Jump to content

Wind My Tones!


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

ααα.... σ αυτό δεν μπορώ να βοηθήσω..........δεν το ξέρω

 

ε βρες και κατι μόνος σου:p

Έχω ψάξει και το Internet Site και στο Wap Site του MyTones και δεν βρίσκω κάτι, μπορείς να μας βοηθήσεις please?

 

Thanks :)

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 379
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Κάλεσα το 1260 και με ενημέρωσαν πως αυτό γίνεται μονο καλώντας στο 1432... :shifty:

 

1423 kai μετά επιλογη "5".

1,79 κοστίζει η εγγραφή του mytones και πρέπει να έχει μέγιστη διάρκεια 30 δευτερολεπτα.

 

Μπορείς μέχρι 3 προσωπικά mytones να έχεις.

Link to comment
Share on other sites

1423 kai μετά επιλογη "5".

1,79 κοστίζει η εγγραφή του mytones και πρέπει να έχει μέγιστη διάρκεια 30 δευτερολεπτα.

 

Μπορείς μέχρι 3 προσωπικά mytones να έχεις.

Το κακό είναι πως τα ήδη αποθηκευμένα MyTones που έχει γράψει κανεις, δεν μπορούν να διαγραφουν, παρα μονο να περαστούν από πάνω τους αλλα, και εκτος αυτού, δεν επιτρέπει να γίνει Upload κάποιος ήχος από το Wind Plus η μέσο Internet...

 

Τέλος, κάθε MyTone που ανεβάζουμε, το πληρώνουμε κανονικά €1,79 λες και αγοράζουμε κάποιο καινούργιο από τη διαθέσιμη λίστα, και ισχύει μονο για ένα χρόνο...

Link to comment
Share on other sites

Το κακό είναι πως τα ήδη αποθηκευμένα MyTones που έχει γράψει κανεις, δεν μπορούν να διαγραφουν, παρα μονο να περαστούν από πάνω τους αλλα, και εκτος αυτού, δεν επιτρέπει να γίνει Upload κάποιος ήχος από το Wind Plus η μέσο Internet...

 

Τέλος, κάθε MyTone που ανεβάζουμε, το πληρώνουμε κανονικά €1,79 λες και αγοράζουμε κάποιο καινούργιο από τη διαθέσιμη λίστα, και ισχύει μονο για ένα χρόνο...

 

σωστά.μα η ουσία είναι να εχεις το προσωπικό σου mytones., και όχι οικονομικος οφελος.

Link to comment
Share on other sites

Guest johnvol_no1
σωστά.μα η ουσία είναι να εχεις το προσωπικό σου mytones., και όχι οικονομικος οφελος.

 

οσον αφορα τις χρεωσεις ειναι οι ίδιες με το να αγορασεις ενα mytones.

Το πλεονεκτημα ειναι ότι μπορεις να ηχογραφησεις το δικό σου τραγουδακι ή την φωνή σου.

Απλά τέλειο.....

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

μου ηρθε ενα μηνυμα πριν καποιες μερες απο το 1432 , και ελεγε:

 

"Δωσε ρυθμο σε οσους σε καλουν!στειλε δωρεαν κενο sms στο 19461 εως 31/8 και θα εχεις δωρεαν συνδρομη για το 2008 και 1 mytone δωρο!

(ενεργοποιηση 1,79ευρω)"

 

αλλα στο site της wind δεν βρηκα κατι,ηθελα να βρω και αν υπαρχει λιστα με τραγουδια για να ακουνε οσοι καλουν..

δηλαδη με τη προσφορα τι γλιτωνω,αφου χρεωνει 1,80?

Link to comment
Share on other sites

Γλυτωνετε 1.78€ που κανει το τραγουδι κ 0.60€ το μηνα ως το Δεκεμβριο που ναι το παγιο.αυτο μπορει να το κανει καθενας κ ας μη του ρθει μνμ.αρκει να μην ειναι ηδη γραμμενος
Link to comment
Share on other sites

Γλυτωνετε 1.78€ που κανει το τραγουδι κ 0.60€ το μηνα ως το Δεκεμβριο που ναι το παγιο.αυτο μπορει να το κανει καθενας κ ας μη του ρθει μνμ.αρκει να μην ειναι ηδη γραμμενος

Τι ακριβώς εννοείς?

 

Με μπέρδεψες :p

Link to comment
Share on other sites

αρκει να μην εχει ηδη την υπηρεσεια ενεργοποιημενη..

My Mobile Phone History:

Ericsson T18 - NEC N331i - SAGEM X5-2 - MOTOROLA V620 - SE W300 - SE K550im - MOTOROLA V360 - Samsung J600- MOTOROLA V6 - HP 514 IPAQ - MOTOROLA Z10 - LG KU990 -Nokia 5230 - HTC Diamond 2 - ΒΒ 9000 - SE X10 Mini Pro - Motorola Flipout -SE Neo V- iPhone 4 - BB Z10 - SMG SI9505 - HTC M7 - Moto X 2nd - Samsung S6 - Iphone 6s - 1+3T - iPhone 8 Plus - Mix 2S - iPhone XR - iPhone 13

Link to comment
Share on other sites

αρκει να μην εχει ηδη την υπηρεσεια ενεργοποιημενη..

Εννοείς πως μπορείς να αγοράζεις και να έχεις My Tones χωρίς να έχεις ενεργοποιημένη την υπηρεσία, χωρίς να χρεώνεσαι και τα My Tones να δουλεύουν κανονικά με τα profile κλήσεων κλπ? :confused:

Link to comment
Share on other sites

Εννοείς πως μπορείς να αγοράζεις και να έχεις My Tones χωρίς να έχεις ενεργοποιημένη την υπηρεσία, χωρίς να χρεώνεσαι και τα My Tones να δουλεύουν κανονικά με τα profile κλήσεων κλπ? :confused:

 

οχι. για να στο πω πιο απλα η προσφορα ισχυει γι 'αυτους που δεν εχουν τραγουδι για ηχο κλησης αυτη τη στιγμη...

My Mobile Phone History:

Ericsson T18 - NEC N331i - SAGEM X5-2 - MOTOROLA V620 - SE W300 - SE K550im - MOTOROLA V360 - Samsung J600- MOTOROLA V6 - HP 514 IPAQ - MOTOROLA Z10 - LG KU990 -Nokia 5230 - HTC Diamond 2 - ΒΒ 9000 - SE X10 Mini Pro - Motorola Flipout -SE Neo V- iPhone 4 - BB Z10 - SMG SI9505 - HTC M7 - Moto X 2nd - Samsung S6 - Iphone 6s - 1+3T - iPhone 8 Plus - Mix 2S - iPhone XR - iPhone 13

Link to comment
Share on other sites

Εννοείς πως μπορείς να αγοράζεις και να έχεις My Tones χωρίς να έχεις ενεργοποιημένη την υπηρεσία, χωρίς να χρεώνεσαι και τα My Tones να δουλεύουν κανονικά με τα profile κλήσεων κλπ? :confused:

 

Λοιπον παμε απ την αρχη.Οταν καποιοs ενεργοποιει πρωτη φορα τα mytones χρεωνεται 1.78€ για την εγγραφη,1.78€ για το τραγουδι κ 0.60€ μηνιαιο παγιο.Αλλα στειλει καποιοs μηνυμα στον αριθμο αυτο θα γλιτωρει κ την χρεωση για το τραγουδι αλλα κ το μηνιαιο παγιο μεχρι το τελοs του 2008.Αλλα μηνυμα μπορουν να στειλουν μονο οσοι δεν εχουν γραφτει κ παλιοτερα στα mytones.Δηλ αυτοι που δεν εχουν αγορασει τραγουδι.ΟΚ?

Link to comment
Share on other sites

εστειλα το μηνυμα με την προσφορα και μολις πηγα να αγορασω ενα my tone απο το wind plus μου ελεγε σφαλμα 302: Μην αναμενομενη ανταποκριση. Ε λεω καποιο προβλημα εχει το τραγουδι. επιλεγω αλλο και παλι το ιδιο. αλλο ενα παλι το ιδιο. στο τελος με πεταξε εξω γιατι μου ειχε φαει ολη την καρτα και μου εχει ως ηχο κλησης το πρωτο mytone. πηρα το 1260 και ειπαν οτι θα το ελεξουν...

My Mobile Phone History:

Ericsson T18 - NEC N331i - SAGEM X5-2 - MOTOROLA V620 - SE W300 - SE K550im - MOTOROLA V360 - Samsung J600- MOTOROLA V6 - HP 514 IPAQ - MOTOROLA Z10 - LG KU990 -Nokia 5230 - HTC Diamond 2 - ΒΒ 9000 - SE X10 Mini Pro - Motorola Flipout -SE Neo V- iPhone 4 - BB Z10 - SMG SI9505 - HTC M7 - Moto X 2nd - Samsung S6 - Iphone 6s - 1+3T - iPhone 8 Plus - Mix 2S - iPhone XR - iPhone 13

Link to comment
Share on other sites

εστειλα το μηνυμα με την προσφορα και μολις πηγα να αγορασω ενα my tone απο το wind plus μου ελεγε σφαλμα 302: Μην αναμενομενη ανταποκριση. Ε λεω καποιο προβλημα εχει το τραγουδι. επιλεγω αλλο και παλι το ιδιο. αλλο ενα παλι το ιδιο. στο τελος με πεταξε εξω γιατι μου ειχε φαει ολη την καρτα και μου εχει ως ηχο κλησης το πρωτο mytone. πηρα το 1260 και ειπαν οτι θα το ελεξουν...

το ίδιο πρόβλημα έχω και εγώ 2 μέρες το παλεύω και ακόμα με το του του για ήχο κλίσης είμαι ...

venceremos
Link to comment
Share on other sites

εστειλα το μηνυμα με την προσφορα και μολις πηγα να αγορασω ενα my tone απο το wind plus μου ελεγε σφαλμα 302: Μην αναμενομενη ανταποκριση. Ε λεω καποιο προβλημα εχει το τραγουδι. επιλεγω αλλο και παλι το ιδιο. αλλο ενα παλι το ιδιο. στο τελος με πεταξε εξω γιατι μου ειχε φαει ολη την καρτα και μου εχει ως ηχο κλησης το πρωτο mytone. πηρα το 1260 και ειπαν οτι θα το ελεξουν...

 

Το χω παθει κ γω.Προσπαθουσα να αγορασω τραγουδια κ μου λεγε σφαλμα αλλα χρεωνοταν κανονικα.το κακο ειναι οτι δν μπορουσα να μπω κ στο προφιλ μου κατω κατω.τι να πω?αυτο εγινε στο moportal τηs momad.Ε πηγε η καρτα μειον κ εδω κ 3μηνεs που γινε αυτο δε τη χρησιμοποιω.Ετσι κ αλλιωs δε με βολευει.Καλυτερα F2G1+NON STOP

Link to comment
Share on other sites

για τα mytones υπαρχει καποια λιστα στο site ή καπου,για να μην περιμενω στο τηλ να τα ακουω ολα? γιατι σιγουρα δεν θα εχει καποαι τραγουδια που θελω να βαλω..
Link to comment
Share on other sites

για τα mytones υπαρχει καποια λιστα στο site ή καπου,για να μην περιμενω στο τηλ να τα ακουω ολα? γιατι σιγουρα δεν θα εχει καποαι τραγουδια που θελω να βαλω..

 

Μπορείς να δείς τη λίστα των My Tones κάνοντας κλίκ ΕΔΩ.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Η Q πρόσθεσε για τους συνδρομητές της τη δυνατότητα ηχογράφησης προσωπικού My Tone.

Στην WIND προβλέπεται να γίνει κάτι τέτοιο; :confused:

Link to comment
Share on other sites

Guest johnvol_no1
Η Q πρόσθεσε για τους συνδρομητές της τη δυνατότητα ηχογράφησης προσωπικού My Tone.

Στην WIND προβλέπεται να γίνει κάτι τέτοιο; :confused:

 

 

ισχύει εδώ και πολύ καιρο.............

Link to comment
Share on other sites

ισχύει εδώ και πολύ καιρο.............

 

Δηλαδή; Πώς μπορεί να γίνει;

Γιατί εγώ δεν ήξερα ότι υπάρχει αυτή η δυνατότητα.

Μπορείς να μου εξηγήσεις τη διαδικασία σε παρακαλώ;

Link to comment
Share on other sites

Guest johnvol_no1
Δηλαδή; Πώς μπορεί να γίνει;

Γιατί εγώ δεν ήξερα ότι υπάρχει αυτή η δυνατότητα.

Μπορείς να μου εξηγήσεις τη διαδικασία σε παρακαλώ;

 

 

δεν το 'εχω 'κανει. ξέρω ομως οτι δεν γινετε μέσω wind plus αλλά καλώντας στο 1432.

Link to comment
Share on other sites

Ok, ok, thanks!

Το βρήκα, αλλά είναι λίγο βλακεία γιατί προσπάθησα να ηχογραφήσω ένα τραγούδι -που δεν υπάρχει στη λίστα της Wind- και ακουγόταν χάλια!

Καλό θα ήταν να μπορούμε να κάνουμε upload μέσω του site δικό μας κομμάτι!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Σημερα μου ρθε μηνυμα απ τη wimd κ μου λεγε να καλεσω 1432 για να παρω δωρεαν το εισαι υπεροχη.εγω το ριψοκινδυνευσα και το αγορασα μεσω plus κ δν χρεωθηκα ευτυχως.καλα που μου στειλε να το αγορασω δωρεαν γιατι ηθελα να κανω μια αλλαγη στο τραγουδι που χα.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...