Jump to content

Τα πάντα για τα καρτοκινητά της Cosmote


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλό.4d4ec60988af289608d763672ee030f9.jpg

 

Στάλθηκε από το Redmi 6 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Ωραίος Μάνο, θα τα βάλω για να μην χαθεί το διευρω.

Πάθος Αξιοπρέπεια Σεβασμός από το 1 9 6 6

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ελλαδα: cosmote Wu

Τουρκία: ελληνικό νούμερο Vodafone συμβόλαιο, cosmote wu

 

Αν καλέσω απ' το Wu και στα 2 θα χρεωθω κάτι παραπάνω?

Επίσης στα νούμερα που θα καλέσω θα πληρώσουν κάτι εξτρα?

 

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

Εσύ στην Ελλάδα θα πληρώσεις ότι θα πλήρωνες πάντα. Αυτοί στην Τουρκία έτσι και το σηκώσουν την πάτησαν. Οι Τουρκία είναι εκτός ευρωπαϊκής ένωσης και θα ισχύσουν χρεώσεις περιαγωγής για Τουρκία της κάθε εταιρίας.
Link to comment
Share on other sites

Ωχ άστο τότε.

 

Θα τα λέμε από messenger :lol:

 

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

Πες τους μην κανουν κάνα αστειο και ανοίξουν δεδομένα στην Τουρκία. Η χρέωση είναι κοντά στο 1 ευρω το mb αν θυμάμαι καλά
Link to comment
Share on other sites

Από την Μυτιλήνη αρχίζει το ξάφρισμα. Οι γονείς μου άδειασαν 3 κάρτες ώσπου να με πάρουν τηλ και να καταλάβουμε ότι τους πιάνει η κεραία από τα παράλια.
Link to comment
Share on other sites

Από την Μυτιλήνη αρχίζει το ξάφρισμα. Οι γονείς μου άδειασαν 3 κάρτες ώσπου να με πάρουν τηλ και να καταλάβουμε ότι τους πιάνει η κεραία από τα παράλια.
Μπορείς να ζητήσεις από την εξυπηρέτηση ή το chat να κόψουν την περιαγωγή. Εγώ το έχω κάνει
Link to comment
Share on other sites

Επίσης μπορείς να κλείσεις την ανοιχτή περιαγωγή από το κινητό σου. Με την δική σου άδεια λειτουργεί.

Σε smartphone είναι κλειστό από default.

Link to comment
Share on other sites

Έβαλα από το diy τα social, play now και παρατηρώ ότι σε όποια σελίδα και να μπω, καταναλώνει τα social now MB, εκτός από τα video που τρώει από το play now. Τι κόλλημα έχει φάει άραγε;
Link to comment
Share on other sites

+1 το ίδιο και σε μενα. Γι'αυτο ρώτησα προ ημερών αν ειναι ολα οκ με τα ειδικά πακέτα. Ούτε από τα γενικά ούτε απο τα βραδυνα mb τρώει στο diy. Μόνο τις πρώτες μέρες δούλεψε σωστά,το τελευταίο δεκαήμερο τουλάχιστον με εξαίρεση 1-2 μέρες

τραβάει από τα social.

Link to comment
Share on other sites

Πάλι καλά γιατι σε 2 μέρες το πακέτο μου τελειωσε και απορούσα τι πάει λάθος :p τους έστειλα ένα μήνυμα πάντως, γιατί αν ήξερα ότι είχε θέμα θα ενεργοποιουσα την προσφορά του σκ..
Link to comment
Share on other sites

Όταν στην εφαρμογή της κοσμοτε γράφει "λήξη υπολοίπου 29/10/2019" γνωρίζετε αν λήγουν στην αρχή ή στο τέλος της μέρας γιατί δεν γράφει ώρα.

Έχει χρήματα μέσα το νούμερο αλλά δεν του έχω βάλει κάποιο πακέτο.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και χρονια πολλα.αν κανεις μεταφορα ποσου απο ενα νούμερο σε αλλο,το ποσο αυτο ανανεώνει το υπόλοιπο και την ημερομηνία ληξης κανονικά για 2 μηνες;
Link to comment
Share on other sites

Σε ποιο μήνυμα απαντάς? Η μεταφορά χρημάτων επεκτείνει τη λήξη του υπολοίπου μόνο όταν είναι πάνω από 5 ευρώ. Μεταφορά 2 ευρώ δεν επεκτείνει τη λήξη.
Link to comment
Share on other sites

Σε ποιο μήνυμα απαντάς? Η μεταφορά χρημάτων επεκτείνει τη λήξη του υπολοίπου μόνο όταν είναι πάνω από 5 ευρώ. Μεταφορά 2 ευρώ δεν επεκτείνει τη λήξη.

Στο παρακάτω ;)

Απλά δε μπήκε η παράθεση.

Καλημέρα και χρονια πολλα.αν κανεις μεταφορα ποσου απο ενα νούμερο σε αλλο,το ποσο αυτο ανανεώνει το υπόλοιπο και την ημερομηνία ληξης κανονικά για 2 μηνες;

 

Φυσικά και γίνεται! Προσωπικά στέλνω πάντα 10€+

 

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

 

 

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Εγώ κάνω μεταφορά 5€ από ένα νούμερο στο άλλο,το ποσό αυτό ανανεώνει το υπόλοιπο και την ημερομηνία λήξης κανονικά για 2 μήνες και παίρνω και μβ από το πάρε μοίρασε
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...