Jump to content

Τα πάντα για τα καρτοκινητά της Cosmote


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

έγινε η διαδικασία υπογραφής και παραλαβής σιμ την Τετάρτη το πρωί και ακόμα τίποτα. Για αυτό αναρωτήθηκα αν εχει καθυστερήσει η διαδικασία

 

Στάλθηκε από το SM-G965F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

 

 

Σου ηρθαν SMS απο τον προηγουμενο παροχο και απο την COSMOTE που λενε οτι οι αιτησεις καταχωρηθηκαν;

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Σου ηρθαν SMS απο τον προηγουμενο παροχο και απο την COSMOTE που λενε οτι οι αιτησεις καταχωρηθηκαν;

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Αυτό μου έκανε εντύπωση, Ότι δεν ήρθαν ακόμα ούτε αυτά. Πρόκειται για της γυναίκας μου το νούμερο, Ενώ για το δικό μου νούμερο που το έκανα μέσω Γερμανού τη προηγούμενη βδομάδα έγινε σε 2 μέρες μπαμ μπαμ. Φυσικά άλλη σιμ δεν βρήκα οπότε το κάναμε μέσω 13888

 

Στάλθηκε από το SM-G965F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Αυτό μου έκανε εντύπωση, Ότι δεν ήρθαν ακόμα ούτε αυτά. Πρόκειται για της γυναίκας μου το νούμερο, Ενώ για το δικό μου νούμερο που το έκανα μέσω Γερμανού τη προηγούμενη βδομάδα έγινε σε 2 μέρες μπαμ μπαμ. Φυσικά άλλη σιμ δεν βρήκα οπότε το κάναμε μέσω 13888

 

Στάλθηκε από το SM-G965F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

 

 

Παρε ενα τηλεφωνο αυριο γιατι εγω την Πεμπτη ελαβα την SIM και το Σαββατο μου ηρθαν τα SMS απο την Vodafone και την Cosmote σχετικα με το οτι εχουν λαβει το αιτημα μου και η Vodafone την ιδια μερα σε σχετικη μ ερωτηση μου απαντησαν οτι εχουν εγκρινει την αιτηση και οτι πλεον ειναι θεμα της Cosmote. Αυριο δηλαδη θα γινει η αλλαγη κανονικα.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

ΠΟιο ειναι το πλεον vfm πακετο αυτη τη στιγμη; σκεφτομουν κατι σε DIY με 13€ και για δωρο να επιλεξω τα 5GB video streaming και τα 2GB social chat αν εχω καταλαβει καλα. Παιζει κατι καλυτερο; Στα 5GB video streaming εχει και spotify ή μονο βιντεο;
ΕΝ ΟΙΔΑ ΟΤΙ ΟΥΔΕΝ ΟΙΔΑ
Link to comment
Share on other sites

ΠΟιο ειναι το πλεον vfm πακετο αυτη τη στιγμη; σκεφτομουν κατι σε DIY με 13€ και για δωρο να επιλεξω τα 5GB video streaming και τα 2GB social chat αν εχω καταλαβει καλα. Παιζει κατι καλυτερο; Στα 5GB video streaming εχει και spotify ή μονο βιντεο;
Και spotify και πολλά άλλα επίσης που αναγράφονται εδώ, είναι από τους καλύτερους συνδυασμούς θεωρώ!

*Αν δεν φαίνονται στο screenshot μπορείς να τα δεις κατευθείαν από την εφαρμογή στο πακέτο του play now*e806ae217bd6500888ec2e6044c24820.jpg

 

Στάλθηκε από το ANE-LX1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Και spotify και πολλά άλλα επίσης που αναγράφονται εδώ, είναι από τους καλύτερους συνδυασμούς θεωρώ!

*Αν δεν φαίνονται στο screenshot μπορείς να τα δεις κατευθείαν από την εφαρμογή στο πακέτο του play now*e806ae217bd6500888ec2e6044c24820.jpg

 

Στάλθηκε από το ANE-LX1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Ειμαι με vodafone cu προσ το παρον και ψαχνομαι για κατι κατι καλυτερο. Με βλεπω να φευγω τρεχοντας :lol::lol::lol:

ΕΝ ΟΙΔΑ ΟΤΙ ΟΥΔΕΝ ΟΙΔΑ
Link to comment
Share on other sites

Όταν λέμε ότι ο κωδικός του reload ισχύει μεχρι 26 Φεβ τι εννοεί? Μπορώ να το ανανεώσω μέχρι 25 τα μεσάνυχτα η 26 τα μεσάνυχτα?

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 7 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Όταν λέμε ότι ο κωδικός του reload ισχύει μεχρι 26 Φεβ τι εννοεί? Μπορώ να το ανανεώσω μέχρι 25 τα μεσάνυχτα η 26 τα μεσάνυχτα?

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 7 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

καλο θα ειναι να γινει ενεργοποιηση μια ημερα νωριτερα για περισσοτερη ασφαλεια για να μην το χασεις .

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

Όταν λέμε ότι ο κωδικός του reload ισχύει μεχρι 26 Φεβ τι εννοεί? Μπορώ να το ανανεώσω μέχρι 25 τα μεσάνυχτα η 26 τα μεσάνυχτα?

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 7 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Ισχύει και την 26 όλη μέρα
No root->No problem
Link to comment
Share on other sites

Όταν λέμε ότι ο κωδικός του reload ισχύει μεχρι 26 Φεβ τι εννοεί? Μπορώ να το ανανεώσω μέχρι 25 τα μεσάνυχτα η 26 τα μεσάνυχτα?

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 7 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Ισχύει εως 26 Ιανουαρίου (αυτο εννοούσες μάλλον) 23:59.

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω αν το έχει παρατηρήσει και άλλος αλλά καταναλώνει τα mb στα social σαν νερό ενώ με φρογκ δεν είχα παρατηρήσει κάτι τέτοιο...όταν τελειώσουν θα καταναλώνει από τα υπόλοιπα που έχω για γενική χρήση;;

 

Στάλθηκε από το MI 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει θέμα στην προτεραιότητα, αντί να καταναλώνει από τα γενικής σε άλλα site τρώει απο τα social.
Link to comment
Share on other sites

Εντάξει αυτό όταν τελειώσουν τα social θα τρώει από τα γενικής;; Βέβαια μέσα σε 10 λεπτά Instagram να τρώει 500mb δεν το λες και λιγο

 

Στάλθηκε από το MI 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Εντάξει αυτό όταν τελειώσουν τα social θα τρώει από τα γενικής;;

 

Στάλθηκε από το MI 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Ναι, θα καταναλωθούν τα MB γενικής χρήσης.

Link to comment
Share on other sites

Εντάξει αυτό όταν τελειώσουν τα social θα τρώει από τα γενικής;; Βέβαια μέσα σε 10 λεπτά Instagram να τρώει 500mb δεν το λες και λιγο

 

Στάλθηκε από το MI 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

 

 

Αναλογα και τι κανεις στο Insta. Αν εισαι στην αρχικη οκ δν τρωει σχεδον τπτ. Αλλα αμα βλεπεις στορυς, μετα πας στην αναζητηση και κατεβαινεις, ε τοτε θα σου φαει..

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Εάν ανανεώσω την κάρτα μου 1 μέρα πριν λήξουν οι παροχές μεταφέρει το υπόλοιπο και από τα δώρα ή μόνο ότι πακέτο έχω αγοράσει;

Όλοι μας ζούμε στους υπονόμους όμως μερικοί κοιτάζουν τ'άστρα.....!

Mod edit: Αφαιρέθηκε φωτογραφία λόγω παραβίασης των όρων χρήσης.

 

Link to comment
Share on other sites

Μεταφέρει και το υπόλοιπο δώρων εκτός των sms

 

Στάλθηκε από το LEX820 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Μεταφέρει και το υπόλοιπο δώρων εκτός των sms

 

Στάλθηκε από το LEX820 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Ευχαριστώ πολύ!

Όλοι μας ζούμε στους υπονόμους όμως μερικοί κοιτάζουν τ'άστρα.....!

Mod edit: Αφαιρέθηκε φωτογραφία λόγω παραβίασης των όρων χρήσης.

 

Link to comment
Share on other sites

Η ανανέωση ανανεώνει τη λήξη του υπολοίπου για 2 μήνες. Οι παροχές από πακέτα ανανεώνονται μόνο με ενεργοποίηση του ίδιου κατά κανόνα πακέτου. Δηλαδή βάζοντας λεφτά μόνο δεν μεταφέρεις πακέτα.
Link to comment
Share on other sites

Οπότε αν ανανεώσω την κάρτα και αγοράσω το ίδιο πακέτο που πήρα στην προηγούμενη ανανέωση μεταφέρει και το υπόλοιπο από το πακέτο μαζί με τα δώρα που πήρα σε mb και ομιλία!

Όλοι μας ζούμε στους υπονόμους όμως μερικοί κοιτάζουν τ'άστρα.....!

Mod edit: Αφαιρέθηκε φωτογραφία λόγω παραβίασης των όρων χρήσης.

 

Link to comment
Share on other sites

Ακριβώς το ίδιο συμβαίνει επίσης εάν π.χ. τα megabyte που έχεις πάρει είναι από reloadit. Αν ξαναβάλεις πάλι απο reloadit θα μεταφερθούν.
Link to comment
Share on other sites

Ακριβώς το ίδιο συμβαίνει επίσης εάν π.χ. τα megabyte που έχεις πάρει είναι από reloadit. Αν ξαναβάλεις πάλι απο reloadit θα μεταφερθούν.

Άρα κάποια δώρα που μου έδωσαν λόγω νεας σύνδεσης αν δεν τα καταναλωσω δεν θα μεταφερθούν!

Όλοι μας ζούμε στους υπονόμους όμως μερικοί κοιτάζουν τ'άστρα.....!

Mod edit: Αφαιρέθηκε φωτογραφία λόγω παραβίασης των όρων χρήσης.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...