Jump to content

Τα πάντα για τα καρτοκινητά της Cosmote


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παιδιά Καλησπέρα. Σκοπεύω να πάρω καινούρια κάρτα αλλά δεν ξέρω καλά τα προγράμματα. Με 10 ευρώ ανανέωση κάθε μήνα θα ήθελα όσο το δυνατόν περισσότερο χρόνο ομιλίας προς όλους και όσο το δυνατόν περισσότερο ίντερνετ. Τι κάνω?
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά Καλησπέρα. Σκοπεύω να πάρω καινούρια κάρτα αλλά δεν ξέρω καλά τα προγράμματα. Με 10 ευρώ ανανέωση κάθε μήνα θα ήθελα όσο το δυνατόν περισσότερο χρόνο ομιλίας προς όλους και όσο το δυνατόν περισσότερο ίντερνετ. Τι κάνω?

 

με ανανέωση 12 ευρώ (γιατί έχεις και το φόρο) έχεις 200 λεπτά προς όλους με 5 ευρώ και 500mb με άλλα 5. είναι το καλύτερο που μπορείς να έχεις.

Link to comment
Share on other sites

με ανανέωση 12 ευρώ (γιατί έχεις και το φόρο) έχεις 200 λεπτά προς όλους με 5 ευρώ και 500mb με άλλα 5. είναι το καλύτερο που μπορείς να έχεις.

 

ισχυουν και για what's up αυτά;

Link to comment
Share on other sites

ισχυουν και για what's up αυτά;

 

φυσικά . Τα 200 λεπτά προς όλους ισχύουν και για κλήσεις προς whatsup

Link to comment
Share on other sites

ισχυουν και για what's up αυτά;

 

φυσικά . Τα 200 λεπτά προς όλους ισχύουν και για κλήσεις προς whatsup

 

εννοω εαν εχω whats up, μπορω με 5ε να αγορασω 200' προς ολα τα δικτυα;

Link to comment
Share on other sites

ισχυουν και για what's up αυτά;

 

φυσικά . Τα 200 λεπτά προς όλους ισχύουν και για κλήσεις προς whatsup

Link to comment
Share on other sites

εννοω εαν εχω whats up, μπορω με 5ε να αγορασω 200' προς ολα τα δικτυα;

 

το whats up έχει 120 λεπτά με 5 ευρώ.

Link to comment
Share on other sites

εννοω εαν εχω whats up, μπορω με 5ε να αγορασω 200' προς ολα τα δικτυα;

 

Με 10€ μπορείς να έχεις 200' για όλους και 800' προς What's up.

Link to comment
Share on other sites

το whats up έχει 120 λεπτά με 5 ευρώ.

 

με πρόλαβες....το Whats UP ΔΕΝ ΕΧΕΙ 200,αλλά 120'...:blink:

Link to comment
Share on other sites

εχει κανείς πρόβλημα να κάνει login στο mycosmos.gr? βάζω σωστους κωδικούς αλλα με γυρνάει πάλι στο login screen χωρίς κωδικούς σφάλματος.
Link to comment
Share on other sites

εχει κανείς πρόβλημα να κάνει login στο mycosmos.gr? βάζω σωστους κωδικούς αλλα με γυρνάει πάλι στο login screen χωρίς κωδικούς σφάλματος.

 

Στείλε Κ στο 54000. Αν δεν έχεις κάνει χρήση της υπηρεσίας για 6 μήνες μπλοκάρετε. Επιπλέον έμαθα ότι δεν γίνεται πλέον εγγραφή για νέους χρήστες.

Link to comment
Share on other sites

το χρησιμοποιούσα κανονικά σε 2 νούμερα,αν και το ενα νούμερο είχε φύγει απο cosmote εδω και 2 χρόνια. Και στους 2 λογαριασμους εμπαινα κανονικά μεχρι προχτές,τώρα και στους 2 εχω το ιδιο πρόβλημα (ακόμα και σε αυτόν που είναι κοσμοτε).Οι ειδοποιησεις δεν ερχονται πλέον ενώ με το Κ που εστειλα μου επέστρεψε μήνυμα "Ο κωδικός δεν εμφανίζεται για λόγους ασφαλείας" Edited by kmpatra
Link to comment
Share on other sites

Μπορώ να ενεργοποιήσω σε δύο αριθμούς την φοιτητική προσφορά whatsup?

http://www.estudents.gr/images/links/8831.JPG Το Νο1 φοιτητικό site!!

Πωλείτε JC777 καινούριο για Θεσσαλονίκη 147€: http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=217191

Πληροφορίες για JC777 εδώ: http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=215460

Link to comment
Share on other sites

Μπορώ να ενεργοποιήσω σε δύο αριθμούς την φοιτητική προσφορά whatsup?

 

Ναι , μπορείς , αν ανήκουν σε δύο διαφορετικούς φοιτητές.

Link to comment
Share on other sites

το χρησιμοποιούσα κανονικά σε 2 νούμερα,αν και το ενα νούμερο είχε φύγει απο cosmote εδω και 2 χρόνια. Και στους 2 λογαριασμους εμπαινα κανονικά μεχρι προχτές,τώρα και στους 2 εχω το ιδιο πρόβλημα (ακόμα και σε αυτόν που είναι κοσμοτε).Οι ειδοποιησεις δεν ερχονται πλέον ενώ με το Κ που εστειλα μου επέστρεψε μήνυμα "Ο κωδικός δεν εμφανίζεται για λόγους ασφαλείας"

 

Γιατί δεν δοκιμάζεις εδώ?

Link to comment
Share on other sites

τελικα λύθηκε το πρόβλημα,απ'οτι φαινεται μπλόκαραν τον λογαριασμό του κινητου που εχει αλλάξει εταιρία,τουλάχιστον αυτός της κοσμοτέ δουλεύει πλέον.
Link to comment
Share on other sites

Ναι , μπορείς , αν ανήκουν σε δύο διαφορετικούς φοιτητές.

 

σε εναν γνωστο μου που ειχε δυο σημ what's up στο ονομα του την μια την χρησιμοποιουσε ο αδελφος του και την μια εκεινος . πηγε στον γερμανο και ζητησε να του ενεργοποιησουνε την προσφορα και στον αλλον αριθμο που χρησιμοποιουσε ο αδελφος του και του ειπανε οτι μπορει να γινει μπορει και οχι , αλλα τελικα την επομενη ημερα ενεργοποιηθηκε και στην σιμ του αδελφου του που ητανε στο ονομα του ! αρα οποιος θελει να το κανει αυτο , θα παει στο καταστημα με την σημ την δευτερη που ειναι στο ονομα του και θα το ζητησει ή απο τμημα εξυπηρετησης πελατων θα το ζητησει και βλεπει την επομενη μερα τι θα γινει!.

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους :)

Ξέρει κανείς που έχει το φοιτητικό αν μεταφέρονται αυτά τα 600ΜΒ που δίνει δωρεάν κάθε πρώτη του μήνα; Αν ενεργοποιήσω κάποιο πακέτο MB θα μεταφέρονται και θα λήγουν όποτε λήγει και το πακέτο;

Link to comment
Share on other sites

Τελικά όσο ψάχνεις βρίσκεις!!! Λοιπόν πριν λίγο μπήκα στο fb στην σελίδα του WhatsUp και έστειλα ένα μήνυμα έτσι για πλάκα: ''Καλησπέρα σας, το Vodafone CU έχει κάποια προσφορά για όσους έχουμε την ''κάρτα νέας γενιάς'' περιμένουμε κάτι αντίστοιχο και από εσάς για εμάς που έχουμε WhatsUp!!!'' απάντησαν άμεσα: ''Mano καλησπέρα. Θα σου προτείναμε να επικοινωνήσεις μαζί μας καλώντας στο 13838 προκειμένου να σε ενημερώσουμε για τα προνόμια που μπορείς να ενεργοποιήσεις στη γραμμή σου χρησιμοποιώντας την Κάρτα νέων'' Περνω και γω αμέσως το 13838, στη αρχή δε ψιλοκαταλαβε, με έβαλε στην αναμονή, μετά μου λέει θα σας καλέσω εγώ σε λίγο να σας ενημερώσω πιο αναλυτικά, πρόκειται για τα φοιτητικά πακέτα για κάθε μήνα, μου είπε!!! Μόλις με καλέσει θα σας ενημερώσω!
ΜΑΘΕ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΠΡΩΤΟΥΣ!!!
Link to comment
Share on other sites

Τελικά όσο ψάχνεις βρίσκεις!!! Λοιπόν πριν λίγο μπήκα στο fb στην σελίδα του WhatsUp και έστειλα ένα μήνυμα έτσι για πλάκα: ''Καλησπέρα σας, το Vodafone CU έχει κάποια προσφορά για όσους έχουμε την ''κάρτα νέας γενιάς'' περιμένουμε κάτι αντίστοιχο και από εσάς για εμάς που έχουμε WhatsUp!!!'' απάντησαν άμεσα: ''Mano καλησπέρα. Θα σου προτείναμε να επικοινωνήσεις μαζί μας καλώντας στο 13838 προκειμένου να σε ενημερώσουμε για τα προνόμια που μπορείς να ενεργοποιήσεις στη γραμμή σου χρησιμοποιώντας την Κάρτα νέων'' Περνω και γω αμέσως το 13838, στη αρχή δε ψιλοκαταλαβε, με έβαλε στην αναμονή, μετά μου λέει θα σας καλέσω εγώ σε λίγο να σας ενημερώσω πιο αναλυτικά, πρόκειται για τα φοιτητικά πακέτα για κάθε μήνα, μου είπε!!! Μόλις με καλέσει θα σας ενημερώσω!

Πολύ καλό! Ενημέρωσέ μας μόλις έχεις νεώτερα :D

Βλέπεις πράγματα και αναρωτιέσαι "Γιατί;"

Αλλά εγώ ονειρεύομαι πράγματα που δεν υπήρξαν ποτέ και λέω "Γιατί όχι;"

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον με ξανακαλεσε!!! Μου ειπε να στειλω με φαξ την ταυτοτητα μου και την καρτα νεων, το νουμερο δε το θυμαμαι τωρα, μου ειπε οτι θα εχω με μια ανανεωση το μηνα δωρο 600' προς WU, 600mb, θα εχω τo call the mall plus επι δυο δλδ 1200, θα εχω 300sms προς WU 1εουρος και πολλα αλλα που δε τα συγκρατησα!!! Απλα super!!!
ΜΑΘΕ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΠΡΩΤΟΥΣ!!!
Link to comment
Share on other sites

Λοιπον με ξανακαλεσε!!! Μου ειπε να στειλω με φαξ την ταυτοτητα μου και την καρτα νεων, το νουμερο δε το θυμαμαι τωρα, μου ειπε οτι θα εχω με μια ανανεωση το μηνα δωρο 600' προς WU, 600mb, θα εχω τo call the mall plus επι δυο δλδ 1200, θα εχω 300sms προς WU 1εουρος και πολλα αλλα που δε τα συγκρατησα!!! Απλα super!!!
;)

 

Ακούγεται πολύ καλό και μπράβο που το έψαξες!;) Όμως, δεν θα έπρεπε να ανακοινωθεί ως επίσημη προσφορά του What's up? Ή μήπως η Cosmote θα "κάνει την πάπια" για να κερδίσει μερικά € ακόμα από όλους τους υπόλοιπους δικαιούχους χρήστες???:X

Link to comment
Share on other sites

Παιδια θελω να σας ρωτησω για εσας που εχετε φοιτητικο WhatsUp, οταν στειλατε το φαξ πως μαθατε οτι ειναι ολα κομπλε;
ΜΑΘΕ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΠΡΩΤΟΥΣ!!!
Link to comment
Share on other sites

;)

 

Ακούγεται πολύ καλό και μπράβο που το έψαξες!;) Όμως, δεν θα έπρεπε να ανακοινωθεί ως επίσημη προσφορά του What's up? Ή μήπως η Cosmote θα "κάνει την πάπια" για να κερδίσει μερικά € ακόμα από όλους τους υπόλοιπους δικαιούχους χρήστες???:X

 

Έλα ντε, αυτό θα έπρεπε να το διαφημίζει συνέχεια..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...