Jump to content

Τα πάντα για τα καρτοκινητά της Cosmote


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ευχαριστώ πολύ.

Ο "δάσκαλος", ζαίος και με άποψη επί παντός επιστητού και οι "δικαστές" της Vodafone (κατά πρώτο λόγο) και της Cosmote.😅

Link to comment
Share on other sites

Δεν είναι δώρο. Είναι πακέτο και έχει όρους όταν το αγοράζουμε. Όποιον δεν το βολεύει για τον Χ ψ λόγο, είναι λογικό να μην το αγοράσει.

 

Στάλθηκε από το SM-G988B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω αν έχει αναφερθεί. Παρατήρησα ότι σε κινητο με φραγή εισερχομένων λόγω 3μηνου,τα μηνύματα έρχονται κανονικά. Γινόταν πάντα αυτό ή το έκαναν τελευταία λόγω τραπεζικών συναλλαγών π.χ.?
Link to comment
Share on other sites

Mπορείς να τσεκάρεις μήπως δέχεσαι και εισερχόμενες κλήσεις μεταξύ του διαστήματος 0030-0200 ξημερώματα Δευτέρας?
Link to comment
Share on other sites

Δε ξέρω ακριβώς. Τσέκαρέ το. Σε γνωστό με frog δέχεται κλήσεις μόνο αυτό το χρονικό διάστημα για όλη τη βδομάδα..
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά., είχα 5, 5Gb και ενεργοποίησα τα απεριόριστα για 10 μέρες και μου έφαγε όλα τα GB. Τι κάνω;
Άσε και γω έτσι την "πάτησα"

Ευτυχώς δεν είχα πολλά mb, οπότε μικρό το κακό

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 9 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Σας λειτουργουν σημερα οι εφαρμογες της Κοτε? Προσπαθω να ανανεωσω υπολοιπο, αλλα ουτε το MyAccount λειτουργει, ουτε η εφαρμογη του What'sUp...

Stormrain@insomnia.gr

 

Πέτρος

Link to comment
Share on other sites

Σας λειτουργουν σημερα οι εφαρμογες της Κοτε? Προσπαθω να ανανεωσω υπολοιπο, αλλα ουτε το MyAccount λειτουργει, ουτε η εφαρμογη του What'sUp...
Ναι τα έχουν παίξει πάλι. Μόλις τώρα πήρε μπρος η εφαρμογή του what's up

 

Poco x3 pro μεTapatalk

No root->No problem
Link to comment
Share on other sites

Είχαν ένα γενικό θέμα με τις κλήσεις και τα SMS, μάλλον αυτό επηρέασε και τα υπόλοιπα. Σε εμένα έμπαινε κανονικά, απλά έδειχνε μόνο πληροφορίες για σταθερά και τηλεοράσεις.
Link to comment
Share on other sites

Ούτε εγώ μπορώ να κάνω ανανέωση από το πρωί.

 

Στάλθηκε από το SM-G988B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

εμενα για 3 ωρες σχεδον ενω εμπαινε ιντερνετ αλλα αργα δεν ερχοταν η απαντηση απο το 13033.:(

Link to comment
Share on other sites

Προσπαθώ και εγώ να πληρώσω το λογαριασμό του σταθερού μέσω της εφαρμογής αλλά δεν ανταποκρίνεται. Επικοινώνησα μαζί τους στο 13888 και δεν γνωρίζουν πότε θα αποκατασταθεί το πρόβλημα της εφαρμογής
Link to comment
Share on other sites

ΚερδιΖω κάτι αν κάνω Online ανανέωση 12€ αντί για 10€????

 

Θυμάμαι παλαιότερα έδινε έξτρα mb (χώρια το reload) στα 12€. Τώρα όμως βλέπω ότι θα δίνει σε όποιαδηποτε online ανανέωση

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 9 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Δεν έδινε στο Whatsup έξτρα δεδομένα. Είτε βάλεις 10 είτε 12€, πάλι 1,2GB από το Reload It θα πάρεις.
Link to comment
Share on other sites

ΚερδιΖω κάτι αν κάνω Online ανανέωση 12€ αντί για 10€????

 

Θυμάμαι παλαιότερα έδινε έξτρα mb (χώρια το reload) στα 12€. Τώρα όμως βλέπω ότι θα δίνει σε όποιαδηποτε online ανανέωση

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 9 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Αν έχεις what's up σου επιστρέφει 2 ευρώ σε πόντους στο box

Link to comment
Share on other sites

Έχω μια ερώτηση, παρακαλώ αν μπορεί να με βοηθήσει κάποιος.

Έκανα μια κοσμοκάρτα πρόσφατα, δεν έχω βάλει κάρτα ακόμη αλλά διαπίστωσα πως έχουν ενεργοποιημένη απο χέρι την αυτόματη εφαρμογή πακέτου με 300' προς ολους και κάτι άλλα με κοστος 10 ευρώ. Υπάρχει κάτι που μπορώ να κάνω για να απενεργοποιήσω την επιλογή αυτή και να μπορώ εγώ να αποφασίσω πως και τι θα ενεργοποιήσω αφού βάλω την κάρτα?

Ευχαριστώ.

:ninja:
Link to comment
Share on other sites

Πως μπορώ να απενεργοποιήσω την υπηρεσία αυτόματης ενεργοποίησης;

Για να απενεργοποιήσεις την υπηρεσία στείλε sms «B_OFF» στο 1330 ή κάλεσε δωρεάν στο 1330 και πάτησε 1 - 5 - 0.

Προσοχή.

Δεν μπορείς να την ενεργοποιήσει ξανά αν δεν περάσουν 60 ημέρες.

Link to comment
Share on other sites

Πως μπορώ να απενεργοποιήσω την υπηρεσία αυτόματης ενεργοποίησης;

Για να απενεργοποιήσεις την υπηρεσία στείλε sms «B_OFF» στο 1330 ή κάλεσε δωρεάν στο 1330 και πάτησε 1 - 5 - 0.

Προσοχή.

Δεν μπορείς να την ενεργοποιήσει ξανά αν δεν περάσουν 60 ημέρες.

 

Ωραία ευχαριστώ.

:ninja:
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα μια απορία.

 

Έχω ένα αριθμό what's up με υπόλοιπο 10.90.

Προσπαθω να στείλω με την υπηρεσία easy transfer στον πατέρα μου(που επίσης έχει what's up) 5 ευρώ. Κάνω την διαδοκαδια δήλ την αποστολή μηνυμάτος στο 1219 απευθείας από την what's up εφαρμογή με το εικονίδιο easy transfer, πάταω 5 ΣΤΟ 6944...... Και αποστολή. Αλλά δεν κάνει τπτ δεν έχει έρθει κάποιο σμσ επιβεβαίωσης στον μπαμπά μου να πατήσω οκ και να περαστεί το ποσό. Γιατί? Υπάρχουν κάποιες προϋποθέσεις? Πρέπει να έχω ανανέωσει πρόσφατα η να έχω ενεργοποιήσει κάποιο πακέτο η κάτι ανάλογο? Οι αριθμοί λειτουργούν κανονικά δεν είναι σε φράγη

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα μια απορία.

 

 

 

Έχω ένα αριθμό what's up με υπόλοιπο 10.90.

 

Προσπαθω να στείλω με την υπηρεσία easy transfer στον πατέρα μου(που επίσης έχει what's up) 5 ευρώ. Κάνω την διαδοκαδια δήλ την αποστολή μηνυμάτος στο 1219 απευθείας από την what's up εφαρμογή με το εικονίδιο easy transfer, πάταω 5 ΣΤΟ 6944...... Και αποστολή. Αλλά δεν κάνει τπτ δεν έχει έρθει κάποιο σμσ επιβεβαίωσης στον μπαμπά μου να πατήσω οκ και να περαστεί το ποσό. Γιατί? Υπάρχουν κάποιες προϋποθέσεις? Πρέπει να έχω ανανέωσει πρόσφατα η να έχω ενεργοποιήσει κάποιο πακέτο η κάτι ανάλογο? Οι αριθμοί λειτουργούν κανονικά δεν είναι σε φράγη

Εάν έχεις αυτές τις προϋποθέσεις δεν βλέπω το λόγο γιατί να μην στο κάνει...59f4ffc082e4d75adf70f1072175d56b.jpg

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 8 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα μια απορία.

 

 

 

Έχω ένα αριθμό what's up με υπόλοιπο 10.90.

 

Προσπαθω να στείλω με την υπηρεσία easy transfer στον πατέρα μου(που επίσης έχει what's up) 5 ευρώ. Κάνω την διαδοκαδια δήλ την αποστολή μηνυμάτος στο 1219 απευθείας από την what's up εφαρμογή με το εικονίδιο easy transfer, πάταω 5 ΣΤΟ 6944...... Και αποστολή. Αλλά δεν κάνει τπτ δεν έχει έρθει κάποιο σμσ επιβεβαίωσης στον μπαμπά μου να πατήσω οκ και να περαστεί το ποσό. Γιατί? Υπάρχουν κάποιες προϋποθέσεις? Πρέπει να έχω ανανέωσει πρόσφατα η να έχω ενεργοποιήσει κάποιο πακέτο η κάτι ανάλογο? Οι αριθμοί λειτουργούν κανονικά δεν είναι σε φράγη

Διάβασε τους όρους του easy transfer
No root->No problem
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους,

 

Αν κάνω ανανέωση 20Ε, μπορώ να μεταφέρω μετά 40Ε (υπάρχουν μέσα 20Ε από παλιές μεταφορές με το easy transfer) ή υπάρχει κόφτης;

 

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...