Jump to content

Cosmote: Συμβόλαια κινητής: Επιδοτήσεις, προγράμματα, χρεώσεις κλπ


JustMe
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Το "ΕΥ" δεν ισχυει?

 

Ισχύει και αυτό.

Ιστορικό: Ericsson T28s, Nokia 3330, Sony ericsson T630,K750i, K800i, Motorola V3x, Sony ericsson w950i, Nokia n95 8gb, Sony ericsson vivaz , Nokia Ν8 , iphone 4 , Samsung Galaxy SIII , Samsung Galaxy S4, Samsung Galaxy S7 και τώρα Samsung Galaxy Νοte10 Plus + Samsung galaxy tab s2 8" 4G 2016
Link to comment
Share on other sites

χρόνια πολλά σε όλους..

 

να ρωτήσω κάτι.. έχω το Απεριόριστα 35 με 350MB στο πακέτο (το παλιό Απεριόριστα δλδ) και Cosmote Traveller

 

τα MB μπορούν να χρησιμοποιηθούν και στο εξωτερικό? ξέρει κανείς?

:: what locks... unlocks! © :: κάθε λαός έχει την κινητή τηλεφωνία που του αξίζει..::

:: SY1EBE ::

Link to comment
Share on other sites

Στέλνεις "1 ΣΤΟ 1256".

Ισχύει και για το i35;

Ο "δάσκαλος", ζαίος και με άποψη επί παντός επιστητού και οι "δικαστές" της Vodafone (κατά πρώτο λόγο) και της Cosmote.😅

Link to comment
Share on other sites

Ισχύει και για το i35;

 

Δεν ξέρω. Λογικά ναι. Δοκίμασε και πες μας.

Ιστορικό: Ericsson T28s, Nokia 3330, Sony ericsson T630,K750i, K800i, Motorola V3x, Sony ericsson w950i, Nokia n95 8gb, Sony ericsson vivaz , Nokia Ν8 , iphone 4 , Samsung Galaxy SIII , Samsung Galaxy S4, Samsung Galaxy S7 και τώρα Samsung Galaxy Νοte10 Plus + Samsung galaxy tab s2 8" 4G 2016
Link to comment
Share on other sites

ειμαι στο cosmote απεριοριστα45 με internet εδω και 1,5 χρονο περιπου..οι χρεωσεις που αλλαξαν προσφατα δεν αγγιζουν τους παλιους ε..?τα mb που εχω το μηνα ειναι τα 500 που ειχα πριν ή μου τα ριξαν στα 350?
Link to comment
Share on other sites

ειμαι στο cosmote απεριοριστα45 με internet εδω και 1,5 χρονο περιπου..οι χρεωσεις που αλλαξαν προσφατα δεν αγγιζουν τους παλιους ε..?τα mb που εχω το μηνα ειναι τα 500 που ειχα πριν ή μου τα ριξαν στα 350?

 

εξακολουθούν να είναι 500 ΜΒ για τους παλιούς :D

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα και χρονια πολλα , να κανω και μια ερωτηση με την σειρα μου και θα με ενδιεφερε πολυ η γνωμη σας .

 

κλεινει δευτερο χρονο η κοσμοτε που μου κανει 175 ευρω επιδοτηση ενω εχω δωσει τα κερατα μου σε τηλεφωνα ( χοντρικα κανενα 3.000 ευρω ισως και λιγο παραπανω μεχρι τωρα ) μηπως ειναι το ''ταβανι'' της επιδοτησης γι αυτους ? ξερει κανεις?γιατι δεν υπαρχει λογικη σε αυτο το νουμερο , περσι ειχα δωσει ακομη παραπανω σε λογαριασμους και παλι 175 ευρω μου δωσανε , μηπως να αλλαξω παροχο ?παλιοτερα με τετοιους λογαριασμους ειχα κατι 400αρια ευρω επιδοτησεις και με βολευαν..ειχα την εντυπωση οτι ισχυει καποιος αναλογικος υπολογισμος για το ποσο της επιδοτησης , βαση προγραμματος και υψος λογαριασμων..:mad:

Link to comment
Share on other sites

3000 ευρώ το χρόνο είναι πολλά αν μιλάμε για μία σύνδεση... όσο για την επιδότηση , σου δίνουν 175 και "άμα σου αρέσει". Η Cosmote δεν είναι η εταιρεία που θα την πειράξει αμα φύγεις..

Το καλύτερο που έχεις να κάνεις είναι να δεις πώς θα μειώσεις το ποσόν των €3.000 και όχι να αυξήσεις το ποσόν των €175 ......

lalista.gr
Link to comment
Share on other sites

Η Cosmote δεν είναι η εταιρεία που θα την πειράξει αμα φύγεις.

 

Έχεις απόλυτο δίκιο. Έτσι είναι. Εδώ έκανα αίτηση διακοπής της σύνδεσης μου κι ούτε καν με ρώτησαν το λόγο!

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Έκανες πάνω απο 3000 και σου έδωσαν 175 και έκατσες?

Μήπως τα θέλεις και τα παθαίνεις?:blink:

 

2 χρονιά ειναι αυτη η ιστορια με αυτο το ποσο της επιδοτησης , αναγκαστικα τα παθαινω , δεν μπορω να μειωσω τον λογαριασμο , ειναι το roaming που με ''σφαζει''..μαλλον δεν με βλεπω να καθομαι

 

3000 ευρώ το χρόνο είναι πολλά αν μιλάμε για μία σύνδεση... όσο για την επιδότηση , σου δίνουν 175 και "άμα σου αρέσει". Η Cosmote δεν είναι η εταιρεία που θα την πειράξει αμα φύγεις..

Το καλύτερο που έχεις να κάνεις είναι να δεις πώς θα μειώσεις το ποσόν των €3.000 και όχι να αυξήσεις το ποσόν των €175 ......

 

Ναι εινα μια συνδεση , και εγω αυτη την εντυπωση εχω οτι δεν θα την πειραξει αν φυγω , αλλα λεω να κανω μια προσπαθεια να δω τι feedback θα εχω απο αυτους.

Το ποσο δεν μπορει να πεσει , το χρησιμοποιω για δουλεια το τηλ οποτε αναγκαστικα...

 

 

 

Έχεις απόλυτο δίκιο. Έτσι είναι. Εδώ έκανα αίτηση διακοπής της σύνδεσης μου κι ούτε καν με ρώτησαν το λόγο!

 

ποσα χρονια πελατης ? και αν μου επιτρεπεις την αδιακριτη ερωτηση με τι ποσο χρεωσης το χρονο ?

Link to comment
Share on other sites

2 χρονιά ειναι αυτη η ιστορια με αυτο το ποσο της επιδοτησης , αναγκαστικα τα παθαινω , δεν μπορω να μειωσω τον λογαριασμο , ειναι το roaming που με ''σφαζει''..μαλλον δεν με βλεπω να καθομαι

 

Σε εταιρικό πρόγραμμα είσαι;

Επίσης, εφόσον χρησιμοποιείς roaming, σε συμφέρει η VF, καθώς παρέχει το Passport σε πιο πολλές χώρες απ'ότι η Cosmote, αν τηλεφωνείς βέβαια σ'αυτές.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους και χρόνια πολλά.

 

Ζητώ εκ των προτέρω συγνώμη εάν η ερώτηση που θα παραθέσω παρακάτω έχει ήδη απαντηθεί στο παρόν νήμα, αλλά ήταν πραγματικά αδύνατο να το διαβάσω στο σύνολό του.

 

Αυτό που θα ήθελα να ρωτήσω έχει να κάνει με την φορητότητα από την Voda που είμαι τώρα στην cosmote. Πιο συγκεκριμένα, έχει ήδη βγει η επιδότησή μου στην vodafone, η οποία είναι πολύ μικρή σκεφτόμουν να πάω σε κάποιον άλλο πάροχο. Εντελώς τυχαία την ίδια περίοδο έλαβα ένα τηλεφώνημα από κάποιον συνεργάτη της cosmote η οποία μου πρότεινε να πάω στο απεριόριστο 25 της cosmote με ιδιαίτερα χαμηλό πάγιο (δεν με ενδιαφέρει η επίδότηση συσκευής ούτως ή άλλως) το οποίο είναι κατά πολύ πιο συμφέρων από το αντίστοιχο της vodafone. Ωστόσο δεν απάντησα την στιγμή του τηλεφώνου καταφατικά προκειμένου να δω τι άλλο υπάρχει στην αγορά, χωρίς όμως να βρω κάτι αντίστοιχα συμφέρον. Για τον λόγο αυτό κάλεσα πίσω στο τμήμα φορητότητας της cosmote για να δεχθώ την προσφορά αλλά από ότι κατάλαβα (με επιφύλαξη το λέω αυτό) η προσφορά που μου είχαν κάνει δεν την γνώριζαν καθώς αυτές γίνονται από ειδικά τμήματα προσφορών της εταιρείας ή από άλλους εξωτερικούς συνεργάτες της οι οποίοι έχουν μόνο αυτοί (?) την δυνατότητα για την παροχή μεγαλύτερων εκπτώσεων. Μήπως γνωρίζει κανείς τι ακριβώς γίνεται και πως μπορεί κανείς να λάβει την όσο το δυνατόν μεγαλύτερη έκπτωση?

 

Σας ευχαριστώ εκ των προτέρω για τις απαντήσεις σας

Link to comment
Share on other sites

παιδια πειτε μου κατι..για συμβολαια του ΓΕΑ που ειναι VPN μπορώ να ενεργοποιήσω το cosmote ultimate Με ιντερνετ έως 3GB κάθε μήνα με 20 ευρώ?Αν ναι μπορώ να πάω σε ένα κατάστημα να μου το ενεργοποίησουν?θέλω να πάρω iphone 4 αλλά θέλω να έχω αρκετό Internet ώστε να το χρησιμοποιώ.Αν δεν υπάρχει το πρόγραμμα τι άλλο προτείνετε για iphone με μπόλικο Internet για κινητό?
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους!

Είμαι στο 120 προνομιακό της cosmote και μου κάνουν επιδότηση 40 ευρώ. Αν αλλάξω πρόγραμμα και πάω στο 15 απεριόριστα, θα ισχύει η επιδότηση ή τη χάνω;

Αν ξέρει κάποιος ας μου απαντήσει. Ευχαριστώ!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους και χρόνια πολλά.

 

Ζητώ εκ των προτέρω συγνώμη εάν η ερώτηση που θα παραθέσω παρακάτω έχει ήδη απαντηθεί στο παρόν νήμα, αλλά ήταν πραγματικά αδύνατο να το διαβάσω στο σύνολό του.

 

Αυτό που θα ήθελα να ρωτήσω έχει να κάνει με την φορητότητα από την Voda που είμαι τώρα στην cosmote. Πιο συγκεκριμένα, έχει ήδη βγει η επιδότησή μου στην vodafone, η οποία είναι πολύ μικρή σκεφτόμουν να πάω σε κάποιον άλλο πάροχο. Εντελώς τυχαία την ίδια περίοδο έλαβα ένα τηλεφώνημα από κάποιον συνεργάτη της cosmote η οποία μου πρότεινε να πάω στο απεριόριστο 25 της cosmote με ιδιαίτερα χαμηλό πάγιο (δεν με ενδιαφέρει η επίδότηση συσκευής ούτως ή άλλως) το οποίο είναι κατά πολύ πιο συμφέρων από το αντίστοιχο της vodafone. Ωστόσο δεν απάντησα την στιγμή του τηλεφώνου καταφατικά προκειμένου να δω τι άλλο υπάρχει στην αγορά, χωρίς όμως να βρω κάτι αντίστοιχα συμφέρον. Για τον λόγο αυτό κάλεσα πίσω στο τμήμα φορητότητας της cosmote για να δεχθώ την προσφορά αλλά από ότι κατάλαβα (με επιφύλαξη το λέω αυτό) η προσφορά που μου είχαν κάνει δεν την γνώριζαν καθώς αυτές γίνονται από ειδικά τμήματα προσφορών της εταιρείας ή από άλλους εξωτερικούς συνεργάτες της οι οποίοι έχουν μόνο αυτοί (?) την δυνατότητα για την παροχή μεγαλύτερων εκπτώσεων. Μήπως γνωρίζει κανείς τι ακριβώς γίνεται και πως μπορεί κανείς να λάβει την όσο το δυνατόν μεγαλύτερη έκπτωση?

 

Σας ευχαριστώ εκ των προτέρω για τις απαντήσεις σας

 

Δεν μπορείς να κάνεις τίποτα παρά μόνο αν σε καλέσουν ξανά και σου κάνουν αντίστοιχη προσφορά την οποία θα πρέπει να δεχτείς επί τόπου. Λάβε υπόψη σου όμως ότι αυτοί οι εξωτερικοί συνεργάτες δεν είναι της κοσμοτέ και συχνά μπορεί να μην είναι απόλυτα ειλικρινείς μαζί σου όσον αφορά πχ την συσκευή που θα πάρεις (υπάρχουν παραδείγματα κόσμου που περίμενε desire και πήρε wildfire), την έκπτωση ή ό,τι άλλο. Και μετά είναι σχεδόν αδύνατο να βγάλεις άκρη. Ισχύει ότι και στον πραγματικό κόσμο: ό,τι είναι πολύ καλό μπορεί να μην είναι και αληθινό...

"Διαφωνώ με αυτό που λες, αλλά θα υπερασπιστώ μέχρι θανάτου το δικαίωμά σου να το λες."

Βολταίρος

Link to comment
Share on other sites

Δεν μπορείς να κάνεις τίποτα παρά μόνο αν σε καλέσουν ξανά και σου κάνουν αντίστοιχη προσφορά την οποία θα πρέπει να δεχτείς επί τόπου. Λάβε υπόψη σου όμως ότι αυτοί οι εξωτερικοί συνεργάτες δεν είναι της κοσμοτέ και συχνά μπορεί να μην είναι απόλυτα ειλικρινείς μαζί σου όσον αφορά πχ την συσκευή που θα πάρεις (υπάρχουν παραδείγματα κόσμου που περίμενε desire και πήρε wildfire), την έκπτωση ή ό,τι άλλο. Και μετά είναι σχεδόν αδύνατο να βγάλεις άκρη. Ισχύει ότι και στον πραγματικό κόσμο: ό,τι είναι πολύ καλό μπορεί να μην είναι και αληθινό...

 

Δεν ισχύει απόλυτα κάτι τέτοιο καθώς πέρασα κι εγώ πρόσφατα απο Cosmote σε Vodafone με τηλέφωνημα-προσφορά απο εξωτερικό συνεργάτη της Voda στον οποίο και δεν απάντησα την ίδια μέρα και μου άφησε τηλέφωνό του ώστε να μπορώ να τον κάλεσω κι εγώ όποτε θέλω για να δεχτώ την προσφορά. Υπόψιν οι προσφορές αυτές μπορούν να αλλάζουν από μήνα σε μήνα και καλό είναι να διασάφηνίζετε τηλεφωνικώς τις τελικές τιμές με τα τέλη κλπ! Στην περίπτωσή μου βέβαια δεν πήρα συσκευή αλλά έκτπωση παγίου..

Link to comment
Share on other sites

To BIS τι δεσμεσυση εχει? Σκεφτομαι να το βγαλω απο την στιγμη που εχω ξεπερασει το 6μηνο και να βαλω καποιο προγραμμα ιντερνετ μεχρι να ληξει ο χρονος, να εχω τον αριθμο στο iphone για ιντερνετ...

Ήρθε η ώρα για ένα νέο Σπίτι

http://www.aeginahomes.gr/

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και καλή χρονιά! Θα ήθελα να ρωτήσω σχετικά με το συμβόλαιο μηδενικού παγίου της Cosmote: Υπάρχει κάποιο πέναλτι αν δεν χρησιμοποιείται ο αριθμός για 2-3 συνεχόμενους μήνες; Γιατί στη Vodafone υπάρχει τέτοιος όρος στο αντίστοιχο συμβόλαιο μηδενικού παγίου.
There are 10 kinds of people: Those who can read binary and those who can't...
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και καλή χρονιά! Θα ήθελα να ρωτήσω σχετικά με το συμβόλαιο μηδενικού παγίου της Cosmote: Υπάρχει κάποιο πέναλτι αν δεν χρησιμοποιείται ο αριθμός για 2-3 συνεχόμενους μήνες; Γιατί στη Vodafone υπάρχει τέτοιος όρος στο αντίστοιχο συμβόλαιο μηδενικού παγίου.

 

Έχω συμβόλαιο με μηδενικό πάγιο στην COSMOTE το οποίο αναφέρει πως αν σε περίοδο 6 μηνών δεν γίνει καμία χρέωση, η COSMOTE έχει το δικαίωμα να διακόψη την σύνδεση.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ επειδή για 3 μηνες σχεδόν δεν είχα σήμα στην Ανω Κυψέλη με την cosmote, ειχα ζητήσει επανηλημένως την διακοπή συμβολαίου με κάθε δυνατό τρόπο! όμως ότι και αν έκανα ακόμα και φασαρία στον Γερμανό, τηλέφωνα ΚΑΘΕ μέρα στην cosmote κτλ αρνήθηκαν να το διακόψουν! τελικά εντελώς χατηρικά με άφησαν και γύρισα το πρόγραμμα από το απεριόριστα με 50 ευρώ τον μήνα στο βασικό πάγιο και παρόλαυτα μετά κάθε μήνα ερχόταν 0 ο λογαριασμός! δλδ αυτός που είχε ημερομηνία λήξεως μέσα στους μήνες Αύγουστος - Σεπτέμβριος - Οκτώβριος - Νοεμβριος και Δεκέμβριος 2010 ήταν ΜΗΔΕΝ! τους είχα ενημερώσει όμως ότι θα πάω σε άλλη εταιρία (wind) εφόσον ΔΕΝ έφτιαχναν το σήμα! τελικά μετά το Καλοκαίρι το έφτιαξαν αν και πάλι κάνει διάφορα νούμερα αλλά πλέον δεν ανοιγω καν την κάρτα της cosmote. Σήμερα βγήκε λογιαριασμός για λήξη Ιανουάριος 2011 με ποσό 6.78 ευρώ, τι να κάνω να τον πληρώσω λέτε ή να τους γράψω κανονικά όπως με έγραφαν αυτοί τους μήνες που δεν είχα σημα? και να το κόψουν δεν με ενδιαφέρει καθόλου!!!! δεν το δουλεύω καν! νομίζω το συμβόλαιο κανονικά λήγει τον Μάιο 2011. Δεν ειναι το θέμα το ποσό αν και θα ακολουθήσουν και οι άλλοι μηνες, αλλά έτσι για την κοροιδία αρχικά που με έγραφαν συνεχεια και επειδή το θεωρώ κοροιδία να πληρώνω για κάτι που δεν το χρησιμοποιώ!

 

ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΜΗΝ ΠΛΗΡΩΝΕΙΣ ΤΙΠΟΤΑ. ΥΠΑΡΧΕΙ ΦΟΛΟΓΙΚΟΣ ΝΟΜΟΣ ΑΠΑΛΛΑΓΗΣ ΓΙΑ ΤΙΣ ΤΗΛΕΦΩΝΙΚΕΣ ΕΤΑΙΡΙΕΣ ΠΟΥ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΑΝ ΧΡΩΣΤΑΣ ΜΕΧΡΙ 1500€ ΚΑΝΟΥΝ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ ΜΕ ΤΗΛΕΦΩΝΑ ΚΑΙ ΜΕ ΕΞΩΔΙΚΕΣ ΕΠΙΣΤΟΛΕΣ ΜΕΧΡΙ 12 ΜΗΝΕΣ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΑΝ ΔΕΝ ΤΑ ΕΙΣΠΡΑΞΟΥΝ ΡΙΧΝΟΥΝ ΤΟ ΦΕΣΙ ΣΤΟΝ ΤΖΙΡΟ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΤΟ ΓΛΥΤΩΝΟΥΝ. ΣΤΟ ΛΕΩ ΑΥΤΟ ΓΙΑΤΙ ΕΧΩ ΡΙΞΕΙ ΠΙΣΤΟΛΙ ΚΑΙ ΣΤΙΣ ΤΡΕΙΣ ΤΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ 8 ΧΡΟΝΙΑ ΚΑΙ ΕΧΩ ΠΑΕΙ ΚΑΙ ΣΤΕΙ 3 ΞΑΝΑ ΧΩΡΙΣ ΠΡΟΒΛΗΜΑ. ΔΙΕΔΩΣΕ ΤΟ ΕΙΝΑΙ ΟΜΟΝΟΣ ΤΡΟΠΟΣ ΝΑ ΑΜΥΝΘΟΥΜΕ. ΤΟ ΕΕΤΤ ΚΑΙ ΤΟ ΚΡΑΤΟΣ ΔΕΝ ΜΑΣ ΠΡΟΣΤΑΤΕΥΕΙ

 

Ομάδα Διαχείρισης: Μην γράφεις με κεφαλαία! Είναι σαν να φωνάζεις και απαγορεύεται από τους Όρους Πρόσβασης και Χρήσης.

Edited by mcde
Link to comment
Share on other sites

Και πιός είναι ο αριθμός αυτού του Νόμου ; Ξέχασες να τον αναφέρεις , είμαι σίγουρος ότι θα τον ξέρεις μια που και τον χρησιμοποιείς 8 χρόνια τώρα .
Link to comment
Share on other sites

ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΜΗΝ ΠΛΗΡΩΝΕΙΣ ΤΙΠΟΤΑ. ΥΠΑΡΧΕΙ ΦΟΛΟΓΙΚΟΣ ΝΟΜΟΣ ΑΠΑΛΛΑΓΗΣ ΓΙΑ ΤΙΣ ΤΗΛΕΦΩΝΙΚΕΣ ΕΤΑΙΡΙΕΣ ΠΟΥ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΑΝ ΧΡΩΣΤΑΣ ΜΕΧΡΙ 1500€ ΚΑΝΟΥΝ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ ΜΕ ΤΗΛΕΦΩΝΑ ΚΑΙ ΜΕ ΕΞΩΔΙΚΕΣ ΕΠΙΣΤΟΛΕΣ ΜΕΧΡΙ 12 ΜΗΝΕΣ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΑΝ ΔΕΝ ΤΑ ΕΙΣΠΡΑΞΟΥΝ ΡΙΧΝΟΥΝ ΤΟ ΦΕΣΙ ΣΤΟΝ ΤΖΙΡΟ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΤΟ ΓΛΥΤΩΝΟΥΝ. ΣΤΟ ΛΕΩ ΑΥΤΟ ΓΙΑΤΙ ΕΧΩ ΡΙΞΕΙ ΠΙΣΤΟΛΙ ΚΑΙ ΣΤΙΣ ΤΡΕΙΣ ΤΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ 8 ΧΡΟΝΙΑ ΚΑΙ ΕΧΩ ΠΑΕΙ ΚΑΙ ΣΤΕΙ 3 ΞΑΝΑ ΧΩΡΙΣ ΠΡΟΒΛΗΜΑ. ΔΙΕΔΩΣΕ ΤΟ ΕΙΝΑΙ ΟΜΟΝΟΣ ΤΡΟΠΟΣ ΝΑ ΑΜΥΝΘΟΥΜΕ. ΤΟ ΕΕΤΤ ΚΑΙ ΤΟ ΚΡΑΤΟΣ ΔΕΝ ΜΑΣ ΠΡΟΣΤΑΤΕΥΕΙ

 

Μάλλον όλοι εμείς είμαστε άσχετοι και πληρώνουμε τις εταιρίες. Δεν μας λες και τον νόμο μπας και λύσουμε το οικονομικό πρόβλημα; :X

Link to comment
Share on other sites

Επειδη διαβασα οτι καποιοι απο εσας εχουν συμβολαιο με μηδενικο παγιο θα ηθελα να ρωτησω το εξης: φιλη μου πριν 3 μηνες εκανε το εν λογω συμβολαιο και στο οτεshop της ειπαν οτι αν θελει μπορει να ενεργοποιησει αν θελει και καποιο απο τα πακετα ιντερνετ 100η300mb. Χθες στην εξυπηρετηση πελατων της ειπαν η πρωτη υπαλληλος οτι δεν γινετε και η δευτερη οτι μπορει να βαλει μονο το πακετο με τα 60mb! Καποιος απο εσας εχει. ενεργοποιησει καποιο πακετο και αν ναι ποιο και πως; Ευχαριστω εκ των προτερων.
Ολα αισθανομαι...τα παντα...το ενα..το αλλο...ξερω γω...
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παίδες και καλη χρονια

 

Τα τελευταια δυο χρονια εχω καρτοσυμβολαιο, ομως λογο της αυξημενης χρησιμοποιησης του whats up εχω αποφασισει να βαλω και εγω. Μπορειτε να με βοηθησετε και να μου πειτε ποιο νουμερο να καλεσω για να παρω τον κωδικο ακυρωσης? Ενας ανθρωπος στο γερμανο μου ειχε πει να παρω το 1313 και να πατησω την επιλογη 9. Τωρα βλεπω οτι το νουμερο αλλαξε, και εγινε 13838 (καπως ετσι) πως θα λαβω τωρα το κωδικο ακυρωσης για να βαλω whats up?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...