Jump to content

Samsung Galaxy S20 FE


baggelispr
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Γεια χαρα και εδω! Εχει καποιος κατοχος FE tempered εγκατεστημενο στη συσκευη και να ειναι ευχαριστημενος? ή κλασσικα με το εργοστασιακο screen protector για να δουλευει το fingerpint?

Nexus S --> S4 mini --> S4 Black Edition --> Frost white Note 4 --> Black Onyx S7 --> Mate 10 Pro Grey -->

Blue Coral S9+ --> S10 Black --> iPhone 11 Space Grey --> S20+ Cosmic Gray --> S20 FE 5G --> iPhone 13 Product Red --> Galaxy S21 Plus --> iPhone 14 Pro Max Silver (απεταξάμην το ios) --> Galaxy A54 Graphite

Link to comment
Share on other sites

Ναι, είχα δει και το δελτίο τύπου της Samsung για το δώρο..

Νομίζω μόνο άσπρα έλεγε.

 

Ok! thanks ;)

If something goes wrong at the plant, blame the guy who can’t speak English. :blink:
Link to comment
Share on other sites

ίσως battery drain εγώ , Θα το δω και τις επομενες ημέρες
Ίσως κι εγώ. Παρατηρώ ότι μετα από πλήρη φόρτιση είμαι στο 65% με μόλις 2 ώρες οθόνη SoT αυτή τη στιγμή.
Link to comment
Share on other sites

Ok! thanks ;)

 

Απλά έχετε το νου σας γιατί ο Courier πέρασε χωρίς καμία ειδοποίηση μετά το E-Mail της Samsung που έλεγε για παραλαβή εντώς 10 ημερών. ;)

Link to comment
Share on other sites

Μόλις παρέλαβα τα άσπρα Buds Plus. Περίπου 15 ημέρες από τότε που έκανα τo claim. Είμαι επαρχία

Ooooooooooooh Campione!The One and Only

We're Liverpooooooooooooool

They say our days are numbered, we're not famous anymore

But scousers rule the country like we've always done before

Link to comment
Share on other sites

Απλά έχετε το νου σας γιατί ο Courier πέρασε χωρίς καμία ειδοποίηση μετά το E-Mail της Samsung που έλεγε για παραλαβή εντώς 10 ημερών. ;)

 

Με ποια Courier στο έστειλαν;

If something goes wrong at the plant, blame the guy who can’t speak English. :blink:
Link to comment
Share on other sites

Από την χαρά μου δεν έδωσα πολύ σημασία στον φάκελο, αλλά πρέπει να ήταν η Speedex.. :lol:

 

Αλλά ήταν ωραία συσκευασμένο, το κουτάκι μέσα σε άλλο κουτάκι με "φελιζολάκια" και μετά στον φάκελο αποστολής!

Link to comment
Share on other sites

Εγώ έκανα το αίτημα 8/2, οπότε έχω ακόμη δρόμο...

 

----- προσθήκη μηνύματος 8 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Γεια χαρα και εδω! Εχει καποιος κατοχος FE tempered εγκατεστημενο στη συσκευη και να ειναι ευχαριστημενος? ή κλασσικα με το εργοστασιακο screen protector για να δουλευει το fingerpint?

 

Έβαλα το tempered glass της Spigen και το αποτύπωμα δουλεύει άψογα. Απλά έκανα την καταχώρηση των αποτυπωμάτων μετά την τοποθέτησή του!

Link to comment
Share on other sites

Εγώ έκανα το αίτημα 8/2, οπότε έχω ακόμη δρόμο...

 

----- προσθήκη μηνύματος 8 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

Έβαλα το tempered glass της Spigen και το αποτύπωμα δουλεύει άψογα. Απλά έκανα την καταχώρηση των αποτυπωμάτων μετά την τοποθέτησή του!

 

Λογικα εβαλες αυτο σωστα? https://www.skroutz.gr/s/25767612/Spigen-Full-Face-Tempered-Glass-Black-Galaxy-S20-FE.html?from=catspan

Εννοειται οτι μετα θα κανω διπλη καταχωρηση κιολας δακτυλικου.. Ερωτηση: τα μαυρα περιθωρια του tempered πεφτουν αντιστοιχα στα bezels της συσκευης ? δεν καλυπτουν δλδ μερος της οθονης. Γιατι παλιοτερα σε S9 που ειχα βαλει (οκ και λογω edge οθονης) "εκοβε" και απο το ωφελιμο της οθονης.

Nexus S --> S4 mini --> S4 Black Edition --> Frost white Note 4 --> Black Onyx S7 --> Mate 10 Pro Grey -->

Blue Coral S9+ --> S10 Black --> iPhone 11 Space Grey --> S20+ Cosmic Gray --> S20 FE 5G --> iPhone 13 Product Red --> Galaxy S21 Plus --> iPhone 14 Pro Max Silver (απεταξάμην το ios) --> Galaxy A54 Graphite

Link to comment
Share on other sites

Λογικα εβαλες αυτο σωστα? https://www.skroutz.gr/s/25767612/Spigen-Full-Face-Tempered-Glass-Black-Galaxy-S20-FE.html?from=catspan

Εννοειται οτι μετα θα κανω διπλη καταχωρηση κιολας δακτυλικου.. Ερωτηση: τα μαυρα περιθωρια του tempered πεφτουν αντιστοιχα στα bezels της συσκευης ? δεν καλυπτουν δλδ μερος της οθονης. Γιατι παλιοτερα σε S9 που ειχα βαλει (οκ και λογω edge οθονης) "εκοβε" και απο το ωφελιμο της οθονης.

 

Ακριβώς αυτό είναι! Δεν κόβει τίποτα από την οθόνη. Απλά κατά την τοποθέτηση να προσέξεις να κεντράρεις σωστά την τρύπα της κάμερας.

Link to comment
Share on other sites

Ακριβώς αυτό είναι! Δεν κόβει τίποτα από την οθόνη. Απλά κατά την τοποθέτηση να προσέξεις να κεντράρεις σωστά την τρύπα της κάμερας.

 

τελεια σ ευχαριστω πολυ! Οταν με το καλο το παραλαβω καποια στιγμη θα γινει η επεμβαση. Μεχρι τοτε και το εργοστασιακο screen protector κανει τη βασικη δουλιτσα.

Nexus S --> S4 mini --> S4 Black Edition --> Frost white Note 4 --> Black Onyx S7 --> Mate 10 Pro Grey -->

Blue Coral S9+ --> S10 Black --> iPhone 11 Space Grey --> S20+ Cosmic Gray --> S20 FE 5G --> iPhone 13 Product Red --> Galaxy S21 Plus --> iPhone 14 Pro Max Silver (απεταξάμην το ios) --> Galaxy A54 Graphite

Link to comment
Share on other sites

Ακριβώς αυτό είναι! Δεν κόβει τίποτα από την οθόνη. Απλά κατά την τοποθέτηση να προσέξεις να κεντράρεις σωστά την τρύπα της κάμερας.
Καλημέρα, είναι full glue το γυαλί ή έχει κόλλα μόνο στις άκρες;

 

Στάλθηκε από το SM-G781B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

aka bill_thes
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, είναι full glue το γυαλί ή έχει κόλλα μόνο στις άκρες;

 

Στάλθηκε από το SM-G781B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Θελω να πιστευω πως θα το ανεφερε αν ηταν full glue, οποτε λογικα οχι δεν ειναι. Οχι τιποτα αλλο αλλα το παρηγγειλα τωρα.

Nexus S --> S4 mini --> S4 Black Edition --> Frost white Note 4 --> Black Onyx S7 --> Mate 10 Pro Grey -->

Blue Coral S9+ --> S10 Black --> iPhone 11 Space Grey --> S20+ Cosmic Gray --> S20 FE 5G --> iPhone 13 Product Red --> Galaxy S21 Plus --> iPhone 14 Pro Max Silver (απεταξάμην το ios) --> Galaxy A54 Graphite

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, είναι full glue το γυαλί ή έχει κόλλα μόνο στις άκρες;

 

Στάλθηκε από το SM-G781B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Όχι, δεν είναι full glue.

Link to comment
Share on other sites

Όχι, δεν είναι full glue.
Κρίμα.. Το κακό με αυτά είναι οτι εμφανίζονται "τελίτσες" κάτω απο έντονο φως και όταν είναι σβηστή η οθόνη φαίνεται γκρι όχι κατάμαυρη... Δεν ξέρω αν αλλοιώνει και τα χρώματα της οθόνης λίγο

 

Στάλθηκε από το SM-G781B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

aka bill_thes
Link to comment
Share on other sites

Θα ηθελα να ρωτησω κατι,και οποιος μπορει να με βοηθησει!

Εχοντας μεχρι τωρα το A70 στην λειτουργια messenger,σε διαφορες συνομιλιες,μου εβγαζε την εικονα της επαφης που μου εχει στειλει το μην στην αρχικη οθονη.

Στο S20 δεν μου δινει αυτη την δυνατοτητα,παρα μονο στην συντομευση του messenger που εσω στην αρχικη οθονη, μου δειχνει οτι εχω μην.

Καθε βοηθεια/συμβουλη ευπροσδεκτη!

SAMSUNG GALAXY S20 FE
Link to comment
Share on other sites

Θα ηθελα να ρωτησω κατι,και οποιος μπορει να με βοηθησει!

 

Εχοντας μεχρι τωρα το A70 στην λειτουργια messenger,σε διαφορες συνομιλιες,μου εβγαζε την εικονα της επαφης που μου εχει στειλει το μην στην αρχικη οθονη.

 

Στο S20 δεν μου δινει αυτη την δυνατοτητα,παρα μονο στην συντομευση του messenger που εσω στην αρχικη οθονη, μου δειχνει οτι εχω μην.

 

Καθε βοηθεια/συμβουλη ευπροσδεκτη!

Απο τις ρυθμίσεις του messenger επελεξε Εμφανιση φυσαλίδων ή Εικονες συνομιλητών (οτι απο τα 2 σου εμφανισει)
phones' list: alcatel 311, SE t310, SE z600, SE k700i, Samsung zv30, nokia 6290, samsung g600, SE k770i, LG arena, Nokia 5800, nokia N82, nokia E72, htc hero, nokia N8, SE Xperia Neo V, Nokia N9, SE Xperia Mini, LG 4x HD, Blackberry Z10, Nokia Lumia 920, Nokia 101, Samsung Galaxy S4 mini LTE, LG G2, Samsung Galaxy S7, Samsung Galaxy S9+, Xiaomi Mi 10 5G
Link to comment
Share on other sites

Απο τις ρυθμίσεις του messenger επελεξε Εμφανιση φυσαλίδων ή Εικονες συνομιλητών (οτι απο τα 2 σου εμφανισει)

 

 

Ευχαριστω πολυ,αλλα ανοιγοντας την συγκεκριμενη εφαρμογη,δεν μου δινει αυτη την δυνατοτητα!:(

SAMSUNG GALAXY S20 FE
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδιά να ρωτήσω λίγο απο Sot πως πάει περίπου? Με ενδιαφέρει πολύ η μπαταρία καθώς εχω πολλά χρόνια μονο με xiaomi κινητά κθ έχω καλομαθει σε θέμα μπαταρίας

Σκέφτομαι την αγορά 5g με sd

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Εχω παρατηρησει πως η δονηση του κινητου τοσο σε συνδυασμο με ηχο κλησης αλλα κυριως σε επιπεδο επιβεβαιωσης ενεργειας αγγιγματος ειναι εξαιρετικα αδυναμη??

 

σε σχεση με το S20plus ενος φιλου μου αλλα κι αντικειμενικα ...Ειδικα οταν ειναι σε σκληρη θηκη μετα βιας το αντιλαμβανομαι

 

Εχει κανεις το ιδιο θεμα ? ( υποψη πως στο μενου εχω επιλεξει την μεγιστη ενταση)

( εχω το απλο FE προς το παρον )

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S20 FE

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...