Jump to content

[CAR] VW Golf V


nickolas84
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 9,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

pou mporw na vrw se ilektronikh morfh sta ellinika tis odhgies xrhsis tou golf?

 

Μαλλον πουθενα...αν δεν τις ανεβασει καποιος πρωτα...;)

Αρχισε να τάζεις....:lol::p

----------------

VW GOLF V 1.4 TSi

Link to comment
Share on other sites

Χτες λοιπον εφτασα τα 1000km εχοντας σαν μεση καταναλωση 5,9 L/100km...!!

 

Μολις ομως το πατησα λιγο παραπανω μεχρι να παω στα 1100 αμεσως ανεβηκα στα 7,2L/100km...

 

Ηθελα επισης να ρωτησω κατι τους γνωστες του TSI κινητηρα. Χτες προς το τελος της διαδρομης μου και καθως πηγαινα σχετικα χαλαρα με 2500 rpm ακουσα εναν στιγμιαιο(1sec) μεταλλικο ηχο απο το αμαξι. Φοβαμαι μηπως ειναι καμια βαλβιδα απο το χωρο της μηχανης...Θα πρεπει να ανησυχω για κατι τετοιο??

Δε μπορεσα να καταλαβω μετα αισθητη διαφορα στις επιδοσεις, αλλα δε το ανοιγω και πολυ για να δω διαφορες ακομα :cry:

Der Golf !!!

 

Der Mythos lebt weiter....

Link to comment
Share on other sites

 

Το παράθυρο του οδηγού μου (εγώ είμαι αυτός) έχει κάνει ως τώρα 3 φορές βλακεία:

Ανεβαίνει μέχρι πάνω, και μετά μάλλον παίζει ελάχιστα πάνω-κάτω-πάνω-κάτω, σα να μη μπορεί να βρει το σωστό "τέλος".

 

Το έχει κανείς άλλος? Πρώτη φορά έγινε πριν από κανα μήνα... πριν το 6μηνο κτήσης.

 

 

δεν ξερω αν γινεται στα golf

 

αλλα δοκίμασε το παρακτατω ανεβασε το παραθυρο τερμα πανω και κρατα τον διακόπτη πατημενο για 10 sec και κανε το ιδιο με το παραθυρο τερμα κατω .

 

ετσι δηλωνεις στο αμαξι το πανω και το κατω .

Link to comment
Share on other sites

Τα χρωσούμενά σου αφορούν έναν καφέ ή μια μπύρα για την Κυριακή το πρωί (.. Μιχάλη, κοίτα να είσαι διαθέσιμος). Τα υπόλοιπα θα τα πουμε από κοντά.

 

- Η πρόσκληση ισχύει και όποιον άλλο φίλο θέλει να έρθει -

Κώστας

 

Μιχάλη, Νίκο κλπ

 

Αύριο για καφέ στην καφετέρια COCOA BEAN, Λ.Πεντέλης & Ολύμπου, Βριλήσσια, 10:30 πμ.

 

Δημήτρη (DIS) εαν έρθεις Αθήνα στείλε κανένα PM να βρεθούμε.

 

Κώστας

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Μιχάλη, Νίκο κλπ

 

Αύριο για καφέ στην καφετέρια COCOA BEAN, Λ.Πεντέλης & Ολύμπου, Βριλήσσια, 10:30 πμ.

 

Δημήτρη (DIS) εαν έρθεις Αθήνα στείλε κανένα PM να βρεθούμε.

 

Κώστας

 

+1

 

 

 

 

 

 

 

.

Link to comment
Share on other sites

Δημήτρη (DIS) εαν έρθεις Αθήνα στείλε κανένα PM να βρεθούμε.

 

Κώστας

 

Ευχαριστώ πολύ για την πρόσκληση.

 

 

Το ElsaWin δεν είναι οι οδηγίες χρήσης του αυτοκινήτου.

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολύ για την πρόσκληση.

 

 

 

Το ElsaWin δεν είναι οι οδηγίες χρήσης του αυτοκινήτου.

 

 

Δημήτρη δώσε μας κανένα link

 

 

 

 

.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά θέλω την γνώμη σας και την βοήθεια σας για την μάλλον σύντομη αγορα ενός Golf GTI.

Είναι μοντέλο του 2005, 5θυρο, 53,000χιλιόμετρα, DSG, Navigation, 18'ζαντες, δερμάτινο σαλόνι, full service, book service και είναι ατρακάριστο από 1ο χέρι.

 

Πριν πάρω την τελική μου απόφαση και το πληρώσω, θα ήθελα να μου πείτε τί άλλο πρέπει να προσεξω και τι ίσως με περιμένει από κάποιες ίσως ζημιές ή μικροπορβλήματα που μπορεί να αντομετωπίσω, σύμφωνα με την εμπερία σας ή με αυτά που έχετε ακούσει.

 

Πρίν μπώ στο club των Golf, οποιαδήποτε πληροφορία ή επισήμανση θα την εκτιμούσα.

Link to comment
Share on other sites

Μιχάλη, Νίκο κλπ

 

Αύριο για καφέ στην καφετέρια COCOA BEAN, Λ.Πεντέλης & Ολύμπου, Βριλήσσια, 10:30 πμ.

 

Δημήτρη (DIS) εαν έρθεις Αθήνα στείλε κανένα PM να βρεθούμε.

 

Κώστας

 

 

Θα ήθελα να ευχαριστήσω θερμά τους φίλους που ήρθαν σήμερα στην συνάντηση. Η παρέα ήταν:

 

Ηλίας (Eliaskoun) – Golf GT

Νίκος (nikos_kallithea) – Golf TSi

Μιχάλης (mkaragiannis) – Jetta TSi

Βασίλης - Golf GT

Κώστας (Costas_) – Golf TSi

 

Υπήρξε ενθουσιασμός και η συζήτηση ανέδειξε πολλά κοινά ενδιαφέροντα, αλλά πάνω από όλα υπήρξε έντονη προθυμία για αλληλοϋποστήριξη για νέες αγορές, συμβουλές και ιδέες καθώς και ανταλλαγή εμπηρειών. Στο τέλος της συνάντησης έγιναν τα εξής case studies επί των αυτοκινήτων:

 

Νίκος : Μονάδα ήχου Witson & Πολυλειτουργικό τιμόνι

Βασίλης : Μονάδα ήχου RNS-510 & Πρόσφατα αγορασμένα : Τιμόνι GTi & Cruise Control.

 

Από τις μεταξύ μας εξυπηρετήσεις που προέκυψαν, είναι σίγουρο πως η επόμενη συνάντηση θα είναι πολύ σύντομα.

 

Κώστας

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά θέλω την γνώμη σας και την βοήθεια σας για την μάλλον σύντομη αγορα ενός Golf GTI.

Είναι μοντέλο του 2005, 5θυρο, 53,000χιλιόμετρα, DSG, Navigation, 18'ζαντες, δερμάτινο σαλόνι, full service, book service και είναι ατρακάριστο από 1ο χέρι.

 

Πριν πάρω την τελική μου απόφαση και το πληρώσω, θα ήθελα να μου πείτε τί άλλο πρέπει να προσεξω και τι ίσως με περιμένει από κάποιες ίσως ζημιές ή μικροπορβλήματα που μπορεί να αντομετωπίσω, σύμφωνα με την εμπερία σας ή με αυτά που έχετε ακούσει.

 

Πρίν μπώ στο club των Golf, οποιαδήποτε πληροφορία ή επισήμανση θα την εκτιμούσα.

 

βαλτο σε vag-com να δεις αν εχουν καταγραφει βλαβες στον εγκεφαλο, ειναι νορμαλ η εχει πανω προγραμμα? να το δειξεις σε ενα φαναρτη δικο σου για χτυπηματα.

Link to comment
Share on other sites

βαλτο σε vag-com να δεις αν εχουν καταγραφει βλαβες στον εγκεφαλο, ειναι νορμαλ η εχει πανω προγραμμα? να το δειξεις σε ενα φαναρτη δικο σου για χτυπηματα.

Aπό ότι με ενημέρωσαν έχει άλλο πρόγραμμα πρόγραμμα και εάν δεν κάνω λάθος από αυτά που μου είπε έχει 250 ίππους από πρόγραμμα που έγινε σε εξουσιοδοτημένο συνεργείο του δικτύου.

Οσο αφορά το φανοποιό βεβαίως θα το πάω γα να το δούν και θα στείλω και δικό μου μηχανικό μέσα από την Καρεντα.

Πάντως σε ευχαριστώ για την ανταπόκριση.

Link to comment
Share on other sites

Θα ήθελα να ευχαριστήσω θερμά τους φίλους που ήρθαν σήμερα στην συνάντηση. Η παρέα ήταν:

 

Ηλίας (Eliaskoun) – Golf GT

Νίκος (nikos_kallithea) – Golf TSi

Μιχάλης (mkaragiannis) – Jetta TSi

Βασίλης - Golf GT

Κώστας (Costas_) – Golf TSi

 

Υπήρξε ενθουσιασμός και η συζήτηση ανέδειξε πολλά κοινά ενδιαφέροντα, αλλά πάνω από όλα υπήρξε έντονη προθυμία για αλληλοϋποστήριξη για νέες αγορές, συμβουλές και ιδέες καθώς και ανταλλαγή εμπηρειών. Στο τέλος της συνάντησης έγιναν τα εξής case studies επί των αυτοκινήτων:

 

Νίκος : Μονάδα ήχου Witson & Πολυλειτουργικό τιμόνι

Βασίλης : Μονάδα ήχου RNS-510 & Πρόσφατα αγορασμένα : Τιμόνι GTi & Cruise Control.

 

Από τις μεταξύ μας εξυπηρετήσεις που προέκυψαν, είναι σίγουρο πως η επόμενη συνάντηση θα είναι πολύ σύντομα.

 

Κώστας

 

witson? αξιζει? το σκεφτομαι εδω και ακαιρο αλλα επειδη εχω parrot bluetooth και ανταπτορα για usb mp3, μονο navigation δεν εχω και αρα ψιλοβαριεμαι να βαλω witson, αλλα την ανοιξη που θα ανοιξει λιγο η δουλεια αν εχω λεφτα θα το αγορασω

Link to comment
Share on other sites

Παιδια καλησπερα και δυστυχως εχω να πω οτι σημερα ηταν μια απο τις χειροτερες στιγμες της ζωης μου κι ευχομαι ποτε να μην τυχει σε κανεναν σας.

 

Τρακαρα το ολοκαινουριο μιας βδομαδας GT μου το απογευματακι που ειχε κ την βροχη απο στιγμη στιγμιαιας απροσεξιας και πιθανον και κουρασης. Το παραδοξο ειναι οτι πρωτη φορα μου συμβαινει κατι τετοιο, να τρακαρω, στα 7 χρονια που εχω διπλωμα και η ατιμη μοιρα μου το επιφυλλασε να συμβει με το αμαξι που παντα ονειρευομουν.

Η στεναχωρια μου ειναι απεριγραπτη κι απλα ηθελα να το μοιραστω μαζι σας. Εκεινη τη στιγμη το μονο που ηθελα ηταν να ανοιξει η γη να με καταπιει και βγηκα εξω απο το αμαξι δακρυσμενος κ σε απογνωση.

 

Ευτυχως η ζημια δεν ειναι πολυ μεγαλη, γιατι δε πηγαινα γρηγορα. χτυπησα στο μπροστινο μερος του αμαξιου με ενα τζιπ. Εχει χτυπησει ο προφυλακτηρας(θελει αλλαγμα), λιγο η μασκα (αλλα δε ξερω αν χρειαζεται αλλαγμα), το μαυρο πλαστικο γυρω απο τον ενα προβολεα ομιχλης και επισης το ενα φαναρι ,αν και ειναι αθικτο εξωτερικα, φαινεται να εχει σπασει η βαση του καθως παιζει περα δωθε τωρα. ευτυχως το καπο ειναι αθικτο και πιθανοτατα και τα φτερα. η μηχανη επισης ολα οκ.

Οποιος γνωριζει τιμες για προφυλακτηρα, μασκα και φαναρι ας αναφερει.

Επισης το φαναρι παει πακετο μαζι με βαση η ειναι ξεχωριστα αυτα για να μη χρειαστει να το αλλαξω ολοκληρο?

Φυσικα και θα ρωτησω και στην αντιπροσωπεια ολα αυτα, αλλα πολυ φοβαμαι οτι εκει περα θα μου την φορεσουν κανονικα και μπορει να μου αλλαξουν και πραγματα που δε χρειαζεται γι αυτο ρωταω μια πρωτη γνωμη εδω περα και θα παω επισης και σε ενα συνεργειο φιλου να μου κανει μια πρωτη εκτιμηση.

 

Αυτα απο μενα, ευχαριστω για ολα και να ναι παντα καλα τα αμαξακια σας παιδια.

Der Golf !!!

 

Der Mythos lebt weiter....

Link to comment
Share on other sites

Εχει αναφερθει και απο αλλους οτι η λυση σε αυτο ειναι να καθαρισεις τα λαστιχα. Τα παραθυρα εχουν συστημα για προστασια απο τραυματισμους, προφανως νομιζει οτι βρισκει εμποδιο.

 

Δεν το βρήκα με search... Πάντως τα έψαξα και φαίνονται καθαρά..

 

δεν ξερω αν γινεται στα golf

 

αλλα δοκίμασε το παρακτατω ανεβασε το παραθυρο τερμα πανω και κρατα τον διακόπτη πατημενο για 10 sec και κανε το ιδιο με το παραθυρο τερμα κατω .

 

ετσι δηλωνεις στο αμαξι το πανω και το κατω .

 

Το δοκίμασα.. Θα δούμε..

 

Ευχαριστώ και τους δύο!

Link to comment
Share on other sites

Παιδια καλησπερα και δυστυχως εχω να πω οτι σημερα ηταν μια απο τις χειροτερες στιγμες της ζωης μου κι ευχομαι ποτε να μην τυχει σε κανεναν σας.

 

Τρακαρα το ολοκαινουριο μιας βδομαδας GT μου το απογευματακι που ειχε κ την βροχη απο στιγμη στιγμιαιας απροσεξιας και πιθανον και κουρασης. Το παραδοξο ειναι οτι πρωτη φορα μου συμβαινει κατι τετοιο, να τρακαρω, στα 7 χρονια που εχω διπλωμα και η ατιμη μοιρα μου το επιφυλλασε να συμβει με το αμαξι που παντα ονειρευομουν.

Η στεναχωρια μου ειναι απεριγραπτη κι απλα ηθελα να το μοιραστω μαζι σας. Εκεινη τη στιγμη το μονο που ηθελα ηταν να ανοιξει η γη να με καταπιει και βγηκα εξω απο το αμαξι δακρυσμενος κ σε απογνωση.

 

Ευτυχως η ζημια δεν ειναι πολυ μεγαλη, γιατι δε πηγαινα γρηγορα. χτυπησα στο μπροστινο μερος του αμαξιου με ενα τζιπ. Εχει χτυπησει ο προφυλακτηρας(θελει αλλαγμα), λιγο η μασκα (αλλα δε ξερω αν χρειαζεται αλλαγμα), το μαυρο πλαστικο γυρω απο τον ενα προβολεα ομιχλης και επισης το ενα φαναρι ,αν και ειναι αθικτο εξωτερικα, φαινεται να εχει σπασει η βαση του καθως παιζει περα δωθε τωρα. ευτυχως το καπο ειναι αθικτο και πιθανοτατα και τα φτερα. η μηχανη επισης ολα οκ.

 

Μας τρομαξες βρε παιδι μου... "χειροτερη μερα της ζωης μου"...

Ευτυχως μονο υλικες ζημειες, και μαλιστα μαλλον μικρες.

 

Κουραγιο...

 

Αυτα απο μενα, ευχαριστω για ολα και να ναι παντα καλα τα αμαξακια σας παιδια.

Να 'μαστε εμεις πρωτα καλα και μετα τα υλικα μας... Αυτοκίνητο ξαναγοράζεις...

Link to comment
Share on other sites

Aπό ότι με ενημέρωσαν έχει άλλο πρόγραμμα πρόγραμμα και εάν δεν κάνω λάθος από αυτά που μου είπε έχει 250 ίππους από πρόγραμμα που έγινε σε εξουσιοδοτημένο συνεργείο του δικτύου.

Οσο αφορά το φανοποιό βεβαίως θα το πάω γα να το δούν και θα στείλω και δικό μου μηχανικό μέσα από την Καρεντα.

Πάντως σε ευχαριστώ για την ανταπόκριση.

 

ρωτα τι προγραμμα εχει, δες το καλα διοτι σιγουρα το αυτοκινητο αυτος που το εχει το παταγε.

Link to comment
Share on other sites

witson? αξιζει? το σκεφτομαι εδω και ακαιρο αλλα επειδη εχω parrot bluetooth και ανταπτορα για usb mp3, μονο navigation δεν εχω και αρα ψιλοβαριεμαι να βαλω witson, αλλα την ανοιξη που θα ανοιξει λιγο η δουλεια αν εχω λεφτα θα το αγορασω

 

εγω φιλε μου εχω MFD2 DVD ... και στην συναντηση ειδα την μοναδα του Νικου ....μονο καφε δεν κανει ειλικρινα ......

παρε τον κινεζο με κλειστα ματια... αυτο εκανα και εγω

Link to comment
Share on other sites

Το φαναρι εχω την εντυπωση οτι παει μαζι με την βαση και οχι μονο του.συνηθως ετσι ειναι.σπαει πρωτα η βαση και μετα το φαναρι(εαν σπασει κιολας).λυπαμαι για το γεγονος αλλα εσυ να εισαι καλα.αυτα συμβαινουν.......τωρα ετυχε σε εσενα.αντε την επομενη φορα πιο προσεχτικος.αυτα να ειναι τα ατυχηματα με το αυτοκινητο.και ετσι για να γελασουμε λιγο.το τζιπ επαθε τιποτα?
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά θέλω την γνώμη σας και την βοήθεια σας για την μάλλον σύντομη αγορα ενός Golf GTI.

Είναι μοντέλο του 2005, 5θυρο, 53,000χιλιόμετρα, DSG, Navigation, 18'ζαντες, δερμάτινο σαλόνι, full service, book service και είναι ατρακάριστο από 1ο χέρι.

 

Πριν πάρω την τελική μου απόφαση και το πληρώσω, θα ήθελα να μου πείτε τί άλλο πρέπει να προσεξω και τι ίσως με περιμένει από κάποιες ίσως ζημιές ή μικροπορβλήματα που μπορεί να αντομετωπίσω, σύμφωνα με την εμπερία σας ή με αυτά που έχετε ακούσει.

 

Πρίν μπώ στο club των Golf, οποιαδήποτε πληροφορία ή επισήμανση θα την εκτιμούσα.

 

Αυτο που ξερω ειναι οτι οι πρωτοι κινητηρες δηλ του 2005 δεν ηταν και τοσο σοι και το 2006 βελτιωθηκαν.

Βεβαια αυτο μπορει να μην σημαινει και τιποτα για το συγκεκριμενο.

Το οτι εχει dsg ειναι πολυ καλο αλλα τσεκαρε το για τυχον βλαβες γιατι αν σου τυχει

και εφοσον εισαι εκτος εγγυησης θα ειναι λιγο οδηνηρο.

Το οτι ειναι 5πορτο ειναι στα συν του οχι μονο λογω ευκολιας αλλα λογω του οτι τα παιρνουν συνηθως ανθρωποι με οικογενειακους προσανατολισμους και η χρηση τους ειναι συγκρατημενη.

Αν και η τιμη ειναι καλη τοτε προχωρα.

Link to comment
Share on other sites

εγω φιλε μου εχω MFD2 DVD ... και στην συναντηση ειδα την μοναδα του Νικου ....μονο καφε δεν κανει ειλικρινα ......

παρε τον κινεζο με κλειστα ματια... αυτο εκανα και εγω

 

"παρε τον κινεζο με κλειστα ματια" ποιος το είχε πει αυτό ?

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

"παρε τον κινεζο με κλειστα ματια" ποιος το είχε πει αυτό ?

 

.....ο Πλάτωνας????

ή μάλλον ο Μαρξ στο "Κεφάλαιο" .... κι αν δεν το 'πε θα 'πρεπε να το πει!

Αντώνης.
Link to comment
Share on other sites

Θα ήθελα να ευχαριστήσω θερμά τους φίλους που ήρθαν σήμερα στην συνάντηση. Η παρέα ήταν:

 

Ηλίας (Eliaskoun) – Golf GT

Νίκος (nikos_kallithea) – Golf TSi

Μιχάλης (mkaragiannis) – Jetta TSi

Βασίλης - Golf GT

Κώστας (Costas_) – Golf TSi

 

Υπήρξε ενθουσιασμός και η συζήτηση ανέδειξε πολλά κοινά ενδιαφέροντα, αλλά πάνω από όλα υπήρξε έντονη προθυμία για αλληλοϋποστήριξη για νέες αγορές, συμβουλές και ιδέες καθώς και ανταλλαγή εμπηρειών. Στο τέλος της συνάντησης έγιναν τα εξής case studies επί των αυτοκινήτων:

 

Νίκος : Μονάδα ήχου Witson & Πολυλειτουργικό τιμόνι

Βασίλης : Μονάδα ήχου RNS-510 & Πρόσφατα αγορασμένα : Τιμόνι GTi & Cruise Control.

 

Από τις μεταξύ μας εξυπηρετήσεις που προέκυψαν, είναι σίγουρο πως η επόμενη συνάντηση θα είναι πολύ σύντομα.

 

Κώστας

 

 

...και μεταξύ καφέ και κουβέντας βάλαμε και το τιμονάκι GTi στον GT του Βασίλη :lol::lol:

 

 

 

 

 

.

Link to comment
Share on other sites

Αυτο που ξερω ειναι οτι οι πρωτοι κινητηρες δηλ του 2005 δεν ηταν και τοσο σοι και το 2006 βελτιωθηκαν.

Βεβαια αυτο μπορει να μην σημαινει και τιποτα για το συγκεκριμενο.

Το οτι εχει dsg ειναι πολυ καλο αλλα τσεκαρε το για τυχον βλαβες γιατι αν σου τυχει

και εφοσον εισαι εκτος εγγυησης θα ειναι λιγο οδηνηρο.

Το οτι ειναι 5πορτο ειναι στα συν του οχι μονο λογω ευκολιας αλλα λογω του οτι τα παιρνουν συνηθως ανθρωποι με οικογενειακους προσανατολισμους και η χρηση τους ειναι συγκρατημενη.

Αν και η τιμη ειναι καλη τοτε προχωρα.

Σε ευχαριστώ για τις πληροφορίες και ψάχνω συνεχώς από διάφορες πηγές.

Πήρα και το εξουσιοδοτημένο συνεργείο που έκανε τα service και ο τεχνικός σύμβουλος μου είπε σύμφωνα με τα αρχεία το αυτοκίνητο είναι πάρα πολύ καλό και δεν έχουν γίνει εργασίες από βλάβες παρά μόνο η κανονική του συντήρηση.

Το μόνο που με φοβίζει τώρα, είνια ότι μόλις έμαθα μέσα από κάποιο γνωστό μου από τα κεντρικά συστήματα των ασφαλειών, ότι πριν ένα χρόνο το συγκεκριμένο αυτοκίνητο παρουσίασε ζημιά φανοπιοίας 850 Ευρώ. Μέσα από το σύστημα δεν φαίνεται αναλυτικά ποιός έφταιγε ή εάν τρακαρε μόνος του ή τί ανταλλακτικά χρησομοποιήθηκαν.

Φαντάζομαι πάντος ότι μάλλον είναι επιφανειακή ζημιά ίσως και όχι κάτι σοβαρό, αφού τουλάχιστον στο δικό μου Honda HRV 2 πλαινές πόρτες που μου χτύπησαν στοίχισαν 1,800 Ευρω με τοποθέτηση και βάψιμο. Γιαν να δούμε....τι θα γίνει τελικά...μου αρέσει τόσο πολύ το Golf που δεν βλέπω τι ώρα να το αγοράσω αλλά από την άλλη πλευρά είναι λεφτά που θα δώσω και δεν τα βρήκα στον δρόμο και επίσης αρχίζω να πληρώνων ζημιές και συνεργεία.

Η τιμή αγοράς είναι πολύ καλή. λίγο κάτω από 23,000 Ευρω.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...