Jump to content

Τα πάντα για τα καρτοκινητά της Cosmote


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Σε ευχαριστώ για την διευκρίνηση κάτι άλλο που θέλω να ρωτήσω έχω ένα sonyericsson κινητό που μου έχει σπάσει μετά από πέσιμο μέσα στην μνήμη του τηλέφωνου υπάρχουν κάποια τηλεφωνά υπαρχή τρόπος να τα ανακτήσω

Ρώτα στο topic της Sony Ericsson. ;)

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας.Εχω μια SIM Cosmote (αλλα χρησιμοποιω whats'up) και θελω να μαθω αν θα μπορω να χρησιμποιω ολες τις υπηρεσιες της cosmote.Γινεται?
Link to comment
Share on other sites

εξαρτάται τι υπηρεσίες θέλεις...υπάρχουν χιλιάδες...
Link to comment
Share on other sites

Βασικα θελω τις υπηρεσιες 3G και GPRS και γενικα οτι εχει σχεση με το ιντερνετ.

Ναι,μπορείς να έχεις 3G σε περιοχές που υπάρχει κάλυψη 3G.Για να έχεις internet στείλε το γραπτό μήνυμα "wap" στο 1333 και για να έχεις mms στείλε το γραπτό μήνυμα "mms" στο 1333.Για ότι άλλο θες ρώτα.:)

Link to comment
Share on other sites

Ναι,μπορείς να έχεις 3G σε περιοχές που υπάρχει κάλυψη 3G.Για να έχεις internet στείλε το γραπτό μήνυμα "wap" στο 1333 και για να έχεις mms στείλε το γραπτό μήνυμα "mms" στο 1333.Για ότι άλλο θες ρώτα.:)

 

Συγγνώμη που επεμβαίνω αλλά στέλνεις μήνυμα την λέξη view στο 1333 και όχι την λέξη wap

Link to comment
Share on other sites

Ώπα.. Ναι μεν μπορεί να έχει υπηρεσίες 3G, αλλά όχι 3g internet. Γιατί, εγώ διαβάζοντας τα παραπάνω έβγαλα το συμπέρασμα ότι θα μπορούσα να είχα 3g internet...
Link to comment
Share on other sites

τελικα γινετε οπως ειχαμε περυσι ινετ με το κολπο της wind να κανουμε κατι αναλογο? πχ θελω αυτο το μηνα νετ στο καρτοκινητο μου, μπορω να στειλω καποιο sms και ασχετα απο τη συσκευη να ανοιγω καποιον browser και να κανω πλοηγηση ?
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει κάποια προσφορά για μηνύματα όχι όμως μόνο προς what's up κινητά αλλά προς όλα τα δίκτυα?

Αν έχω καταλάβει καλά με το BONUS sms απλά βάζω μια κάρτα και έχω δωρέαν sms? Ανάλογα βέβαια με τι κάρτα ανανέωσης θα βάλω?

 

Ευχαριστώ

Θέλω διακοπές!

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει κάποια προσφορά για μηνύματα όχι όμως μόνο προς what's up κινητά αλλά προς όλα τα δίκτυα?

Αν έχω καταλάβει καλά με το BONUS sms απλά βάζω μια κάρτα και έχω δωρέαν sms? Ανάλογα βέβαια με τι κάρτα ανανέωσης θα βάλω?

 

Ευχαριστώ

 

...http://www.cosmote.gr/cosmote/cosmote.portal?locale=el_GR&_nfpb=true&_pageLabel=L93_WHATSUP_fullstory&breadcrumbTitle=SMS+CHOICE&Title=%CE%91%CF%80%CE%BF%CE%BA%CE%BB%CE%B5%CE%B9%CF%83%CF%84%CE%B9%CE%BA%CE%AD%CF%82%20%CE%A5%CF%80%CE%B7%CF%81%CE%B5%CF%83%CE%AF%CE%B5%CF%82%20WHAT%27S%20UP

Link to comment
Share on other sites

μπήκα στο διαγωνισμό της κοσμοτε για 10 iphone τηνεβδομάδα με τουλάχιστον 1 ανανέωση την εβδομάδα και τελικά με πήραν σήμερα να με ενημερώσουν ότι είμαι ένας από τους νικητές... Τι λέτε να το πάρω?? Υπάρχει κάποιος όρος πχ για να το πάρεις πρέπει να κάνεις συμβόλαιο κλπ???? παρακαλώ απαντήστε μου!
Link to comment
Share on other sites

μπήκα στο διαγωνισμό της κοσμοτε για 10 iphone τηνεβδομάδα με τουλάχιστον 1 ανανέωση την εβδομάδα και τελικά με πήραν σήμερα να με ενημερώσουν ότι είμαι ένας από τους νικητές... Τι λέτε να το πάρω?? Υπάρχει κάποιος όρος πχ για να το πάρεις πρέπει να κάνεις συμβόλαιο κλπ???? παρακαλώ απαντήστε μου!

 

Παρε και ρωτα να μαθεις και απο πρωτο χερι...

Link to comment
Share on other sites

μπήκα στο διαγωνισμό της κοσμοτε για 10 iphone τηνεβδομάδα με τουλάχιστον 1 ανανέωση την εβδομάδα και τελικά με πήραν σήμερα να με ενημερώσουν ότι είμαι ένας από τους νικητές... Τι λέτε να το πάρω?? Υπάρχει κάποιος όρος πχ για να το πάρεις πρέπει να κάνεις συμβόλαιο κλπ???? παρακαλώ απαντήστε μου!

 

Πλακα κανεις;:worry:

φυσικα κ θα δεχομουν.

Link to comment
Share on other sites

Παρε και ρωτα να μαθεις και απο πρωτο χερι...

 

ρώτησα και τη διαφημιστική αλλά και την εξυπηρέτηση πελατών της κοσμοτε και μου είπαν ότι όλα είναι οκ...θα δείξει αύριο αν θα φάμε καμια κρυάδα!!!

Link to comment
Share on other sites

και κατω των 18 αν εισαι δεν υπαρχει προβλημα...

My Mobile Phone History:

Ericsson T18 - NEC N331i - SAGEM X5-2 - MOTOROLA V620 - SE W300 - SE K550im - MOTOROLA V360 - Samsung J600- MOTOROLA V6 - HP 514 IPAQ - MOTOROLA Z10 - LG KU990 -Nokia 5230 - HTC Diamond 2 - ΒΒ 9000 - SE X10 Mini Pro - Motorola Flipout -SE Neo V- iPhone 4 - BB Z10 - SMG SI9505 - HTC M7 - Moto X 2nd - Samsung S6 - Iphone 6s - 1+3T - iPhone 8 Plus - Mix 2S - iPhone XR - iPhone 13

Link to comment
Share on other sites

και κατω των 18 αν εισαι δεν υπαρχει προβλημα...

 

είσαι και εσύ ένας από τους νικητές?? είμαι 18,5 οπότε ούτως ή αλλως δεν παίζει πρόβλημα!

Link to comment
Share on other sites

οχι αλλα ημουν παλιος νικητης σε διαγωνισμο την cosmote και ημουν 16 αλλα το δωρο μου το εστειλαν χωρις προβλημα... μακαρι να ημουν τωρα!

My Mobile Phone History:

Ericsson T18 - NEC N331i - SAGEM X5-2 - MOTOROLA V620 - SE W300 - SE K550im - MOTOROLA V360 - Samsung J600- MOTOROLA V6 - HP 514 IPAQ - MOTOROLA Z10 - LG KU990 -Nokia 5230 - HTC Diamond 2 - ΒΒ 9000 - SE X10 Mini Pro - Motorola Flipout -SE Neo V- iPhone 4 - BB Z10 - SMG SI9505 - HTC M7 - Moto X 2nd - Samsung S6 - Iphone 6s - 1+3T - iPhone 8 Plus - Mix 2S - iPhone XR - iPhone 13

Link to comment
Share on other sites

πάλι οι ******** το κλείνουν στα μούτρα όταν δεν υπάρχει γραμμή κ χρεωνόμαστε
Link to comment
Share on other sites

γιατι δεν ζητατε να σας επιστρεψουν το ποσο οταν ηταν κατειλλημενες οι γραμμες και δεν εξυπηρετηθηκατε;

My Mobile Phone History:

Ericsson T18 - NEC N331i - SAGEM X5-2 - MOTOROLA V620 - SE W300 - SE K550im - MOTOROLA V360 - Samsung J600- MOTOROLA V6 - HP 514 IPAQ - MOTOROLA Z10 - LG KU990 -Nokia 5230 - HTC Diamond 2 - ΒΒ 9000 - SE X10 Mini Pro - Motorola Flipout -SE Neo V- iPhone 4 - BB Z10 - SMG SI9505 - HTC M7 - Moto X 2nd - Samsung S6 - Iphone 6s - 1+3T - iPhone 8 Plus - Mix 2S - iPhone XR - iPhone 13

Link to comment
Share on other sites

γιατι δεν ζητατε να σας επιστρεψουν το ποσο οταν ηταν κατειλλημενες οι γραμμες και δεν εξυπηρετηθηκατε;

 

Και κατειλλημένες να μην είναι πάλι δεν βρίσκεις άκρη με αυτούς εκεί μέσα. Άλλα λέει η μία και άλλα η άλλη:lol:

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα συνάδελφοι.

μια ερώτηση.

απενεργοποιείται ο τηλεφωνητής και αν ναι πώς;

δεν τον αντέχω άλλο..!

:)

Link to comment
Share on other sites

Δεν θα πρεπε η Cosmοκαρτα να βγαλει και αυτη αντιστοιχα πακετα ομιλιας προς τριτους οπως εχουν και οι αλλες 2 αντιστοιχα;

Μηπως εχει και δεν το ξερω;

Link to comment
Share on other sites

Δεν θα πρεπε η Cosmοκαρτα να βγαλει και αυτη αντιστοιχα πακετα ομιλιας προς τριτους οπως εχουν και οι αλλες 2 αντιστοιχα;

Μηπως εχει και δεν το ξερω;

 

Δεν έχει... Αλλά επίσης δεν έχει προϋπόθεση την 10€ ανανέωση όταν θες την υπηρεσία 1cent/λεπτό...

Link to comment
Share on other sites

Τι θα γινει με την το 1313 που σε αποσυνδεει, και σε χρεωνει?

Καταγγελια στο ΙΝΚΑ και στις αλλες καταναλωτικες οργανωσεις θελουν?

Link to comment
Share on other sites

Σαββατο βραδυ (2/5) απο τις 12 μεχρι τις 6 το πρωι να μη μπορεις να σταυρωσεις ενα μυνημα να δεις το υπολοιπο που εχεις (το δωρεαν απο τα 45').Eιτε να γραφουν η υπηρεσια δε λειτουργει αυτη τη στιγμη ειτε κενα μυνηματα απαντητικα!Ηξερα οτι δε μπορεις να κανεις τιποτα τελευταια μερα του μηνα.Τωρα και αλλες μερες;;
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...