Jump to content

Cosmote: Συμβόλαια κινητής: Επιδοτήσεις, προγράμματα, χρεώσεις κλπ


JustMe
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλές προσφορές αλλά για να δούμε μέχρι πότε θα αντέξει το δίκτυο της Cosmote.:lol::lol:

 

xaxa, συμφωνώ, όλο κατειλημένο δίκτυο ....

Link to comment
Share on other sites

ποσο καιρο απαιτει η αλλαγη οικονομικου προγραμματος;

My Mobile Phone History:

Ericsson T18 - NEC N331i - SAGEM X5-2 - MOTOROLA V620 - SE W300 - SE K550im - MOTOROLA V360 - Samsung J600- MOTOROLA V6 - HP 514 IPAQ - MOTOROLA Z10 - LG KU990 -Nokia 5230 - HTC Diamond 2 - ΒΒ 9000 - SE X10 Mini Pro - Motorola Flipout -SE Neo V- iPhone 4 - BB Z10 - SMG SI9505 - HTC M7 - Moto X 2nd - Samsung S6 - Iphone 6s - 1+3T - iPhone 8 Plus - Mix 2S - iPhone XR - iPhone 13

Link to comment
Share on other sites

δηλαδη γινεται αμεσως; και τα λεπτα που εχω ηδη καταναλωσει αφαιρουνται απο το νεο υπολοιπο; λεω να κανω την αλλαγη μεσω myaccount...

My Mobile Phone History:

Ericsson T18 - NEC N331i - SAGEM X5-2 - MOTOROLA V620 - SE W300 - SE K550im - MOTOROLA V360 - Samsung J600- MOTOROLA V6 - HP 514 IPAQ - MOTOROLA Z10 - LG KU990 -Nokia 5230 - HTC Diamond 2 - ΒΒ 9000 - SE X10 Mini Pro - Motorola Flipout -SE Neo V- iPhone 4 - BB Z10 - SMG SI9505 - HTC M7 - Moto X 2nd - Samsung S6 - Iphone 6s - 1+3T - iPhone 8 Plus - Mix 2S - iPhone XR - iPhone 13

Link to comment
Share on other sites

Νέες προσφορές από την cosmote για τα συμβόλαια και για όλο το 2009 αρκεί η ενεργοποίηση να γίνει μέχρι 31/05/2009.

 

  1. 200 λεπτά προς σταθερά με 5 ευρώ. Ενεργοποίηση με αποστολή sms 200 στο 1256.
  2. 500 λεπτά προς cosmote με 5 ευρώ. Ενεργοποίηση με αποστολή sms 500m στο 1256.
  3. 500 λεπτά και 500 sms προς cosmote με 7,5 ευρώ. Ενεργοποίηση με αποστολή sms 1000 στο 1256.

 

Φίλος προσπάθησε να ενεργοποιήσει την νεα προσφορά των 200 λεπτών προς σταθερά,στέλνοντας το αναλογο sms αλλά δεν τον αφήνει το σύστημα!Μήπως φταίει οτι εχει ενεργοποιήσει την προσφορά (για ολο το 2009) των 500 λεπτών πρός cosmote με 5 ευρώ?

Η ομορφιά θα σώσει τον κόσμο!!
Link to comment
Share on other sites

Φίλος προσπάθησε να ενεργοποιήσει την νεα προσφορά των 500 λεπτών προς σταθερά,στέλνοντας το αναλογο sms αλλά δεν τον αφήνει το σύστημα!Μήπως φταίει οτι εχει ενεργοποιήσει την προσφορά (για ολο το 2009) των 500 λεπτών πρός cosmote με 5 ευρώ?

 

Απο οτι μου ειπαν απο καταστημα της cosmote....οι προσφορες αυτες ενεργοποιουνται μονο πηγαινοντας απο ενα καταστημα(απο κοντα)και οχι μεσω καποιου μηνυματος

Link to comment
Share on other sites

Φίλος προσπάθησε να ενεργοποιήσει την νεα προσφορά των 500 λεπτών προς σταθερά,στέλνοντας το αναλογο sms αλλά δεν τον αφήνει το σύστημα!Μήπως φταίει οτι εχει ενεργοποιήσει την προσφορά (για ολο το 2009) των 500 λεπτών πρός cosmote με 5 ευρώ?

 

Υπάρχουν κάποιες ασυμβατότητες στα πακέτα προσφοράς που υπάρχουν αυτή την στιγμή. Καταρχήν 200 λεπτά είναι προς σταθερά και όχι 500. Έπειτα αν έχεις τα 500+500 με την παλιά προσφορά δεν μπορείς να βάλεις την προσφορά με τα 200 προς σταθερά. Πρέπει να καταργήσεις την παλιά και να ενεργοποιήσεις την νέα που θες.

Link to comment
Share on other sites

δηλαδη γινεται αμεσως; και τα λεπτα που εχω ηδη καταναλωσει αφαιρουνται απο το νεο υπολοιπο; λεω να κανω την αλλαγη μεσω myaccount...

χρειάζονται μερικές εργάσιμες. Τα λεπτά πάνε αναλογικά, ανάλογα με τον αριθμό των ημερών που απομένουν μέχρι την έκδοση του λογαριασμού σου.

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδια.ειδατε στην tv μια προσφορα του γερμανου που λεει ολα δωρεαν;γνωριζετε τιποτα;
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδια.ειδατε στην tv μια προσφορα του γερμανου που λεει ολα δωρεαν;γνωριζετε τιποτα;

 

λογικα ειναι η ιδια μουφα με αυτη της βοδιφον.με παγιο 100€ βολευει ελαχιστους

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παιδια,

 

σημερα το πρωι αλλαξα το προγραμμα μου απο cosmote business plus 200 σε cosmote business i-40.

φανταζομαι για τον πρωτο χρονο θα εχω 2 GB/μηνα δωρεαν ογκο δεδομενων(και οχι μονο 750 MB που ειναι τα κανονικα του συμβολαιου), γιατι η θειτσα εκει στον ΟΤΕ δεν μου τα ελεγε καλα... :rolleyes:

 

περιμενω βεβαια το μηνυμα ενεργοποιησης της αλλαγης που εκανα για να χτυπησω και 1 τηλεφωνακι στο 1200 ωστε να ξεκαθαρισουν λιγο τα πραγματα.

 

αν καποιος απο εδω ξερει κατι παραπανω ας ριξει τα φωτα του.

 

:)

ΜΙΑ ΖΩΗ ΟΛΟ ΑΡΗΣ...

 

Γιώργος

iPhone 3G S, 32GB, White, non JB

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παιδια,

 

σημερα το πρωι αλλαξα το προγραμμα μου απο cosmote business plus 200 σε cosmote business i-40.

φανταζομαι για τον πρωτο χρονο θα εχω 2 GB/μηνα δωρεαν ογκο δεδομενων(και οχι μονο 750 MB που ειναι τα κανονικα του συμβολαιου), γιατι η θειτσα εκει στον ΟΤΕ δεν μου τα ελεγε καλα... :rolleyes:

 

περιμενω βεβαια το μηνυμα ενεργοποιησης της αλλαγης που εκανα για να χτυπησω και 1 τηλεφωνακι στο 1200 ωστε να ξεκαθαρισουν λιγο τα πραγματα.

 

αν καποιος απο εδω ξερει κατι παραπανω ας ριξει τα φωτα του.

 

:)

 

Θα έχεις 2GB/μήνα. Σίγουρα.:)

Link to comment
Share on other sites

Θα έχεις 2GB/μήνα. Σίγουρα.:)

 

ευχαριστω για την επιβεβαιωση.

ΜΙΑ ΖΩΗ ΟΛΟ ΑΡΗΣ...

 

Γιώργος

iPhone 3G S, 32GB, White, non JB

Link to comment
Share on other sites

Οι αυξημένες επιδοτήσεις της προσφοράς ισχύουν και από χαμηλά προγράμματα, αλλά όσο ανεβαίνεις προς μεγαλύτερο πρόγραμμα η επιδότηση ανεβαίνει δραματικά. Π.χ στο Cosmote 210 (με 33,5 το μήνα πάγιο), έχεις επιδότηση από 250 - 300 ευρώ.
Link to comment
Share on other sites

Οι αυξημένες επιδοτήσεις της προσφοράς ισχύουν και από χαμηλά προγράμματα, αλλά όσο ανεβαίνεις προς μεγαλύτερο πρόγραμμα η επιδότηση ανεβαίνει δραματικά. Π.χ στο Cosmote 210 (με 33,5 το μήνα πάγιο), έχεις επιδότηση από 250 - 300 ευρώ.

Σωστα,το επιβεβαιωνω κι εγω.Καμια σχεση ευτυχως με την προσφορα smart deal kiss my @$$ της βοδαφον.

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχουν κάποιες ασυμβατότητες στα πακέτα προσφοράς που υπάρχουν αυτή την στιγμή. Καταρχήν 200 λεπτά είναι προς σταθερά και όχι 500. Έπειτα αν έχεις τα 500+500 με την παλιά προσφορά δεν μπορείς να βάλεις την προσφορά με τα 200 προς σταθερά. Πρέπει να καταργήσεις την παλιά και να ενεργοποιήσεις την νέα που θες.

 

Μίλησα σήμερα με το c.c της cosmote για να προσθέσω τα 200λεπτά πρός σταθερά με 5 ευρώ ,και τελικά μου το πέρασε αφαιρώντας μόνο τα 500sms προς cosmote ,απο την ηδη ενεργοποιημένη προσφορα που είχα και αφορούσε 500min +500 sms πρός cosmote για ολο το 2009.

Η ομορφιά θα σώσει τον κόσμο!!
Link to comment
Share on other sites

παιδια μια ερωτησει. αν κανω συνδεσει στο cosmote 180 με επιδοτησει συσκευεις,μετα απο ποσο καιρο μπορω να το κανω cosmote 120.
Link to comment
Share on other sites

παιδια μια ερωτησει. αν κανω συνδεσει στο cosmote 180 με επιδοτησει συσκευεις,μετα απο ποσο καιρο μπορω να το κανω cosmote 120.

 

Οι συνδρομητές των οικονομικών προγραμμάτων έχουν τη δυνατότητα να μεταβούν σε οποιοδήποτε πρόγραμμα μεγαλύτερου παγίου, ατελώς και οποτεδήποτε. Μετάβαση σε πρόγραμμα με μικρότερο πάγιο είναι δυνατή μετά την πάροδο τριών (3) μηνών από την αρχική ενεργοποίηση (ή ανανέωση) και ενός (1) μήνα από την προηγούμενη αλλαγή.

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά που τα είδατε τα νεα προγράμματα της Cosmote για 500 λεπτά... ;

Ψαχνω στο site αλλά δεν τα βρίσκω...

Fiat justitia et pereat mundus.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...