Jump to content

Cosmote: Συμβόλαια κινητής: Επιδοτήσεις, προγράμματα, χρεώσεις κλπ


JustMe
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Οχι ,ακομα δεν εχω υπογραψει τιποτα, υποτειθεται οτι θα το κανω παραλαμβανοντας

το κινητο μαζι με την sim αναμενοντας μετα την ενεργοποιηση του αριθμου

 

Όπως και να 'χει κανονικά έπρεπε το κατάστημα να είχε κρατήσει συγκεκριμένη συσκευή στο όνομα σου.

Link to comment
Share on other sites

Οκ, αν δεν έχει συσκευές να δεσμεύσει, τότε γιατι αναλαμβάνει τη διαδικασία; Αυτή είναι η μ@λ@κία με μερικά καταστήματα, προτιμούν να βγάλουν μια σύνδεση παραπάνω απο το να έχουν ικανοποιημένους πελάτες που θα παραμείνουν περισσότερο στο δίκτυο. Στείλε τον πελάτη σε άλλο υποκατάστημα στη τελική βρε π@π@ρα. Τι να πεις βρε συμforumίτη, υπομονή.
Link to comment
Share on other sites

Παιδια εγω έχω σύνδεση Cosmote 180.Πόση επιδότηση θα πάρω περίπου?:rolleyes:

 

το θεμα δεν ειναι το συμβολαιο αλλα οι λογαριασμοι. με βαση τους 12 τελευταιους βγαινει το ποσο της επιδοτησης. αν εισαι κοντα στο προγραμμα σου καθε μηνα υπολογιζε 60-80 ευρα.

Link to comment
Share on other sites

paidia help...8elw gnwmi gia programma simvolaiou me ti megaliteri epidotisi siskevis...eimai sindromitis tis vodafone k i epidotisi pou exei vgei dn me ikanopoiei...exw 3 ari8mous(oi 2 me 180 lepta k o enas me 300)....aprosdokita i epidotisi einai xamiloteri apo tn persuni,an k ta lepta omilias exoun au3i8ei...an alla3w etairia uparxei periptwsi na petixw kaliteri epidotisi??
Link to comment
Share on other sites

καλημερα! εχω καρτοσυμβολαιο και μεχρι τωρα ενεργοποιουσα το πακετο ομιλιας με τα 500 λεπτα προς cosmote και σταθερα.

τωρα που εληξε, υπαρχει κατι παρομοιο? και αν ναι, πως μπορω να το ενεργοποιησω?

 

ευχαριστω πολυ!

Link to comment
Share on other sites

καλημερα! εχω καρτοσυμβολαιο και μεχρι τωρα ενεργοποιουσα το πακετο ομιλιας με τα 500 λεπτα προς cosmote και σταθερα.

τωρα που εληξε, υπαρχει κατι παρομοιο? και αν ναι, πως μπορω να το ενεργοποιησω?

 

ευχαριστω πολυ!

 

αν ειχες το πακετο 500' + 500sms εχεις καθαρισει για ολο το 2009 (η μεχρι να το κοψεις εσυ)

Link to comment
Share on other sites

αν ειχες το πακετο 500' + 500sms εχεις καθαρισει για ολο το 2009 (η μεχρι να το κοψεις εσυ)

 

Δεν παρέχεται αυτό το πακέτο για καρτοσυμβόλαια.

Link to comment
Share on other sites

παιδια ρωταω και ψαχνω παντου αλλα κανεις δεν ξερει να μου πει..:wacko:

ενεργοποιησα το καινουριο προγραμμα 2009 που εχεις 1000 sms και 1000'λεπτα χρονο ομιλιας και για ενα μηνα ημουν μια χαρα και λειτουργουσε κανονικα..μετα στη διαφημιση εχω δει που λεει πως για να εχεις καθε μηνα χρειαζονται 3ευρω..ναι αλλα τι στελνουμε για να συνεχισει να βαζει καθε μηνα 1000+1000;

για την ενεργοποιηση στελναμε 2009...τωρα τι...;

Let me be the love that comes from the sun

let me your rainbow rising on

every single rase out of space

will shine on,shine on!

Link to comment
Share on other sites

παιδια ρωταω και ψαχνω παντου αλλα κανεις δεν ξερει να μου πει..:wacko:

ενεργοποιησα το καινουριο προγραμμα 2009 που εχεις 1000 sms και 1000'λεπτα χρονο ομιλιας και για ενα μηνα ημουν μια χαρα και λειτουργουσε κανονικα..μετα στη διαφημιση εχω δει που λεει πως για να εχεις καθε μηνα χρειαζονται 3ευρω..ναι αλλα τι στελνουμε για να συνεχισει να βαζει καθε μηνα 1000+1000;

για την ενεργοποιηση στελναμε 2009...τωρα τι...;

 

 

ναι οντως unique, δεν προσεξα το καρτοσυμβολαιο :rolleyes:

 

για τα 1000' και 1000 τιποτα δεν κανεις, απλα βαζεις καρτα ενα μηνα για να εχεις τα λεπτα για τον επομενο. δηλαδη αν βαλεις σημερα θα εχεις 1000 τον Μαιο. Αν ειχες βαλει μεσα στο Μαρτιο τωρα μπορεις να κανεις χρηση της υπηρεσιας και παει λεγοντας.

Link to comment
Share on other sites

Ποιό συμβόλαιο, καρτοσυμβόλαιο, multi, απεριόριστα κλπ είναι το καλύτερο και φθηνότερο αναλογικά πρόγραμμα της cosmote?

Υπάρχουν 2 προϋποθέσεις:

1) Πάγιο το ανώτερο μέχρι 40 ευρώ/μήνα.

2) Να ικανοποιεί τη νέα προσφορά με τα 500'+500 των 5 ευρώ.

 

Ρωτάω για συγγενικό μου πρόσωπο που θέλει να αλλάξει το πρόγραμμα και το πάγιο του με άλλο χαμηλότερο (το πολύ μέχρι 40 ευρώ) και δεν θέλει να χάσει την ενεργοποιημένη υπηρεσία των 500'+500 για το 2009.

 

Thanku.:)

Link to comment
Share on other sites

Και ακομη περιμενω........απο μερα σε μερα και απο ψεμα σε ψεμα....Που μπορω να παρω για να αρχισω να βριζω ?? Το καταστημα θα τα ακουσει αυριο!!
Link to comment
Share on other sites

Και ακομη περιμενω........απο μερα σε μερα και απο ψεμα σε ψεμα....Που μπορω να παρω για να αρχισω να βριζω ?? Το καταστημα θα τα ακουσει αυριο!!

 

γενικα στο καταστημα που δεν στο φερνει (εκτος και αν ειναι προβλημα αποθηκης η εισαγωγικης εταιριας που εκει βρισεις δεν βρισεις δεν θα αλλαξει κατι)

εκατσες και στη περιπτωση γιατι δεν μπορει καν να σου περαστει αιτηση χωρις να εχουν το imei επιδη μιλαμε για i-phone ετσι ωστε να επαιρνες τουλαχιστον τη καρτα sim να εκανες δουλεια σου.

 

το μονο που μπορεις να κανεις ειναι να τα ακυρωσεις ολα απο κει και να πας σε αλλο καταστημα (αφου επιβεβαιωσεις οτι εχουν συσκευη και στην κρατανε) αλλα αυτο θα σε παει αλλες 15 μερες πισω καθως θελει απο την αρχη αιτημα φορητοτητας :(

Link to comment
Share on other sites

Ποιό συμβόλαιο, καρτοσυμβόλαιο, multi, απεριόριστα κλπ είναι το καλύτερο και φθηνότερο αναλογικά πρόγραμμα της cosmote?

Υπάρχουν 2 προϋποθέσεις:

1) Πάγιο το ανώτερο μέχρι 40 ευρώ/μήνα.

2) Να ικανοποιεί τη νέα προσφορά με τα 500'+500 των 5 ευρώ.

 

Ρωτάω για συγγενικό μου πρόσωπο που θέλει να αλλάξει το πρόγραμμα και το πάγιο του με άλλο χαμηλότερο (το πολύ μέχρι 40 ευρώ) και δεν θέλει να χάσει την ενεργοποιημένη υπηρεσία των 500'+500 για το 2009.

 

Thanku.:)

 

εκτος καρτοσυμβολαιου οτι αλλο θες. το θεμα ειναι τι αναγκες εχει το προσωπο αυτο?

στελνει "πολλα" sms/mms? ===> multi 32

μιλαει μονο? ====> συμβολαιο απο 120 εως 210 αναλογα τις απαιτησεις

μιλαει ΚΥΡΙΩΣ με 1 cosmote και λιγο με αλλους? ====> απεριοριστα 1

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ karpouzi.:cool:

Του πρότεινα το COSMOTE-180 = 29 ευρώ επειδή μιλάει κυρίως σε όλους.

Έχει και την προσφορά των 500'+500, οπότε θα είναι καλά.

Να'σαι καλά φίλε.;)

Link to comment
Share on other sites

Νέες προσφορές από την cosmote για τα συμβόλαια και για όλο το 2009 αρκεί η ενεργοποίηση να γίνει μέχρι 31/05/2009.

 

  1. 200 λεπτά προς σταθερά με 5 ευρώ. Ενεργοποίηση με αποστολή sms 200 στο 1256.
  2. 500 λεπτά προς cosmote με 5 ευρώ. Ενεργοποίηση με αποστολή sms 500m στο 1256.
  3. 500 λεπτά και 500 sms προς cosmote με 7,5 ευρώ. Ενεργοποίηση με αποστολή sms 1000 στο 1256.

Link to comment
Share on other sites

μια ερωτηση. μπορω να παρω την επιδοτηση μου απο διαφορετικο καταστημα cosmote απο αυτο που εκανα το συμβολαιο; και αν ναι χρειαζεται καμια διαδικασια μεταφορας του αριθμου απο το ενα στο αλλο;

My Mobile Phone History:

Ericsson T18 - NEC N331i - SAGEM X5-2 - MOTOROLA V620 - SE W300 - SE K550im - MOTOROLA V360 - Samsung J600- MOTOROLA V6 - HP 514 IPAQ - MOTOROLA Z10 - LG KU990 -Nokia 5230 - HTC Diamond 2 - ΒΒ 9000 - SE X10 Mini Pro - Motorola Flipout -SE Neo V- iPhone 4 - BB Z10 - SMG SI9505 - HTC M7 - Moto X 2nd - Samsung S6 - Iphone 6s - 1+3T - iPhone 8 Plus - Mix 2S - iPhone XR - iPhone 13

Link to comment
Share on other sites

ναι αυτο το ηξερα απλως να επιβεβαιωσω οτι δεν χρειαζεται καμια διαδικασια μεταφορας του αριθμου απο το ενα στο αλλο.

My Mobile Phone History:

Ericsson T18 - NEC N331i - SAGEM X5-2 - MOTOROLA V620 - SE W300 - SE K550im - MOTOROLA V360 - Samsung J600- MOTOROLA V6 - HP 514 IPAQ - MOTOROLA Z10 - LG KU990 -Nokia 5230 - HTC Diamond 2 - ΒΒ 9000 - SE X10 Mini Pro - Motorola Flipout -SE Neo V- iPhone 4 - BB Z10 - SMG SI9505 - HTC M7 - Moto X 2nd - Samsung S6 - Iphone 6s - 1+3T - iPhone 8 Plus - Mix 2S - iPhone XR - iPhone 13

Link to comment
Share on other sites

Ο αριθμός δεν ανηκει και δεν είναι περασμένος σε κανένα συγκεκριμένο κατάστημα. Από τα κομπιούτερ τους βλέπουν όλοι αν έχεις επιδότηση και σε εξυπηρετούν κανονικά.
Link to comment
Share on other sites

οκ ευχαριστω. κατι ακομα απο την προσφορα των 500 λεπτων και μηνυματων αν καλω σε cosmote πρωτα αφαιρειται ο χρονος απο τα δωρεαν λεπτα της συνδεσης και μετα απο την προσφορα;

My Mobile Phone History:

Ericsson T18 - NEC N331i - SAGEM X5-2 - MOTOROLA V620 - SE W300 - SE K550im - MOTOROLA V360 - Samsung J600- MOTOROLA V6 - HP 514 IPAQ - MOTOROLA Z10 - LG KU990 -Nokia 5230 - HTC Diamond 2 - ΒΒ 9000 - SE X10 Mini Pro - Motorola Flipout -SE Neo V- iPhone 4 - BB Z10 - SMG SI9505 - HTC M7 - Moto X 2nd - Samsung S6 - Iphone 6s - 1+3T - iPhone 8 Plus - Mix 2S - iPhone XR - iPhone 13

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...