Jump to content

Wind My Tones!


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Για την 2g κάλυψη δε θέλω να μιλήσω,θα γίνω ΠΟΛΥ κακός και δε θέλω.Τσαγκαράδα ήμουν πρίν 15 μέρες και πήγα Μούρεσι,Ζαγορά,Χάνια,Χορευτό,Παππά Νερό,Αη Γιάννη και σε άλλες χίλιες δυο παραλίες στις οποίες μόνο η ΤΙΜ είχε κάλυψη

Έγραψες!!! :lol: :lol: :lol:

 

ναι,έχεις δίκιο.Μούρεσι,Ζαγορά,Χάνια(χιονοδρομικό κέντρο) δεν είναι παραλίες :lol: Αν εννοούσες αυτό.Ιδάλλως μιας και είσαι από Κατερίνη μας λές πως καλύπτει τις παραλίες σας το εξελιγμένο δίκτυο της vodafone;ή η cosmote τη Χαλκιδική που στις παραλίες έχεις πλασματικό σήμα; Γίνομαι κατίνα και δε θέλω...αλλά αυτή η καραμέλα με την κάλυψη έχει πάει πολύ :worry: Μήπως πρέπει να αναθεωρήσουμε τουλάχιστον για την vodafone κάποια πράγματα;νομίζω ότι έχει υπερεκτιμηθεί το δίκτυο της...ναι,το χρησιμοποιώ και εγώ καθημερινά αλλά δε μένω καθόλου ευχαριστημένος :cry: είμαστε εκτός.Θα πρότεινα να συνεχίσουμε με ΡΜ.

 

angelina,δεν είσαι κορόϊδο ούτε σε αποκάλεσε κανένας έτσι.Η υπηρεσία είναι πραγματικά ωραία και ποιοτική(Το τραγούδι ακούγεται πολύ καθαρά) αλλά είναι ακριβή.Ζητάμε λοιπόν από την ΤΙΜ να ρίξει τις τιμές :) Αυτό είναι το θέμα.

UMTS power!:cool:
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 379
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Για την 2g κάλυψη δε θέλω να μιλήσω,θα γίνω ΠΟΛΥ κακός και δε θέλω.Τσαγκαράδα ήμουν πρίν 15 μέρες και πήγα Μούρεσι,Ζαγορά,Χάνια,Χορευτό,Παππά Νερό,Αη Γιάννη και σε άλλες χίλιες δυο παραλίες στις οποίες μόνο η ΤΙΜ είχε κάλυψη

 

ναι,έχεις δίκιο.Μούρεσι,Ζαγορά,Χάνια(χιονοδρομικό κέντρο) δεν είναι παραλίες :lol: Αν εννοούσες αυτό.Ιδάλλως μιας και είσαι από Κατερίνη μας λές πως καλύπτει τις παραλίες σας το εξελιγμένο δίκτυο της vodafone;ή η cosmote τη Χαλκιδική που στις παραλίες έχεις πλασματικό σήμα; Γίνομαι κατίνα και δε θέλω...αλλά αυτή η καραμέλα με την κάλυψη έχει πάει πολύ :worry: Μήπως πρέπει να αναθεωρήσουμε τουλάχιστον για την vodafone κάποια πράγματα;νομίζω ότι έχει υπερεκτιμηθεί το δίκτυο της...ναι,το χρησιμοποιώ και εγώ καθημερινά αλλά δε μένω καθόλου ευχαριστημένος :cry: είμαστε εκτός.Θα πρότεινα να συνεχίσουμε με ΡΜ.

 

angelina,δεν είσαι κορόϊδο ούτε σε αποκάλεσε κανένας έτσι.Η υπηρεσία είναι πραγματικά ωραία και ποιοτική(Το τραγούδι ακούγεται πολύ καθαρά) αλλά είναι ακριβή.Ζητάμε λοιπόν από την ΤΙΜ να ρίξει τις τιμές :) Αυτό είναι το θέμα.

Τα έχω έντονα αυτά που λέω!Αν κοιτάξεις λίγο παλιά θα δείς ότι έχω αναφέρει και στο forum της vodafone και στης cosmote τα προβλήματα!Vodafone Παραλία Κατερίνης αριστερά για όσους ξέρουν εξαφανίζεται το σήμα!Και cosmote έχει πρόβλημα στην Πλάκα Λιτοχώρου όπου και εκεί εξαφανίζεται το σήμα λόγω του ότι συνδέεται με απέναντι σταθμό Αrea id:101 Χαλκιδική η' Θεσ/νίκη (το area id της Κατερίνης είναι 114) είναι με αποτέλεσμα να μην μπορώ να κάνω κλήση και ούτε gprs αλλά να δείχνει πλασματικό σήμα!!Ποτέ δεν έχω κατακρίνει την ΤΙΜ ούτε καμμία!Απλώς στις περιοχές που πηγαίνω η cosmote έχει πολύ πιο δυνατό σήμα!Αν θέλεις ρίξε μια ματιά στα forum έχω και μετρήσεις από διάφορες περιοχές!
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Μολις ειδα στον αναλυτικο μου οτι εχω χρεωση στο 1432 5,62 για το download του mytone και τη διαρκεια της κλησης για την ενεργοποιηση της υπηρεσιας!διαβαζω στο αναλογο thread της Vodafone οτι το παγιο ειναι 0,60 λεπτα το μηνα και το Download 1.75!!!!!!!Και αυτο το αναφερω γιατι τη μερα που ανακοινωθηκε αυτο απο την ΤΙΜ εγινε χαμος εδω μεσα!!!!!!!
http://www.fdsoftware.it/mairi/images/Gif/G_Fatina_che_scompare_R.gif
Link to comment
Share on other sites

angelina_22

Μην ανησυχείς.Τα ίδια ξεκίνησαν να γίνονται και με τους άλλους...."έξυπνους"...βλέπε Voda!Το μόνο που μένει είναι να κάνει αναπροσαρμογή και η Cosmote και να δούμε για μία ακόμη φορά το φαινόμενο της κλίκας!Πάντως και η Voda έφαγε κράξιμο!Η μόνη διαφορά ξέρεις ποια είναι...;ότι η Voda "πατάει" γερά στην μεγάλη πελατειακή βάση που έχει και στο όνομα και δεν έχει τόσο πρόβλημα ενώ η ΤΙΜ αντί να "χτυπήσει" με διάφορες προσφορές,μειώσεις τιμών και τέτοια για να ανακάμψει,ακολουθεί το ρεύμα!

 

Τώρα τελευταία μου έχουν μπει κάποιες υποψίες.....μήπως τα Αμερικανάκια που πήραν την ΤΙΜ κοιτάνε να βγάλουν ότι μπορούν σε σύντομο χρονικό διάστημα και μετά να την παραδώσουν σε κάποιον άλλον για να βγάλει το φίδι από την τρύπα!

Άσκηση & Τρόπος Ζωής

Όσα θέλετε να μάθετε για την άσκηση...!

http://askisitroposzwis.blogspot.gr/

Link to comment
Share on other sites

Τώρα τελευταία μου έχουν μπει κάποιες υποψίες.....μήπως τα Αμερικανάκια που πήραν την ΤΙΜ κοιτάνε να βγάλουν ότι μπορούν σε σύντομο χρονικό διάστημα και μετά να την παραδώσουν σε κάποιον άλλον για να βγάλει το φίδι από την τρύπα!

 

 

Η αληθεια ειναι πως σε αυτο θα συμφωνησω μαζι σου!!!!

http://www.fdsoftware.it/mairi/images/Gif/G_Fatina_che_scompare_R.gif
Link to comment
Share on other sites

E σιγα την βονταφον και το ονομα που κουβαλαει..τους εχει κατακλεψει ολους και καποιοι την υποστηριζουν!!

εμεις ενα νον στοπ τροποποιησαμε και μας κυνηγανε ακομα!

εγω παντως εχω να λες για την ΤΙΜ,διοτι οταν βγηκε το ΜΥ ΤΟΝΕ μου επεφτε η γραμμη και μου το πιστωσαν!!!!!

ενω η αδερφη μου στη βονταφον πηρε να ενεργοποιησει την υπηρεσια και δεν της εμεινε καθολου καρτα! ανευ πιστωσης :mad: εχει να πεσει φορητοτητα..........

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

1.Αν δεν το παρατήρησες billakosss σε posts που διάβασα σε άλλο topic περί αυτού του θέματος η Voda πίστωσε τους χρήστες όπως έπρεπε.Άρα είσαι λάθος σε αυτό.

 

2.Δεν κουβαλάει όνομα η Voda;Και τότε ποια κουβαλάει;;;;Είναι ένας από τους παγκόσμιους κολοσσούς κινητής τηλεφωνίας!

 

3.Δηλαδή εσύ αυτό το λες "απλή τροποποίηση";;Δεν παμε καλά μου φαίνεται.Αυτό είναι καθαρή κλεψια/αρπαχτή/απατεωνιά!!!Και δεν είναι μόνο αυτό....αλλά πάρα πολλά!!!

Άσκηση & Τρόπος Ζωής

Όσα θέλετε να μάθετε για την άσκηση...!

http://askisitroposzwis.blogspot.gr/

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
εχω την εντυπωση οτι αλλαξε η λιστα...

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

Η χρέωση είναι φαρμακείο όμως. Θα έπρεπε να δίνει μια εναλλακτική πρόσβαση όπως η voda με το vf live με 35λεπτά χρέωση...

"Διαφωνώ με αυτό που λες, αλλά θα υπερασπιστώ μέχρι θανάτου το δικαίωμά σου να το λες."

Βολταίρος

Link to comment
Share on other sites

Παιδια εγω που την εχω την υπηρεσια δεν μου εχουν βαλει παγιο ποτε μονο την χρεωση αγορας του ηχου!!! Καλο ε? Και μαλιστα το ειχα ενεργοποιησει απο τις αρχες της, δηλαδη πανω απο 2 μηνες τωρα... Το ξεχασαν χεχεχε :D
Link to comment
Share on other sites

Δεν φαινεται σαν παγιο στη πρωτη σελιδα του λογαριασμου στις αναλυτικες χρεωσης αν δεν κανω λαθος στο gprs το χρεωνει με αιτιολογια ΤΙΜ My tone τσεκαρε το καλυτερα αν παλι δεν σου το χρεωνουν εισαι τυχερη!
http://www.fdsoftware.it/mairi/images/Gif/G_Fatina_che_scompare_R.gif
Link to comment
Share on other sites

Τελικα ανανεωθηκε η λιστα με τα τραγουδια βαλανε το hung up της Madonna,Πες το μου ξανα του Βερτη,Κερναω του Πετρελη,Αρβανιτακη και Αλεξιου!Εγω μολις το αλλαξα!
http://www.fdsoftware.it/mairi/images/Gif/G_Fatina_che_scompare_R.gif
Link to comment
Share on other sites

Τελικα ανανεωθηκε η λιστα με τα τραγουδια βαλανε το hung up της Madonna,Πες το μου ξανα του Βερτη,Κερναω του Πετρελη,Αρβανιτακη και Αλεξιου!Εγω μολις το αλλαξα!

 

 

Αντε.... Η Cosmote εχει μεινει ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΠΙΣΩ!!!!

:X
Link to comment
Share on other sites

Αντε.... Η Cosmote εχει μεινει ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΠΙΣΩ!!!!

 

Mη ξεχνας οτι η κοσμοτε την εχει δωρεαν την υπηρεσια,χρεωνεσαι μονο μια φορα για το τραγουδι που επιλεγεις

Link to comment
Share on other sites

εγω αγορασα 3 τραγουδακια 5 ευρω :(

επισεις εχουν αλλαξει και οι ωρες

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

Τελικα ανανεωθηκε η λιστα με τα τραγουδια βαλανε το hung up της Madonna,Πες το μου ξανα του Βερτη,Κερναω του Πετρελη,Αρβανιτακη και Αλεξιου!Εγω μολις το αλλαξα!

 

Και για... μετά τα μεσάνυχτα, έχουν βάλει Μανώλη Αγγελόπουλου, Τα μαύρα μάτια σου! Ήδη το έχω κατεβάσει :cool: σούπερ :p

http://www.myphone.gr/forum/image.php?type=sigpic&userid=862&dateline=1324629158
Link to comment
Share on other sites

Και για... μετά τα μεσάνυχτα, έχουν βάλει Μανώλη Αγγελόπουλου, Τα μαύρα μάτια σου! Ήδη το έχω κατεβάσει :cool: σούπερ :p

εχει τετοιο κομματι???????

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

εχει τετοιο κομματι???????

 

Φυσικά :p

http://www.myphone.gr/forum/image.php?type=sigpic&userid=862&dateline=1324629158
Link to comment
Share on other sites

Τελικα ανανεωθηκε η λιστα με τα τραγουδια βαλανε το hung up της Madonna,Πες το μου ξανα του Βερτη,Κερναω του Πετρελη,Αρβανιτακη και Αλεξιου!Εγω μολις το αλλαξα!

ebale tetoio tragoudi i TIM? kai i vodafone giati den exei katholou madonna? oute deigma!!!!! GRRRRRRRRRRR :cry: :cry:

You'll remember me...//For the rest of you Life!//

<------------------------------------------>

Amanitou City

Link to comment
Share on other sites

Το ''Τέλεια'' της Χαλκίτη γιατι δεν υπαρχει στο playlist? :( Μου κανει εντυπωση...Στα ραδιοφωνα εχει τρομερο airplay και εξαλλου η ΤΙΜ συνεργαζεται με την heaven...
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Λογω των ημερων εχουν προστεθει και Χριστουγεννιατικα τραγουδια στη λιστα!!!!
http://www.fdsoftware.it/mairi/images/Gif/G_Fatina_che_scompare_R.gif
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...