Jump to content

Τα πάντα για τα καρτοκινητά της Cosmote


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

εδώ και δέκα ημέρες με έρχετε μήνημα Μόλις συνδέθηκεςστο ίντερνετ με χρέωση 1Ε για 24 ώρες.και με τρώει 1Ε μου το βαλανε χωρίς να το ζητίσω πως μπωρώ να το απενεργοπιεισω.

 

θα στείλεις END DAY στο 1333. Για περισσότερες πληροφορίες μπες εδώ http://www.cosmote.gr/cosmoportal/page/T37/xml/Personal__articleadvanced__articleadvanced_InternetDayPass/section/Internet_E-mailwithMobile

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

εδώ και δέκα ημέρες με έρχετε μήνημα Μόλις συνδέθηκεςστο ίντερνετ με χρέωση 1Ε για 24 ώρες.και με τρώει 1Ε μου το βαλανε χωρίς να το ζητίσω πως μπωρώ να το απενεργοπιεισω.

Ναι το βάλανε σε όλους τους συνδρομητές.

Αλλά χρώνονται μόνο , αυτοί που το κινητό τους μπαίνει στο Internet .

Αρκεί λοιπόν να κλείσεις το Internet από το κινητό σου και δεν θα χρεωθείς ξανά.

Για περισσότερες πληροφορίες στο Manual του κινητού σου .

Link to comment
Share on other sites

Ναι το εχουν ενεργοποιησει για ολους.

Δεν λεω οτι ειναι κακο που το ενεργοποιησαν, αλλα ας εστελναν ενα μυνημα οτι το ενεργοποιησαν και να περιλαμβανει τροπο για απενεργοποιηση του.

Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

Ναι το εχουν ενεργοποιησει για ολους.

Δεν λεω οτι ειναι κακο που το ενεργοποιησαν, αλλα ας εστελναν ενα μυνημα οτι το ενεργοποιησαν και να περιλαμβανει τροπο για απενεργοποιηση του.

 

Αυτό θα το έκαναν αν σέβονταν τον πελάτη. Επειδή όμως είναι pimps αυτό που κάνουν είναι να σου επιβάλουν του πρόγραμμα με το έτσι θέλω και να βλέπουν τα υπόλοιπα του καρτοκινητού κόσμου να μειώνονται κατά 1 ευρώ κάθε μέρα ---> ωθώντας τον ίδιο κόσμο σε ανανεώσεις ----> και άρα γεμίζοντας τα ταμεία της cosmote.

Ζητείται άτομο με πρόγραμμα cosmote gigamax unlimited για να του δίνω €10 τον μήνα για να αποκτήσω 1 extra sim στο συμβόλαιό του
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά το έκανα απενεργοποίηση αλά έχω μία απορία.μήπως όταν σε βάζει στο ίντερνετ σε χρεώνει χωρίς να κατεβάζεις.γιατί πριν 2 ημέρες στις 16 του μήνα έβαλα μία κάρτα των 10€ και με έδωσε έως τις 31/5/11 δύο ώρες δωρεάν και υπόλοιπο 9,59€ μέσα σε 2 ημέρες εως σήμερα έκανα δύο τηλέφωνα 1 σταθερό και 1 κινητό.και το υπόλοιπο μου είναι 7,23€ πού πήγανε τα λεφτά Διότι αν έχω δύο ώρες δωρεάν γιατί με πήρε 2,33€
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά το έκανα απενεργοποίηση αλά έχω μία απορία.μήπως όταν σε βάζει στο ίντερνετ σε χρεώνει χωρίς να κατεβάζεις.γιατί πριν 2 ημέρες στις 16 του μήνα έβαλα μία κάρτα των 10€ και με έδωσε έως τις 31/5/11 δύο ώρες δωρεάν και υπόλοιπο 9,59€ μέσα σε 2 ημέρες εως σήμερα έκανα δύο τηλέφωνα 1 σταθερό και 1 κινητό.και το υπόλοιπο μου είναι 7,23€ πού πήγανε τα λεφτά Διότι αν έχω δύο ώρες δωρεάν γιατί με πήρε 2,33€

 

επικοινώνησε με το 1313 με την επιλογή 9 και ζητά να το καταχώρησουνε σαν πρόβλημα και μετά να το δούνε και να σε ενημερώσουνε . Προφανώς κόλλησε το σύστημα και σε χρέωσε μου έχει τύχει και σε εμένα αυτό! Στην βοντα και στην γουίντ διότι είχε κολλήσει το σύστημα και μετά μου πίστωσαν τα χρήματα σε περίπου 5 εργάσιμες μέρες που ήθελε για να το ελενξουνε.

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

Όσοι έχετε HTC η IPHONE τηλέφωνο με σύνδεση cosmote πρέπει να προσέχουν όταν σας εμφανίζει το μήνυμα συνδεθήκατε στο ιντερετ σας παίρνει 1€ την ημέρα κατεβάσετε δεν κατεβάσετε αρχεία πήρα τηλέφωνο στο 1313 και μου υπανε ότι αλλάξαμε για να μη μας παίρνουν πολλά και το κάμνανε οι αθεόφοβοι 1€ την ημέρα λες και είναι λίγα έμενα για 2 ημερες με πήραν 2€ και ευτυχώς ο παραπάνω φίλος με έγραψε και το απενεργοποίησα και όλα αυτά χωρίς καμιά σχετική ειδοποίηση
Link to comment
Share on other sites

παιδες αν γυρισω απο whatsup-->cosmocarta θα εχω 2 ωρες μονο ως τις 31/5 ή για ένα μήνα?

τι λέτε?θα το συνεχίσει το 2ωρο?

 

θα τις έχεις για ένα μήνα από την στιγμή που θα βάλεις την κάρτα ανανέωσης. Γενικότερα όμως η κάρτα πρέπει να μπει μέχρι και τις 31/5 για να ισχύσει για έναν μήνα μετά οι δύο ώρες και όχι 1 ιουνίου διότι δεν ξέρουμε εάν θα ξανά δωθεί παράταση.

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

Με φορητότητα έρχεσαι πολύ απλά στην Cosmote αλλά για να εκμεταλλευτείς το Internet On the Go, θα πρέπει να βάλεις την κάρτα SIM σε stickάκι.

 

Εχω 2 αλλά δεν είναι της cosmote αλλά της vodafone & wind θα δοκιμάσω κάτι την Κυριακή με μια σύνδεση ιντερνέτ αν δουλεύει γιατί παλιά τα είχα πειράξει για να τα κάνω ουδέτερα θα δω..

Ναι το βάλανε σε όλους τους συνδρομητές.

Αλλά χρώνονται μόνο , αυτοί που το κινητό τους μπαίνει στο Internet .

Αρκεί λοιπόν να κλείσεις το Internet από το κινητό σου και δεν θα χρεωθείς ξανά.

Για περισσότερες πληροφορίες στο Manual του κινητού σου .

 

Μα το θέμα είναι οτι μόλις έβαλαν αυτό το day pass άρχισε να χρεώνει αβέρτα δεν μπορεί τόσο καιρώ να μην έφευγε ούτε ένα λεπτό και μόλις έβαλαν το day pass άρχισε να χρεώνει και μιλάμε για 5-6 Byte γιατί αν έκανε update Forecaweather θα κατέβαζε 10ΜΒ minimun είχα βάλει κινούμενες εικόνες σε όλα..

 

Κάτι δεν στέκει για μένα ..

 

Όσοι έχετε HTC η IPHONE τηλέφωνο με σύνδεση cosmote πρέπει να προσέχουν όταν σας εμφανίζει το μήνυμα συνδεθήκατε στο ιντερετ σας παίρνει 1€ την ημέρα κατεβάσετε δεν κατεβάσετε αρχεία πήρα τηλέφωνο στο 1313 και μου υπανε ότι αλλάξαμε για να μη μας παίρνουν πολλά και το κάμνανε οι αθεόφοβοι 1€ την ημέρα λες και είναι λίγα έμενα για 2 ημερες με πήραν 2€ και ευτυχώς ο παραπάνω φίλος με έγραψε και το απενεργοποίησα και όλα αυτά χωρίς καμιά σχετική ειδοποίηση

 

Έμενα μου έφαγαν τα 2€ και πήγαν και -3€ :lol:

:ninja:
Link to comment
Share on other sites

Όσοι έχετε HTC η IPHONE τηλέφωνο με σύνδεση cosmote πρέπει να προσέχουν όταν σας εμφανίζει το μήνυμα συνδεθήκατε στο ιντερετ σας παίρνει 1€ την ημέρα κατεβάσετε δεν κατεβάσετε αρχεία πήρα τηλέφωνο στο 1313 και μου υπανε ότι αλλάξαμε για να μη μας παίρνουν πολλά και το κάμνανε οι αθεόφοβοι 1€ την ημέρα λες και είναι λίγα έμενα για 2 ημερες με πήραν 2€ και ευτυχώς ο παραπάνω φίλος με έγραψε και το απενεργοποίησα και όλα αυτά χωρίς καμιά σχετική ειδοποίηση

 

 

Προφανώς για να σε χρεώσαν αυτό το ευρώ, το τηλεφωνο σου ΚΑΤΕΒΑΖΕ. Αν απενεργοποιήσες την υπηρεσία/προστασία καλά έκανες αλλά αν συνεχίζεις να αφήνεις ελεύθερο το τηλέφνο να κατεβάζει, μάλλον θα βρεθείς προ τεραστίων εκπλήξεων... και ΟΧΙ δεν θα σου φταίει η Κοσμοτέ, και ΟΧΙ δεν θα σου χαριστούνε οσο και να φωνάζεις μετά...

 

Απλά λίγο προσοχή...

Link to comment
Share on other sites

Δοκίμασα να καλέσω το 6971001313 από cu και δεν μπορούσα να το καλέσω . Ενώ όταν το κάλεσα μέσω της ιντερτελεκόμ κάλεσε κανονικά. Πάλι καλά που βρήκα τρόπο να επικοινωνώ με το τμήμα εξυπηρέτησης πελατών κότε και από κινητό βοντα, επειδή δεν εχω σταθερό πάλι καλά!

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

Ανάγκη έχει η Cosmote για 5-10€ να χαλάσει την εικόνα της... Είπαμε να κράζουμε για τα κακώς κείμενα, αλλά όχι και να μεταθέτουμε τις ευθύνες μας. Απο τη στιγμή που αποκτάμε μια συσκευή, οφείλουμε να γνωρίζουμε τα χαρακτηριστικα της και να λαμβάνουμε μέτρα για την αποφυγή ανεπιθύμητων χρεώσεων. Ας μη ξεχνάμε ότι παλιά, πριν τη διάδοση της adsl σύνδεσης στα σπίτια μας, όλοι είχαμε ΟΤΕ που μας παρείχε τη δυνατότητα dial up σύνδεσης ανά πάσα στιγμή. Παρείχε τη δυνατότητα και δεν μας υποχρέωνε για τη χρήση, ούτε μας χρέωνε απο τη στιγμή που δεν γινόταν κάποια σύνδεση. Αν τώρα στο pc κάποιου ήταν εγκατεστημένος κάποιος dialer ή αν έβλεπε σύνδεση και νόμιζε ότι έπιασε κορόιδο τον πάροχό του, σε αυτό δεν είχε ευθύνη ο ΟΤΕ, αλλά ο συνδρομητής που δεν λάμβανε τα απαραίτητα μέτρα για τη δική του ασφάλεια. Το ίδιο κάνει και η Cosmote, όπως και οι υπόλοιπες εταιρείες. Απο τη στιγμή λοιπόν που επιλέγουμε να αποκτήσουμε μια συσκευή με τρελά χαρακτηριστικά, αφ'ενός οφείλουμε να γνωρίζουμε ποια είναι ακριβώς τα χαρακτηριστικά της ( και όχι μόνο πόσων ιντσών οθόνη έχει, πόσα mpixels camera και αν έχει wifi ), ποιες οι δυνατότητες, ποιες οι προϋποθέσεις γι' αυτές τις δυνατότητες και να λάβουμε τα απαιτούμενα μέτρα για να αποφύγουμε το ενδεχομενο ανεπιθύμητων χρεώσεων.
Link to comment
Share on other sites

επικοινώνησε με το 1313 με την επιλογή 9 και ζητά να το καταχώρησουνε σαν πρόβλημα και μετά να το δούνε και να σε ενημερώσουνε . Προφανώς κόλλησε το σύστημα και σε χρέωσε μου έχει τύχει και σε εμένα αυτό! Στην βοντα και στην γουίντ διότι είχε κολλήσει το σύστημα και μετά μου πίστωσαν τα χρήματα σε περίπου 5 εργάσιμες μέρες που ήθελε για να το ελενξουνε.

 

Αυτή η δαιμονισμένη όμως η σύμπτωση να κολλάνε πάντα τα συστήματα εις βάρος του πελάτη εεεΕΕΕ;;;; Πάντα εις βάρος του.

 

Δοκίμασα να καλέσω το 6971001313 από cu και δεν μπορούσα να το καλέσω . Ενώ όταν το κάλεσα μέσω της ιντερτελεκόμ κάλεσε κανονικά. Πάλι καλά που βρήκα τρόπο να επικοινωνώ με το τμήμα εξυπηρέτησης πελατών κότε και από κινητό βοντα, επειδή δεν εχω σταθερό πάλι καλά!

 

Καλή πατέντα. Το πρόβλημα όμως με την cosmote είναι ότι δεν έχουμε βρει ακόμα landline τηλεφωνικό αριθμό για την εξυπηρέτηση πελατών ώστε να κάνουμε τη δουλειά μας δωρεάν (όπως κάνουμε με vodafone και wind).

Ζητείται άτομο με πρόγραμμα cosmote gigamax unlimited για να του δίνω €10 τον μήνα για να αποκτήσω 1 extra sim στο συμβόλαιό του
Link to comment
Share on other sites

Αυτή η δαιμονισμένη όμως η σύμπτωση να κολλάνε πάντα τα συστήματα εις βάρος του πελάτη εεεΕΕΕ;;;; Πάντα εις βάρος του.

 

 

 

Καλή πατέντα. Το πρόβλημα όμως με την cosmote είναι ότι δεν έχουμε βρει ακόμα landline τηλεφωνικό αριθμό για την εξυπηρέτηση πελατών ώστε να κάνουμε τη δουλειά μας δωρεάν (όπως κάνουμε με vodafone και wind).

 

όντως και δυστυχώς χρεώνομάστε κλήση προς κινητό αλλά υπάρχει και η πατέντα αυτή πάλι καλά!

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

Εσύ φίλε λες γιά 5-10€ όταν όμως είναι χιλιάδες οι πελάτες μήπως λέω μήπως μαζέυονται πολλά χιλιάρικα και δευτερο μήπως έπρεπε να με ενημερώσει η cosmote με μήνυμα την στιγμή που εγω το τηλέφωνο αυτό το έχω σχεδον 2 χρόνια και δεν είχα κανένα πρόβλημα και τώρα ξαφνικά αλλάζουν όλα νομίζω ότι δεν φταίω μονάχα εγώ
Link to comment
Share on other sites

Εσύ φίλε λες γιά 5-10€ όταν όμως είναι χιλιάδες οι πελάτες μήπως λέω μήπως μαζέυονται πολλά χιλιάρικα και δευτερο μήπως έπρεπε να με ενημερώσει η cosmote με μήνυμα την στιγμή που εγω το τηλέφωνο αυτό το έχω σχεδον 2 χρόνια και δεν είχα κανένα πρόβλημα και τώρα ξαφνικά αλλάζουν όλα νομίζω ότι δεν φταίω μονάχα εγώ

 

Δε φταιει η εταιρια τηλεφωνιας

Φίλε οποία και αν είναι αυτή. Το κινητό σου μπαίνει στο ιντερνετ απο μονο του γιατι εχεις αφήσει ανοιχτο το «κινηση δεδομενων» ή αλλιως «χρηση δεδομενων». Με το που μπαινει το κινητο στο ιντερνετ σου ενεργοποιει η κοσμοτε αυτην την υπηρεσια με το 1€. Και να απενεργοποιήσεις την υπηρεσια παλι στο ιντερνετ μπαινει το κινητο και μαλιστα με χρεωση 1€ το 1ΜΒ! Εσυ φταις που χρεωνεσαι και οχι το δικτυο!

Πάντα φιλικά και με καμια συμπάθεια προς την κοσμοτε, απλα το σωστό να λέγετε!

 

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Εσύ φίλε λες γιά 5-10€ όταν όμως είναι χιλιάδες οι πελάτες μήπως λέω μήπως μαζέυονται πολλά χιλιάρικα και δευτερο μήπως έπρεπε να με ενημερώσει η cosmote με μήνυμα την στιγμή που εγω το τηλέφωνο αυτό το έχω σχεδον 2 χρόνια και δεν είχα κανένα πρόβλημα και τώρα ξαφνικά αλλάζουν όλα νομίζω ότι δεν φταίω μονάχα εγώ

 

Ποια είναι η συσκευή σου;

Link to comment
Share on other sites

Μέχρι πριν 10 ημερες για 2 χρόνια κανένα πρόβλημα τώρα ξαφνικά και γιαυτό λέω μήπως έπρεπε να ενημερώσουν με μήνυμα ότι αλάξανε σύστημα το τηλέφωνο είναι diamond 2 και όπως είπαν το πρόβλημα είναι στα htc και iphone
Link to comment
Share on other sites

Θα ηθελα να ρωτησω, αν γνωριζει καποιος,

1) γινονται ακομα ανανεωσεις χρονου ομιλιας στα καταστηματα ΓΕΡΜΑΝΟΣ ?

2) ποιο ειναι το ελαχιστο ποσο που μπορεις να προσθεσεις ?

Edited by k_giannis
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Θα ηθελα να ρωτησω, αν γνωριζει καποιος,

1) γινονται ακομα ανανεωσεις χρονου ομιλιας στα καταστηματα ΓΕΡΜΑΝΟΣ ?

2) ποιο ειναι το ελαχιστο ποσο που μπορεις να προσθεσεις ?

 

και βέβαια γίνονται. Από 5€ και πάνω. Το καλό είναι στον γερμανό μπορείς να περάσεις κάρτα με δεκαδικό αριθμό π.χ. 6,5€ ! Και αυτό είναι καλό! Έτσι ώστε να περάσουνε στρογγυλοποίημένα τα χρήματα στην κάρτα σου π.χ. Θέλεις να βάλεις στην κάρτα σου καθαρό πόσο 10€ πασ στο κατάστημα και βάζεις 11,20€ αυτό εννοώ. Επίσης μην ξεχνάς ότι για να υπολογίζεις πόσα καθαρά χρήματα θα σου μπούνε στην κάρτα σου αφαιρώντας τον φόρο 12% απλά διαιρείσ το πόσο που θέλεις με 1,12 και ξέρεις αμέσως.

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

Ωραια, σ'ευχαριστω φιλε μου! ;)

Ομως απο 5 ευρω και πανω ε? Ηθελα να δω αν μπορουν να μπουν και δυο-3 ευρω μονο, γιατι εχω ενα δευτερο what's up μονο για να μιλαω και καμια φορα λειπου 1 ή 1,5 ευρω για να βαλω καποιο προγραμμα.. :rolleyes:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ωραια, σ'ευχαριστω φιλε μου! ;)

Ομως απο 5 ευρω και πανω ε? Ηθελα να δω αν μπορουν να μπουν και δυο-3 ευρω μονο, γιατι εχω ενα δευτερο what's up μονο για να μιλαω και καμια φορα λειπου 1 ή 1,5 ευρω για να βαλω καποιο προγραμμα.. :rolleyes:

 

μπορείς να κανείς το εξής να βάλεις κάρτα στον πρώτο αριθμό σου και να καλέσεις το 1313 και να ζητήσεις μεταφορά ποσού αλλά το κακό είναι ότι μόνο από 5€ και πάνω μπορούνε να μεταφέρουνε από όσο θυμάμαι , μπορείς να το τσεκαρεις να είσαι σίγουρος αλλά τα χρήματα θα πιστωθούν αναλόγως τον φόρτο εργασίας του τμήματος εξυπηρέτησης πελατών και ίσως να καθυστερήσει. Επίσης μπορείς να κανείς επέκταση υπολοίπου στον δεύτερο αριθμό εξάλλου έχει μόνο 3€ επέκταση και μετά να ενεργοποιήσεις κάποιο πακέτο και όταν θέλεις να βάλεις κάρτα θα σου αφαιρέσει 3,20€ μαζί με το κόστος της υπηρεσίας. Αυτα ξέρω!. Από όσο θυμάμαι καλείς το 1315 για επέκταση.

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

Α ειναι και η επεκταση ναι.. Προς Θεου ομως δεν ειναι θεμα τα 2 ευρω παραπανω που θα δωσω για μια καρτα, αλλα ηθελα πιο πολυ να μαθω τι γινεται επειδη ερχομαι συχνα σε τετοιο σημειο, που να χρειαζονται δηλαδη μονο ενα-δυο ευρω για καποιο προγραμμα.. Και ειπα να ρωτησω εδω γιατι ειχα και καιρο να μπω. :)

Σ'ευχαριστω και παλι φιλε μου! ;)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Επίσης μπορείς να κανείς επέκταση υπολοίπου στον δεύτερο αριθμό εξάλλου έχει μόνο 3€ επέκταση και μετά να ενεργοποιήσεις κάποιο πακέτο και όταν θέλεις να βάλεις κάρτα θα σου αφαιρέσει 3,20€ μαζί με το κόστος της υπηρεσίας. Αυτα ξέρω!. Από όσο θυμάμαι καλείς το 1315 για επέκταση.

3€ η επέκταση και 0,35€ η χρέωση της υπηρεσίας, σύνολο -3,35€ στην επόμενη ανανέωση που θα κάνεις:happy:

Siemens C10, Nokia 3210, Sony Ericsson T68i, Nokia 6600 Original Black, Nokia N70 Music Edition, Nokia 6300 Original White, Apple iPhone 3GS White, Apple iPhone 4S,

Apple iPhone 4, Nokia 6700 Slide Petrol Blue

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...