Jump to content

Τα πάντα για τα καρτοκινητά της Cosmote


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μια χαζη ερωτηση. Ενεργοποιηθηκα σε whatsup. Τα λεφτα μπορω να τα βαλω μεσω της εφαρμογης ή μεσω του site? Κωδικος reloadit που θα σταλει;
Link to comment
Share on other sites

Και με τα 2. Κωδικός Reload έρχεται σε κάθε ανανέωση ανεξάρτητα από τον τρόπο, απλώς όταν ανανεώνεις από το Cosmote.gr, το whatsup.gr ή τις εφαρμογές Cosmote/whatsup ο κωδικός που έρχεται σου δίνει διπλάσια δώρα.
Link to comment
Share on other sites

Και με τα 2. Κωδικός Reload έρχεται σε κάθε ανανέωση ανεξάρτητα από τον τρόπο, απλώς όταν ανανεώνεις από το Cosmote.gr, το whatsup.gr ή τις εφαρμογές Cosmote/whatsup ο κωδικός που έρχεται σου δίνει διπλάσια δώρα.

 

Ερχεται μεσα στην εφαρμογη;; ευχαριστω εκ των προτερων. Μου βγαλανε την πιστη να γυρισω το συμβολαιο σε καρτα.

Link to comment
Share on other sites

Μου βγαλανε την πιστη να γυρισω το συμβολαιο σε καρτα.

 

Ποιοι σε κατάφεραν;

Μπορεί καποιος να μου πει τους αριθμους της επομενης κληρωσης του τζόκερ;
Link to comment
Share on other sites

Ποιοι σε κατάφεραν;

 

Ενω ειχα κανει ολη την διαδικασια μετατροπης του συμβολαιου σε καρταβ15 μερες πριν την ληξη....αυτη δεν πραγματοποιηθηκε...και λεγανε απο αυριο σε αυριο..τελικα μς εξωδικο το γυρισανε σε καρτα επιτελους

Link to comment
Share on other sites

Ενω ειχα κανει ολη την διαδικασια μετατροπης του συμβολαιου σε καρταβ15 μερες πριν την ληξη....αυτη δεν πραγματοποιηθηκε...και λεγανε απο αυριο σε αυριο..τελικα μς εξωδικο το γυρισανε σε καρτα επιτελους

Και πολύ καλά εκανες

Αλλιως το είχα καταλάβει στην αρχή. Ότι κάποιοι σε πίεσαν να πας σε καρτα

Μπορεί καποιος να μου πει τους αριθμους της επομενης κληρωσης του τζόκερ;
Link to comment
Share on other sites

H διαδικασια μετατροπής συμβολαίου σε καρτοκινητό παιρνει ένα μήνα οπότε όποιος το έχει κατά νου θα πρέπει να υπολογίσει τις ημερομηνίες ανάλογα...
Link to comment
Share on other sites

H διαδικασια μετατροπής συμβολαίου σε καρτοκινητό παιρνει ένα μήνα οπότε όποιος το έχει κατά νου θα πρέπει να υπολογίσει τις ημερομηνίες ανάλογα...

 

Η φορητότητα δεν παίρνει 3 εργάσιμες;

Link to comment
Share on other sites

Δεν εμπίπτει στην ιδια κατηγορία.. Δεν θεωρείται φορητότητα η αλλαγή από συμβόλαιο σε καρτοκινητό όταν μιλάμε για τον ιδιο πάροχο..

 

Σε ολες τις εταιρείες ισχύει το ίδιο καλώς ή κακώς

Link to comment
Share on other sites

Δεν εμπίπτει στην ιδια κατηγορία.. Δεν θεωρείται φορητότητα η αλλαγή από συμβόλαιο σε καρτοκινητό όταν μιλάμε για τον ιδιο πάροχο..

 

Σε ολες τις εταιρείες ισχύει το ίδιο καλώς ή κακώς

Εαν κάποιος θέλει το συμβόλαιο του να το κάνει καρτοκινητο, για πιο γρήγορα το κάνει καρτοκινητο άλλης εταιρίας σε 3 εργάσιμες μέρες.

Link to comment
Share on other sites

Σωστά απλά μπορεί κάποιος να θέλει να παραμείνει στον πάροχο που είναι (Cosmote στην περίπτωση που συζητάμε) αλλά χωρίς συμβόλαιο...

 

Αν δεν υπάρχει τέτοιος περιορισμός τότε προφανως η γρηγορότερη λύση ειναι η φορητότητα σε άλλο πάροχο..

Link to comment
Share on other sites

Όσοι έχετε πρόσθετο πακέτο π.χ. social & chat απο diy, ειναι όλα νορμάλ με τα mb αυτες τις μέρες?
Link to comment
Share on other sites

H διαδικασια μετατροπής συμβολαίου σε καρτοκινητό παιρνει ένα μήνα οπότε όποιος το έχει κατά νου θα πρέπει να υπολογίσει τις ημερομηνίες ανάλογα...

 

Ειχαν γινει ολα προβλεπομενα . Ενα μηνα πριν με πληρωμες υπολοιπου κ.ο.κ.

Επισης μια ερωτηση το pare kavatza τι ειναι ακριβως; δινει δωρεαν 2 ωρες προς συγκεκριμενο αριθμο whatsup?

Link to comment
Share on other sites

Από τη στιγμή που θα το ενεργοποιήσεις και για την επόμενη μία ώρα μπορείς να μιλάς με οποιοδήποτε what's up θέλεις. Δύο φορές μπορείς να το κάνεις μέσα στο μήνα άρα σύνολο 2 ώρες
Link to comment
Share on other sites

Από τη στιγμή που θα το ενεργοποιήσεις και για την επόμενη μία ώρα μπορείς να μιλάς με οποιοδήποτε what's up θέλεις. Δύο φορές μπορείς να το κάνεις μέσα στο μήνα άρα σύνολο 2 ώρες

 

Ευχαριστω πολυ

Link to comment
Share on other sites

Ωραίο, αν και χρεωσιμο. Ο ανταγωνισμός δίνει 3gb δωρεάν για 7 ημέρες (ενεργοποίηση μέχρι απόψε)

Όπως το είπες: ωραίο, αν και χρεώσιμο.

Δεν το ήξερα για τον ανταγωνισμό - θα μπορούσαν να δώσουν κάτι καλύτερο οι της Κοσμοτέ.

Edited by mplamplakas
Link to comment
Share on other sites

Συνεχώς το τελευταίο διάστημα όταν είμαι πχ στην Λεωφόρο Βεϊκου (και έχει κίνηση), όταν προσπαθώ να καλέσω είναι αδύνατον. Υπερφορτώνεται τόσο το δίκτυο?
Link to comment
Share on other sites

Ερωτηση...

Μολις γυρισα της γυναικας μου απο κοσμοκαρτα σε whats up. Της εδωσεε 2Gb για 7 μερες . Ενεργοποιησαμε πακετο των 8.5 € με την ιδια καρτα που ειχα ενεργοποιησει εγω το δικο μου χθες.

Ολα μια χαρα

 

Και μετα απο 30 λεπτα σκαει "ΜΟΛΙΣ ΠΗΡΕΣ 4 GB για 15 μερες.

 

τρεχει καποιο δωρο??? Χρεωση δεν υπηρχε πουθενα...τι εγινε?

 

ο λογος που ρωταω φυσικα ειναι επειδη δεν το πηρα εγω το δωρο στο δικο μου..μηπως επειδη μεσα σε 2 μερες εγιναν 2 ενεργοποιησεις απο την ιδια χρεωστικη?

Edited by Madness
Link to comment
Share on other sites

Δεν παίζει ρόλο η κάρτα ίσως δίνουνε κάποιο μπόνους για καλωσόρισμα
Link to comment
Share on other sites

για μετατροπή από συμβόλαιο κοσμοτέ σε καρτοκινητή και περισσότερο για χρήση δεδομένων παρά ομιλία, ποιά θα ήταν η καλύτερη λύση ανάμεσα σε what's up και frog? επίσης, χρειάζονται όντως 30 ημέρες για να γίνει η μετατροπή?
KT23
Link to comment
Share on other sites

Προσφορά για το τριήμερο της 28ης Οκτωβρίου

 

https://www.whatsup.gr/paketa/paketa-internet/gigasoukou

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...