να χρησιμοποιώ από εδώ και πέρα. Τα DIY πακέτα έχουν αυτόματη ενεργοποίηση ή πρέπει να έχεις το μυαλό σου κάθε μήνα;

απ οτι εχω καταλαβει, ολα εχουν αυτοματη ενεργοποιηση αλλα αν θελεις οτι περισευει τον ενα μηνα να πηγαινει στο επομενο αφου ανανεωνεις στο καπακι, πρεπει να το κανεις χειροκινητα, αυτοματα θα γινει αφου ληξει το πακετο και αρα θα τα χασεις

ετσι μου απαντησαν σε ερωτηση μου 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Titos301 said:

απ οτι εχω καταλαβει, ολα εχουν αυτοματη ενεργοποιηση αλλα αν θελεις οτι περισευει τον ενα μηνα να πηγαινει στο επομενο αφου ανανεωνεις στο καπακι, πρεπει να το κανεις χειροκινητα, αυτοματα θα γινει αφου ληξει το πακετο και αρα θα τα χασεις

ετσι μου απαντησαν σε ερωτηση μου 

Άρα δηλαδή πρέπει να προσέχω πριν λήξει για να βάζω χρήματα και να περνάνε ό,τι έχει μείνει στον επόμενο μήνα

ANDROID DEVICES: OnePlus 7 Pro / ONEPLUS 6T / ONEPLUS 5T / ONEPLUS 3T / MOTOROLA NEXUS 6 / LG G2 / LG OPTIMUS G / LG E960 NEXUS 4 / GOOGLE NEXUS 7 / GOOGLE GALAXY NEXUS / NEXUS S (BY SAMSUNG) / NOKIA 5800 / SAMSUNG WAVE / SAZEM MY V-65
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...