Jump to content

Τα πάντα για τα καρτοκινητά της Cosmote


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 43,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

99% έχει διαγραφεί. Finito - καπούτ.

 

Εκτιμώ την απάντηση, αλλά θα ήθελα κάτι του 100% :D . Θα δοκίμαζα να βάλω κάρτα ηλεκτρονικά, αλλά φοβάμαι μήπως μου κάνει την χρέωση αλλά έχει ακυρωθεί ο αριθμός. Τρέχα γύρευε να τα πάρεις πίσω μετά...

Edited by gpapas640
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά γίνεται να μεταφέρω υπόλοιπο ποσό από cosmokarta σε άλλον αριθμό με cosmokarta?

 

Sent from my Huawei P20 pro using Tapatalk

The day is my enemy, the night my friend
Link to comment
Share on other sites

Δεν λέω καλό δωράκι τα 15 gb, αλλά θα έπρεπε να καταναλώνοντε αυτά πρώτα που είναι και δώρο και όχι ότι έχεις αγορασμένο και λήγει νωρίτερα από το δώρο.
Link to comment
Share on other sites

Δεν λέω καλό δωράκι τα 15 gb, αλλά θα έπρεπε να καταναλώνοντε αυτά πρώτα που είναι και δώρο και όχι ότι έχεις αγορασμένο και λήγει νωρίτερα από το δώρο.

 

Πως αλλιώς θα βάλεις έξτρα κάρτα για να μετακινηθούν τα gb που στακαρεις κάθε μήνα από reload πάρε μοίρασε κτλ για να καταναλώσεις πρώτα το bonus. Τι νομίζεις δεν τα έχουν σκεφτεί αυτά? ;)

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά γίνεται να μεταφέρω υπόλοιπο ποσό από cosmokarta σε άλλον αριθμό με cosmokarta?

 

Sent from my Huawei P20 pro using Tapatalk

Ναι, υπο την προυποθεση ο δοτης να εχει κανει ανανεωση 20ε και ανω το τελευταιο τετραμηνο και επισης, εαν εχει γινει χρηση υπηρεσιας επεκτασης υπολοιπου ή μεταφορας υπολοιπου απο αλλο αριθμο, να εχει ακολουθησει κανονικη ανανεωση.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μπορείτε να κάνετε ανανέωση;

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Στοκ,ανημπορος να το ρουταρω
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μπορείτε να κάνετε ανανέωση;

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Δοκίμασα από όλα τα κανάλια (site Cosmote & What's Up, app Cosmote & What's Up) και μου εβγαζε συνεχεια σφαλματα οταν πηγαινε να με μεταφερει σε σελιδα τραπεζας για να χρεωσει την καρτα. Τελικα τα καταφερα μεσω του app Cosmote, αλλά πήγε λίγο η καρδουλα μου στην κούλουρη. Με το που σου βγαλει μήνυμα λάθος, προσπαθεις στο καπακι πατωντας ξανα την ιδια επιλογη.

Link to comment
Share on other sites

Πως αλλιώς θα βάλεις έξτρα κάρτα για να μετακινηθούν τα gb που στακαρεις κάθε μήνα από reload πάρε μοίρασε κτλ για να καταναλώσεις πρώτα το bonus. Τι νομίζεις δεν τα έχουν σκεφτεί αυτά? ;)

 

Το σκέφτηκα, αλλά είπα να πω και εγώ τον πόνο μου

Link to comment
Share on other sites

που μπαινουμε για να δουμε το cosmote history ; αφορα online προβολη του cosmote history ; ή μονο τα βιντεο που εχουνε ηδη προβληθει; δεν εχω καταλαβει; .

 

Εδω ειναι το κανάλι σε online προβολή. https://www.youtube.com/watch?v=9FC3OUc_G74

.
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα..Μια ερώτηση στους κατόχους του whatsup..Είμαι χρόνια στην cu Vodafone και θέλω να πάω στο whatsup..μπορώ να κρατήσω τον αριθμό μου?
Link to comment
Share on other sites

Εσυ τι λες?:lol: Φορητότητα το λένε και γίνεται χρόνια τώρα.

Για να ρωτάω σημαίνει ότι δεν ξέρω και δεν χρειάστηκε ποτέ να το ψάξω αφού το λέω είμαι χρόνια στην cu.ευχαριστω πάντως..

Στην cu με κάθε ανανέωση δίνει 500 mb..στην what's up δίνει τπτ από mb?

Edited by Tolakos
Link to comment
Share on other sites

Aν ήσουν ανίδεος δεν θα ήσουν γραμμένος εδώ μέσα από το 2010. Τεσπα. Μην αρπάζεσαι.

Φίλος δεν αρπαζομαι..μάλλον εσύ ειρωνευτηκες.. τεσπά καλημέρα

Link to comment
Share on other sites

Για να ρωτάω σημαίνει ότι δεν ξέρω και δεν χρειάστηκε ποτέ να το ψάξω αφού το λέω είμαι χρόνια στην cu.ευχαριστω πάντως..

Στην cu με κάθε ανανέωση δίνει 500 mb..στην what's up δίνει τπτ από mb?

 

Στο CU με κάθε online ανανέωση παιρνεις 1200Mb δώρο και ειναι λάθος κατά την γνώμη μου να μην το χρησιμοποιείς. Επισης έχει πολύ καλύτερες προσωπικές προσφορές αν χρησιμοποιείς την εφαρμογή MyCU στο κινητό σου.

Edited by babakos
Link to comment
Share on other sites

Στο CU με κάθε online ανανέωση παιρνεις 1Gb δώρο και ειναι λάθος κατά την γνώμη μου να μην το χρησιμοποιείς. Επισης έχει πολύ καλύτερες προσωπικές προσφορές αν χρησιμοποιείς την εφαρμογή MyCU στο κινητό σου.

 

Στο whatsup παίρνεις 1.200 ΜΒ. :)

Ι need a six month vacation, twice a year.
Link to comment
Share on other sites

https://www.vodafonecu.gr/upiresies-cu/cu-shake/

 

Το ιδιο ειναι και στo Vodafone CU. Το διόρθωσα παραπάνω..

Edited by babakos
Link to comment
Share on other sites

Σύμφωνα με το ΕΠΙΣΗΜΟ https://www.cosmote.gr/cs/otegroup/gr/cosmote_sthrizei.html στο σημείο...

B. Δωρεάν χρόνος ομιλίας, δεδομένα και SMS στους συνδρομητές σε Ιταλία και Ισπανία

 

Επίσης, για τους συνδρομητές της που βρίσκονται στην Ιταλία και την Ισπανία, η COSMOTE παρέχει 300 λεπτά ομιλίας από τις δύο χώρες προς Ελλάδα, 300 SMS και 1GB για ΔΥΟ εβδομάδες.

 

Σας έρχονται τα μυνήματα

1) "ΤΟ ΠΑΚΕΤΟ ΠΕΡΙΑΓΩΓΗΣ ΔΩΡΕΑΝ 300 ΛΕΠΤΑ 300 SMS ΚΑΙ 1 GB ΓΙΑ 7 ΗΜΕΡΕΣ ΕΝΕΡΓΟΠΟΙΗΘΗΚΕ ΚΑΙ ΙΣΧΥΕΙ ΓΙΑ ΧΡΗΣΗ ΕΝΤΟΣ Ε.Ε. ΚΑΙ ΣΤΙΣ ΧΩΡΕΣ ΤΩΝ ΖΩΝΩΝ 2 ΚΑΙ 3.ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΔΕΙΤΕ ΤΙΣ ΧΩΡΕΣ ΤΩΝ ΖΩΝΩΝ 2 ΚΑΙ 3 ΣΤΟ https://www.cosmote.gr/cs/cosmote/gr/pricelist.html?mtbid"

2)ΓΙΑ ΝΑ ΔΙΕΥΚΟΛΥΝΟΥΜΕ ΤΗΝ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ ΣΑΣ, ΣΑΣ ΕΝΕΡΓΟΠΟΙΟΥΜΕ ΑΥΤΟΜΑΤΑ ΔΩΡΕΑΝ ΠΑΚΕΤΟ ΠΕΡΙΑΓΩΓΗΣ (ROAMING) ΜΕ 300 ΛΕΠΤΑ, 300 SMS ΚΑΙ 1GB ΓΙΑ 7 ΗΜΕΡΕΣ, ΓΙΑ ΧΡΗΣΗ ΑΠΟ ΤΗΝ ΙΤΑΛΙΑ (Ή ΙΣΠΑΝΙΑ), ΠΡΟΣ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΧΩΡΕΣ ΤΗΣ Ε.Ε.

 

Παρατηρήσεις:

- Η COSMOTE δίνει το παραπάνω πακέτο ΛΕΠΤΩΝ σε 2 δόσεις... δηλαδη 300' έως 25/03 23:59 & 300' έως 28/03 23:59 & 2048MB έως 28/03 23:59

- Το πακέτο ΔΕΝ εμφανίζεται σε καμμία εφαρμογή της και για να δείτε τα υπόλοιπα πρέπει να στείλεις Υ στο 1330 (το sms είναι ΔΩΡΕΑΝ).

 

Καλό κουράγιο....

Edited by saviano
ΕΓΚΥΡΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ....
Link to comment
Share on other sites

Ανανέωσα εχθές (μετά από πολύ κόπο) τον χρόνο ομιλίας σε 2 what's up και στο ένα δεν έγιναν rollover τα mb του reload, ενώ στο άλλο δεν έγιναν τα mb του παρε-μοιρασε .

Είχε κανένας άλλος πρόβλημα με κάτι??

 

Στάλθηκε από το Mi A2 Lite μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Έπρεπε και τα 2 να μεταφερθούν, δεν έχει αλλάξει κάτι. Μίλα μαζί τους για να το δουν.
Link to comment
Share on other sites

Θα επισημάνω και εγώ για τα 15GB δώρο, η κατανάλωση των δεδομένων χρεώνονται αναλόγως την ημερομηνία που λήγουν. Πρώτα καταναλώνονται αυτά που λήγουν νωρίτερα.

 

Στην ουσία αυτοί που έχουν μαζέψει πολλά GB από ανανεώσεις πρέπει να κάνουν μια ανανέωση χρόνου με ενεργοποίηση πακέτου μετά την ενεργοποίηση του δώρου ώστε να επωφεληθούν τα 15GB

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...