Jump to content

Wind My Tones!


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Α, ΌΛΑ Κ'ΙΟΛΑ. ΕΓΏ ΕΧΩ ΒΆΛΕΙ ΤΟ ΤΑΞΕ ΜΟΥ ΤΟΥ ΣΑΡΜΠΕΛ ΚΑΙ ΚΑΝΩ ΕΝΝΑΛΑΓΗ ΜΕ ΤΟ : ΑΜΑΝΕ/ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΜΑΛΕΑ-ΜΑΖΩΝΑΚΗΣ .ΚΟΜΜΑΤΑΡΕΣ ΚΑΙ ΤΑ 2. ΟΝΤΩΣ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟΦΤΙΑΧΜΕΝΟ ΣΙΤΕ.

Και το καλύτερο απ' όλα είναι που ψάχνεις και ακούς τα διαθέσιμα τραγούδια χωρίς να χρεώνεσαι ;)

http://www.myphone.gr/forum/image.php?type=sigpic&userid=862&dateline=1324629158
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 379
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Και το καλύτερο απ' όλα είναι που ψάχνεις και ακούς τα διαθέσιμα τραγούδια χωρίς να χρεώνεσαι ;)

Και βέβαια, σου τη βαράει ξαφνικά, κάνεις μια βίντεο-κλήση και αποφασίζεις να βάλεις ένα τραγουδάκι... ;)

Link to comment
Share on other sites

Και βέβαια, σου τη βαράει ξαφνικά, κάνεις μια βίντεο-κλήση και αποφασίζεις να βάλεις ένα τραγουδάκι... ;)

Και φυσικά διαθέσιμες και όλες οι επιλογές μέσω web και wap, όπως δηλαδή η ρύθμιση ωρών ή η επιλογή συγκεκριμένου κομματιού για έναν αριθμό που σε καλεί. Και έτσι χρεώνεσαι μόνο την αγορά του my tone ;)

http://www.myphone.gr/forum/image.php?type=sigpic&userid=862&dateline=1324629158
Link to comment
Share on other sites

Σοβαρά δεν σε χρέωσε; Είδες που έλεγες κακά λόγια για την TIM...

Τίποτα δεν χρέωσε. Τώρα βλέπω καλυτερεύει!!! Θα κατεβάσω κ'ι άλλα!

Link to comment
Share on other sites

Γιατί δεν χρεώνει???

Δεν ξέρω. κατέβασα πριν καμιά εβδομάδα από το internet ένα mytone, και πήρα τηλ 1269 μετά από μερικές ημέρες αλλά το υπόλοιπο δεν είχε πέσει πολύ όσο θα έπρεπε τουλάχιστον. Δεν το είχα συνδυάσει στο μυαλό μου όμως... Τώρα που το λες τώρα το παρατήρησα.

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω. κατέβασα πριν καμιά εβδομάδα από το internet ένα mytone, και πήρα τηλ 1269 μετά από μερικές ημέρες αλλά το υπόλοιπο δεν είχε πέσει πολύ όσο θα έπρεπε τουλάχιστον. Δεν το είχα συνδυάσει στο μυαλό μου όμως... Τώρα που το λες τώρα το παρατήρησα.

Απο περιέργια: Τι mytone κατέβασεs? :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Εκανα ενεργοποίηση μέσω της φωνητικής πύλης, μετά αγόρασα ένα τραγούδι μέσω wap.tim.gr και ακόμα δεν εχω την υπηρεσία. Τί κάνω λάθος; Πέρασαν 8 ώρες από τότε...
Samsung S21 Ultra
Link to comment
Share on other sites

Εκανα ενεργοποίηση μέσω της φωνητικής πύλης, μετά αγόρασα ένα τραγούδι μέσω wap.tim.gr και ακόμα δεν εχω την υπηρεσία. Τί κάνω λάθος; Πέρασαν 8 ώρες από τότε...

Ενεργοποίηση τι εννοείς; Δεν είναι κάτι τέτοιο απαραίτητο. Μπες στο site της TIM από το Internet ή και από το WAP και δες στην λίστα αγορών αν είναι καταταχωρημένο το τραγούδι που αγόρασες.

Για το Internet πρέπει να στείλεις ένα SMS σε έναν αριθμό (θα τον δεις εκεί) και να πάρεις έναν κωδικό για πρόσβαση.

Link to comment
Share on other sites

Το έκανα αυτό που λες. Οταν έκανα εγγραφή στο site μου έλεγε οτι δεν έγινε ενεργοποίηση. Πήρα τον αριθμό της φωνητικής πύλης (δε θυμάμαι ποιον) και πάτησα το 2 για να ενεργοποιηθεί η υπηρεσία. Μετά ξανα έκανα login και αγόρασα ενα tone. Το tone βρίσκεται στην λίστα αγορών μου.
Samsung S21 Ultra
Link to comment
Share on other sites

Το έκανα αυτό που λες. Οταν έκανα εγγραφή στο site μου έλεγε οτι δεν έγινε ενεργοποίηση. Πήρα τον αριθμό της φωνητικής πύλης (δε θυμάμαι ποιον) και πάτησα το 2 για να ενεργοποιηθεί η υπηρεσία. Μετά ξανα έκανα login και αγόρασα ενα tone. Το tone βρίσκεται στην λίστα αγορών μου.

Ρύθμιση έκανες; Δηλαδή να ρυθμίσεις τις ώρες που θέλεις να ακούγεται;

Link to comment
Share on other sites

Οχι δεν έκανα καμια ρύθμιση. Λέει οτι ολες τις ώρες θα είναι το ίδιο tone από το σύστημα. Δεν πείραξα τίποτα άλλο. Μόνο "αγορά" πάτησα.
Samsung S21 Ultra
Link to comment
Share on other sites

Οχι δεν έκανα καμια ρύθμιση. Λέει οτι ολες τις ώρες θα είναι το ίδιο tone από το σύστημα. Δεν πείραξα τίποτα άλλο. Μόνο "αγορά" πάτησα.

Ε, δες λίγο και τις ρυθμίσεις ωρών. Αλλιώς περίμενε μέχρι αύριο και αν δεν γίνει τίποτα κάλεσε στο κέντρο εξυπηρέτησης πελατών να σου πουν τι συμβαίνει.

Σε χρέωσε; Εαν έχεις καρτοκινητό μπορεις να δεις αν σε χρέωσε; (τα 0.595 του μήνα και το 1.785 για το τραγούδι)

Link to comment
Share on other sites

Ε, δες λίγο και τις ρυθμίσεις ωρών. Αλλιώς περίμενε μέχρι αύριο και αν δεν γίνει τίποτα κάλεσε στο κέντρο εξυπηρέτησης πελατών να σου πουν τι συμβαίνει.

Σε χρέωσε; Εαν έχεις καρτοκινητό μπορεις να δεις αν σε χρέωσε; (τα 0.595 του μήνα και το 1.785 για το τραγούδι)

Δεν νομίζω να τον χρέωσε. Εγώ 10 συνολικά mytone έχω κατεβάσει και δεν έφυγε δραχμή απο την κάρτα μου.

Link to comment
Share on other sites

Δεν νομίζω να τον χρέωσε. Εγώ 10 συνολικά mytone έχω κατεβάσει και δεν έφυγε δραχμή απο την κάρτα μου.

Κοίτα αυτή είναι μια τρύπα που σύντομα θα κλείσει. Γι αυτό ρώτησα. Το ότι κατέβασες 10 mytone free δεν σημαίνει οτι τρέχει προσφορά. Και εγώ κατέβασα mytone free αλλά δεν κατέβασα πολλά γιατί αν θέλουν μπορούν μόλις διορθώσουν το πρόβλημα να τα αφαιρέσουν όλα μαζί από το λογαριασμό...

Link to comment
Share on other sites

Κοίτα αυτή είναι μια τρύπα που σύντομα θα κλείσει. Γι αυτό ρώτησα. Το ότι κατέβασες 10 mytone free δεν σημαίνει οτι τρέχει προσφορά. Και εγώ κατέβασα mytone free αλλά δεν κατέβασα πολλά γιατί αν θέλουν μπορούν μόλις διορθώσουν το πρόβλημα να τα αφαιρέσουν όλα μαζί από το λογαριασμό...

Μπα δεν νομίζω τώρα να χρεώσει....Μην λεs κακίεs.

Link to comment
Share on other sites

Μπα δεν νομίζω τώρα να χρεώσει....Μην λεs κακίεs.

Δεν λέω κακίες απλά προσπαθώ να είμαι ρεαλιστής. Άλλωστε και εγώ είμαι ένας από αυτούς που κατέβασαν mytone free και ξέρω ότι αύριο μπορεί να σηκωθώ το πρωί και να δω υπόλοιπο υπό του μηδενός! :p

Όλοι ξέρουμε ότι οι εταιρίες δεν είναι φιλανθρωπικά ιδρύματα... Γι αυτό πρέπει να είμαστε έτοιμοι για όλα...

(πωπω πως μιλάω έτσι. Λες και με πηγαίνουν κατ ευθείαν στο θάνατο!!!!!! :p )

Link to comment
Share on other sites

Ερώτηση: υπάρχει ακόμη και εκείνο το ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΟ λάθος της εταιρίας για τα my tone free;;;

Βλέπω ανανέωσαν τη λίστα γι αυτό υποψιάζομαι ότι διορθώθηκε και το πρόβλημα...

Link to comment
Share on other sites

Ερώτηση: υπάρχει ακόμη και εκείνο το ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΟ λάθος της εταιρίας για τα my tone free;;;

Βλέπω ανανέωσαν τη λίστα γι αυτό υποψιάζομαι ότι διορθώθηκε και το πρόβλημα...

Και εγώ αυτό βλέπω! Τώρα μπορεί να χρεώνουν!

Link to comment
Share on other sites

Κατέβασα κι άλλο ένα mytone και πάλι δεν με χρέωσε!
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...