Jump to content

Τα πάντα για τα καρτοκινητά της Cosmote


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Σπουδαστες σε Δημοσιο ΙΕΚ δικαιουνται φοιτιτικο Whats UP?
Οι βλάκες είναι γεμάτοι αυτοπεποίθηση και οι ευφυείς γεμάτοι αμφιβολία. Ράσελ Μπέρτραντ
Link to comment
Share on other sites

Στείλτε την εντολή 240 στο 1330 για 4 ώρες προς Whats up έως την Τρίτη 29/10 στις 12 το μεσημέρι λόγω ... της αλλαγής της ώρας ... :p
Link to comment
Share on other sites

Στείλτε την εντολή 240 στο 1330 για 4 ώρες προς Whats up έως την Τρίτη 29/10 στις 12 το μεσημέρι λόγω ... της αλλαγής της ώρας ... :p

 

εννοείς 4 στο 1330 κι οχι 240 στο 1330

w 395 --> Nokia 6303i classic --> Nokia 3720 classic --> Nokia c2-01 --> Nokia c5-00 --> Nokia Lumia 735 τώρα: Nokia Lumia 930
Link to comment
Share on other sites

να σας ρωτησω.την προσφορά στο whats up οπου με ανανέωσή 10 ευρώ στον επόμενο μήνα σου δίνουν 600 λεπτά προς whats up και 600 mb είναι μόνο για τους φοιτητές η ισχύει για όλους;;
Link to comment
Share on other sites

να σας ρωτησω.την προσφορά στο whats up οπου με ανανέωσή 10 ευρώ στον επόμενο μήνα σου δίνουν 600 λεπτά προς whats up και 600 mb είναι μόνο για τους φοιτητές η ισχύει για όλους;;

 

Μόνο για φοιτητές

w 395 --> Nokia 6303i classic --> Nokia 3720 classic --> Nokia c2-01 --> Nokia c5-00 --> Nokia Lumia 735 τώρα: Nokia Lumia 930
Link to comment
Share on other sites

Έχετε ήδη ενημερωθεί με pm. Τέτοιες αγγελίες υπάρχουν στο myphone και στο insomnia.

 

Καλησπερα και απο εμενα θα μπορουσες να με ενημερωσεις και εμενα με pm

 

Ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Ήρθε μήνυμα σ' έναν γνωστό μου που έχει ενεργοποιημένο κολ δεμ όλ ότι κάθε βδομάδα θα παίρνει δώρο 150' προς γουατς απ μέχρι να τελειώσει το πακέτο. Στην ιστοσελίδα δεν γράφουν κάτι ούτε στην σελίδα στο φβ. Ξέρει κανείς τι παίζει;
w 395 --> Nokia 6303i classic --> Nokia 3720 classic --> Nokia c2-01 --> Nokia c5-00 --> Nokia Lumia 735 τώρα: Nokia Lumia 930
Link to comment
Share on other sites

Στην Cosmote όμως υπάρχει η μεταβίβαση μονάδων από αριθμό σε αριθμό. Υπάρχουν πολλές αγγελίες όπου (όπως κάνω εγώ κατ' αποκλειστικότητα) δίνεις 20 ευρώ, και αντί να πάρεις καθαρά 17.76 ευρώ, σου μεταβιβάζουν 27 ευρώ, δηλαδή 50% περισσότερο. Έτσι, για παράδειγμα, τα 200 λεπτά προς όλους με 5 ευρώ σου στοιχίζουν στην πραγματικότητα μόνο 3.33 ευρώ! Το ίδιο ισχύει και για τα ΜΒ του ίντερνετ που μάλιστα μετακυλίονται στον επόμενο μήνα αν δεν τα εξαντλήσεις, με την προϋπόθεση να ξαναγοράσεις data. Δεν θα μπω σε συζήτηση για το που μπορείς να αξιοποιήσεις το πακέτο των δεδομένων της Cosmote σε σύγκριση με την Wind γιατί δεν συμμετέχω σε εντελώς γελοίες συζητήσεις! :tease:

 

αυτο ισχυε παλιοτερα... εδω και καιρο η cosmote εχει βαλει οριο 3 η 2 μεταφορες το μηνα και οι περισσοτερες (αν οχι ολες) αγγελιες εχουν εξαφανιστει.

Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κανείς τί παίζει με τις online εγγραφές στη φοιτητική προσφορά;

Έκανα μια αίτηση πριν 3 μέρες νομίζω για συγγενικό πρόσωπο και ακόμα τίποτα.

Επίσης πώς μπορούμε να ξέρουμε αν ο αριθμός μας είναι σε φοιτητική προσφορά;

Link to comment
Share on other sites

Ενα μηνυμα που μου ηρθε απο cosmote και λεει οτι θα κληρωνει 100 sony xperia, το ελαβε κανεις;

Αν απαντησω-συμμετεχω(1330?), θα με φλομωνουν μετα στα διαφημιστικα μηνυματα; (γιατι δεν προκειται να καθισω να ακουσω τους ορους χρησης)

Link to comment
Share on other sites

Ενα μηνυμα που μου ηρθε απο cosmote και λεει οτι θα κληρωνει 100 sony xperia, το ελαβε κανεις;

Αν απαντησω-συμμετεχω(1330?), θα με φλομωνουν μετα στα διαφημιστικα μηνυματα; (γιατι δεν προκειται να καθισω να ακουσω τους ορους χρησης)

 

Προσωπικά την πάτησα γιατί μετά πήρα ένα μήνυμα και μου έλεγε ότι θα έχω αυτόματα 200 προς όλους με 5 ευρώ. Πως μπορώ να το απενεργοποιήσω ;;

Link to comment
Share on other sites

Ενα μηνυμα που μου ηρθε απο cosmote και λεει οτι θα κληρωνει 100 sony xperia, το ελαβε κανεις;

Αν απαντησω-συμμετεχω(1330?), θα με φλομωνουν μετα στα διαφημιστικα μηνυματα; (γιατι δεν προκειται να καθισω να ακουσω τους ορους χρησης)

 

Το ελαβα εγω, συμμετειχα στην κληρωση (1330) και δεν με εχει σπαμαρει κανεις. Μονο μου εστειλαν ενα σμσ οτι αυτο το σκ θα εχω δωρεαν 60'+60σμσ προς ολους.

Link to comment
Share on other sites

Το ελαβα εγω, συμμετειχα στην κληρωση (1330) και δεν με εχει σπαμαρει κανεις. Μονο μου εστειλαν ενα σμσ οτι αυτο το σκ θα εχω δωρεαν 60'+60σμσ προς ολους.

 

Και γω το ίδιο, κανένα πρόβλημα ή άσχετη διαφήμιση.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πως μπορώ να ακυρώσω τα 5 ευρώ αυτόματα

 

http://www.cosmote.gr/cosmoportal/page/T07/xml/Personal__article__article_200_lepta/section/Prepaid_COSMOKARTA

 

μήπως να τηλεφωνήσεις στο 1330?

Link to comment
Share on other sites

Το ελαβα εγω, συμμετειχα στην κληρωση (1330) και δεν με εχει σπαμαρει κανεις. Μονο μου εστειλαν ενα σμσ οτι αυτο το σκ θα εχω δωρεαν 60'+60σμσ προς ολους.

 

τι; που στέλνουμε και τι; εμένα δεν μου ήρθε κανένα μήνυμα

w 395 --> Nokia 6303i classic --> Nokia 3720 classic --> Nokia c2-01 --> Nokia c5-00 --> Nokia Lumia 735 τώρα: Nokia Lumia 930
Link to comment
Share on other sites

NEA ΠΡΟΣΦΟΡΑ: 200' δώρο για σένα & 200' να χαρίσεις σε ένα φίλο σου με κάθε μηνιαίο πακέτο call them all.

 

Η προσφορά ισχύει για ενεργοποιήσεις των πακέτων μέχρι 30/11/2013

w 395 --> Nokia 6303i classic --> Nokia 3720 classic --> Nokia c2-01 --> Nokia c5-00 --> Nokia Lumia 735 τώρα: Nokia Lumia 930
Link to comment
Share on other sites

Εγώ το έλαβα το μήνυμα για την προσφορά, τηλεφώνησα στο 1330, αλλά δεν άκουσα κάτι για την κλήρωση και την προσφορά.
Link to comment
Share on other sites

Ευτυχώς που δεν πρόλαβα να αλλαξω σε What's up.καλουμε στο 1330 και λέει για να μπούμε στην κλήρωση κλπ πατάμε 6.Δωρο 60' και 60sms προς ολους για το ΣΚ.
Link to comment
Share on other sites

Ισχύει για οποιοδήποτε Σαββατοκύριακο μεχρι τέλος Νοεμβρίου.

Το ενεργοποιειται όποτε θέλετε

Η κλήρωση θα γίνει τέλος Νοεμβρίου.

Link to comment
Share on other sites

τι; που στέλνουμε και τι; εμένα δεν μου ήρθε κανένα μήνυμα

Ελαβα το εξης: "Η κοσμοκαρτα κανει δωρο σε 100 τυχερους ενα Sony Xperia J. Καλεσε δωρεαν στο 1330, μπες στην κληρωση και αυτοματα εχεις δωρο 1 ωρα & 60 σμσ προς ολους για αυτο το σκ".

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...