Jump to content

[CAR] VW Golf V


nickolas84
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

"Παιδιά ξέρει κανείς πόσο κοστίζουν καινούρια ή μεταχειρισμένα τα εμπρός φανάρια για Golf V;

Ευχαριστώ"

 

 

Δες το παρακάτω link:

http://www.need4street.de/product_info.php/info/p3095_Angebot-des-Monats---Golf-V-GTI-Scheinwerfer.html

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 9,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

"Παιδιά ξέρει κανείς πόσο κοστίζουν καινούρια ή μεταχειρισμένα τα εμπρός φανάρια για Golf V;

Ευχαριστώ"

 

 

Δες το παρακάτω link:

http://www.need4street.de/product_info.php/info/p3095_Angebot-des-Monats---Golf-V-GTI-Scheinwerfer.html

θες να παραγγείλεις aftermarket?

[sIGPIC][/sIGPIC]VW Golf_TSI 1400cc 140ps + Honda Innova125 +AEK + Panserraikos = My passions
Link to comment
Share on other sites

το πορτ μπαγκαζ ανοιγει εκτος με το κουμπι στο κλειδι και με αλλον τροπο?

αν πατησεις το κουμπι ξεκλειδωματος ξεκλειδωνουν ολες οι πορτες(ρωταω στο Rover 75 πρεπει να πατησεις 2 φορες το κουμπι ξεκλειδωματος για να ανοιξουν ολες οι πορτες)

στα ποσα χλμ σας ειπαν οτι "στρωνει το γκολφακι"?εμεna μου ειπανε στα 1.500

αυτα για την ωρα

καμμια συμβουλη για ενα καινουργιο γκολφακι (tsi) με 250 χλμ?πρεπει να προσεξω κατι ιδιαιτερα?

Live2Di3 <FFvsSK>

UK burN 4 Me

Link to comment
Share on other sites

Γεια χαρά παιδιά και καλή χρονιά!

 

Χτες το βράδυ κάποιος μου έφαγε λιγο το πίσω φτερο και φαίνεται να λείπει λίγο το χρώμα σε μια μικρή επιφάνεια. :(

Έχετε καμιά συμβουλή? Να πάρω σε φαναρτζη?

ilias
Link to comment
Share on other sites

και εμενα σε ενα σημειο ανεπαισθητα αλλα εχει φυγει το χρωμα... πανω απο την πισω ροδα...

Εβαλε κανενας xenon?

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16KBytes.
Link to comment
Share on other sites

και εμενα σε ενα σημειο ανεπαισθητα αλλα εχει φυγει το χρωμα... πανω απο την πισω ροδα...

Εβαλε κανενας xenon?

 

Ναι.. κι εμένα πάνω από την πίσω ρόδα.. αλλά δεν είναι τόσο ανεπαίσθητο και θα ήθελα να το φτιάξω...

Σκέφτομαι να το παω σε φαναρτζη, αλλά δεν ξέρω κι εγώ πολλά πράγματα σχετικά με αυτοκίνητα και σκέφτομαι διάφορα.. αν θα ξέρει, αν θα μου το καλύψει με μεταλλικό χρώμα κλπ...

Γι αυτό... οποιαδήποτε συμβουλή είναι ευπρόσδεκτη! :)

 

Be well.

ilias
Link to comment
Share on other sites

παιδια για ψαξτε ειναι κατι μαγαζια για μικροχτυπηματα και γραντζουνιες αλλα δεν θυμαμαι ονομα νομιζω cheap repairs ειναι αλυσιδα καταστηματων εχει ενα στη θηβων απεναντι απο tα village μου ειπανε
Link to comment
Share on other sites

παιδια για ψαξτε ειναι κατι μαγαζια για μικροχτυπηματα και γραντζουνιες αλλα δεν θυμαμαι ονομα νομιζω cheap repairs ειναι αλυσιδα καταστηματων εχει ενα στη θηβων απεναντι απο tα village μου ειπανε

 

thanks!

 

Βρήκα κι εγώ ένα παλικάρι που κάνει αποκλειστικά τέτοιες μικροδιορθωσεις σε αυτοκίνητα κάπου στο Γερακα. Λεω να πεταχτω να ρωτήσω.. Ελπίζω να μη στοιχίζει πολύ αυτή η ιστορία...

ilias
Link to comment
Share on other sites

Chipsaway (http://www.chipsaway.gr) λέγονται τα καταστήματα guys. Για μια απλή γρατζουνιά το ελάχιστο που μπορούν να σου πάρουν είναι 80 ευρουλάκια.

 

P.S. Μόλις παρέλαβα το golfάκι μου (TSI 140 PS gt-sport) και φυσάει το άτιμο... :)

Link to comment
Share on other sites

Chipsaway (http://www.chipsaway.gr) λέγονται τα καταστήματα guys. Για μια απλή γρατζουνιά το ελάχιστο που μπορούν να σου πάρουν είναι 80 ευρουλάκια.

 

P.S. Μόλις παρέλαβα το golfάκι μου (TSI 140 PS gt-sport) και φυσάει το άτιμο... :)

 

80 ευρώ ε... μάλιστα...

anyway, thanx!!

 

Καλορίζικο και το TSI σου! :)

ilias
Link to comment
Share on other sites

το πορτ μπαγκαζ ανοιγει εκτος με το κουμπι στο κλειδι και με αλλον τροπο?

 

Τί ακριβώς εννοείς ? Με το κουμπί ξεκλειδώματος στην πόρτα του οδηγού.

 

αν πατησεις το κουμπι ξεκλειδωματος ξεκλειδωνουν ολες οι πορτες(ρωταω στο Rover 75 πρεπει να πατησεις 2 φορες το κουμπι ξεκλειδωματος για να ανοιξουν ολες οι πορτες)

 

Ρυθμίζεται. Το default συνήθως είναι να ανοίγουν όλες μαζί.

 

στα ποσα χλμ σας ειπαν οτι "στρωνει το γκολφακι"?εμεna μου ειπανε στα 1.500

 

Καλύτερα να είσαι λιγότερο συντηρητικός για περισσότερα km, παρά πολύ συντηρητικός για 1.500.

 

αυτα για την ωρα

καμμια συμβουλη για ενα καινουργιο γκολφακι (tsi) με 250 χλμ?πρεπει να προσεξω κατι ιδιαιτερα?

 

Να το χαρείς γιατί καινούριο δε θα παραμείνει (με την καλή έννοια). Ακόμα και η μυρωδιά του πλαστικού μου έχει λήψει.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μια ερώτηση...μπορεί να ακουστεί χαζή αλλά ποτέ δεν ξέρεις...

 

Θέλω να βγάλω το λογότυπο της αντιπροσωπείας από το πορτ-μπαγκάζ. Είναι ακριβώς κάτω από το "Golf". Απλά αρχίζω και το ξύνω μέχρι να βγει? ή υπάρχει κάποια πιο αποδοτική μέθοδος?

 

Επίσης μια ακόμη ερώτηση, γενικής φύσης. Αγόρασα ένα αντιπαγωτικό για τα τζάμια. Υπάρχει περίπτωση να δημιουργήσει κάποιο πρόβλημα?(θαμπάδα και τέτοια...)

 

Thx και καλό βράδυ!

Link to comment
Share on other sites

Τί ακριβώς εννοείς ? Με το κουμπί ξεκλειδώματος στην πόρτα του οδηγού.

 

αν πατησεις το κουμπι ξεκλειδωματος ξεκλειδωνουν ολες οι πορτες(ρωταω στο Rover 75 πρεπει να πατησεις 2 φορες το κουμπι ξεκλειδωματος για να ανοιξουν ολες οι πορτες)

 

Ρυθμίζεται. Το default συνήθως είναι να ανοίγουν όλες μαζί.

 

 

πως ρυθμιζεται αυτο>?οσον αφορα για το πορτ μπαγκαζ δε ξερω πως ξεκλειδωνει (ο μονος τροπος που γνωριζω ειναι πατωντας το κουμπι στο κλειδι του εργοστασιακου κλειδιου)υπαρχει και αλλος τροπος>?

Live2Di3 <FFvsSK>

UK burN 4 Me

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μια ερώτηση...μπορεί να ακουστεί χαζή αλλά ποτέ δεν ξέρεις...

 

Θέλω να βγάλω το λογότυπο της αντιπροσωπείας από το πορτ-μπαγκάζ. Είναι ακριβώς κάτω από το "Golf". Απλά αρχίζω και το ξύνω μέχρι να βγει? ή υπάρχει κάποια πιο αποδοτική μέθοδος?

 

Επίσης μια ακόμη ερώτηση, γενικής φύσης. Αγόρασα ένα αντιπαγωτικό για τα τζάμια. Υπάρχει περίπτωση να δημιουργήσει κάποιο πρόβλημα?(θαμπάδα και τέτοια...)

 

Thx και καλό βράδυ!

 

Ή το αφήνεις στον ήλιο ή το ζεσταίνεις με ένα σεσουαρ για να βγει πιο εύκολα. Λίγο τρίψιμο μετά (καλύτερα με μια απλή αλοιφή) για να φύγει η κόλλα.

 

Πρόβλημα δεν δημιουργεί, αλλά το βρίσκω υπερβολικό. Εκτός κι αν είσαι στο Νευροκόπι.

 

 

πως ρυθμιζεται αυτο>?οσον αφορα για το πορτ μπαγκαζ δε ξερω πως ξεκλειδωνει (ο μονος τροπος που γνωριζω ειναι πατωντας το κουμπι στο κλειδι του εργοστασιακου κλειδιου)υπαρχει και αλλος τροπος>?

 

Αν δεν έχεις οθόνη plus, με το διαγνωστικό στην αντιπροσωπεία.

 

Με το κουμπί στην πόρτα του οδηγού ξεκλειδώνουν όλες οι πόρτες.

Link to comment
Share on other sites

Αν δεν έχεις οθόνη plus, με το διαγνωστικό στην αντιπροσωπεία.

 

Με το κουμπί στην πόρτα του οδηγού ξεκλειδώνουν όλες οι πόρτες.

τι να πω ισως ειχε κολησει απο το κρυπ παντος οταν ξεκλειδωσα το αυτοκινητο με το κουμπακι ανοιξαν οι πορτες και δεν ξεκλειδωσε το πορτ μπαγκ:(

Live2Di3 <FFvsSK>

UK burN 4 Me

Link to comment
Share on other sites

Ποσο σου βγηκε με το κλειδι

στο χερι ?

 

Γεια σας Καλη Χρονια!!!!Μολις γυρισα απο Παρισι κσι γι'αυτο δεν σου απαντησα.Το αμαξι μου πηγε 29,418 + 340 η επεκταση - 700 ευρω η εκπτωση απο τον Φιλιπαιο.1 μηνας ακομα και μου ερχεται!!!!!!:D:D:p

Link to comment
Share on other sites

τι να πω ισως ειχε κολησει απο το κρυπ παντος οταν ξεκλειδωσα το αυτοκινητο με το κουμπακι ανοιξαν οι πορτες και δεν ξεκλειδωσε το πορτ μπαγκ:(

 

Έχω την εντύπωση ότι κι εμένα δεν ξεκλειδώνει με την πρώτη αλλά αφού πατήσω 2 φορές το κουμπί.

 

Θέλω να ρωτήσω κάτι γιατί θα τρελαθώ.

Το ραδιο-cd-mp3, πώς γίνεται να πάει στον επόμενο σταθμό??

Απ' ότι έχω καταλάβει, έχει την επιλογή του να πας χειροκίνητα ή αλλιώς να πατήσεις το βελάκι που πάει στον επόμενο σταθμό χωρίς scanning, αλλά απ' αυτούς που έχει προαποθηκευμένους, οι οποίοι όμως δεν είναι αποθηκευμένοι με τη σειρά. Έτσι πχ. από το 100,3 αν πατήσω το βελάκι δεν πάει 100,6 αλλά 92,6.

Ελπίζω να έγινα κατανοητός...

Αντώνης.
Link to comment
Share on other sites

Καλή χρονιά σε όλους με ασφαλείς μετακινήσεις

 

μια έρωτηση: έχει βρει κανείς το Workshop manual για TSi/GT και αν ναι, του έχει φανεί χρήσιμο?

Βρήκα κάτι DVD στο eBay αλλά δεν ξέρω αν αξίζουν

 

ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Έχω την εντύπωση ότι κι εμένα δεν ξεκλειδώνει με την πρώτη αλλά αφού πατήσω 2 φορές το κουμπί.

 

Θέλω να ρωτήσω κάτι γιατί θα τρελαθώ.

Το ραδιο-cd-mp3, πώς γίνεται να πάει στον επόμενο σταθμό??

Απ' ότι έχω καταλάβει, έχει την επιλογή του να πας χειροκίνητα ή αλλιώς να πατήσεις το βελάκι που πάει στον επόμενο σταθμό χωρίς scanning, αλλά απ' αυτούς που έχει προαποθηκευμένους, οι οποίοι όμως δεν είναι αποθηκευμένοι με τη σειρά. Έτσι πχ. από το 100,3 αν πατήσω το βελάκι δεν πάει 100,6 αλλά 92,6.

Ελπίζω να έγινα κατανοητός...

 

εννοείς το RCD300?

δεν κάνει scan αμα στριψεις το δεξί κουμπί αριστερόστροφα ή δεξιόστροφα? Σε μένα έτσι κάνει αν θυμάμαι καλά.

ilias
Link to comment
Share on other sites

εννοείς το RCD300?

δεν κάνει scan αμα στριψεις το δεξί κουμπί αριστερόστροφα ή δεξιόστροφα? Σε μένα έτσι κάνει αν θυμάμαι καλά.

 

Αμα στρίψεις το κουμπί απλά αλλάζεις τη συχνότητα, δεν πάει στον επόμενο σταθμό. Scan κάνει μόνο αν το πατήσεις μέσα

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...