Jump to content

OnePlus 8T


Guest74
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Περίεργο μου φαίνεται. Το ίδιο μου κάνει και με το εικονίδιο του gps. Τα υπόλοιπα μου τα δείχνει κανονικά.

Link to comment
Share on other sites

Ούτε εμένα δείχνει συνέχεια την τοποθεσία. Άνοιξε τους χάρτες. Το δείχνει μόλις τους ανοίξεις. 

Φιλικά, Κατερίνα
Link to comment
Share on other sites

Εγώ το συνδέω με smartwatch και δεν εμφανίζεται. Θα το ψάξω και άλλο.
Με smartwatches δεν εμφανίζεται μόνο ακουστικά ή ηχεία.
Θα κατεβάζεις κουρτίνα και σε qs panel στο Bluetooth tile θα βλέπεις μπαταρία smartwatch η αν δεν εμφανίζεται τότε το app που συνοδεύει το smartwatch σου θα βλέπεις ποσοστό μπαταρίας του.

Sent from my OnePlus 8T using Tapatalk


OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους. Μου ήρθε χθες το κινητό και ξεκίνησα να το στήνω, ωστόσο αντιμετωπίζω φρικτό πρόβλημα με την είσοδο σε facebook και messenger. Δεν με αφήνει με τίποτα να μπω. Μου ζητάει συνέχεια επιβεβαίωση των στοιχείων, χωρίς αποτέλεσμα. Έχει συμβεί σε κάποιον άλλο; Υπάρχει λύση;

Άκυρο, βρέθηκε λύση.

Edited by kistos
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
9 ώρες πριν, kistos said:

Άκυρο, βρέθηκε λύση.

Δεν τη λες και εδώ μήπως τύχει και σε κανέναν άλλο κάτοχο;

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

17 ώρες πριν, athanaso77 said:

Δεν τη λες και εδώ μήπως τύχει και σε κανέναν άλλο κάτοχο;

Τελικά έκανα 2 way factor authentication μέσω του google authenticator, μου ζήτησε τον κωδικό και μπήκα. Ήταν απλό, εγώ το έκανα περίπλοκο! 😄 Το κινητό πετάει... δεν έχω λόγια, προερχόμενος από Mate 10 Pro. 

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα, ρε παιδιά έχω θέμα με το κινητό. Μέσα σε 3 μέρες λειτουργίας έχει κρασαρει 3 φορές!! Είναι λογικό τώρα αυτό; έχει συμβεί σε κανέναν άλλο; 

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα στη παρέα

Να κάνω μια ερώτηση

Δεδομένου ότι το 8T κυκλοφόρησε με android 11 και έχοντας υπόψη την είδηση ότι οι συσκευές της σειράς 8 θα λάβουν 3 updates, πιστεύετε-εχετε υπόψη ότι το 8Τ θα φτάσει μέχρι το  android 13 η 14;

οσα δεν φτανει η αλεπου, τα κανει κρεμασταρια... ;)
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators

Έτσι όπως τα έχει κάνει η OnePlus τελευταία με το software support, με τίποτα δεν μπορείς να είσαι σίγουρος.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

On 19/12/2021 at 12:16 ΜΜ, kistos said:

Καλησπερα, ρε παιδιά έχω θέμα με το κινητό. Μέσα σε 3 μέρες λειτουργίας έχει κρασαρει 3 φορές!! Είναι λογικό τώρα αυτό; έχει συμβεί σε κανέναν άλλο; 

Δε μας εξηγείς όμως τι σημαίνει ότι έχει κρασαρει. Πχ και εμένα είχε φάει μια φρίκη η κάμερα 1 βδομάδα μετά την αγορά, την άνοιγες και έκλεινε μονη της. Το έκανε 2 φορές, και από τότε κανένα θέμα. Δε ξέρω αν ήταν τυχαίο, αλλά γενικά αν βλέπεις να κάνει κουλά πράγματα, κάνε μια επανεκκίνηση.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά. Όποιος θέλει δοκιμάζει τις gcam που έχω στήσει https://t.me/hellasmobiles/572088

Θα χρειαστεί η εφαρμογή telegram για να κατεβάσετε τα αρχεία.

Link to comment
Share on other sites

20 ώρες πριν, thanasis00 said:

Δε μας εξηγείς όμως τι σημαίνει ότι έχει κρασαρει. Πχ και εμένα είχε φάει μια φρίκη η κάμερα 1 βδομάδα μετά την αγορά, την άνοιγες και έκλεινε μονη της. Το έκανε 2 φορές, και από τότε κανένα θέμα. Δε ξέρω αν ήταν τυχαίο, αλλά γενικά αν βλέπεις να κάνει κουλά πράγματα, κάνε μια επανεκκίνηση.

Ας πούμε πριν λίγο κόλλησε στιγμιαία όταν άνοιξα με δαχτυλικο. Δεν μπορούσα να το χρησιμοποιήσω, έσβησε η οθόνη και μετά από 2 λεπτά δούλεψε κανονικά. 

Link to comment
Share on other sites

On 21/12/2021 at 3:56 ΜΜ, kistos said:

Ας πούμε πριν λίγο κόλλησε στιγμιαία όταν άνοιξα με δαχτυλικο. Δεν μπορούσα να το χρησιμοποιήσω, έσβησε η οθόνη και μετά από 2 λεπτά δούλεψε κανονικά. 

Χμμμ περίεργο ακούγεται αυτό. Και σου κάνει συχνά τέτοια περίεργα; Θέλει λίγο ψάξιμο αυτό, θα πρότεινα να το παρακολουθήσεις 3-4 μέρες να δεις πόσο συχνά το κάνει, και αν επιμένουν τα περίεργα συμπτώματα, να το πας για να το τσεκάρουν.

Link to comment
Share on other sites

On 21/12/2021 at 3:56 ΜΜ, kistos said:

Ας πούμε πριν λίγο κόλλησε στιγμιαία όταν άνοιξα με δαχτυλικο. Δεν μπορούσα να το χρησιμοποιήσω, έσβησε η οθόνη και μετά από 2 λεπτά δούλεψε κανονικά. 

Μου το κάνει και εμένα αυτό. Δεν ξέρω τι φταίει αλλά αυτή η συμπεριφορά δεν μου θυμίζει oneplus. Ξενερώνω κάθε φορά... 

Φιλικά, Κατερίνα
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
15 minutes ago, flandra said:

Μου το κάνει και εμένα αυτό. Δεν ξέρω τι φταίει αλλά αυτή η συμπεριφορά δεν μου θυμίζει oneplus. Ξενερώνω κάθε φορά... 

Δυστυχώς γενικώς η OnePlus δε θυμίζει πια τον καλό παλιό εαυτό της.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κ χρόνια πολλά σε όλους!το βρήκα χθές αγορά από Ελλάδα στις 7/12 σε κατάσταση  unboxing στα 350 από κάποιο παιδί..το πήρα.. ελπίζω να βγεί αντάξιο τον προσδοκιών.  είχα παλιά το 6, το 7 προ κ το νορντ.κατι άλλο πως γίνεται να βγάζει αριθμό στα εικονίδια κ όχι κουκίδα όταν έχεις πχ 10 Mail?

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
1 ώρα πριν, george_21 said:

κατι άλλο πως γίνεται να βγάζει αριθμό στα εικονίδια κ όχι κουκίδα όταν έχεις πχ 10 Mail?

Πρέπει να αλλάξεις launcher.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κ χρόνια πολλά σε όλους!το βρήκα χθές αγορά από Ελλάδα στις 7/12 σε κατάσταση  unboxing στα 350 από κάποιο παιδί..το πήρα.. ελπίζω να βγεί αντάξιο τον προσδοκιών.  είχα παλιά το 6, το 7 προ κ το νορντ.κατι άλλο πως γίνεται να βγάζει αριθμό στα εικονίδια κ όχι κουκίδα όταν έχεις πχ 10 Mail?
Εφόσον έχει εμπειρία από OnePlus θα έπρεπε γνωρίζεις ήδη ότι δεν υπάρχει αυτή η δυνατότητα με stock launcher.

Sent from my LE2123 using Tapatalk

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

41 minutes ago, george_21 said:

Γενικά στα 350 θεωρείται καλή αγορά? Από Ελλάδα 20 ημερών..?

Τώρα το πήρες, τι το ψάχνεις...

οσα δεν φτανει η αλεπου, τα κανει κρεμασταρια... ;)
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...