Jump to content

Τα πάντα για τα καρτοκινητά της Cosmote


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Τα sms είναι τελείως διαφορετική περίπτωση καθώς ο οποιοσδήποτε μπορεί να στείλει sms δηλώνοντας άλλον αποστολέα. ;)

Τι έγραφε το sms αν επιτρέπεται;

 

κενο μήνυμα ήταν δεν έγραφε κάτι. Έχεις δίκιο σε αυτό δεν ξέρω όμως πώς να βρώ το κέντρο μηνυμάτων για να καταλάβω από που έχει φύγει...

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 43,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

κενο μήνυμα ήταν δεν έγραφε κάτι. Έχεις δίκιο σε αυτό δεν ξέρω όμως πώς να βρώ το κέντρο μηνυμάτων για να καταλάβω από που έχει φύγει...

Αριθμος που να ξεκινάει από 6990 δεν υπάρχει έτσι κι αλλιώς...:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Αριθμος που να ξεκινάει από 6990 δεν υπάρχει έτσι κι αλλιώς...:rolleyes:

 

ούτε το έτος 2049 έχει περάσει :p . Όποιος και να μου στείλει μήνυμα τώρα πάνα πάνω βλέπω αυτό στη λίστα των μηνυμάτων (δεν το σβήνω για συναισθηματικούς λόγους :happy: )

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Όταν το κάλεσα ο τηλεφωνητής μου είπε πως ο συνδρομητής δεν υπάρχει.

 

Γίνεται αυτό...Κάνεις προώθηση κλήσεων σε έναν αριθμό και εσύ μπορείς κανονικά να πραγματοποιείς κλήσεις αλλά όποιος σε καλεί θα ακούει ότι ο αριθμός δεν υπάρχει ή ότι δεν χρησιμοποιείται πια (μπορεί να του το κλείνει χωρίς να λέει τίποτα)

Link to comment
Share on other sites

Μου συνέβη το εξής περίεργο. Είχα το κινητό μου (καρτοκινητό cosmote) στο γραφείο μου. Έλειψα ένα δεκάλεπτο και όταν γύρισα είδα μια αναπάντητη. Το νούμερο που με κάλεσε μάλλον vodafone (6946086χχχ). Δεν το είχα στον καταλογο μου και το κάλεσα να ρωτήσω ποιός είναι. Έτσι κάνω σε τέτοιες περιπτώσεις.

Όταν το κάλεσα ο τηλεφωνητής μου είπε πως ο συνδρομητής δεν υπάρχει. Δεν μπορώ να καταλάβω πως γίνεται αυτό να με καλεί ένας αριθμός που δεν υπάρχει.

Όχι οτι έγινε κάτι, απλά το βάζω στην συζήτηση μήπως έχει κανένας καμιά ιδέα.

 

Εμενα μου εχει τυχει να με καλεσει ο ιδιος μου ο αριθμος πολυ παλιοτερα ομως.:D:D

Link to comment
Share on other sites

Εμενα μου εχει τυχει να με καλεσει ο ιδιος μου ο αριθμος πολυ παλιοτερα ομως.:D:D

 

Aυτό νομίζω γινόταν αν είχες μήνυμα στον τηλεφωνητή σου

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Aυτό νομίζω γινόταν αν είχες μήνυμα στον τηλεφωνητή σου

Ναι ισως ! Δεν θυμαμαι και πολυ καλα φιλε hosti.

Link to comment
Share on other sites

Σε lg κινητο λεει λαθος πληκτρολογηση οταν στελνουμε τις εντολες για αλλαγη πακετου, αγορα πακετων κτλ...τι γινεται?
Link to comment
Share on other sites

Σε lg κινητο λεει λαθος πληκτρολογηση οταν στελνουμε τις εντολες για αλλαγη πακετου, αγορα πακετων κτλ...τι γινεται?

Προφανώς δέχεται τους χαρακτήρες ως λατινικούς.

Link to comment
Share on other sites

τώρα η κοσμείτε "δίνει" την προσφορά με κάθε ανανέωση χρόνο ομιλίας 1500 λεπτά … άλλα πλέον δεν ειδοποιεί πότε τελειώνει ο μήνας… οπότε τα 5 ευρώ που έβαλες κινδυνεύεις να τα χάσεις.

Με λίγα χρόνια πληρώνεις τον "δωρεάν" κατά τα άλλα χρόνο.

Φυσικά σε τηλεφωνική επικοινωνία να έρθουν με τον πελάτη μετά από καταγγελία στο κέντρο εξυπηρέτησης ούτε λόγος …….:mad::mad::mad::mad:

Όχι μόνο κλέψιμο, αλλά και με θράσος.:ninja:

Ένα μεγάλο μπράβο στην εταιρία…..

Δεν θα ήθελα τον κόσμο όπως αυτοί…..

Προσοχή λοιπόν-συχνός έλεγχος του υπόλοιπου ομιλίας. :!:

Link to comment
Share on other sites

Aν τελειωσουν τα 1500sms νωριτερα απο τον μηνα που διαρκουν, θα μπορω να ξαναβαλω μια καρτα και να ανανεωθει η προσφορα 1500λεπτα και sms? ή πρεπει να τελειωσουν πρωτα τα λεπτα ομιλιας για να το κανω?
Link to comment
Share on other sites

Aν τελειωσουν τα 1500sms νωριτερα απο τον μηνα που διαρκουν, θα μπορω να ξαναβαλω μια καρτα και να ανανεωθει η προσφορα 1500λεπτα και sms? ή πρεπει να τελειωσουν πρωτα τα λεπτα ομιλιας για να το κανω?

όποτε κάνεις ανανέωση, ανεξάρτητα αν έχουν τελειώσει ή όχι τα λεπτά ή τα μηνύματα θα ανανεώνονται και τα 2

Siemens C10, Nokia 3210, Sony Ericsson T68i, Nokia 6600 Original Black, Nokia N70 Music Edition, Nokia 6300 Original White, Apple iPhone 3GS White, Apple iPhone 4S,

Apple iPhone 4, Nokia 6700 Slide Petrol Blue

Link to comment
Share on other sites

Εκανα ταυτοποιηση και μου ρθε μυνημα οτι το αιτημα ολοκληρωθηκε, αλλα οταν παιρνω 1314 ακομα βγαινει το μυνημα : "Συμφωνα με το νομο...μπλα μπλα μπλα.... οσα καρτοκινητα δεν δηλωθουν ... μπλα μπλα μπλα..."

Ήρθε η ώρα για ένα νέο Σπίτι

http://www.aeginahomes.gr/

Link to comment
Share on other sites

Εκανα ταυτοποιηση και μου ρθε μυνημα οτι το αιτημα ολοκληρωθηκε, αλλα οταν παιρνω 1314 ακομα βγαινει το μυνημα : "Συμφωνα με το νομο...μπλα μπλα μπλα.... οσα καρτοκινητα δεν δηλωθουν ... μπλα μπλα μπλα..."

 

Δεν έχει σημασία.Το συγκεκριμένο μήνυμα ακούγεται πάντα και σε όλους!

grsaint13
Link to comment
Share on other sites

Δεν έχει σημασία.Το συγκεκριμένο μήνυμα ακούγεται πάντα και σε όλους!

 

Το αντίστοιχο μήνυμα που στέλνουν με SMS? :!:

Link to comment
Share on other sites

Το αντίστοιχο μήνυμα που στέλνουν με SMS? :!:

 

Εξακολουθει να ερχεται και ςμς που να σε παρκινει να δηλωσεις τον αριθμο, ακομα και αν τον εχεις δηλωσει?

 

Αυτο ειναι ακομα χειροτερο αν ισχυει :mad:

Ήρθε η ώρα για ένα νέο Σπίτι

http://www.aeginahomes.gr/

Link to comment
Share on other sites

Εξακολουθει να ερχεται και ςμς που να σε παρκινει να δηλωσεις τον αριθμο, ακομα και αν τον εχεις δηλωσει?

 

Αυτο ειναι ακομα χειροτερο αν ισχυει :mad:

 

Δεν μου έχει ξαναέρθει από τότε που τα δήλωσα σε κανέναν αριθμό cosmote και frog

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Σε μένα και πριν κάνω ταυτοποίηση και μετά την ταυτοποίηση δεν μου έλεγε τίποτα στο 1314. Μου είχε έρθει όλο κι όλο ένα μήνυμα που με ενημέρωνε ότι η ταυτοποίηση ολοκληρώθηκε επιτυχώς. Βέβαια τον αριθμό τον έχω σχεδόν 10 χρόνια, ίσως γι' αυτό να μην με "ενοχλούν" με τέτοιου είδους μηνύματα:rolleyes:

 

Όσο για το 1314, όσοι δεν θέλετε να ακούτε το ηχογραφημένο μήνυμα, καλέστε 6971314 και θα σας βάζει απευθείας στις επιλογές:)

Siemens C10, Nokia 3210, Sony Ericsson T68i, Nokia 6600 Original Black, Nokia N70 Music Edition, Nokia 6300 Original White, Apple iPhone 3GS White, Apple iPhone 4S,

Apple iPhone 4, Nokia 6700 Slide Petrol Blue

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια να ρωτησω κατι, ολες οι εταιριες μαζι με τον δωρεαν χρονο ομιλίας και τα μηνυματα δίνουν πλεον και δωρεαν internet, να περιμενουμε κατι αντιστοιχο και απο το whats up?
Link to comment
Share on other sites

Καμμία εταιρεία πλέον δεν δίνει δωρεάν Internet , απίθανο το βλέπω να δώσει το whats up
Link to comment
Share on other sites

Και αφου το κοψανε μαχαιρι, ο κοσμος το χρησιμοποιει ελαχιστα.

Δες τη δημοσκόπηση στην κεντρική σελίδα και θα αλλάξεις γνώμη. ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...