Jump to content

iPhone 12 Pro Max


Tken
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Administrators
Καλημέρα και χρόνια πολλά με υγεία σε όλους σας!!!´Εχω esim cosmote και vobafon sim..το έχω κάνει δίκαρτο πότε θα λειτουργήσει με 5G και η vobafon;;

 

Το 5G δεν είναι διαθέσιμο όταν είναι ενεργοποιημένο το dual sim mode. Θα διατεθεί μελλοντικά με σχετική αναβάθμιση.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

παιδιά το κέρδισε η γυναίκα στην δουλειά στην βασιλόπιτα! βουνό η μετάβαση από Android! εάν δεν της αρέσει θα το βάλω εδώ στο φόρουμ αγγελία!

 

Sent from my Mi A3 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

παιδιά το κέρδισε η γυναίκα στην δουλειά στην βασιλόπιτα! βουνό η μετάβαση από Android! εάν δεν της αρέσει θα το βάλω εδώ στο φόρουμ αγγελία!

 

Sent from my Mi A3 using Tapatalk

 

Χρειάζεται μια μικρή υπομονή μέχρι να μπείτε στο Ρυθμό

Όμως και κάποιος με χρόνια iphone πάλι δυσκολεύεται όταν πάει στο android για αρχή

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

λοιποοον! επαφες οκ με συγχρονισμο απο το gmail.!που στο κορακα ειναι η ρυθμιση τοποθεσιας?

 

Στο απόρρητο μέσα στις ρυθμίσεις

the show must go on...
Link to comment
Share on other sites

τελεια... παει στο messenger να στειλει φωτο αλλα δεν της εμφανιζει την συλλογη απο την εφαρμογη google photos που τις εχει ολες αλλα απο την εφαρμογη φωτογραφιες του κινητου(της apple μαλλον),πως γινεται να στειλει μεσω messenger φωτο απο τις φωτο του google photos?
Link to comment
Share on other sites

τελεια... παει στο messenger να στειλει φωτο αλλα δεν της εμφανιζει την συλλογη απο την εφαρμογη google photos που τις εχει ολες αλλα απο την εφαρμογη φωτογραφιες του κινητου(της apple μαλλον),πως γινεται να στειλει μεσω messenger φωτο απο τις φωτο του google photos?

 

Ανοίγεις την εφαρμογή google photos επιλεγεις την / τις φωτογραφιες που θελεις και κατοπιν εχει ενα εικονιδιο τετραγωνο με ενα βελος το οποιο πατας και συνεχιζεις

 

Εύκολα πράγματα

Link to comment
Share on other sites

Ανοίγεις την εφαρμογή google photos επιλεγεις την / τις φωτογραφιες που θελεις και κατοπιν εχει ενα εικονιδιο τετραγωνο με ενα βελος το οποιο πατας και συνεχιζεις

 

Εύκολα πράγματα

της προτεινει να κανει τις φωτο λινκ πρωτα.γιατι?

 

επισης πως περναω μεσα στο κινητο τραγουδια/βιντεο/φωτο/ηχους κλησης που ειχαμε στο παλιο κινητο?

Link to comment
Share on other sites

της προτεινει να κανει τις φωτο λινκ πρωτα.γιατι?

 

επισης πως περναω μεσα στο κινητο τραγουδια/βιντεο/φωτο/ηχους κλησης που ειχαμε στο παλιο κινητο?

 

Εκτος απο τους ήχους κλήσης τα αλλα μεσω itunes τα συγχρονίζεις

My list of Devices: 2012 ZTE Blade 2, 2014: ZTE Blade 3, Galaxy S Duos 2 2015: Switch to Windows Phone Lumia 535, 2016: Moving to iOS with iPhone 5s, 2018: Back to Android Redmi 5 Plus, 2019: Xiaomi Redmi Note 7, 2020: iPhone SE 2020 , 2022: iPhone 13, 2023: iPhone 14 Pro 

Tablets: iPad 9th Gen 64GB WiFi 

Mobile: What’s Up+ Nova Unlimited All

Σταθερή: Cosmote 100/10 FTTH, Nova 200/20 FTTH, Cosmote Adsl 24

Link to comment
Share on other sites

Εκτος απο τους ήχους κλήσης τα αλλα μεσω itunes τα συγχρονίζεις
iTunes θέλει pc; δηλαδή της τα περνάω στο iTunes στο πισι και τα βλέπει στο κινητό; δεν έχω καταλάβει!

 

Sent from my Mi A3 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

iTunes θέλει pc; δηλαδή της τα περνάω στο iTunes στο πισι και τα βλέπει στο κινητό; δεν έχω καταλάβει!

 

Sent from my Mi A3 using Tapatalk

 

Ναι,θελει να περασει τα αρχεια απο το κινητο στο PC και να τα συγχρονίσει στο iTunes για να τα κρατήσει στο iPhone.

My list of Devices: 2012 ZTE Blade 2, 2014: ZTE Blade 3, Galaxy S Duos 2 2015: Switch to Windows Phone Lumia 535, 2016: Moving to iOS with iPhone 5s, 2018: Back to Android Redmi 5 Plus, 2019: Xiaomi Redmi Note 7, 2020: iPhone SE 2020 , 2022: iPhone 13, 2023: iPhone 14 Pro 

Tablets: iPad 9th Gen 64GB WiFi 

Mobile: What’s Up+ Nova Unlimited All

Σταθερή: Cosmote 100/10 FTTH, Nova 200/20 FTTH, Cosmote Adsl 24

Link to comment
Share on other sites

iTunes θέλει pc; δηλαδή της τα περνάω στο iTunes στο πισι και τα βλέπει στο κινητό; δεν έχω καταλάβει!

 

Sent from my Mi A3 using Tapatalk

 

Κατεβάζεις υπολογιστή itunes

Συνδέεις το κινητό

Σου εμφανίζει καρτέλες με το κινητό πχ φωτό, μουσική...

Εκεί θα βρεις άκρη

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
οκ αρχιναω ψάξιμο ευχαριστώ προς το παρόν

 

Γενικώς... για ότι ψάχνεις, υπάρχουν αναλυτικοί οδηγοί στο internet. Φυσικά για ότι άλλο χρειαστείς... εδώ είμαστε.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

οκ! στην κουρτίνα που κατεβάζουμε γίνεται να μπει διακόπτης αθόρυβου και τοποθεσία;

 

Sent from my Mi A3 using Tapatalk

 

Για Αθόρυβο υπάρχει hardware διακόπτης στο πλάι.

 

Location μόνο στο privacy μενού υπάρχει. Γενικώς δεν υπάρχει λόγος να ασχολείσαι κάθε λίγο με το location, αν το ρυθμίσεις μια φορά όπως τo θέλεις.

Edited by protsimer
Link to comment
Share on other sites

οκ! στην κουρτίνα που κατεβάζουμε γίνεται να μπει διακόπτης αθόρυβου και τοποθεσία;

 

Sent from my Mi A3 using Tapatalk

 

Τοποθεσία δεν χρειαζεται να τη ρυθμίζεις συνεχεια,αθόρυβο εχει διακόπτη στο πλάι.

Εγω θα έβαζα την εγγραφη οθόνης και το low power mode στη κουρτινα.

Υποψιν με το Apple Pay μπορεις να συνδέσεις revolut καρτα και alpha bank

My list of Devices: 2012 ZTE Blade 2, 2014: ZTE Blade 3, Galaxy S Duos 2 2015: Switch to Windows Phone Lumia 535, 2016: Moving to iOS with iPhone 5s, 2018: Back to Android Redmi 5 Plus, 2019: Xiaomi Redmi Note 7, 2020: iPhone SE 2020 , 2022: iPhone 13, 2023: iPhone 14 Pro 

Tablets: iPad 9th Gen 64GB WiFi 

Mobile: What’s Up+ Nova Unlimited All

Σταθερή: Cosmote 100/10 FTTH, Nova 200/20 FTTH, Cosmote Adsl 24

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Υποψιν με το Apple Pay μπορεις να συνδέσεις revolut καρτα και alpha bank

 

Ή curve και έχεις όλες τις ελληνικές κάρτες σε μία.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Ή curve και έχεις όλες τις ελληνικές κάρτες σε μία.
Ισχύει αλλά χάνονται όλα τα bonus των καρτών (yellows,go for more etc)

 

Στάλθηκε από το SM-N910C μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Will keep updating....Galaxy S out of the box 2.1 Eclair JM5 Cos,2.2.1 Froyo JS3 + SPEEDMOD KERNEL-k13c-500hz + Clockwork Mod,Slim ICS + Semaphore Kernel + JVU modem,Slim Bean 4.1.2 + Semaphore 2.6.0.s,Cyanogen 10.1 + Semaphore 2.9.23 ....10.2 etc....,Cyanogenmod 11 snapshot M4 + Neo kernel cma 415mb. :shifty:
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας έχω ενεργοποίηση το wifi calling στην cosmote..η ρύθμιση αυτή είναι;;το τηλ το έχω κάνει δύκαρτο!!

 

----- προσθήκη μηνύματος 14 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Πως μπορώ να μεταφέρω τη φωτογραφία στο forum??

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας έχω ενεργοποίηση το wifi calling στην cosmote..η ρύθμιση αυτή είναι;;το τηλ το έχω κάνει δύκαρτο!!

 

----- προσθήκη μηνύματος 14 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Πως μπορώ να μεταφέρω τη φωτογραφία στο forum??

 

Με ανέβασμα σε Google drive,onedrive.

Ανέβασμα δεν μπορεις μεσω safari και chrome παρα μονο μεσω tapatalk.

My list of Devices: 2012 ZTE Blade 2, 2014: ZTE Blade 3, Galaxy S Duos 2 2015: Switch to Windows Phone Lumia 535, 2016: Moving to iOS with iPhone 5s, 2018: Back to Android Redmi 5 Plus, 2019: Xiaomi Redmi Note 7, 2020: iPhone SE 2020 , 2022: iPhone 13, 2023: iPhone 14 Pro 

Tablets: iPad 9th Gen 64GB WiFi 

Mobile: What’s Up+ Nova Unlimited All

Σταθερή: Cosmote 100/10 FTTH, Nova 200/20 FTTH, Cosmote Adsl 24

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to iPhone 12 Pro Max
  • The topic was pinned
  • The topic was unpinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...