Jump to content

Wind My Tones!


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Τα 0,60/μήνα είναι για την υπηρεσία γενικά ή 0,60 για το κάθε τραγούδι κάθε μήνα?

 

Είναι πάγιο για να έχεις αυτή την υπηρεσία.Το τραγούδι το πληρώνεις ξεχωριστά (1,79€) και τα 0,60€ τα πληρώνεις κάθε μήνα.Να σημειώσω ότι το τραγούδι το τραγούδι το πληρώνεις μια φορά.Δεν το πληρώνεις κάθε μήνα.Κάθε τραγούδι που αλλάζεις θα σου κοστίζει 1,79€.Το τραγούδι που θα επιλέξεις θα μπορείς να το έχεις μόνο για 1 χρόνο και μετά μπορείς να επιλέξεις ή το ίδιο ή άλλο.:)

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 379
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Είναι πάγιο για να έχεις αυτή την υπηρεσία.Το τραγούδι το πληρώνεις ξεχωριστά (1,79€) και τα 0,60€ τα πληρώνεις κάθε μήνα.Να σημειώσω ότι το τραγούδι το τραγούδι το πληρώνεις μια φορά.Δεν το πληρώνεις κάθε μήνα.Κάθε τραγούδι που αλλάζεις θα σου κοστίζει 1,79€.Το τραγούδι που θα επιλέξεις θα μπορείς να το έχεις μόνο για 1 χρόνο και μετά μπορείς να επιλέξεις ή το ίδιο ή άλλο.:)

 

Ευχαριστώ! Ρωτάω γιατί πήρα αρκετά Mytones με την προσφορά και είμαι σε "περίοδο χάριτος" (χωρίς πάγιο) λόγω Momad και ανησυχούσα μην με το που τελειώσει με χρεώνει 100x0,60/μήνα!

Link to comment
Share on other sites

μου ηρθε το εξης: super προσφορα και προκληση.ποσα my tones μπορεις να κατεβασεις η να χαρισεις μεχρι 10/12? ola! δωρο απο τη wind.καλεσε τωρα 1432.μα καλα ειναι σοβαροι? μου σπανε τα νευρα. τι σοι δωρο ειναι αν χρεωνομαι 1 ευρο το λεπτο την κλιση? να μου λεγανε δωρο απο το ιντερνετ να μπορω να το κανω να ελεγα οκ.ε οχι.με πριζει και καθε λιγο και λιγακι με διαφημιστικα non stop και τετοια.λοιπον εγω με την πρωτη ευκαιρια την κανω σε αλλη εταιρια.χαλασε τελειως πια. εδω εκοψε το non stop το απεριοριστο.Της αξιζει να χασει παρα πολλους πελατες.και θα χασει
technoholic maniac reviewer
Link to comment
Share on other sites

μου ηρθε το εξης: super προσφορα και προκληση.ποσα my tones μπορεις να κατεβασεις η να χαρισεις μεχρι 10/12? ola! δωρο απο τη wind.καλεσε τωρα 1432.μα καλα ειναι σοβαροι? μου σπανε τα νευρα. τι σοι δωρο ειναι αν χρεωνομαι 1 ευρο το λεπτο την κλιση? να μου λεγανε δωρο απο το ιντερνετ να μπορω να το κανω να ελεγα οκ.ε οχι.με πριζει και καθε λιγο και λιγακι με διαφημιστικα non stop και τετοια.λοιπον εγω με την πρωτη ευκαιρια την κανω σε αλλη εταιρια.χαλασε τελειως πια. εδω εκοψε το non stop το απεριοριστο.Της αξιζει να χασει παρα πολλους πελατες.και θα χασει

 

Κάθε προσφορά έχει τον σκοπό της, οι περισσότερες είναι για να έρθουν νέοι πελάτες, αυτή είναι για να αρπάξει όσα μπορεί από αυτούς που ήδη έχει

 

Παρόλαυτα, μπορείς να εκμεταλλευτείς την προσφορά ενεργοποιώντας την υπηρεσία από το site της wind, όπου πληρώνεις μόνο την ενεργοποίηση και το πάγιο ;)

Link to comment
Share on other sites

Κάθε προσφορά έχει τον σκοπό της, οι περισσότερες είναι για να έρθουν νέοι πελάτες, αυτή είναι για να αρπάξει όσα μπορεί από αυτούς που ήδη έχει

 

Παρόλαυτα, μπορείς να εκμεταλλευτείς την προσφορά ενεργοποιώντας την υπηρεσία από το site της wind, όπου πληρώνεις μόνο την ενεργοποίηση και το πάγιο ;)

 

την υπηρεσια την εχω ενεργοποιησει οταν ειχα την προσφορα για δωρεαν mytone μεχρι τελος δεκεμβριου.τωρα δηλαδη μπορω και απο το ιντερνετ να κατεβασω οσα θελω mytones δωρεαν η να στηλω? ή η προσφορα ισχυει μονο αν παρεις τηλεφωνο?

technoholic maniac reviewer
Link to comment
Share on other sites

απο το ιντερνετ διαπιστωσα οτι δεν ειναι δωρεαν. απο το wind plus ειναι δωρεαν? η θα πρεπει να παρω τηλεφωνο για να εκμεταλλευτω την προσφορα?
technoholic maniac reviewer
Link to comment
Share on other sites

απο το ιντερνετ διαπιστωσα οτι δεν ειναι δωρεαν. απο το wind plus ειναι δωρεαν? η θα πρεπει να παρω τηλεφωνο για να εκμεταλλευτω την προσφορα?

 

Όταν λες διαπίστωσες, είδες ότι λέει "κόστος αγοράς 1,79" ή "κατέβασες" και σε χρέωσε όντως? Γιατί εγώ έχω "κατεβάσει" γύρω στα 200 (greedy:devil:) μ' αυτόν τον τρόπο και δεν έχω χρεωθεί...

Link to comment
Share on other sites

mou leei den exw arketes monades gia na to katebasw....kai mphka kai apo gprs kai pali mou leei den exw arketo ypoloipo...mhpws an eixa kamia 3 euro karta na mou to eperne tzampa?

EDIT: εβαλα καρτα και κατεβασα καμια 10αρια χωρις να με χρεωσει...απο το ιντερνετ...νομιζω ομως οτι δεν ειναι ολα οσα εχει εκει....υπαρχουν και αλλα mytones...

technoholic maniac reviewer
Link to comment
Share on other sites

Εγω κατεβασα αρκετα απ το wind plus και αλλαζω συνεχεια!

 

Εγώ γιατί χρεώθηκα; 1 κατέβασα και με χρέωσαν...Προσοχή μην σας έρθει ξαφνικό εγκεφαλικό με το υπόλοιπο του χρόνου ομιλία σας:p:lol:

Link to comment
Share on other sites

ευτυχως μέχρι στιγμής όλα καλά όλα ανθηρά!:lol: κατέβασα πάρα πολλά και έβαλα διαφορετικό ήχο κλήσης σε κάθε αριθμό.βέβαια δεν με ενθουσίασε ιδιαίτερα κάποιο τραγούδι...καλύτερα να μπορούσες να έβαζες δικό σου τραγούδι...η τη φωνή σου να λέει: τώρααααα ρεεεεεεε έεεεεεερχομαιιιιιι χέζωωωωωω
technoholic maniac reviewer
Link to comment
Share on other sites

καλύτερα να μπορούσες να έβαζες δικό σου τραγούδι...η τη φωνή σου

Μπορείς να το κάνεις, καλώντας στο 1432 :p

Link to comment
Share on other sites

Γεια.μου ηρθε ενα sms: ΠΡΟΣΦΟΡΑ!ΜΕΧΡΙ 10/12 ΟΛΑ ΤΑ ΜΥ ΤΟΝΕ ΔΩΡΟ ΑΠΟ ΤΗΝ WIND! ΜΟΥΣΙΚΚΗ ΓΙΑ ΑΥΤΟΥΣ Π ΣΕ ΚΑΛΟΥΝ....ΜΠΛΑ...ΜΠΛΑ..ΜΠΛΑ....ΚΑΛΕΣΕ 1432.

ΤΩΡΑ ΓΙΑ ΝΑ ΤΑ ΒΑΛΩ ΔΩΡΡΕΑΝ (ΦΑΝΤΑΖΟΜΕ ΕΝΟΕΕΙ ΤΟ ΚΟΣΤΟΣ ΕΝΕΡΓΟΠΟΙΗΣΗΣ 1,79 Κ ΟΧΙ ΤΟ ΠΑΓΙΟ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΑΡΕΩ ΤΗΛ Η ΜΠΟΡΩ Κ ΑΠΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ?

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Εγώ γιατί χρεώθηκα; 1 κατέβασα και με χρέωσαν...Προσοχή μην σας έρθει ξαφνικό εγκεφαλικό με το υπόλοιπο του χρόνου ομιλία σας:p:lol:

 

Tι να σου πω?μηπως και δεν ήσουν γραμμένος και χρεώθηκες την εγγραφή;

Link to comment
Share on other sites

Γεια.μου ηρθε ενα sms: ΠΡΟΣΦΟΡΑ!ΜΕΧΡΙ 10/12 ΟΛΑ ΤΑ ΜΥ ΤΟΝΕ ΔΩΡΟ ΑΠΟ ΤΗΝ WIND! ΜΟΥΣΙΚΚΗ ΓΙΑ ΑΥΤΟΥΣ Π ΣΕ ΚΑΛΟΥΝ....ΜΠΛΑ...ΜΠΛΑ..ΜΠΛΑ....ΚΑΛΕΣΕ 1432.

ΤΩΡΑ ΓΙΑ ΝΑ ΤΑ ΒΑΛΩ ΔΩΡΡΕΑΝ (ΦΑΝΤΑΖΟΜΕ ΕΝΟΕΕΙ ΤΟ ΚΟΣΤΟΣ ΕΝΕΡΓΟΠΟΙΗΣΗΣ 1,79 Κ ΟΧΙ ΤΟ ΠΑΓΙΟ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΑΡΕΩ ΤΗΛ Η ΜΠΟΡΩ Κ ΑΠΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ?

 

και εμενα μου ηρθε αλλα μπηκα απο το ιντερνετ και μου φαγε την καρτα.... ψεματα λενε δεν ειναι δωρεαν :X

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν, επειδή βλέπω αρκετούς μπερδεμένους/χρεωμένους:

 

Μέχρι 10 Δεκεμβρίου 2008, όλοι οι συνδρομητές καρτοκινητής WIND και Mo'Mad μπορούν να πάρουν δωρεάν όσα Mytones θέλουν (δεν ξέρω αν κάποιος μπορεί να επιβεβαιώσει ότι ισχύει και για συμβόλαια και ΑΒ Βασιλόπουλος).

 

Για κάποιον που ήδη έχει mytones, αυτό σημαίνει ότι, ανεξάρτητα από το πόσα mytone θα κατεβάσει μέχρι τις 10 Δεκεμβρίου, θα χρεωθεί μόνο την κλήση στο 1432 ή την πρόσβαση (είσοδο) στο wind plus ή τίποτα αν χρησιμοποιήσει το site (http://wap.tim.gr/rbt/rbt/pub:login). Το πάγιο της υπηρεσίας (0,595 ευρώ), θα συνεχίσει να χρεώνεται κανονικά.

 

Για κάποιον που θα χρησιμοποιήσει την υπηρεσία πρώτη φορά, ανεξάρτητα από το πόσα mytone θα κατεβάσει μέχρι τις 10 Δεκεμβρίου, θα χρεωθεί 1,79 ευρώ με την εγγραφή του και έπειτα την κλήση στο 1432 ή την πρόσβαση (είσοδο) στο wind plus ή τίποτα επιπλέον αν χρησιμοποιήσει το site (http://wap.tim.gr/rbt/rbt/pub:login). Ένα μήνα μετά το "κατέβασμα" του πρώτου Mytone, αρχίζει να χρεώνεται το πάγιο (0,595 ευρώ) το οποίο είναι μηνιαίο.

 

Στο site, όταν πατήσετε αγορά, λέει ότι θα χρεωθείτε 1,79 ευρώ για την αγορά του συγκεκριμενου Mytone. Παρόλαυτα, το κατέβασμα είναι δωρεάν, απλά δεν έχει ενημερωθεί το site.

 

ΠΡΟΣΟΧΗ: Η προσφορά δεν περιλαμβάνει κάποια από τα albums (ελληνικά και ξένα), δηλαδή θα χρεωθείτε κανονικά για το κατέβασμα όσων από αυτά έχουν τιμή αγοράς 4,76 ευρώ.

Link to comment
Share on other sites

δλδ το mytone ειναι δωρεαν για εναν μηνα για οποιον επιλεξει καποιο μεχρι τις 10/12 . σωστα ?

 

Μόνο αν έχει ήδη κάποιο, αν τώρα το ενεργοποιήσει πρώτη φορά θα χρεωθεί 1,79

Link to comment
Share on other sites

Με έχουν ζαλίσει εδώ και μιά εβδομάδα να κατεβάσω όσα My Tones μπορώ.Μπορώ να κάνω κάτι και να αποτρέψω την αποστολή αυτών των spam μηνυμάτων?:worry:Άν συνεχιστεί αυτη η κατάσταση βλέπω να φεύγω με ελαφρά πηδηματάκια απο τη Wind.:)
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Ολοκληρώθηκε φορητότητα στη Wind 31/12/08 και στις 2/1/09 μου ήρθε μήνυμα από το 19432 "Η εγγραφή στην υπηρεσία mytones είναι επιτυχής καλέστε 1432 για να επιλέξετε το αγαπημένο σας my tone. Έχετε 1 μήνα δωρεάν συνδρομή". Δε ζήτησα ποτέ καμιά εγγραφή! Πως μπορώ να διαγραφώ και να γλυτώσω από τις σαχλαμάρες τους;

Πολύ κακή αρχή κάναμε με τη wind μου φαίνεται...Spamming, χαζομάρες, απαράδεκτες χρεώσεις σε "υπηρεσίες" όπως η Twin SIM χωρίς να με ενημερώσουν και χωρίς να χρεώνονται αλλού, τα sms ειδοποίησεις χαμένων κλήσεων έρχονται έως και μετά 2 μέρες...

Link to comment
Share on other sites

Το ίδιο συνέβηκε και σε εμένα.Στον λογαριάσμό του Οκτωβρίου βλέπω στην ανάλυση ''Mytone''.Κοιτάω τον λογαριασμό του Σεπτεμβρίου και δεν υπάρχει το ''Mytone''.Επείσης στο λογαριασμό δεν φαίνεται πουθενά κάποιο στοιχείο ενεργοποίηση του Mytone.Ούτε κλήση στο 1432,ούτε είσοδος στο Wind Plus για ενεργοποίηση.:worry:Τέλος πάντων.Κάλεσα στο Τμήμα Εξυπηρέτησης πελατών και μου είπαν ότι για να απενεργοποιήσω το Mytone θα πρέπει να καλέσω το 1432 ή να μπω στο Wind Plus αλλά στο Wind Plus δεν υπάρχει κάποιο αγορασμένο ''Mytone'' για να μπορέσω να απενεργοποιήσω την υπηρεσία.Ελπίζω τώρα που το γύρισα σε F2G να μην υπάρχει η υπηρεσία.Δεν με πειράζει η χρέωση αλλά με πειράζει που μια υπηρεσία που δεν ενεργοποίησα εγώ ενεργοποιήθηκε από..μόνη της!.:blink:
Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα!

έχω ενεργοποιήσει στο κινητό μου την υπηρεσία και από τον υπολογιστή έχω ρυθμίσει να ακούγεται το mytone μόνο σε 10 αριθμούς, που τους έχω βάλει στην ομάδα friends. είχα δοκιμάσει παλιότερα να αλλάξω έναν αριθμό, πάλι από το site, και όταν επέλεγα "διαγραφή" μου έβγαζε "requested object not found" σε μια λευκή σελίδα. το ίδιο μου δείχνει από το wind plus στο κινητό μου. σήμερα που προσπάθησα πάλι, το site δεν παίζει καθόλου.

 

μήπως το έχει παρατηρήσει και κανείς άλλος αυτό; ξέρετε αν μπορεί να διορθωθεί με κάποια δικιά μου ενέργεια; στην εξυπηρέτηση δε θέλω να τηλεφωνήσω...θα μου πουν πάλι ότι δεν υπάρχει πρόβλημα και να ανοιγοκλείσω το κινητό........

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα!

έχω ενεργοποιήσει στο κινητό μου την υπηρεσία και από τον υπολογιστή έχω ρυθμίσει να ακούγεται το mytone μόνο σε 10 αριθμούς, που τους έχω βάλει στην ομάδα friends. είχα δοκιμάσει παλιότερα να αλλάξω έναν αριθμό, πάλι από το site, και όταν επέλεγα "διαγραφή" μου έβγαζε "requested object not found" σε μια λευκή σελίδα. το ίδιο μου δείχνει από το wind plus στο κινητό μου. σήμερα που προσπάθησα πάλι, το site δεν παίζει καθόλου.

 

μήπως το έχει παρατηρήσει και κανείς άλλος αυτό; ξέρετε αν μπορεί να διορθωθεί με κάποια δικιά μου ενέργεια; στην εξυπηρέτηση δε θέλω να τηλεφωνήσω...θα μου πουν πάλι ότι δεν υπάρχει πρόβλημα και να ανοιγοκλείσω το κινητό........

οχι μην ανησυχεις...κι εγω το ιδιο προβλημα εχω!!

καλεσα στην εξυπηρετηση και το καταχωρησαν για προβλημα...παρολαυτα εδω και λιγο καιρο ειναι το ιδιο...θα ξανακαλεσω ομως και θα τα ακουσουνε!

και απο το wind plus που προσπαθησα παλι τα ιδια...

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα!

έχω ενεργοποιήσει στο κινητό μου την υπηρεσία και από τον υπολογιστή έχω ρυθμίσει να ακούγεται το mytone μόνο σε 10 αριθμούς, που τους έχω βάλει στην ομάδα friends. είχα δοκιμάσει παλιότερα να αλλάξω έναν αριθμό, πάλι από το site, και όταν επέλεγα "διαγραφή" μου έβγαζε "requested object not found" σε μια λευκή σελίδα. το ίδιο μου δείχνει από το wind plus στο κινητό μου. σήμερα που προσπάθησα πάλι, το site δεν παίζει καθόλου.

 

μήπως το έχει παρατηρήσει και κανείς άλλος αυτό; ξέρετε αν μπορεί να διορθωθεί με κάποια δικιά μου ενέργεια; στην εξυπηρέτηση δε θέλω να τηλεφωνήσω...θα μου πουν πάλι ότι δεν υπάρχει πρόβλημα και να ανοιγοκλείσω το κινητό........

 

Καλημέρα...κ εγώ τιο ίδιο πρόβλημα έχω...απο το καλοκαίρι!

Έχω μιλήσει ουκ ολίγες φορές...αλλά.....πρρρρρρρρρρρρρρ!

Οπότε αναγκάζομαι να καλώ στο 1432 κ να χρεώνομαι 30€!!!!!:mad:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...