Jump to content

Poco X3 NFC


taliban
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ξεκίνα από μία εκκαθάριση δεδομένων της εφαρμογής. Μετά σκέψου ότι σου λέει το ίδιο το τηλέφωνο ότι ήρθε η ώρα να του περάσεις gcam!
Link to comment
Share on other sites

Σιγά να μην είναι και υποχρεωτικό το gcam! Στο δικό μου πχ γιατί δεν υπάρχει τέτοιο θέμα? Και σε τόσα άλλα?
Link to comment
Share on other sites

Ξεκίνα από μία εκκαθάριση δεδομένων της εφαρμογής. Μετά σκέψου ότι σου λέει το ίδιο το τηλέφωνο ότι ήρθε η ώρα να του περάσεις gcam!
Ούτε καν. Σιγά μη βάλει μια εφαρμογή που θα δουλεύουν ούτε τα μισά χαρακτηριστικά και τις περισσότερες φορές και με αμφίβολα αποτέλεσματα (στο ένα αντε δύο modes ουσιαστικά που θα δουλεύουν)

 

Sent from my Mi 10 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ όλους !

Έχω κάνει εκκαθάριση δεδομένων της εφαρμογής με το ( CCleaner ) το πρόβλημα εξακολουθεί να υπάρχει .

gcam ούτε είχα, ούτε θέλω να περάσω !

Link to comment
Share on other sites

Μόλις εσκασε αναβαθμιση MIUI 12.0.7.0 2.3GB. Για να δουμε τι θα δουμε..

 

V12.0.7.0RJGEUXM Stable,Security patch Απριλιου....Εμενα ομως ειναι 742mb!

Edited by nikaki71
Poco X3 nfc 6/128
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ όλους !

Έχω κάνει εκκαθάριση δεδομένων της εφαρμογής με το ( CCleaner ) το πρόβλημα εξακολουθεί να υπάρχει .

gcam ούτε είχα, ούτε θέλω να περάσω !

Μην χρησιμοποιείς τέτοια προγράμματα μόνο ζημιά κάνουν, gcam γιατί δεν περνάς;; Απογειώνει την κάμερα εκτός και δεν ασχολείσαι με φωτογραφίες.

Xiaomi redmi note 3G - xiaomi redmi pro. - Meizu pro 6 plus.

Mi A3 [Laurel Sprout] Realme 9 pro 5G 6/128, S22 ultra Snapdragon.

Link to comment
Share on other sites

Ποια gcam έχεις;

 

Στάλθηκε από το M2102J20SG μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

In the down down of the writing we became robes...
Link to comment
Share on other sites

V12.0.7.0RJGEUXM Stable,Security patch Απριλιου....Εμενα ομως ειναι 742mb!

 

Τα ίδια κι εμένα. Είχα ήδη Android 11

Link to comment
Share on other sites

Προσθεσανε μια λειτουργια που λεγεται "Λειτουργια εργασιας",μαζι με εικονιδιο στην κουρτινα.Πατωντας το παρατεταμενα σε παει σε μενου ρυθμισεων προφιλ εργασιας, αλλά δεν καταλαβα πως δουλευει και που αποσκοπεί....:wacko:
Poco X3 nfc 6/128
Link to comment
Share on other sites

Προσθεσανε μια λειτουργια που λεγεται "Λειτουργια εργασιας",μαζι με εικονιδιο στην κουρτινα.Πατωντας το παρατεταμενα σε παει σε μενου ρυθμισεων προφιλ εργασιας, αλλά δεν καταλαβα πως δουλευει και που αποσκοπεί....:wacko:

 

Τέρμα αριστερά πάνω κατεβάζεις τις ειδοποιήσεις , και τέρμα δεξιά την κουρτίνα του control center .. Αν εννοούμε το ίδιο

Link to comment
Share on other sites

Τέρμα αριστερά πάνω κατεβάζεις τις ειδοποιήσεις , και τέρμα δεξιά την κουρτίνα του control center .. Αν εννοούμε το ίδιο

 

Mα και πριν την αναβαθμιση γινοταν αυτο...

Poco X3 nfc 6/128
Link to comment
Share on other sites

Στο control center βλέπετε πουθενά την κατανάλωση δεδομένων σας; Σε μένα μόνο αν επιλέξω "παλιά έκδοση" τη βλέπω.

 

Edit: Τα Gestures εννοείται δεν διορθώθηκαν με την 12.0.7...

Edited by jaranor
Link to comment
Share on other sites

Στο control center βλέπετε πουθενά την κατανάλωση δεδομένων σας; Σε μένα μόνο αν επιλέξω "παλιά έκδοση" τη βλέπω.

 

Edit: Τα Gestures εννοείται δεν διορθώθηκαν με την 12.0.7...

Δεν έχουν πρόβλημα για να διορθωθούν. Είναι feature by design (όχι bug) . Αν εννοείς ότι δεν λειτουργούν με άλλους launchers.

 

Sent from my Mi 10 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Μην το ματιασουμε αλλά πάει τάπα το κινητακι με το update . Fingers crossed

 

Ναι εγινε ακομα πιο snappy...

Poco X3 nfc 6/128
Link to comment
Share on other sites

Εγώ είμαι σε έκδοση android 10 ( MIUI 12.0.8.0 ) σταθερή

 

Κι εγώ και οι περισσότεροι φαντάζομαι.

Link to comment
Share on other sites

Ολα καλα μεχρι τωρα αλλα μια γραμμη που εχει βγαλει κατω κατω τι ειναι; Μπορει να φυγει καπως;:D

Δεν ξερω αν ειναι ιδεα μου αλλα το δακτυλικο αποτυπωμα ειναι πιο γρηγορο απο ποτε!

Link to comment
Share on other sites

Σε μένα ο αισθητήρας αργεί λίγο, το ίδιο με τις προηγούμενες εκδόσεις, πολλές φορές μάλιστα δεν αναγνωρίζει και απλά έχει τη δόνηση. Δεν μπορώ να θυμηθώ αν ήταν λίγο πιο γρήγορος στο 10. Η γραμμή που λες δεν υπάρχει σε μένα, ούτε με Nova ούτε με Poco Launcher, ούτε με navigation bar, ούτε με gestures. Οπότε μήπως έχεις ενεργοποιήσει κάτι; πχ στην προσβασιμότητα κλπ;

 

Το κακό με τον Poco Launcher για τη δική μου χρήση είναι ότι δεν σ 'αφήνει να αυξήσεις το grid πάνω από 5 στο πλάτος, οπότε κάποια widgets είτε φαίνονται περίεργα/ τεράστια, είτε δεν χωράνε πχ 2 μαζί... Κρίμα γιατί και τα gestures προτιμώ, και τα animations μου φαίνονται πιο ωραία από του Nova.

Link to comment
Share on other sites

Ναι ήταν τελικά η ένδειξη προβολής πλήρους οθόνης! Πάντως σε μένα ο αισθητήρας είναι πολύ γρήγορος σε αντίθεση με πριν που είχε μια μικρή καθυστέρηση.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...