Jump to content

Τα πάντα για τα καρτοκινητά της Cosmote


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αλλαξε την αμα δε σου κανει και μη μαζευεις mb.

 

Ο φιλος ομως εκτος οτι μαζευει εχει και promo 4 στο whats up.Και λογος που δεν το χαλαω ειναι αυτος.Με 600' προς whats up και 200' προς ολους με 4€ απλα δεν υπαρχει.Με 10€ εχω 1200' προς Whats Up και 400' προς ολους.Και αν κανω το κολπο με 2x5€ και τα παρε μοιρασε εχω 2GB τζαμπα μαζι με reload it 1.200MB.

Και τα ρεστα 1+1 προσφορες.

My list of Devices: 2012 ZTE Blade 2, 2014: ZTE Blade 3, Galaxy S Duos 2 2015: Switch to Windows Phone Lumia 535, 2016: Moving to iOS with iPhone 5s, 2018: Back to Android Redmi 5 Plus, 2019: Xiaomi Redmi Note 7, 2020: iPhone SE 2020 , 2022: iPhone 13, 2023: iPhone 14 Pro 

Tablets: iPad 9th Gen 64GB WiFi 

Mobile: What’s Up+ Nova Unlimited All

Σταθερή: Cosmote 100/10 FTTH, Nova 200/20 FTTH, Cosmote Adsl 24

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 43,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Επειδή πήγα πριν μία εβδομάδα στη Δανία ισχύει το εξής:

 

Τα λεπτά του προνομιακού ισχύουν κανονικά αλλά τα ΜΒ όχι.

 

Τα ΜΒ του φοιτητικού ισχύουν κανονικά αλλά τα λεπτά όχι.

 

Έτσι πήρα 2 κινητά μαζί και ησύχασα.

 

Το ένα για τηλέφωνα και το άλλο για ίντερνετ.

Opel Astra OPC
Link to comment
Share on other sites

Δεν γίνεται να το αλλάξω παιδιά. Αυτόν τον αριθμό τον έχω χρόνια. Με το promo 4 3 χρόνια τώρα τη βγάζω με 4 ευρώ το μήνα άνετα και με το πάρε δώσε έχω και 720 sms δωρεάν. 200 λεπτά το μηνα να χαλάσω τα 150 what's up. Και με το πάρε μοίρασε περνω 2gb το μήνα από ανανεώσεις σε οικογένεια γιατί θέλουν 7.5 ευρώ για για πακέτο. Με 50 ευρώ το χρόνο δηλαδή βγαίνει άνετα και σε ομιλία και SMS και MB. Αν γίνει και η φόρτιση της prepaid δωρεάν από εκεί μιλάμε για πάνω από 100gb το χρόνο.

 

Στάλθηκε από το SM-N950F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Πως αποκτάμε πρόμο 4 ;;;

Το στέλνουν ξαφνικά νομίζω ένα διάστημα πριν 3 4 χρόνια το έστελναν. Και το έχεις για συνέχεια μετά. Ακόμα και το προνομιακό χειρότερο είναι γιατί θέλει 8.5 ευρώ ενώ με 4 έχεις τα πάντα συν το πάρε μοίρασε για MB.

 

Στάλθηκε από το SM-N950F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Το στέλνουν ξαφνικά νομίζω ένα διάστημα πριν 3 4 χρόνια το έστελναν. Και το έχεις για συνέχεια μετά. Ακόμα και το προνομιακό χειρότερο είναι γιατί θέλει 8.5 ευρώ ενώ με 4 έχεις τα πάντα συν το πάρε μοίρασε για MB.

 

Στάλθηκε από το SM-N950F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Ετσι γινοταν,εγω το ειχα παρει καλοκαιρι του 2015.Καλο το προνομιακο αλλα αυτο ειναι κορυφη.Ισχυει για παντα,δεν κοβεται.

My list of Devices: 2012 ZTE Blade 2, 2014: ZTE Blade 3, Galaxy S Duos 2 2015: Switch to Windows Phone Lumia 535, 2016: Moving to iOS with iPhone 5s, 2018: Back to Android Redmi 5 Plus, 2019: Xiaomi Redmi Note 7, 2020: iPhone SE 2020 , 2022: iPhone 13, 2023: iPhone 14 Pro 

Tablets: iPad 9th Gen 64GB WiFi 

Mobile: What’s Up+ Nova Unlimited All

Σταθερή: Cosmote 100/10 FTTH, Nova 200/20 FTTH, Cosmote Adsl 24

Link to comment
Share on other sites

Ετσι γινοταν,εγω το ειχα παρει καλοκαιρι του 2015.Καλο το προνομιακο αλλα αυτο ειναι κορυφη.Ισχυει για παντα,δεν κοβεται.

 

Ούτε το προνομιακό κόβεται, τουλάχιστον απ' ό,τι λένε οι περισσότεροι και όπως διαβεβαιώνουν από την εξυπηρέτηση της Cosmote.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά δε κατάλαβα αυτο με τα 4 € ποσά λεπτά και GBP έδινε έτσι για την ιστορία θέλω να μάθω.

 

Send by ASUS Zenfone 3 Ultra 6.8" by Tapatalk

Powered by Cosmote Unlimited + Extrasim, Vodafone Red Unlimited + I4S + Vodafone Red 3 + VDSL 100 ,  F2G. 

Link to comment
Share on other sites

200 προς όλους και 600 προς whatsup
Σε συγγενείς που το στέλνουν έχω δει αυτα που λες συν 1GB με 4€

 

Παιδιά δε κατάλαβα αυτο με τα 4 € ποσά λεπτά και GBP έδινε έτσι για την ιστορία θέλω να μάθω.

 

Send by ASUS Zenfone 3 Ultra 6.8" by Tapatalk

Εσύ τι ψάχνεσαι ρε cmvr δεν μας φτάνουν αυτά εμάς ούτε για ζητωωωω.

 

 

Από περιέργεια και μόνο οκ δεν αντιλέγω.

Edited by oxxy

http://s33.postimg.org/4rv5rf5in/IMG_20160603_140152.jpg

https://telegram.org

Link to comment
Share on other sites

Σε συγγενείς που το στέλνουν έχω δει αυτα που λες συν 1GB με 4€

 

Εσύ τι ψάχνεσαι ρε cmvr δεν μας φτάνουν αυτά εμάς ούτε για ζητωωωω.

 

 

Από περιέργεια και μόνο οκ δεν αντιλέγω.

Απλά για την ιστορία ήθελα να ξέρω.

 

Εμένα δεν μου φτάνουν ούτε για πλακα όπως πολυ σωστά το είπες.

 

Δυο ενεργοποιήσεις του προνομιακού και πάλι τσιμα τσιμα βγαίνω :)

 

Send by ASUS Zenfone 3 Ultra 6.8" by Tapatalk

Powered by Cosmote Unlimited + Extrasim, Vodafone Red Unlimited + I4S + Vodafone Red 3 + VDSL 100 ,  F2G. 

Link to comment
Share on other sites

Μιλάτε πολύ εσείς και πάλι θα μπορούσατε να βάλετε 2 promo 4 με 8 ευρώ και 800 λεπτά WU και 400 προς όλους και με πάρε δώσε δίνετε ακόμα 180 προς what up για 120 προς όλους. Καλύτερη προσφορά δεν υπάρχει τα 7.5 ευρώ είναι πάρα πολλά για κάποιους που μιλάνε 100 200 λεπτά.

 

 

Στάλθηκε από το SM-N950F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει τρόπος να παίρνουμε το υπόλοιπο στα λεπτά ομιλίας στον επόμενο μήνα? Στα mb τα μεταφέρω κανονικά
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει τρόπος να παίρνουμε το υπόλοιπο στα λεπτά ομιλίας στον επόμενο μήνα? Στα mb τα μεταφέρω κανονικά

Ανανέωση ίδιου πακέτου και μεταφέρονται κανονικά.

 

Στάλθηκε από το SM-N950F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ανανέωση ίδιου πακέτου και μεταφέρονται κανονικά.

 

Στάλθηκε από το SM-N950F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

 

 

Το τσεκαρα αυτό και δεν μεταφερθηκαν. Είχα υπόλοιπο περίπου 600 λεπτά και ξανά ανανεωσα το πακέτο αλλά η ημερομηνία ληξησ του χρόνου δεν άλλαξε. Είχα υπόλοιπο μέχρι 29 Μαΐου 600 λεπτά και με την ανανέωση αλλά 1500 του προγράμματος μου μέχρι 26 Ιουνίου. Από 30 Μαΐου έχω μόνο τα 1500 του νέου

 

----- προσθήκη μηνύματος 12 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Μήπως μεταφερονται μόνο του combo?

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα, δηλαδή αυτό με το προνομιακό με τα 4 ευρώ δε μπορει αν θελει κάποιος να το ενεργοποιήσει με αλλο τρόπο ? Δε ισχυεί τώρα ?
Link to comment
Share on other sites

Το τσεκαρα αυτό και δεν μεταφερθηκαν. Είχα υπόλοιπο περίπου 600 λεπτά και ξανά ανανεωσα το πακέτο αλλά η ημερομηνία ληξησ του χρόνου δεν άλλαξε. Είχα υπόλοιπο μέχρι 29 Μαΐου 600 λεπτά και με την ανανέωση αλλά 1500 του προγράμματος μου μέχρι 26 Ιουνίου. Από 30 Μαΐου έχω μόνο τα 1500 του νέου

 

----- προσθήκη μηνύματος 12 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Μήπως μεταφερονται μόνο του combo?

Πιο πακέτο ακριβώς βάζεις? Του combo με τα 7.5 ευρώ μεταφέρονται σίγουρα του promo 4 πχ δεν μεταφέρονται.

 

Στάλθηκε από το SM-N950F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

----- προσθήκη μηνύματος 2 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

καλημέρα, δηλαδή αυτό με το προνομιακό με τα 4 ευρώ δε μπορει αν θελει κάποιος να το ενεργοποιήσει με αλλο τρόπο ? Δε ισχυεί τώρα ?

Πρέπει να σου έχει έρθει έστω μια φορά μήνυμα με την προσφορά αλλιώς δεν γίνεται. Σε μένα αν ξεχάσω μου έρχεται κατά διαστήματα από το 2014 και μετα. Τότε δεν ήξερα ότι αν έρθει μια φορά το έχεις για πάντα και έλεγε πχ λήγει την τάδε ημερομηνία. Και έβαζα 6ευρα πακέτα. Δεν ήξερα προφανώς και μόλις το έμαθα κάθε μήνα 4 ευρώ και είμαι κυριος μιλάω όσο θέλω.

 

Στάλθηκε από το SM-N950F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Για να λέει για 1500 μάλλον εχει το προνομιακό (1500' & 1.5 γιγα).

Δεν μεταφέρονται οι ειδικές προσφορές.

 

Στάλθηκε από το SM-N950F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Σε συγγενείς πάντως όπως είπα που έρχεται... Το promo 4 δεν βάζουν και συχνά κάρτα και για αυτό το λόγο έρχεται το promo 4 δεν βάζουν συχνά γιατί έχουν σαν βασικό 1500 προς όλους και 1.5GB από άλλη εταιρεία με 8.5€

 

 

Αν το τάιζαν κάθε μήνα δεν νομίζω να του έστειλαν το promo 4

Edited by oxxy

http://s33.postimg.org/4rv5rf5in/IMG_20160603_140152.jpg

https://telegram.org

Link to comment
Share on other sites

Σε συγγενείς πάντως όπως είπα που έρχεται... Το promo 4 δεν βάζουν και συχνά κάρτα και για αυτό το λόγο έρχεται το promo 4 δεν βάζουν συχνά γιατί έχουν σαν βασικό 1500 προς όλους και 1.5GB από άλλη εταιρεία με 8.5€

 

 

Αντί το τάιζαν κάθε μήνα δεν νομίζω να έρχονταν το promo 4

Το καλό είναι ότι μια φορά αν σου έρθει το έχεις για πάντα. Πριν χρόνια είχα ένα διάστημα να βάλω κάρτα μου ήρθε και από τότε το έχω.

 

Στάλθηκε από το SM-N950F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Για το δινεις πανελληνιες την προσφορα ισχυει,εκανα χθες μεσα απο την εφαρμογη την αιτηση.Πλεον εχω φοιτητικο και promo4.

My list of Devices: 2012 ZTE Blade 2, 2014: ZTE Blade 3, Galaxy S Duos 2 2015: Switch to Windows Phone Lumia 535, 2016: Moving to iOS with iPhone 5s, 2018: Back to Android Redmi 5 Plus, 2019: Xiaomi Redmi Note 7, 2020: iPhone SE 2020 , 2022: iPhone 13, 2023: iPhone 14 Pro 

Tablets: iPad 9th Gen 64GB WiFi 

Mobile: What’s Up+ Nova Unlimited All

Σταθερή: Cosmote 100/10 FTTH, Nova 200/20 FTTH, Cosmote Adsl 24

Link to comment
Share on other sites

Το καλό είναι ότι μια φορά αν σου έρθει το έχεις για πάντα. Πριν χρόνια είχα ένα διάστημα να βάλω κάρτα μου ήρθε και από τότε το έχω.

 

Στάλθηκε από το SM-N950F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Είναι σίγουρο αυτό? για πάντα στο μήνυμα στο τέλος έλεγε ισχύει μέχρι την xx/xx/xxxx ημερομηνία για ενεργοποίηση

http://s33.postimg.org/4rv5rf5in/IMG_20160603_140152.jpg

https://telegram.org

Link to comment
Share on other sites

Είναι σίγουρο αυτό? για πάντα στο μήνυμα στο τέλος έλεγε ισχύει μέχρι την xx/xx/xxxx ημερομηνία για ενεργοποίηση

Ισχύει ναι έχει να μου έρθει μήνες το μήνυμα το προηγούμενο έληγε 2017 Δεκέμβριο και έχω βάλει 5 φορές από τότε.

 

Στάλθηκε από το SM-N950F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Είναι σίγουρο αυτό? για πάντα στο μήνυμα στο τέλος έλεγε ισχύει μέχρι την xx/xx/xxxx ημερομηνία για ενεργοποίηση

 

Έχω promo4 από τον Απρίλιο του 2016. Μου το έστειλαν όταν ανανέωνα το CU νούμερο μου. Ναι έτσι γράφει, αλλά το ενεργοποιείς όποτε θες, επ αόριστον! Αρκεί φυσικά να σου έχει έρθει μήνυμα έστω και μια φορά... Από ο,τι έχω καταλάβει, το στέλνουν σε όσους έχουν να ανανεώσουν καιρό.

Technology, like art, is a soaring exercise of the human imagination.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...