Jump to content

Wind My Tones!


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 379
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Η κλήση στο 1432 από Wind F2G χρεώνεται?

Ναι.Και αν θυμάμαι καλά η χρέωση είναι 0,90€/λεπτό.Καλύτερα να επιλέξεις κάποιο MyTone μέσα από το μενού υπηρεσιών Wind Plus.Εκεί τουλάχιστον θα πληρώσεις μόνο το MyTone (1,79€).:)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Μου ήρθε σήμερα ένα μήνυμα για δυο τραγούδια δωρεάν, ένα της Μάρω Λύτρα και ένα της Αγγελικής Ηλιάδη.

Μέχρι τις 14 Απριλίου, αν τα κατεβάσω.

Αυτό ισχύει μόνο για τα συγκεκριμένα τραγούδια ή για όποια θέλουμε;

Scotty, beam us up.
Link to comment
Share on other sites

Μου ήρθε σήμερα ένα μήνυμα για δυο τραγούδια δωρεάν, ένα της Μάρω Λύτρα και ένα της Αγγελικής Ηλιάδη.

Μέχρι τις 14 Απριλίου, αν τα κατεβάσω.

Αυτό ισχύει μόνο για τα συγκεκριμένα τραγούδια ή για όποια θέλουμε;

Αφού σου λέει πια σου δίνει δωρεάν τότε αυτά μόνο μπορείς να "κατεβάσεις" δωρεάν.:)

Link to comment
Share on other sites

Μου ήρθε σήμερα ένα μήνυμα για δυο τραγούδια δωρεάν, ένα της Μάρω Λύτρα και ένα της Αγγελικής Ηλιάδη.

Μέχρι τις 14 Απριλίου, αν τα κατεβάσω.

Αυτό ισχύει μόνο για τα συγκεκριμένα τραγούδια ή για όποια θέλουμε;

 

Εμένα μου ήρθε ένα μήνυμα με την ίδια ημερομηνία για ένα τραγούδι της ζουγανέλη. Οποίο να 'ναι στέλνουν στον καθένα μου φαίνεται

Link to comment
Share on other sites

Εμένα μου ήρθε το παρακάτω μήνυμα:

Super Προσφορά και πρόκληση: Πόσα My Tone μπορείς να κατεβάσεις ή να χαρίσεις μέχρι 12/04; ΟΛΑ! Και όλα δώρο από τη wind!!! Κάλεσε τώρα 1432.

Φαντάζομαι μόνο με τηλέφωνο μπορώ να το κάνω αυτό που έχει χρέωση...:lol:

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά και εμένα μου ήρθε για δωρεάν "όλα τα MyTone", λέει πάρτε το 1432. Και όταν το καλέσεις αρχίζει "αυτή η κλήση χρεώνεται 1Ε-1.5Ε (δε θυμάμαι ακριβώς) το λεπτό, και η ενεργοποίηση της υπηρεσίας κοστίζει 1.70Ε... και μπλα μπλα... μετά το έκλεισα.
EvEn DeAtH MaY DiE
Link to comment
Share on other sites

μπορείς να μπεις στο wind my tones από το http://wap.tim.gr/rbt/rbt/pub:login

η από το wind plus μέσο του κινητού σου.

επίσης όταν έρχεται όλα τα my tones δωρεάν μπορείς να το εκμεταλλευτείς και μέσα τον άλλων πυλών εκτος του 1432 που έχει χρέωση

http://www.wind.com.gr/images/wint_images/logo_1.gif
Link to comment
Share on other sites

μπορείς να μπεις στο wind my tones από το http://wap.tim.gr/rbt/rbt/pub:login

η από το wind plus μέσο του κινητού σου.

επίσης όταν έρχεται όλα τα my tones δωρεάν μπορείς να το εκμεταλλευτείς και μέσα τον άλλων πυλών εκτος του 1432 που έχει χρέωση

 

 

Α ωραία! Ευχαριστώ! :)

 

Και είναι δωρεάν το MyTone αλλά το πάγιο το πληρώνουμε κανονικά;

EvEn DeAtH MaY DiE
Link to comment
Share on other sites

τα δωρεάν ισχύουν και για εμας που δεν ήρθε μήνυμα?ενος φίλου ήρθε για δωρεάν σε όλα , μπορει να μου κάνει δώρο 5-6?
Link to comment
Share on other sites

τα δωρεάν ισχύουν και για εμας που δεν ήρθε μήνυμα?ενος φίλου ήρθε για δωρεάν σε όλα , μπορει να μου κάνει δώρο 5-6?

 

Μπορεί να στείλει δώρο κ σε άλλους όσα θέλεις!

 

 

ΠΡΟΣΟΧΗ στην προσφορά με τα δωρεάν mytone μην κατεβάζεται απ'την κατηγορία "άλμπουμ" γιατί χρεώνουν κανονικότατα.

Link to comment
Share on other sites

Αμα σου έχει έρθει μήνυμα και δεν το ξέρεις υπάρχει κάποιος τρόπος να δεις αν όντως έχει free my tones; Πχ μπαίνοντας στο WIND Plus ή στο site για τα my tones δείχνει τις τιμές free; Ή έχει κανονικά την τιμή απλώς δεν τα χρεώνει;
Link to comment
Share on other sites

Αμα σου έχει έρθει μήνυμα και δεν το ξέρεις υπάρχει κάποιος τρόπος να δεις αν όντως έχει free my tones; Πχ μπαίνοντας στο WIND Plus ή στο site για τα my tones δείχνει τις τιμές free; Ή έχει κανονικά την τιμή απλώς δεν τα χρεώνει;

 

Έχει κανονικά την τιμή...:) Δεν ξέρω όμως αν χρεώνει ή όχι γιατί δεν έχω αγοράσει κάποιο.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Ενεργοποίησα την υπηρεσία αυτή τον Γενάρη.Το Μάρτη όμως μπήκα στο Wind Plus και διάγραψα το κομμάτι ελπίζοντας ότι η υπηρεσία απενεργοποιήθηκε.Όμως είδα τον επόμενο μήνα ότι ενώ το τραγούδι έχει διαγραφεί και ακούγεται μόνο ο ήχος του δικτύου αυτό συνεχίζει να με χρεώνει 0,50 ευρώ/μήνα.Τι να κάνω;:confused:
Link to comment
Share on other sites

Ενεργοποίησα την υπηρεσία αυτή τον Γενάρη.Το Μάρτη όμως μπήκα στο Wind Plus και διάγραψα το κομμάτι ελπίζοντας ότι η υπηρεσία απενεργοποιήθηκε.Όμως είδα τον επόμενο μήνα ότι ενώ το τραγούδι έχει διαγραφεί και ακούγεται μόνο ο ήχος του δικτύου αυτό συνεχίζει να με χρεώνει 0,50 ευρώ/μήνα.Τι να κάνω;:confused:

Κάπου υπάρχει επιλογή διαγραφής από την υπηρεσία.

Μπορείς να το κάνεις και από εδώ: http://wap.wind.com.gr/rbt/rbt/pub:login

http://www.myphone.gr/forum/image.php?type=sigpic&userid=862&dateline=1324629158
Link to comment
Share on other sites

Κάπου υπάρχει επιλογή διαγραφής από την υπηρεσία.

Μπορείς να το κάνεις και από εδώ: http://wap.wind.com.gr/rbt/rbt/pub:login

Ευχαριστώ,θα το κοιτάξω.Να ρωτήσω και κάτι άλλο.Διάβασα στο thread που λέει κάποιος ότι αν κάποιος δεν έχει αρκετό υπόλοιπο ώστε να αφαιρεθούν 0,50 λεπτά η υπηρεσία απενεργοποιήτε.Όταν όμως το ανανεώσει κάποιος το υπόλοιπο του τότε η υπηρεσία θα ξαναενεργοποιηθεί;:confused:

Link to comment
Share on other sites

οχι μενει ανενεργη μεχρι να την ξαναενεργοποιησεις.. παντως γιατι δεν παιρνεις και στο 1260; νομιζω πως αν παρεις το 1342 την εχει την επιλογη αλλα θα χρεωθεις πολυ...

My Mobile Phone History:

Ericsson T18 - NEC N331i - SAGEM X5-2 - MOTOROLA V620 - SE W300 - SE K550im - MOTOROLA V360 - Samsung J600- MOTOROLA V6 - HP 514 IPAQ - MOTOROLA Z10 - LG KU990 -Nokia 5230 - HTC Diamond 2 - ΒΒ 9000 - SE X10 Mini Pro - Motorola Flipout -SE Neo V- iPhone 4 - BB Z10 - SMG SI9505 - HTC M7 - Moto X 2nd - Samsung S6 - Iphone 6s - 1+3T - iPhone 8 Plus - Mix 2S - iPhone XR - iPhone 13

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Παιδιά,γιατί κατά τη μεταφορά του F2G μου σε Wind Flexy απενεργοποιήθηκε το MyTone που είχα βάλει;:worry:

 

Στο σύστημα σε θεωρεί για καινούργια σύνδεση οπότε ότι υπηρεσίες είχες στο καρτοκινητό απενεργοποιούνται αυτόματα κατά την μεταφορά σου σε Flexy

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά,γιατί κατά τη μεταφορά του F2G μου σε Wind Flexy απενεργοποιήθηκε το MyTone που είχα βάλει;:worry:

Kαλα....το Bug αυτο ακομα δεν το φτιαξανε?!? :lol::lol: Λοιπον, θα παρεις τηλεφωνο στο CC και θα ζητησεις να κοιταξουν γιατι δεν παιζει το mytone σου. Βασικα, να τον στειλεις και τον αλλον, ζητα να σου ενεργοποιηθει το PRBT.

Στο σύστημα σε θεωρεί για καινούργια σύνδεση οπότε ότι υπηρεσίες είχες στο καρτοκινητό απενεργοποιούνται αυτόματα κατά την μεταφορά σου σε Flexy

 

Ακυρο, ειναι συστεμικο λαθος, που μια παραμετρος δεν ενεργοποιειται κατα την αλλαγη σε συμβολαιο. Με μια κληση στο CC και θα παιζει την ιδια ημερα.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
  • 7 years later...
Παιδια καλημερα, εχει ιδεα καποιος πως μπορουμε να δουμε τα διαθεσημα mytones χωρις κληση στο 14032;
ΜΑΘΕ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΠΡΩΤΟΥΣ!!!
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...