Jump to content

Samsung Galaxy S20 FE


baggelispr
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Έχεις δίκιο, το βγάζει μετά από λίγη ώρα που μένεις στη σελίδα (από το κινητό έστω)!

Σε ευχαριστώ!

Είναι όντως μικρότερη κατά 0.2, αλλά αντίστοιχα και κάπου 20 γραμμάρια ελαφρύτερο...είναι ένα καλό trade off νομίζω, ειδικά για κοπέλα. Πιο πολύ με "πειράζει" το πλαστικό να σου πω, αλλά μάλλον από κάπου θέλησαν να κόψουν τιμή. Ένα άλλο καλό του φυσικά είναι ότι είναι αδιάβροχο, πολύ χρήσιμο δυνητικά. Και φυσικά η εγγυηση και εννοώ την Smartec, όσοι την έχουμε χρησιμοποιήσει ξέρουμε το επίπεδο εξυπηρέτησης.

Μάλλον καταλήγω και με τη βοήθεια σας, ευχαριστώ!

 

Το "πλαστικο" δε ξερω σε τι ακριβως πειραζει εφοσον φανταζομαι θα ειναι σε καποια θηκη η συσκευη. Εχω διπλα μου αυτη τη στιγμη ενα 20+ και ενα FE 5g. Σε θηκες και τα 2.. you get my point... Παντως "φτηνη" κατασκευη δεν ειναι με τιποτα.

Στον αντιποδα παιρνεις το καλυτερο service στην Ελλαδα σε smartphones και ενα απειρως καλυτερο UI με major SW updates 3 ετων (και δεν αναφερω καν την οθονη...δεν εχει νοημα). Τα ζυγιζεις...

Nexus S --> S4 mini --> S4 Black Edition --> Frost white Note 4 --> Black Onyx S7 --> Mate 10 Pro Grey -->

Blue Coral S9+ --> S10 Black --> iPhone 11 Space Grey --> S20+ Cosmic Gray --> S20 FE 5G --> iPhone 13 Product Red --> Galaxy S21 Plus --> iPhone 14 Pro Max Silver (απεταξάμην το ios) --> Galaxy A54 Graphite

Link to comment
Share on other sites

Το "πλαστικο" δε ξερω σε τι ακριβως πειραζει εφοσον φανταζομαι θα ειναι σε καποια θηκη η συσκευη. Εχω διπλα μου αυτη τη στιγμη ενα 20+ και ενα FE 5g. Σε θηκες και τα 2.. you get my point... Παντως "φτηνη" κατασκευη δεν ειναι με τιποτα.

Στον αντιποδα παιρνεις το καλυτερο service στην Ελλαδα σε smartphones και ενα απειρως καλυτερο UI με major SW updates 3 ετων (και δεν αναφερω καν την οθονη...δεν εχει νοημα). Τα ζυγιζεις...

 

Έβαλα σε εισαγωγικά το με πειράζει, μόνο για την ποιοτική υποβάθμιση. Αλλά ναι, εννοείται θα είναι σε θήκη πάντοτε, οπότε στο τέλος της ημέρας...δεν βαριέσαι.

Στο θέμα πάντως της προστασίας της οθόνης, το μόνο που βρίσκω είναι για το 4G ότι έχει gorilla h

glass 3, το 5G δεν έχω καταφέρει να βρω τι έχει. Και πάλι βέβαια θα έχει έξτρα τζαμακι, αλλά για 2021 να έχει 3....είναι κάπως.

Κι αυτό πάντως συντείνει στο "φθηνή" κατασκευή, που όμως λες δεν είναι..καλό αυτό.

Η Smartec όπως είπα κι εγώ είναι εγγύηση από μόνη της, χρειάστηκε μια φορά να έρθω σε σύγκρουση μαζί τους, αλλά έκτοτε είναι σπαθί σε ότι έχω χρειαστεί για κινητά/ρολόι μου.

Ericsson GA 628, Ericsson GH 688, Samsung SGH 600, Panasonic GD30, Nokia 8210, Panasonic GD87, Sony Ericsson P800, Siemens CX 65, Sony Ericsson K750i, Motorola V360v, Qtek S110, Samsung ZV30, Nokia N73, LG KS20, Vodafone 541, Samsung Omnia 16GB, HTC Desire, SE Xperia Neo V, HTC Sensation, LG 4X HD, Coolpad F1, Ecoo E04 Plus, Samsung Note 4, Samsung Galaxy S7 Edge, Samsung Note 9 (512/8)
Link to comment
Share on other sites

Έβαλα σε εισαγωγικά το με πειράζει, μόνο για την ποιοτική υποβάθμιση. Αλλά ναι, εννοείται θα είναι σε θήκη πάντοτε, οπότε στο τέλος της ημέρας...δεν βαριέσαι.

Στο θέμα πάντως της προστασίας της οθόνης, το μόνο που βρίσκω είναι για το 4G ότι έχει gorilla h

glass 3, το 5G δεν έχω καταφέρει να βρω τι έχει. Και πάλι βέβαια θα έχει έξτρα τζαμακι, αλλά για 2021 να έχει 3....είναι κάπως.

Κι αυτό πάντως συντείνει στο "φθηνή" κατασκευή, που όμως λες δεν είναι..καλό αυτό.

Η Smartec όπως είπα κι εγώ είναι εγγύηση από μόνη της, χρειάστηκε μια φορά να έρθω σε σύγκρουση μαζί τους, αλλά έκτοτε είναι σπαθί σε ότι έχω χρειαστεί για κινητά/ρολόι μου.

 

Συμφωνω για το GGlass 3 αν και σημερα περασα το tempered της Spiegen.. Στον αντιποδα εχει UFS 3.1. Κατι σου δινει κατι σου παιρνει, αλλιως αν στα δινε ολα δε θα ηταν flagship killer αλλα σκετο flagship..

Μια συμβουλη προς ολους οσους εχουν ή θα αποκτησουν τη συσκευη αν και νομιζω εχει ξαναειπωθει καπου.. ΑΦΑΙΡΕΣΤΕ το συντομοτερο δυνατον το κακιστο screen protector που φοραει διοτι αδικει τρομερα την οθονη.. Σημερα με το που εβαλα το γυαλι (το οποιο δεν εκατσε τελεια για ενα χιλιοστο στο ματακι της καμερας αλλα οκ..ψειρας γαρ) ειδα την κανονικη του οθονη οποτε επιφυλασσομαι για τη συγκριση ξανα των 2 οθονων 20+ & FE (βεβαια τεχνολογικα του 20+ ειναι ανωτερη οπως και να χει). Επισης το δακτυλικο δεν εχει χρειαστει να το ξαναπερασω λογω του tempered ακομα τουλαχιστον. Δουλευει αψογα. Και εδω να πω κατι για το fingerprint γενικα, το optical δουλευει πολυ πολυ καλυτερα απο τον ultrasonic και σε ακριβεια και σε ταχυτητα. Δε ξερω αν εχει να κανει με το One UI 3.1 που πηρε το FE αλλα η διαφορα ειναι κατι παραπανω απο αισθητη. Λενε οτι το ultrasonic ειναι ασφαλεστερο. Δε θα διαφωνησω. Τωρα αν καποιος εχει τοση καψα να φωτογραφησει το αποτυπωμα μου και να παει να το βαλει πανω στον αισθητηρα μηπως και το ξεκλειδωσει.. ε ας ερθει να του το ανοιξω εγω να τελειωνουμε :lol: Σε user experience παντως επιλεγω optical.. μακαρι να φτιαξουν καποια στιγμη τον ultrasonic ετσι και καλυτερα (απ οτι διαβαζω ουτε στο V2 του s21 τα σπαει..)

Nexus S --> S4 mini --> S4 Black Edition --> Frost white Note 4 --> Black Onyx S7 --> Mate 10 Pro Grey -->

Blue Coral S9+ --> S10 Black --> iPhone 11 Space Grey --> S20+ Cosmic Gray --> S20 FE 5G --> iPhone 13 Product Red --> Galaxy S21 Plus --> iPhone 14 Pro Max Silver (απεταξάμην το ios) --> Galaxy A54 Graphite

Link to comment
Share on other sites

Μια συμβουλη προς ολους οσους εχουν ή θα αποκτησουν τη συσκευη αν και νομιζω εχει ξαναειπωθει καπου.. ΑΦΑΙΡΕΣΤΕ το συντομοτερο δυνατον το κακιστο screen protector που φοραει διοτι αδικει τρομερα την οθονη.. Σημερα με το που εβαλα το γυαλι (το οποιο δεν εκατσε τελεια για ενα χιλιοστο στο ματακι της καμερας αλλα οκ..ψειρας γαρ) ειδα την κανονικη του οθονη οποτε επιφυλασσομαι για τη συγκριση ξανα των 2 οθονων 20+ & FE (βεβαια τεχνολογικα του 20+ ειναι ανωτερη οπως και να χει).

Εχοντας και τα 2 μαζί στα χέρια σου μου κάνει εντύπωση αυτό που λες για την οθόνη. Δεν είναι ξεκάθαρα ανώτερη του s20+;;;

Ειχα το FE για λίγο διάστημα ως βασική συσκευή και την έδωσα κυρίως για την ανάλυση της οθόνης (1080 x 2400 pixels) σε σχέση ακόμα και με του s10+ που έxω τώρα (1440 x 3040 pixels), πόσο μάλλον με του s20+...και μετά λόγω exynos (είχα το 4G) αλλά και τη selfie που ήταν για κλάματα...

Δεν λέω ότι είναι άσχημη, αλλά όταν έχεις καλομάθει σε ανώτερη ανάλυση οθόνης δεν μου καθόταν καλά αυτή του FE.

ΥΓ Το screenprotector δεν το είχα βγάλει (έχεις δίκιο, έχει ξανααναφερθεί εδώ ότι πρέπει να αφαιρεθεί) αλλά επειδή η συσκευή ήταν καινούρια δεν υπήρχε μεγάλη ποικιλία αξεσουάρ και προτίμησα τουλάχιστον να είναι προστατευμένη η οθόνη...

αυτό εδώ έχεις; δεν κόβει καθόλου από την οθόνη γύρω-γύρω;;;

https://www.skroutz.gr/s/25767612/Spigen-Full-Face-Tempered-Glass-Black-Galaxy-S20-FE.html?from=catspan

Edited by xetasa

πριν:nokia n82+5800+x6+n8 SlimModed by Lagoskon+lumia 800+920+820+830+925+1020+930, huawei p8 lite+p9 lite+mate 10 pro, iphone 5c+5+5s+6, Xiaomi Redmi note 2+ redmi 3s gold+ redmi note 3 pro+Redmi Note 4+Redmi Note 5+Mi A1+Mi8 6/64+Mi9 6/128+Poco F3, samsung galaxy s3+s3 mini+s4+s6+s7+s7 edge+s8 plus+s9plus+s10 plus 8/128+note 9+Note 10 plus+s20 fe 5G+s21fe+s21ultra

τώρα: s21plus 5G 8/128 & s20plus 4G 8/128

Link to comment
Share on other sites

Εχοντας και τα 2 μαζί στα χέρια σου μου κάνει εντύπωση αυτό που λες για την οθόνη. Δεν είναι ξεκάθαρα ανώτερη του s20+;;;

Ειχα το FE για λίγο διάστημα ως βασική συσκευή και την έδωσα κυρίως για την ανάλυση της οθόνης (1080 x 2400 pixels) σε σχέση ακόμα και με του s10+ που έxω τώρα (1440 x 3040 pixels), πόσο μάλλον με του s20+...και μετά λόγω exynos (είχα το 4G) αλλά και τη selfie που ήταν για κλάματα...

Δεν λέω ότι είναι άσχημη, αλλά όταν έχεις καλομάθει σε ανώτερη ανάλυση οθόνης δεν μου καθόταν καλά αυτή του FE.

ΥΓ Το screenprotector δεν το είχα βγάλει (έχεις δίκιο, έχει ξανααναφερθεί εδώ ότι πρέπει να αφαιρεθεί) αλλά επειδή η συσκευή ήταν καινούρια δεν υπήρχε μεγάλη ποικιλία αξεσουάρ και προτίμησα τουλάχιστον να είναι προστατευμένη η οθόνη...

αυτό εδώ έχεις; δεν κόβει καθόλου από την οθόνη γύρω-γύρω;;;

https://www.skroutz.gr/s/25767612/Spigen-Full-Face-Tempered-Glass-Black-Galaxy-S20-FE.html?from=catspan

 

Αν αφησες πανω το screen protector ναι ηταν ξεκαθαρη με διαφορα η οθονη στο plus. Κι εγω οταν το ειδα αρχικα λεω τι εγινε ρε φιλε τοσο πολυ..? Amoled ειναι στη τελικη και οι 2.. E μολις εβγαλα το screen protector ηταν σα να ειδα αλλη οθονη. Το γυαλι ειναι αυτο που δειχνεις ναι. Δε κοβει απο την οθονη καθολου ακριβως επειδη δεν υπαρχει καμπυλοτητα πλεον. Σε καθε περιπτωση καλυτερα να μην εβαζε καθολου προστασια οθονης απο αυτο το πραγμα που εβαλε και θυμιζει κινεζια του διευρου σε ποιοτητα και αδικει την οθονη. Ξαναλεω βεβαια οτι φυσικα τεχνολογικα η οθονη στο plus ειναι προφανως ανωτερη. Οπως δυστυχως για την samsung ειναι ανωτερος ο επεξεργαστης και η διαχειριση στη μπαταρια.. Δε θελω ακομα να βγαλω τελικο συμπερασμα γιατι ειναι 2-3 μερες που το δουλευω (το εστησα απο την αρχη ακριβως με οτι ειχα στο plus) αλλα η διαφορα βγαζει ματι..(κι ευτυχως που δεν επελεξα το s21 το μικρο).

Στα της φωτογραφιας, στη σελφι μια φωτο δοκιμασα σε κλειστο χωρο και δε μου φανηκε για κλαματα οπως λες. Βεβαια δε μ ενδιαφερει και ιδιαιτερα η σελφι αλλα οι κυριως καμερες και μια 1η διαφορα που παρατηρησα σημερα ειναι η εξης, σε portrait mode το plus σου δινει τη δυνατοτητα για zoom (εχει 2 επιλογες μια για κανονικη αποσταση και μια που το φερνει πιο κοντα το θεμα) ενω το FE δε σου δινει τη δυνατοτητα. Λογικα εχει να κανει με τον 64αρη τηλεφακο αυτο? Γιατι η wide ειναι ακριβως η ιδια και στα 2.

Nexus S --> S4 mini --> S4 Black Edition --> Frost white Note 4 --> Black Onyx S7 --> Mate 10 Pro Grey -->

Blue Coral S9+ --> S10 Black --> iPhone 11 Space Grey --> S20+ Cosmic Gray --> S20 FE 5G --> iPhone 13 Product Red --> Galaxy S21 Plus --> iPhone 14 Pro Max Silver (απεταξάμην το ios) --> Galaxy A54 Graphite

Link to comment
Share on other sites

Μόλις παρέλαβα κι εγώ τα λευκά buds+ της προσφοράς. Μέσω speedex ήρθε.. Στις 10/2 είχα λάβει το mail της επιβεβαίωσης στοιχείων απο samsung

 

Στάλθηκε από το SM-G781B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

aka bill_thes
Link to comment
Share on other sites

Μόλις παρέλαβα κι εγώ τα λευκά buds+ της προσφοράς. Μέσω speedex ήρθε.. Στις 10/2 είχα λάβει το mail της επιβεβαίωσης στοιχείων απο samsung

 

Στάλθηκε από το SM-G781B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Καλησπερα, μια ερωτηση για τα buds.. σου ειχε ερθει μονο το mail που αναφερει μεσα " Η καταχώρηση των στοιχείων σας ολοκληρώθηκε επιτυχώς! Επεξεργαζόμαστε την εγκυρότητα της συμμετοχής σας, για την οποία θα ενημερωθείτε μέσω e-mail." ? ή σου ηρθε και μετα απ αυτο κι αλλο mail οτι θα παραλαβεις?

Nexus S --> S4 mini --> S4 Black Edition --> Frost white Note 4 --> Black Onyx S7 --> Mate 10 Pro Grey -->

Blue Coral S9+ --> S10 Black --> iPhone 11 Space Grey --> S20+ Cosmic Gray --> S20 FE 5G --> iPhone 13 Product Red --> Galaxy S21 Plus --> iPhone 14 Pro Max Silver (απεταξάμην το ios) --> Galaxy A54 Graphite

Link to comment
Share on other sites

Έρχεται και 2ο email που λέει ότι θα τα παραλάβεις εντώς 10 ημερών.
Link to comment
Share on other sites

Ακριβώς οτι είπε ο Άκης.. Εντός 10 εργάσιμων αναφέρει συγκεκριμένα

 

Στάλθηκε από το SM-G781B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

aka bill_thes
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω πολυ παιδια.

Nexus S --> S4 mini --> S4 Black Edition --> Frost white Note 4 --> Black Onyx S7 --> Mate 10 Pro Grey -->

Blue Coral S9+ --> S10 Black --> iPhone 11 Space Grey --> S20+ Cosmic Gray --> S20 FE 5G --> iPhone 13 Product Red --> Galaxy S21 Plus --> iPhone 14 Pro Max Silver (απεταξάμην το ios) --> Galaxy A54 Graphite

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, έχει κάνει κάποιος τη μετάβαση από P20 Pro να μου πει αν αξίζει γενικά, αλλά κυρίως από πλευράς κάμερας;
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, έχει κάνει κάποιος τη μετάβαση από P20 Pro να μου πει αν αξίζει γενικά, αλλά κυρίως από πλευράς κάμερας;

 

To P20 pro ειναι δυο γενιες και κατι πισω σαν κινητο ... εννοείται πως αξίζει η μετάβαση

Link to comment
Share on other sites

Και αξίζει σίγουρα να πάρεις το 5G!

800+ Mbps με Cosmote! :cool:

 

Εδώ αξίζει σίγουρα το Unlimited! :p

btw..

 

Samsung commits to 4 years of updates for its 2019 and later smartphones

https://www.gsmarena.com/samsung_promises_at_least_four_years_of_security_updates_for_galaxies_from_2019_on-news-47868.php

 

:up:

Edited by Akis2021
Link to comment
Share on other sites

To P20 pro ειναι δυο γενιες και κατι πισω σαν κινητο ... εννοείται πως αξίζει η μετάβαση
Σ'ευχαριστώ για την άμεση απάντηση.

Για να εξηγήσω και λίγο το σκεπτικό μου, προφανώς και σαν συσκευή θα είναι πιο γρήγορο, πιο smooth λόγω σύγχρονου hardware και με αρκετό δρόμο ακόμα για αναβαθμίσεις.

Αλλά, το γεγονός ότι ram και rom είναι ίδια με το P20 pro, συν ότι θα ήθελα καλύτερη κάμερα σε όλους τους τομείς και δεν ξέρω αν είναι χειρότερη, ίδια ή καλύτερη από του Huawei, με κάνει να το σκέφτομαι ακόμα.

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Και αξίζει σίγουρα να πάρεις το 5G!

 

800+ Mbps με Cosmote! :cool:

 

 

 

Εδώ αξίζει σίγουρα το Unlimited! :p

 

btw..

 

 

 

Samsung commits to 4 years of updates for its 2019 and later smartphones

 

https://www.gsmarena.com/samsung_promises_at_least_four_years_of_security_updates_for_galaxies_from_2019_on-news-47868.php

 

 

 

:up:

Η όποια συζήτηση γίνεται αφορά μόνο το 5G, λόγω Snapdragon και του ίδιου του 5G φυσικά. :)
Link to comment
Share on other sites

Και αξίζει σίγουρα να πάρεις το 5G!

800+ Mbps με Cosmote! :cool:

 

Εδώ αξίζει σίγουρα το Unlimited! :p

btw..

 

Samsung commits to 4 years of updates for its 2019 and later smartphones

https://www.gsmarena.com/samsung_promises_at_least_four_years_of_security_updates_for_galaxies_from_2019_on-news-47868.php

 

:up:

 

 

+1

Δεν μπορώ να μην συμφωνήσω ποιο πολύ!

μου έχει κάνει εντύπωση η Cosmote με το 5G ποτέ δεν περιμένα οτι θα το έδινε τόσο γρήγορα. Αν και δεν μετακινούμαι πολύ , λόγω καραντίνας, μέχρι στιγμή δεν έχω βρει περιοχή (στην Δυτική Αθήνα) που δεν έχει 5G και μάλιστα στις περισσότερες φορές έχω καλύτερο σήμα απο το 4G! (για ταχύτητα δεν συζηταμε...)

Πλεόν το κινητό το έχω μόνιμα στο 5G σήμα , κατί που δεν το περιμένα να το έχω τόσο σύντομα και χωρίς μεγάλο penalty για την μπαταρία.

Link to comment
Share on other sites

Κάτι που σίγουρα λείπει από το λειτουργικό είναι στο ιστορικό κλήσεων, δεν δείχνει ποιος αριθμός χρησιμοποιήθηκε σε μια επαφή που έχει αποθηκευμένο πάνω από 1 τηλεφωνικό αριθμό!

 

Ειδοποιήσεις από Tapatalk σας έρχονται?????

 

Στάλθηκε από το SM-G781B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Edited by skepasti_21
Link to comment
Share on other sites

Το βάλαμε ήδη στο 5G πριν κάτι μέρες το νέο αρχείο, :wink:

και όπως λένε θα βγει και για τα 4G..

 

Όλα καλά! :cool:

Link to comment
Share on other sites

Το G781 8/128 με τον snapdragon 865 κάνουν οι συχνότητες 5g στην Ελλάδα η μόνο τα exynos δουλεύουν εδώ?
Link to comment
Share on other sites

Το G781 8/128 με τον snapdragon 865 κάνουν οι συχνότητες 5g στην Ελλάδα η μόνο τα exynos δουλεύουν εδώ?

 

Δεν υπάρχει έκδοση 5G με exynos......

ThaBull

Link to comment
Share on other sites

Ούτε το ultra δεν ήταν επιπέδου p30 pro

 

Στάλθηκε από το iPlay_40 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Φιλικά Γιώργος

Link to comment
Share on other sites

Τελικα μετα απο τοσο καιρο και ποσους χρηστες για ενα κινητο που ειναι ολοιδιο αλλα με 2 διαφορςτικους επεξεργαστες ποιο προτεινετε απο αποψη αυτονομιας ΚΑΙ μονο , (και τα 2 θα τα εχω σε 4G)

Μην μου πειτε οτι αφου θα εχω μονο σε 4G παρε exynos, με ενδιαφέρει η αυτονομια , ποιο απο τα 2 ;

 

Ο snapdragon θα σου δώσει καλύτερη αυτονομία. Και μάλιστα αν δεν το έχεις σε 5G (που λόγω της μη διευρυμένης εμβέλειας, προς το παρόν, θα καταναλώνει μπαταρία για να ψάχνει σήμα) ακόμη καλύτερα

 

Βέβαια δεν ξέρουμε τι χρήση κάνεις στο κινητό και ενδεχομένως να καλύπτεσαι και με τον exynos να βγάλεις τη μέρα σου.

 

Εγώ πάντως (με τον sd) με wifi, bluetooth και δεδομένα μόνιμα ανοιχτά, βγάζω τη μέρα πολύ άνετα

 

Η επιλογή πάντα είναι δική σου και ανάλογα με τις δικές σου ανάγκες (διαφορά κόστους, χρήση κλπ).

ThaBull

Link to comment
Share on other sites

Νορμαλ χρηση ,καθου παιχνίδια, face insta, Netflix,youtube ,απλα επειδη δεν θα το δουλευω 5G , και η διαφορα τιμης ειναι αρκετη (ειδικα εαν δεν δουλευεις και το 5G) γιαυτο ρωταω , επειδη ακούγεται (γενικα) οτι οι επεξεργαστές ,exynos, ειναι γενικα ενεργοβοροι.
Εσυ θα κρινεις τελικά, αλλα τα βιντεο σημαινουν οθονη ανοιχτη που σημαινει ενεργεια. Περαν του οτι ο sd εχει και καλυτερες αποδοσεις οσο αφορα σε θερμοκρασιες, επιδοσεις κλπ, οπως ειπα εχει και καλυτερη συμπεριφορα ενεργειακή.

Τωρα το αν θα σε φτάνει ο exy με αυτα, ειναι κατι που δε μπορω να στο απαντησω, γιατι και παλι παιζει ρολο ποση ωρα βλέπεις βιντεο κλπ.

Επίσης δε μπορω να σου πω αν αξιζει τα extra ευρω καθως εσυ ξερεις το πορτοφολι σου.....

 

Sent from my S20 FE 5G

ThaBull

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, προέρχομαι από p20 pro και είμαι ανάμεσα σε αυτό το κινητό και το 1+ 8t. Για μένα σημαντικό είναι τι service προσφέρει κάθε εταιρία. Όταν το χρειάστηκα στο p20 pro ήρθε courier και το πήρε από τη δουλειά μου και το επέστρεψε. Τέτοια εξυπηρέτηση προσφέρει η Samsung στην Ελλάδα;

 

Στάλθηκε από το CLT-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S20 FE

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...