Jump to content

Cosmote: Συμβόλαια κινητής: Επιδοτήσεις, προγράμματα, χρεώσεις κλπ


JustMe
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Σχετικά με την ένωση των ποσών σε μια συσκευή, γίνεται και ας μην είναι εντεταγμένες σε οικογενειακό πακέτο οι συνδέσεις, με τη προϋπόθεση ότι θα εξυπηρετηθείς απο αποκλειστικά καταστήματα Cosmote.
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά να ρωτήσω αν η προσφορα με τα 500 αφορά και κλήσεις-μηνύματα προς whatz up και cosmokarta...?
Βασίλης :ninja:
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά να ρωτήσω αν η προσφορα με τα 500 αφορά και κλήσεις-μηνύματα προς whatz up και cosmokarta...?

 

Φυσικά. Είναι για όλα τα νούμερα cosmote. Δηλαδή όλα τα συμβόλαια ατομικά ή επαγγελματικά, όλα τα καρτοκινητά cosmoκάρτα ή whats up και όλα τα καρτοσυμβόλαια.

Link to comment
Share on other sites

Στην προσφορά με τα 500' δεν περιλαμβάνονται βιντεο-κλήσεις σωστά?

Και προφανώς πρώτα καταναλώνει τα 500' και μετά από τον δωρεάν χρονο του προγράμματος (για κλήσεις προς Κοτε πάντα). Ετσι δεν είναι?

Ευχαριστώ

 

περιλαμβανονται βιντεοκλησεις...

 

Είσαι σίγουρος? Στην ιστοσελίδα δεν γράφει κάτι τέτοιο... Μόνο για ομιλία λέει...

http://www.cosmote.gr/cosmote/cosmote.portal?locale=el_GR&_nfpb=true&_pageLabel=press_releases&path=%2FSCSDevRepository%2Fcontent%2Fel%2Fsections%2Fpressoffice%2Fpressrelease%2F100209gr.xml&breadcrumbTitle=%CE%A4%CE%BF+%CE%BF%CE%B9%CE%BA%CE%BF%CE%BD%CE%BF%CE%BC%CE%B9%CE%BA%CF%8C%CF%84%CE%B5%CF%81%CE%BF+%CF%80%CE%B1%CE%BA%CE%AD%CF%84%CE%BF+%CE%BF%CE%BC%CE%B9%CE%BB%CE%AF%CE%B1%CF%82+%CE%BA%CE%B1%CE%B9+%CE%BC%CE%B7%CE%BD%CF%85%CE%BC%CE%AC%CF%84%CF%89%CE%BD+%CE%B1%CF%80%CE%BF%CE%BA%CE%BB%CE%B5%CE%B9%CF%83%CF%84%CE%B9%CE%BA%CE%AC+%CF%83%CF%84%CE%B1+%CF%83%CF%85%CE%BC%CE%B2%CF%8C%CE%BB%CE%B1%CE%B9%CE%B1+COSMOTE

Link to comment
Share on other sites

παιδια να ρωτησω κατι ο χρονος ομιλιας που εχουμε στα συμβολαια ειναι και για βιντεοκλησες?Εγω ειμαι στο 120 και εχω και οικογενειακο προγγραμμα αλλες δυο ωρες δηλαδη καθε μηνα εχω 120 λεπτα ομιλιας η βιντεοκλησεων και 2 ωρες απο το ενδοοικογενειακο η πληρωνεις εξτρα για βιντεοκλησεις?
Στα Τρικαλα στα δυο στενα σκοτωσανε τον Σακαφλια!!!!![sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

και ο ενδοοικογενειακος χρονος?
Στα Τρικαλα στα δυο στενα σκοτωσανε τον Σακαφλια!!!!![sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Εχω το Nokia 6600 slide με Cosmote και αποφάσισα να κάνω αναβάθμιση λογισμικού από το μενού όμως του τηλεφώνου. Μου λέει ότι δεν υπάρχει σύνδεση δικτύου και ότι δεν μπορεί να συνδεθεί. Τι ρυθμιση θα πρέπει να ενεργοποιήσω για να μου δουλέψει?

Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

Ελπιζω να εχεις προγραμμα με δωρεαν Mb γιατι θα σου ερθει ο λογαριασμος μεγααααααααααλος...

 

Τωρα πρεπει να βαλεις ρυθμισεις wap (WAP GPRS)

Samsung S21 Ultra
Link to comment
Share on other sites

γεια σας....ποιος ξερει να μου πει ποιο μηνυμα στελνουμε και σε ποιον αριθμο για να απενεργοποιησουμε την υπηρεσια sms 30;
Link to comment
Share on other sites

γεια σας....ποιος ξερει να μου πει ποιο μηνυμα στελνουμε και σε ποιον αριθμο για να απενεργοποιησουμε την υπηρεσια sms 30;

 

Για στείλε "ΠΑΚΕΤΟ SMS 30 OFF" στο 1256

Link to comment
Share on other sites

Πώς μπορώ να απενεργοποιήσω τα 500 σμς που έχω με 5 ευρώ σε αριθμούς Cosmote ώστε να ενεργοποιήσω αμέσως μετά την πιο πρόσφατη προσφορά με τα 500 λεπτά δωρεάν χρόνο ομιλίας συν τα 500 γραπτά μηνύματα;
Link to comment
Share on other sites

Πώς μπορώ να απενεργοποιήσω τα 500 σμς που έχω με 5 ευρώ σε αριθμούς Cosmote ώστε να ενεργοποιήσω αμέσως μετά την πιο πρόσφατη προσφορά με τα 500 λεπτά δωρεάν χρόνο ομιλίας συν τα 500 γραπτά μηνύματα;

 

Στείλε 500S OFF στο 1256.

Link to comment
Share on other sites

Στείλε 500S OFF στο 1256.

 

Μου στάλθηκε το εξής μήνυμα από την εταιρεία: "H υπηρεσία δεν είναι διαθέσιμη αυτήν τη στιγμή. Προσπαθήστε αργότερα". Αυτό σημαίνει ότι απενεργοποιήθηκε;

Link to comment
Share on other sites

Μου στάλθηκε το εξής μήνυμα από την εταιρεία: "H υπηρεσία δεν είναι διαθέσιμη αυτήν τη στιγμή. Προσπαθήστε αργότερα". Αυτό σημαίνει ότι απενεργοποιήθηκε;

 

Για στείλε OFF 500S στο 1256.

Προσοχή με ΚΕΦΑΛΑΙΑ γράμματα.

Link to comment
Share on other sites

Την ίδια απάντηση πήρα. Η προσφορά για τα 500 γραπτά μηνύματα δε μετατρέπεται αυτόματα στην καινούρια, σωστά;
Link to comment
Share on other sites

Παιδια με τις βιντεοκλησεις εχω μπερδευτει.Εμαθα οτι πλεον στα προγραμματα συμβολαιου ο δωρεαν χρονος ειναι και βιντεοκλησεις ενω ο ενδοοικογενειακος οχι.Δηλαδη οταν παιρνω καποιο νουμερο με το οποιο εχω ενδοοικογενειακο χρονο τι γινεται?Μετραει ο χρονοσ του συμβολαιου η ο ενδοοικογενειακος?
Στα Τρικαλα στα δυο στενα σκοτωσανε τον Σακαφλια!!!!![sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Παιδια με τις βιντεοκλησεις εχω μπερδευτει.Εμαθα οτι πλεον στα προγραμματα συμβολαιου ο δωρεαν χρονος ειναι και βιντεοκλησεις ενω ο ενδοοικογενειακος οχι.Δηλαδη οταν παιρνω καποιο νουμερο με το οποιο εχω ενδοοικογενειακο χρονο τι γινεται?Μετραει ο χρονοσ του συμβολαιου η ο ενδοοικογενειακος?

 

Αν καλείς με videoκλήση, χρεώνεται ο χρόνος του συμβολαίου σου μέχρι να τον καταναλώσεις και τότε θα χρεώνεσαι ξεχωριστά τη κλήση ακόμα και αν έχεις περίσευμα ενδοοικογενειακού χρόνου.

Link to comment
Share on other sites

Την ίδια απάντηση πήρα. Η προσφορά για τα 500 γραπτά μηνύματα δε μετατρέπεται αυτόματα στην καινούρια, σωστά;

 

Όχι, μπορεί όμως να συνυπάρξει η παλιά προσφορά με τη νέα. Αν δεν γίνεται δεκτή η εντολή off 500s στο 1256, δοκίμασε να γυρίσεις σε αγγλική γραμματοσειρά ( είτε επιλέγοντας γλώσσα γραφής τα Αγγλικά είτε πατώντας τη δίεση μέχρι να σου βγάλει "ABC" στο επάνω μέρος της οθόνης. Και πάντα με κεφαλαία γράμματα.

Link to comment
Share on other sites

Χαιρεται, θα ηθελα να μαθω κατι...Ειμαι μελος ενος δημοσιου οργανισμου και θα ηθελα να κανω την εξης ερωτηση.

Ειμαστε μια ομαδα περιπου 100 ατομων οι οποιοι θελουμε να κανουμε ενα εταιρικο αλλα το προβλημα ειναι πως κανεις μας δεν εχει εταιρικο ΑΦΜ οποτε δεν ξερω αν μπορουμε να κανουμε. Θα ηθελα αν μπορειτε να με ενημερωσετε αν γινετε, πως μπορει να γινει και τι θα πρεπει να κανω.

 

Ευχαριστω για τον χρονο σας.

_ILiDAN_
Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ είμαι μέλος δημόσιου οργανισμού όπως λές. Είχαμε ενδιαφερθεί και πήγα και ρώτησα σε ένα Γερμανο και μου είπε ότι μπορεί να γίνει αντίστοιχο πρόγραμμα. Πήγαινε σε γερμανό ή Κοσμοτέ και ρώτα. Βέβαια εμείς τελικά δεν το κάναμε για άλλους λόγους...
Link to comment
Share on other sites

Όχι, μπορεί όμως να συνυπάρξει η παλιά προσφορά με τη νέα. Αν δεν γίνεται δεκτή η εντολή off 500s στο 1256, δοκίμασε να γυρίσεις σε αγγλική γραμματοσειρά ( είτε επιλέγοντας γλώσσα γραφής τα Αγγλικά είτε πατώντας τη δίεση μέχρι να σου βγάλει "ABC" στο επάνω μέρος της οθόνης. Και πάντα με κεφαλαία γράμματα.

 

Με την εντολή ΟFF 500S επιτέλους απενεργοποιήθηκε το πακέτο.

Ωστόσο τώρα που στέλνω 500 στο 1256 μου έρχεται μήνυμα ότι η υπηρεσία δε διατίθεται στο πρόγραμμα συμβολαίου μου :wacko:. Παίζει κάποιο ρόλο ότι χρησιμοποιώ το FREEZE;

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...