Jump to content

Τα πάντα για τα καρτοκινητά της Cosmote


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 43,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Eυχαριστώ. Δηλαδή προσφορές δε μπορώ να ενεργοποιήσω ταυτόχρονα;
Μπορείς αλλά καμια φορά συμφέρει καλύτερα λίγο πριν τελειώσει η μία να ενεργοποιήσεις την άλλη, έτσι ώστε να κερδίσεις περισσότερες μέρες

It's up to you

No root->No problem
Link to comment
Share on other sites

Ακριβώς αυτό. Κερδίζεις μέρες

 

Στάλθηκε από το LEX820 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Αν έχεις ενεργοποιήσει το ΜΙ σε ειδοποιεί αυτόματα μόλις τελειώσει ένα πακέτο οπότε αγοράζεις αμέσως το επόμενο κερδίζοντας ημέρες.

Σε αντίθετη περίπτωση στείλε ΜΙ στο 1333 .

Link to comment
Share on other sites

O άλλος (10 χαρ)

 

μηπως ειχε μεινει παρε μοιρασε αδιαθετο απο προηγουμενη ανανεωση που ειχε κανει? παραμενει ανοιχτο ως 60 μερες απο την τελευταια ανανεωση. Οποτε μπορει να μην ειναι απο την μεταφορα.

Link to comment
Share on other sites

Όχι δεν ειχε μείνει από την προηγούμενη φορά. Ήταν σίγουρα από την μεταφορά υπολοίπου

 

Στάλθηκε από το LEX820 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Αν έχεις ενεργοποιήσει το ΜΙ σε ειδοποιεί αυτόματα μόλις τελειώσει ένα πακέτο οπότε αγοράζεις αμέσως το επόμενο κερδίζοντας ημέρες.

Σε αντίθετη περίπτωση στείλε ΜΙ στο 1333 .

 

σε ποιο νούμερο ενεργοποιώ το ΜΙ;

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω έχω καταλάβει καλά, αλλά για επιβεβαίωση:

 

Αν βάλω 10€ από χρεωστική για να τα μεταφέρω μέσω Easy Transfer σε άλλο What's up:

1. Εγώ μπορώ να κάνω Reloadit και πάρε-μοίρασε.

2. Αυτός που θα τα στείλω δεν θα μπορεί να κάνει Reloadit και πάρε-μοίρασε.

3. Σ' αυτόν που θα τα στείλω, θα επεκταθεί η ημερομηνία λήξης του υπόλοιπού του, καθώς και η ημερομηνία λήξης της σύνδεσής του.

4. Το ποσό που θα στείλω θα πάει ακέραιο, αφού θα έχω χρεωθεί 0,20€ για τη μεταφορά εγώ.

Δηλαδή αν μεταφέρουμε χρήματα ανάμεσα σε λογαριασμούς κάθε 2 μήνες μπορούμε να κρατάμε ζωντανούς τους αριθμούς με 0,20 € το δίμηνο;

Ωραία αυτό.

Η τα μεταφερόμενα δεν μεταφέρονται ξανά ?

Edited by pavlitakis1
Link to comment
Share on other sites

Για να δουλεύει η μεταφορά χρημάτων, αυτός που τα στέλνει, πρέπει να έχει κάνει ανανέωση 25€ το τελευταίο δίμηνο.
ΜΑΘΕ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΠΡΩΤΟΥΣ!!!
Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή αν μεταφέρουμε χρήματα ανάμεσα σε λογαριασμούς κάθε 2 μήνες μπορούμε να κρατάμε ζωντανούς τους αριθμούς με 0,20 € το δίμηνο;

Ωραία αυτό.

Η τα μεταφερόμενα δεν μεταφέρονται ξανά ?

τα μεταφερομενα δεν μεταφερονται ξανα.

 

----- προσθήκη μηνύματος 47 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Για να δουλεύει η μεταφορά χρημάτων, αυτός που τα στέλνει, πρέπει να έχει κάνει ανανέωση 25€ το τελευταίο δίμηνο.

 

εγω θυμομουν 20 το τετραμηνο (ή το δίμηνο?),αλλαξε κατι?

Link to comment
Share on other sites

Αν έχεις ενεργοποιήσει το ΜΙ σε ειδοποιεί αυτόματα μόλις τελειώσει ένα πακέτο οπότε αγοράζεις αμέσως το επόμενο κερδίζοντας ημέρες.

Σε αντίθετη περίπτωση στείλε ΜΙ στο 1333 .

 

σε ποιο νούμερο ενεργοποιώ το ΜΙ;

 

Σε αυτό το οποίο γράφω στο μήνυμα που απαντάς.

Link to comment
Share on other sites

εγω θυμομουν 20 το τετραμηνο (ή το δίμηνο?),αλλαξε κατι?

 

20 το τετράμηνο αναφέρει και στους όρους του easy transfer από το app.

Link to comment
Share on other sites

Ανανέωσα το πακέτο combo call them all plus με τα 8.5 ευρώ. Τα sms προς wu και τα sms προς όλους δεν μεταφέρονται στον επόμενο μήνα. :down:
Ι need a six month vacation, twice a year.
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλημέρα. Αν στείλω από το whatsup μου 5€ σε έναν άλλο αριθμό whatsup που λήγει το υπόλοιπο του απόψε, θα πάρει ζωή άλλους τρεις μήνες;
ΜΑΘΕ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΠΡΩΤΟΥΣ!!!
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλημέρα. Αν στείλω από το whatsup μου 5€ σε έναν άλλο αριθμό whatsup που λήγει το υπόλοιπο του απόψε, θα πάρει ζωή άλλους τρεις μήνες;
Ακριβώς, για να κάνεις μεταφορά όμως θα πρέπει να έχεις κάνει τουλάχιστον 20 ευρώ ανανέωση τους τελευταίους 4 μήνες.
Link to comment
Share on other sites

Ακριβώς, για να κάνεις μεταφορά όμως θα πρέπει να έχεις κάνει τουλάχιστον 20 ευρώ ανανέωση τους τελευταίους 4 μήνες.

 

Δεν έχω τέτοιο θέμα.

ΜΑΘΕ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΠΡΩΤΟΥΣ!!!
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλημέρα. Αν στείλω από το whatsup μου 5€ σε έναν άλλο αριθμό whatsup που λήγει το υπόλοιπο του απόψε, θα πάρει ζωή άλλους τρεις μήνες;
Ακριβώς!!!
Link to comment
Share on other sites

Εχει πολλες μερες που εμφανίζεται και για την ακρίβεια ειναι για οσους δινουν πανελλήνιες.
Link to comment
Share on other sites

Αν παρουμε το πακετο παιδια τι γινετε; εγω απλο whats up εχω, υπαρχει περιπτωση ν ακυρωθει; φοιτητης δεν ειμαι παντως ,περασαν καμια 20αρια χρονια απ οταν τελειωσα :lol:
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...