Jump to content

Wind My Tones!


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Σημερα μου ρθε μηνυμα απ τη wimd κ μου λεγε να καλεσω 1432 για να παρω δωρεαν το εισαι υπεροχη.εγω το ριψοκινδυνευσα και το αγορασα μεσω plus κ δν χρεωθηκα ευτυχως.καλα που μου στειλε να το αγορασω δωρεαν γιατι ηθελα να κανω μια αλλαγη στο τραγουδι που χα.

 

Το σκεφτομουν και εγω, οποτε αφου ειναι επιβεβαιωμενο :happy:

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 379
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Σημερα μου ρθε μηνυμα απ τη wimd κ μου λεγε να καλεσω 1432 για να παρω δωρεαν το εισαι υπεροχη.εγω το ριψοκινδυνευσα και το αγορασα μεσω plus κ δν χρεωθηκα ευτυχως.καλα που μου στειλε να το αγορασω δωρεαν γιατι ηθελα να κανω μια αλλαγη στο τραγουδι που χα.

 

Το δωρεάν my tone όπως λες ισχύει και άν δεν σου έχουν στείλει μήνυμα ή πρέπει οπωσδήποτε να λάβεις το ''ειδικό'' sms?;)

Link to comment
Share on other sites

Δν ξερω αλλα μαλλον πρεπει να σου χουν στειλει πρωτα μνμ

 

Παλί καλά που μου το είπες γιατί δεν ήθελα να χρεωθώ 1,79€ τσάμπα και με 0,60€ πάγιο.:p

Link to comment
Share on other sites

εγω το εκανα χωρις να μου στειλουν μηνυμα...

My Mobile Phone History:

Ericsson T18 - NEC N331i - SAGEM X5-2 - MOTOROLA V620 - SE W300 - SE K550im - MOTOROLA V360 - Samsung J600- MOTOROLA V6 - HP 514 IPAQ - MOTOROLA Z10 - LG KU990 -Nokia 5230 - HTC Diamond 2 - ΒΒ 9000 - SE X10 Mini Pro - Motorola Flipout -SE Neo V- iPhone 4 - BB Z10 - SMG SI9505 - HTC M7 - Moto X 2nd - Samsung S6 - Iphone 6s - 1+3T - iPhone 8 Plus - Mix 2S - iPhone XR - iPhone 13

Link to comment
Share on other sites

Σημερα μου ρθε μηνυμα απ τη wimd κ μου λεγε να καλεσω 1432 για να παρω δωρεαν το εισαι υπεροχη.

 

Και μένα μου έστειλαν μύνημα..

 

Έχετε καρτοκινητό;:worry:Γιατί σε εμένα και στον πατέρα μου που έχουμε συμβόλαιο δεν μας έχει έρθει κανένα μήνυμα.:confused:

Link to comment
Share on other sites

εμενα τζιφος ρε ****το...να ξερετε παντως οποιος ειπε κ καποιος παραπανω ειναι και 0,6 το μηνα παγιο...
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

ο καθενας μπορει να το κανει αρκει να στειλει το μηνυμα...

My Mobile Phone History:

Ericsson T18 - NEC N331i - SAGEM X5-2 - MOTOROLA V620 - SE W300 - SE K550im - MOTOROLA V360 - Samsung J600- MOTOROLA V6 - HP 514 IPAQ - MOTOROLA Z10 - LG KU990 -Nokia 5230 - HTC Diamond 2 - ΒΒ 9000 - SE X10 Mini Pro - Motorola Flipout -SE Neo V- iPhone 4 - BB Z10 - SMG SI9505 - HTC M7 - Moto X 2nd - Samsung S6 - Iphone 6s - 1+3T - iPhone 8 Plus - Mix 2S - iPhone XR - iPhone 13

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Παιδιά ένα My Tone πόσο κοστίζει??4,18€??Γιατί στο site της Wind γράφει''Παραγγελία μουσικών τραγουδιών & ήχων: €1,79. (διάρκεια κατοχής κάθε My Tone: 1 έτος)

Ενεργοποίηση υπηρεσίας: €1,79.

Μηνιαίο πάγιο τέλος: €0,60.

 

Εκτός και άν χρεώνουν μόνο 1,79€ και για τα δύο (Παραγγελία,Ενεργοποίηση).Plz Help.:)

Link to comment
Share on other sites

Οταν αγορασεις για πρωτη φορα my tοne χρεωνεσαι 1.79€ το τραγουδι,1.79€ την εγγραφη στην υπηρεσια κ 0.60€ μηνιαιο παγιο.την επομενη φορα που θα ξαναγορασεις my tοne θα χρεωθεις 1.79€ μονο αν δν εχεις ξεγραφτει απ την υπηρεσια
Link to comment
Share on other sites

το site με τα mytones εχει κανενα προβλημα? γιατι δεν μπορω να ακουσω τους ηχους προεπισκοπηση
ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ!!!!!!!!!!:hunter:
Link to comment
Share on other sites

το site με τα mytones εχει κανενα προβλημα? γιατι δεν μπορω να ακουσω τους ηχους προεπισκοπηση

 

Το ίδιο γίνεται και σε'μένα.Ενώ η σελίδα φορτώνει κανονικά τα mytones δεν ανοίγουν.Άν θες να ακούσεις τα mytones μπορείς να ανοίξεις τον Media Player να πατήσεις το ''Open URL'' να αντιγράψεις το link απο το mytone και να το ακούσεις.

Link to comment
Share on other sites

Το ίδιο γίνεται και σε'μένα.Ενώ η σελίδα φορτώνει κανονικά τα mytones δεν ανοίγουν.Άν θες να ακούσεις τα mytones μπορείς να ανοίξεις τον Media Player να πατήσεις το ''Open URL'' να αντιγράψεις το link απο το mytone και να το ακούσεις.

 

ok thanks:)

ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ!!!!!!!!!!:hunter:
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά έχω πρόβλημα,ενώ αγοράζω ένα tone μόλις το βάζω αυτόματη ρύθμιση και πάω να καλέσω το κινητό μου δεν ακούγεται το τραγούδι,γιατί; :(
Link to comment
Share on other sites

Κατέβασε τώρα τα αγαπημένα του MyTone μέχρι τις 30/11 και μπες στην κλήρωση για να κερδίσεις μια LCD τηλεόραση LG 47’’. Όσα περισσότερα Mytones κατεβάσεις τόσες αυξάνονται οι πιθανότητες να είσαι εσύ ο μεγάλος τυχερός! Μη χάνεις χρόνο, μπες στο windplus ή κάλεσε 1432 τώρα!

 

Όροι και Προυποθέσεις

Link to comment
Share on other sites

Κατέβασε τώρα τα αγαπημένα του MyTone μέχρι τις 30/11 και μπες στην κλήρωση για να κερδίσεις μια LCD τηλεόραση LG 47’’. Όσα περισσότερα Mytones κατεβάσεις τόσες αυξάνονται οι πιθανότητες να είσαι εσύ ο μεγάλος τυχερός! Μη χάνεις χρόνο, μπες στο windplus ή κάλεσε 1432 τώρα!

 

Όροι και Προυποθέσεις

 

Όλο τα ίδια ανέκδοτα μας λένε... Κατέβασε και θα κερδίσεις...:p

Link to comment
Share on other sites

παιδες εγω θελω να μπω απο το ιντερνετ και να παραγγειλω τραγουδι,αλλα δεν θυμαμαι τον κωδικο μου...τωρα τι γινεται? πρεπει να ξαναπληρωσω για να ξαναγραφτω??
technoholic maniac reviewer
Link to comment
Share on other sites

Θα ήθελα να εκφράσω δημόσια την παντοτινή ευγνωμοσύνη μου απέναντι στη Wind για τα δώρα που απλόχερα μοιράζει:

 

Σήμερα (12 παρά δέκα το μεσημέρι) πήρα SMS που λέει ότι μπορώ να έχω δωρεάν το mytone "Πάλι δεν είσαι εδώ" της Μαρίας Ιακώβου, μέχρι τις 30/11!

 

:lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Motorola Razr i XT890 + Alcatel 2005D + Samsung GT-N5110
Link to comment
Share on other sites

Θα ήθελα να εκφράσω δημόσια την παντοτινή ευγνωμοσύνη μου απέναντι στη Wind για τα δώρα που απλόχερα μοιράζει:

 

Σήμερα (12 παρά δέκα το μεσημέρι) πήρα SMS που λέει ότι μπορώ να έχω δωρεάν το mytone "Πάλι δεν είσαι εδώ" της Μαρίας Ιακώβου, μέχρι τις 30/11!

 

:lol::lol::lol::lol::lol:

 

Κάτι είναι και αυτό!:lol:

Link to comment
Share on other sites

Εγω οπως ειχα ξαναπει μου χαν στειλει να αγορασω δωρεαν το εισαι υπεροχη.Μωρε κατι ειναι κ αυτα.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...