Jump to content

Poco X3 NFC


taliban
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ρε μαγκεσ πειτε μου ενα λογο να παρει καπιος κατι αλλο μεχρι τα 300€...

Δεν βρισκω

Μονο αν θες αμολεντ...

Μέχρι 200 να λες αντε βία 220.Μη ξεχνάς ότι πέρσι στο 300ρι περίπου έπαιρνες mi 9 t Pro με γυαλί motorised selfie cam amoled και snap 855

Link to comment
Share on other sites

Έτσι είναι.. Με 200-220 είναι ότι καλύτερο εκεί έξω για τούτη την ώρα. Αλλά και σαν δεύτερο κινητό να το θες πάλι είναι μια χαρά. Εγώ σαν δεύτερο θα το πάρω και για να το κουμποσω επίσης μόνιμα στο mavic air 2 που έχω.

Τπ πήρα από Amazon es και το περιμένω να έρθει την επόμενη εβδομάδα 17_18 Σεπτεμβρίου. Στα 222 με ενδοκοινοτικο ΑΦΜ βγήκε και γρήγορη παράδοση

 

Nikos Note 20 ultra snapdragon

Note 20 plus Snap/Ιphone 13 Pro Max/Ipad Pro 12.9 /Samsung Tab s6

Link to comment
Share on other sites

Και πως έρχεται από Ευρωπαϊκή αποθήκη, αφού λέει "Ship From: HK" και όχι Ευρωπαϊκή χώρα? Αναφέρομαι στο παρακάτω link:

 

https://www.banggood.com/POCO-X3-NFC-Global-Version-Snapdragon-732G-6GB-128GB-6_67-inch-120Hz-Refresh-Rate-64MP-Quad-Camera-5160mAh-Octa-Core-4G-Smartphone-p-1737052.html?rmmds=search&ID=6294249&cur_warehouse=HK

 

(Sorry αν γίνομαι κουραστικός, απλά δεν έχω ξαναπαραγγείλει ή όποτε έχω παραγγείλει πάνω από 22 ευρώ από Aliexpress πλήρωσα έξοδα εκτελωνισμού).

 

Αυτο δεν λεει οτι ερχεται απο Ευρωπαικη αποθηκη και καπου εχω διαβασει οτι με EU priority 9 στις 10 δεν περνουν τελωνειο...μενει η μια.

Μονο με το Priority Direct Mail του Banggood υπαρχει σιγουρια....οποτε ψαξτο καλυτερα γιατι δεν ξερω ποσο αξιοπιστα ειναι τα οσα διαβασα για το EU priority.

Link to comment
Share on other sites

Αν έχετε κανενα λινκ για αγορα απο ευρωπη ριξτε το παιδια μπας κ ψωνισουμε

Τις προηγούμενες σελίδες ρίξανε πολλά λινκ, μήπως να διάβαζες καλύτερα;

Link to comment
Share on other sites

Το miui
Εξαρτάται όπως το βλέπει κανεις για μένα το MIUI είναι πλεονέκτημα μεγάλο ειδικά το dual apps ,και το second space,λύνουν χέρια

 

Sent from my Redmi 7 using Tapatalk

Edited by HEO

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

Αυτά τα βρίσκεις πλέον και αλλού, το να μην έρχονται όμως οι ειδοποιήσεις από συγκεκριμένες εφαρμογές ενώ έχεις δώσει όλα τα δικαιώματα και να μην ξέρεις τι άλλο να κάνεις εκτός να το σβουριξεις στον τοίχο, αξία ανεκτίμητη.
Link to comment
Share on other sites

Τις προηγούμενες σελίδες ρίξανε πολλά λινκ, μήπως να διάβαζες καλύτερα;

απο ευρωπη δε παιζει κανενα απο αυτα..ολα ειναι κινα..

Link to comment
Share on other sites

Αυτά τα βρίσκεις πλέον και αλλού, το να μην έρχονται όμως οι ειδοποιήσεις από συγκεκριμένες εφαρμογές ενώ έχεις δώσει όλα τα δικαιώματα και να μην ξέρεις τι άλλο να κάνεις εκτός να το σβουριξεις στον τοίχο, αξία ανεκτίμητη.
Δεν ξέρω τι πρόβλημα έχεις αλλά εγώ δεν έχω με 3 συσκευές

 

second space που το βρίσκεις;;;..

 

Dual apps που να δουλεύουν τόσο καλά όσο στο MIUI;;;

 

Sent from my Power 3 using Tapatalk

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

Έλα μόνο 294 ευρώ bestprice χαχαχα

100.000 παραγγελίες σε 3 μέρες λέει η Xiaomi.

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

από 289 βλεπω εκει εγω το 128αρι

https://www.bestprice.gr/item/2156259412/xiaomi-poco-x3-nfc-128gb.html

τα μεταφορικά ξέχασες γι αυτό. Δε κολλάμε εκεί βέβαια. Όπως τα περίμενα.

Link to comment
Share on other sites

Από Amazon θα κυκλοφορήσει το 64GB?

Επίσης με την εγγύηση τι ισχύει? γράφει δύο έτη, στην Ελλάδα ή πρέπει να το στείλεις εξωτερικό?

 

Ειχε βγει για προπαραγγελια αλλα εξαντληθηκε. Λογικα θα ξανα ειναι διαθεσιμο αργοτερα.

 

Για την εγγυηση αν παθει κατι μιλας με το Amazon και το στελνεις σε αυτους. Δεν υπαρχει ουτως ή αλλως Xiaomi αντιπροσωπεια στην Ελλαδα,αλλα η εγγυηση του amazon ειναι καλυτερη απο των εδω service/μαγαζιων.

Link to comment
Share on other sites

Ειχε βγει για προπαραγγελια αλλα εξαντληθηκε. Λογικα θα ξανα ειναι διαθεσιμο αργοτερα.

 

Για την εγγυηση αν παθει κατι μιλας με το Amazon και το στελνεις σε αυτους. Δεν υπαρχει ουτως ή αλλως Xiaomi αντιπροσωπεια στην Ελλαδα,αλλα η εγγυηση του amazon ειναι καλυτερη απο των εδω service/μαγαζιων.

 

Μακράν η καλύτερη εγγύηση. Μέχρι τα δύο χρόνια έτσι και πάθει κάτι full refund στο ακέραιο της τιμής που αγόρασες και ας έχει πάει μισοτιμης

Link to comment
Share on other sites

Πάντως ρε παιδιά με το 5G δίκτυο προ των πυλών δεν θα έπρεπε να έχει; Έστω να βγάλουν και μια έκδοση με τον 768G να έχει 5G, έστω με ενα €50 παραπάνω. Απο τη νέα χρονιά οι εταιρείες θα την παρέχουν στην χώρα μας τη νεα δυνατότητα, φαντάζομαι με έξτρα χρέωση για την αρχή τουλάχιστον, αλλά κάποιος που δεν αλλάζει κινητό καθε έξι μήνες, και θέλει τώρα να πάρει κινητό θα πρέπει να είναι 5G.
Link to comment
Share on other sites

Όταν θα χρειάζομαι 5G θα έχω αλλάξει σίγουρα κινητό. Δε νομίζω ότι θα το έχω ανάγκη άλλωστε σε λιγότερο από 5 χρόνια. Εξάλλου αγχώνεσαι ότι δε θα βγάλει κι άλλα κινητά η Xiaomi?10 μοντέλα το χρόνο βγάζει. Προσωπικά νιώθω ευχαριστημένος που παίρνω κάτι σφαιράτο και πλήρες με πολύ κάτω των 300 ευρώ που θεωρώ ταβάνι προσωπικά σε κινητά σαν σχέση αξίας τιμής.
Link to comment
Share on other sites

Πάντως ρε παιδιά με το 5G δίκτυο προ των πυλών δεν θα έπρεπε να έχει; Έστω να βγάλουν και μια έκδοση με τον 768G να έχει 5G, έστω με ενα €50 παραπάνω. Απο τη νέα χρονιά οι εταιρείες θα την παρέχουν στην χώρα μας τη νεα δυνατότητα, φαντάζομαι με έξτρα χρέωση για την αρχή τουλάχιστον, αλλά κάποιος που δεν αλλάζει κινητό καθε έξι μήνες, και θέλει τώρα να πάρει κινητό θα πρέπει να είναι 5G.

 

Αν θες 5G δωσε παραπανω χρηματα και παρε το Poco F2 pro.

Link to comment
Share on other sites

Πάντως ρε παιδιά με το 5G δίκτυο προ των πυλών δεν θα έπρεπε να έχει; Έστω να βγάλουν και μια έκδοση με τον 768G να έχει 5G, έστω με ενα €50 παραπάνω. Απο τη νέα χρονιά οι εταιρείες θα την παρέχουν στην χώρα μας τη νεα δυνατότητα, φαντάζομαι με έξτρα χρέωση για την αρχή τουλάχιστον, αλλά κάποιος που δεν αλλάζει κινητό καθε έξι μήνες, και θέλει τώρα να πάρει κινητό θα πρέπει να είναι 5G.
Αν θες future proof κινητο Δες και το mi 10 lite....

 

Στάλθηκε από το SM-A720F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Bangood αύριο 169 €το 64αρι και 211 το 128 σε flashshale

 

Πλάκα κάνεις? Τελική με μεταφορικά? Για δώσε link.... Επίσης αν πέσει το F2 γύρω στο 300-320 πάλι θα με ενδιέφερε!!

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Να ρωτήσω κάτι παιδιά, εδώ στο Ισπανικό AMAZON που το έχει 255€ τελική με μεταφορικά, λέει ότι είναι "versión española + 2 años garantía".

https://www.amazon.es/gp/product/B08B9BD523/ref=ox_sc_act_title_1?smid=A1AT7YVPFBWXBL&psc=1

Δηλαδή δεν είναι η Global version, είναι Ισπανική έκδοση? Ξέρει κανείς? Γιατί στα άλλα AMAZON (Γαλλικό, Γερμανικό) έχουν νομίζω τη Global, γιατί γράφουν "Offizielle Version + 2 Jahre Garantie", αλλά είναι λίγο πιο ακριβά τα μεταφορικά τους...

Edited by DxL
Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω κάτι παιδιά, εδώ στο Ισπανικό AMAZON που το έχει 255€ τελική με μεταφορικά, λέει ότι είναι "versión española + 2 años garantía".

https://www.amazon.es/gp/product/B08B9BD523/ref=ox_sc_act_title_1?smid=A1AT7YVPFBWXBL&psc=1

Δηλαδή δεν είναι η Global version, είναι Ισπανική έκδοση? Ξέρει κανείς? Γιατί στα άλλα AMAZON (Γαλλικό, Γερμανικό) έχουν νομίζω τη Global, γιατί γράφουν "Offizielle Version + 2 Jahre Garantie", αλλά είναι λίγο πιο ακριβά τα μεταφορικά τους...

 

Δεν έχω καταλάβει τι παίζει με τα ισπανικά μοντέλα. Για την αδερφή μου ήθελα να αγοράσω το Mi note 10 lite και είχα βρει International Version και Version Espanola και το φοβήθηκα. Τελικώς από άλλο πωλητή πάλι στο ισπανικό αμαζον το βρήκα με περιγραφή Global. Πιστεύω πάντως ειδικά στο espanola version ότι είναι Global Version. Ίσως κάπου είχα διάβασα ότι απλά έχει μερικές μπάντες εξτρα που είναι χρήσιμες για την Ισπανία, το οποίο μπορεί να κάνω και λάθος βέβαια.

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα το έχουν flashdeal στα 168 το 64αρι κ 211 το 128αρι.

Αν πας όμως να βάλεις κ το κουπόνι, αντί να πέσει επιστρέφει στα 229 (τιμή προ flashdeal)...

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 4X μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...