Jump to content

Wind My Tones!


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μέσω της ιστοσελίδας το ίντερνετ αν έχεις κωδικό πρόσβασης δεν γινεται;
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 379
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Μέσω της ιστοσελίδας το ίντερνετ αν έχεις κωδικό πρόσβασης δεν γινεται;

Γίνεται κι από εκεί.

Γενικά απ' όπου μπορείς να ενεργοποιήσεις mytone μπορείς και να τα απενεργοποιήσεις ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Τα 0.595 ευρώ το μήνα χρεώνονται; Προσπαθώ να καταλάβω εδώ και μήνες εαν και πότε μου τα χρεώνουν και δεν έχω κατορθώσει ποτέ να το αντιληφθώ. Δεν ξέρω μπορεί να είναι ιδέα μου. Στα συμβόλαια χρεώνεται; Ή κάποιος που έχει καρτοκινητό το έχει καταλάβει ποτέ;
Link to comment
Share on other sites

Τα 0.595 ευρώ το μήνα χρεώνονται; Προσπαθώ να καταλάβω εδώ και μήνες εαν και πότε μου τα χρεώνουν και δεν έχω κατορθώσει ποτέ να το αντιληφθώ. Δεν ξέρω μπορεί να είναι ιδέα μου. Στα συμβόλαια χρεώνεται; Ή κάποιος που έχει καρτοκινητό το έχει καταλάβει ποτέ;

 

ναι τα αφαιρεί. το έχω παρατηρήσει εγώ σε καρτοκινητό.

You'll remember me...//For the rest of you Life!//

<------------------------------------------>

Amanitou City

Link to comment
Share on other sites

Τα 0.595 ευρώ το μήνα χρεώνονται; Προσπαθώ να καταλάβω εδώ και μήνες εαν και πότε μου τα χρεώνουν και δεν έχω κατορθώσει ποτέ να το αντιληφθώ. Δεν ξέρω μπορεί να είναι ιδέα μου. Στα συμβόλαια χρεώνεται; Ή κάποιος που έχει καρτοκινητό το έχει καταλάβει ποτέ;

φυσικα χρεωνεται!

και συγκεκριμενα χρεωνεται στην αναλυση με την χρηση του gprs

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

Ετσι απλα...

 

Αρχικά κατι μου λεγανε για αναβαθμιση και οτι το προβλημα θα λυθει αυτοματα (πριν καμμια 10αρια μερες).

 

Μετα οταν δεν διορθωθηκε και τους τηλεφωνησα μου ειπαν οτι τα εσβησα μονος μου !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Οταν τους ειπα οτι αυτο που λενε ειναι ανω ποταμων μου ζητησαν αριθμο για να με καλεσουν μετα 2-3 μερες.

 

Φυσικά δεν με καλεσε κανεις.

 

Επειδη ειχα πληρωσει κοντα 10 ευρω απο το 1432 μεχρι να βρω ακρη και να κατεβασω 2 mytones, θα ηθελα να ρωτησω 2 πραγματα.

 

1) Εχει παρουσιαστει σε καποιο φιλο απο εδω μεσα και αν ναι πως το ελυσε?

 

2) Θα ηθελα το τηλεφωνο της προστασιας καταναλωτη.

 

ΥΓ: Εκανα login απο το tim.gr και μου γραφει οτι εχω επαναφερει τον κανονικο ηχο κλησης και στο προφιλ οτι δεν εχω κανενα mytone. Φυσικά εγω δεν εχω κανει καμμια τετοια ενεργεια...

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. Να σας ρωτήσω κάτι. Τα 0,595€ φεύγουν από τον λογαριασμό μου με ειδοποίηση η χωρίς ειδοποίηση;
Link to comment
Share on other sites

Αυτο πρωτη φορα το ακουω!!!

Πως σου το εσβησαν????Μηπως οταν καλεσες το 1432 πατησες κατα λαθος κατι?????

Μηπως εχει περασει ενας χρονος που ειχες αγορασει ενα My tone και ελειξε και γι' αυτο διαγραφηκε????

http://www.fdsoftware.it/mairi/images/Gif/G_Fatina_che_scompare_R.gif
Link to comment
Share on other sites

Οχι καποια μερα ετσι ξαφνικα καλεσα το κινητο μου για να δω που το εχω βαλει και διαπιστωσα οτι δεν εχω πια μουσικη.

 

Τα ειχα 2 εβδομαδες...

Link to comment
Share on other sites

Απο το δικτυο να εγινε λιγο δυσκολο το βρισκω...

Αλλα παρε στο 1231 να το ψαξουνε!!!

http://www.fdsoftware.it/mairi/images/Gif/G_Fatina_che_scompare_R.gif
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Βρε παιδιά, ένα έχω να πω: να 'χεις τη στεναχώρια σου, να σου 'χει συμβεί κατι άσχημο και να θες να παρεις τηλ τον φίλο σου να του το πεις. Κι εισαι που εισαι ένα ματσο χάλια, να ακους, θες δε θες, τη Σακιρα να τραγουδάει για τους γοφούς της ή τον καψουρολαλά να μοιρολογάει για την χαμένη του αγάπη! :wacko:
Link to comment
Share on other sites

Δες το από την καλή του την πλευρά... Γιατί να το σκεφτείς έτσι και να μην ξεφύγεις λίγο; :p Άσε που αν είναι σοβαρό το πρόβλημα μπορείς να πεις στον φίλο/φίλη σου να σε απομονώσει από το mytone (σημειωτέον, μόνο στην ΤΙΜ)
Link to comment
Share on other sites

Δες το από την καλή του την πλευρά... Γιατί να το σκεφτείς έτσι και να μην ξεφύγεις λίγο; :p Άσε που αν είναι σοβαρό το πρόβλημα μπορείς να πεις στον φίλο/φίλη σου να σε απομονώσει από το mytone (σημειωτέον, μόνο στην ΤΙΜ)

 

Αλήθεια, πως γίνεται αυτό; Δεν έχω δει κάπου αυτή την επιλογή. Από το 1260;

You will respect my authoritah!!!
Link to comment
Share on other sites

Αν μπεις στο site http://wap.tim.gr/rbt/rbt/pub:login και κανεις login στελνοντας ενα κενο μυνημα στο 432 σου ερχετε ενας κωδικος πληκτρολογεις τον αριθμο σου και τον κωδικο σου και σου ανοιγει το προφιλ σου και μπορεις να βαλεις σε διαφορετικους αριθμους διαφορετικα τραγουδια!!!!
http://www.fdsoftware.it/mairi/images/Gif/G_Fatina_che_scompare_R.gif
Link to comment
Share on other sites

Και από το TIM Plus γίνεται. Γενικά απ όπου υπάρχεο πρόσβαση στο mytone μπορείς α ενημερώσεις το προφίλ σου. Φυσικά μέσω φωνητικής κλήσης, δεν συμφέρει... ;)
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ για τις απαντήσεις. Αλλά τα ήξερα αυτά. Απλά νόμιζα ότι υπήρχε η δυνατότητα να επιλέγεις ένα τραγούδι για όλους και να εξαιρείς συγκεκριμένο αριθμό (π.χ. το αφεντικό σου). :p Wishful thinking... ;)
You will respect my authoritah!!!
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ για τις απαντήσεις. Αλλά τα ήξερα αυτά. Απλά νόμιζα ότι υπήρχε η δυνατότητα να επιλέγεις ένα τραγούδι για όλους και να εξαιρείς συγκεκριμένο αριθμό (π.χ. το αφεντικό σου). :p Wishful thinking... ;)

 

Μα σου ειπαμε οτι γινετε αυτο...

Και μαλιστα σου αναφεραμε τους δυο τροπους που μπορεις να μπεις στο προφιλ σου και να το ρυθμισεις!!!!!:)

http://www.fdsoftware.it/mairi/images/Gif/G_Fatina_che_scompare_R.gif
Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω κάτι. Το μηνιαίο κόστος των 0,595€ το αφερουν αυτόματα χωρίς ειδοποίηση;; Εχω συνολικά 8 αγορασμένα τραγούδια και είναι κρίμα να τα χάσω...
Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω κάτι. Το μηνιαίο κόστος των 0,595€ το αφερουν αυτόματα χωρίς ειδοποίηση;; Εχω συνολικά 8 αγορασμένα τραγούδια και είναι κρίμα να τα χάσω...

 

δεν σε ενημερώνουν. αφαιρούνται από το υπόλοιπό σου το οποίο μπορεί να φτάσει και μείον και να συνεχίζουν να σου αφαιρούν!

You'll remember me...//For the rest of you Life!//

<------------------------------------------>

Amanitou City

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
εβαλα το καλυτερο τραγουδι μετα τις 12 το βραδυ!:respect::wink:

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

Πώς ψάχνουμε ρε παιδιά στα my tones ;Όλο κι όλο αυτές τις κατηγορίες έχει ;Δεν τα έχουν όλα αναλυτικά και κάποια παλαιότερα που είχαν;
http://i49.photobucket.com/albums/f289/agalmata/CaptureWiz002.jpg
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...