Jump to content

[S20 series] Διαθεσιμότητα & αγορά


anergos13
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

UAG pathfinder black για εμένα σταθερά... Η μοναδική θήκη που δεν βαριέμαι ποτέ. Απόλυτη προστασία χωρίς να ξεφεύγει σε βάρος και διαστάσεις δίνοντας εξαιρετικό κράτημα
s21 ultra 256
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Παιδιά ο Κωτσόβολος έδωσε πιθανή ημερομηνία παραλαβής στο s20 ultra black από τον προμηθευτή για την Παρασκευή 20/3 και αποστολή στο χώρο μου λόγο της κατάστασης με τον ιό. (επειδή το φρόντισα χτες να το ξοφλήσω) :w00t::yahoo::dance: Edited by Cris4524
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά ο Κωτσόβολος έδωσε πιθανή ημερομηνία παραλαβής στο s20 ultra black από τον προμηθευτή για την Παρασκευή 20/3 και αποστολή στο χώρο μου λόγο της κατάστασης με τον ιό. (επειδή το φρόντισα χτες να το ξοφλήσω) :w00t::yahoo::dance:
Και εγώ μίλησα πριν μια ώρα και μου είπαν τα ίδια. Για να δούμε.

 

Στάλθηκε από το SM-G975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα.Να ενημερωσω οτι η πλατφορμα για τα ακουστικα εχει ανοιξει.Ο αδερφος μου εκανε αιτηση το πρωι και πηρε θετικη απαντηση.Σε 10 μερες εργασιμες παραλαμβανει.Αγνωστο χρωμα.Εγω εκανα πριν λιγο την δικια μου και περιμενω απαντηση.:)
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα.Να ενημερωσω οτι η πλατφορμα για τα ακουστικα εχει ανοιξει.Ο αδερφος μου εκανε αιτηση το πρωι και πηρε θετικη απαντηση.Σε 10 μερες εργασιμες παραλαμβανει.Αγνωστο χρωμα.Εγω εκανα πριν λιγο την δικια μου και περιμενω απαντηση.:)

 

Σε άσπρο χρώμα θα είναι. το έλεγε στους όρους.

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα.Να ενημερωσω οτι η πλατφορμα για τα ακουστικα εχει ανοιξει.Ο αδερφος μου εκανε αιτηση το πρωι και πηρε θετικη απαντηση.Σε 10 μερες εργασιμες παραλαμβανει.Αγνωστο χρωμα.Εγω εκανα πριν λιγο την δικια μου και περιμενω απαντηση.:)

 

με πηραν τηλ οτι παραλαμβανω σε 10 μερες το πολυ, εχει ολοκληρωθει ο ελεγχος κλπ κλπ. Χρωμα μονο λευκο μου ειπαν, το ρωτησα.

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Που τη βρισκετε αυτη τη φορμα ρε παιδια?

Εμενα στο samsung members δεν βγαζει τιποτα στα πλεονεκτήματα

Link to comment
Share on other sites

με πηραν τηλ οτι παραλαμβανω σε 10 μερες το πολυ, εχει ολοκληρωθει ο ελεγχος κλπ κλπ. Χρωμα μονο λευκο μου ειπαν, το ρωτησα.

 

Έχω κάνει την διαδικασία από το πρωί, μου ήρθε το mail ότι επεξεργαζονται τα στοιχεία αλλά οριστικό οκ δεν μου ήρθε.

Στο σημείο που ζητάει απόδειξη προπαραγγελίας τι έβαλες? Είχες κάτι? Γιατί εγώ δεν πήρα τίποτα οπότε τους έστειλα μόνο το τιμολόγιο

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Μόλις μίλησα με samsung και μου είπαν ότι έχουν απόθεμα για όλους όσους έχουν κάνει προπαραγγελία. Εάν ακυρώσεις την προπαραγελια και το αγοράσεις από αλλού για ποιο άμεσα χάνεις τα ακουστικά. Επίσης επειδή ίσως καθυστερίσουν και η παραδώσεις από τα καταστήματα λόγο του Κορωναϊού ότι πιθανών να πάρει και παράταση η όλη διαδικασία με τα ακουστικά μέσω του samsung members.

 

Μίλησα και με Κωτσόβολο και ακόμα δεν έχουν κάποια ενημέρωση για το πως θα γίνουν και το πότε η παραδώσεις των παραγγελιών. Αναμένουμε....

 

Όπως είπα και όπως έγινε και πέρυσι, αυτό που γράφεις δεν ισχύει.. Ακόμα και αν το πήρατε πρώτες μέρες χωρίς προπαραγγελία ή αν ρίξατε πιστόλι στην προπαραγγελία για να το πάρετε από άλλο κατάστημα για οποιοδήποτε λόγο, μπείτε να κάνετε αίτηση για τα buds.. ;););)

s21 ultra 256
Link to comment
Share on other sites

Εγώ έκανα την αίτηση χθες το μεσημέρι και ούτε email δεν έχω πάρει.

 

Αν δεν πήρες mail θα σου πρότεινα να επαναλάβεις την διαδικασία.

Φαντάζομαι πως τσεκάρεις το σωστό mail (με αυτό που δημιούργησες τον Samsung account).

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Έχω κάνει την διαδικασία από το πρωί, μου ήρθε το mail ότι επεξεργαζονται τα στοιχεία αλλά οριστικό οκ δεν μου ήρθε.

Στο σημείο που ζητάει απόδειξη προπαραγγελίας τι έβαλες? Είχες κάτι? Γιατί εγώ δεν πήρα τίποτα οπότε τους έστειλα μόνο το τιμολόγιο

 

Έβγαλα φώτο τo mail της παραγγελίας..οπότε φαίνεται πότε έγινε

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

μονο με φωτογραφια αποδειξης το πηρε μια χαρα η εφαρμογη,τραβηξε το IMEI αυτοματα και σημερα ηρθε και το email επιβεβαιωσης για την αποστολης σε 10 μερες....

🔷 Samsung S22 Ultra & Samsung tab 7🔷

Link to comment
Share on other sites

μονο με φωτογραφια αποδειξης το πηρε μια χαρα η εφαρμογη,τραβηξε το IMEI αυτοματα και σημερα ηρθε και το email επιβεβαιωσης για την αποστολης σε 10 μερες....

 

Μόνο την απόδειξη δηλαδή? Γιατί αυτό έκανα κι εγώ.

 

----- προσθήκη μηνύματος 54 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Έβγαλα φώτο τo mail της παραγγελίας..οπότε φαίνεται πότε έγινε

 

Απλα όσοι κάναμε την παραγγελία σε κατάστημα δεν πήραμε κάποιο αποδεικτικό στοιχείο.

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Μόνο την απόδειξη δηλαδή? Γιατί αυτό έκανα κι εγώ.

 

----- προσθήκη μηνύματος 54 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

 

 

Απλα όσοι κάναμε την παραγγελία σε κατάστημα δεν πήραμε κάποιο αποδεικτικό στοιχείο.

ναι φιλε μονο με την αποδειξη (τιμολογιο στην περίπτωση μας) και ολα οκ...5f5b32b8b4ffabd1a21af90db7ef8352.jpg

🔷 Samsung S22 Ultra & Samsung tab 7🔷

Link to comment
Share on other sites

ναι φιλε μονο με την αποδειξη (τιμολογιο στην περίπτωση μας) και ολα οκ...5f5b32b8b4ffabd1a21af90db7ef8352.jpg

 

Ήρθε πρώτα ένα mail σαν το παρακάτω και μετά δεύτερο (αυτό που ποσταρες)? Αν ναι, μετά από πόσες ωρες?

"Αγαπητέ πελάτη,

Σας ευχαριστούμε για την συμμετοχή σας στην προωθητική ενέργεια Samsung Galaxy S20 plus & S20 Ultra της Samsung.

Η καταχώρηση των στοιχείων σας ολοκληρώθηκε επιτυχώς!

Επεξεργαζόμαστε την εγκυρότητα της συμμετοχής σας, για την οποία θα ενημερωθείτε μέσω e-mail.

H ομάδα της Samsung Electronics Hellas"

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ήρθε πρώτα ένα mail σαν το παρακάτω και μετά δεύτερο (αυτό που ποσταρες)? Αν ναι, μετά από πόσες ωρες?

"Αγαπητέ πελάτη,

Σας ευχαριστούμε για την συμμετοχή σας στην προωθητική ενέργεια Samsung Galaxy S20 plus & S20 Ultra της Samsung.

Η καταχώρηση των στοιχείων σας ολοκληρώθηκε επιτυχώς!

Επεξεργαζόμαστε την εγκυρότητα της συμμετοχής σας, για την οποία θα ενημερωθείτε μέσω e-mail.

H ομάδα της Samsung Electronics Hellas"

 

ναι πρεπει να σε ερθει κ δευτερο οπως αυτο του φιλου παραπανω . Εμενα ηρθε μετα απο 5 ωρες

Link to comment
Share on other sites

Ήρθε πρώτα ένα mail σαν το παρακάτω και μετά δεύτερο (αυτό που ποσταρες)? Αν ναι, μετά από πόσες ωρες?

"Αγαπητέ πελάτη,

Σας ευχαριστούμε για την συμμετοχή σας στην προωθητική ενέργεια Samsung Galaxy S20 plus & S20 Ultra της Samsung.

Η καταχώρηση των στοιχείων σας ολοκληρώθηκε επιτυχώς!

Επεξεργαζόμαστε την εγκυρότητα της συμμετοχής σας, για την οποία θα ενημερωθείτε μέσω e-mail.

H ομάδα της Samsung Electronics Hellas"

 

 

Αυτό είναι το πρώτο και το δεύτερο λέει για τις 10 μέρες....

 

Το δεύτερο μου ήρθε μια μέρα μετά....Σήμερα....

🔷 Samsung S22 Ultra & Samsung tab 7🔷

Link to comment
Share on other sites

Απλά σε κάποιους πήγε λίγες ώρες μετά και σκέφτηκα μήπως πήγε κάτι λάθος.

Ευχαριστώ για τις απαντήσεις.

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Από ότι βλέπω δεν υπάρχουν άλλα θέματα χωριστά για το κάθε S20. Έτσι δεν είναι;
Απόστολος - SAMSUNG NOTE 9 128GB 960F DUAL Πορτογαλίας μαύρο- SAMSUNG NOTE 4 C μαύρο- GALAXY S4 MGA - SAMSUNG GALAXY S4 MINI MJ7 - SAMSUNG GALAXY TAB 10'' 5100 SLIM - XIAOMI REDMI NOTE 3 SE & HTC HD II ROM 1.66
Link to comment
Share on other sites

ενημερωνω και εδω για τα buds αλλιως δημιουργηστε ξεχωριστο τοπικ οτι τα παρελαβα σημερα. Μεσα σε 2 μερες μπραβο τη samsung
Link to comment
Share on other sites

ενημερωνω και εδω για τα buds αλλιως δημιουργηστε ξεχωριστο τοπικ οτι τα παρελαβα σημερα. Μεσα σε 2 μερες μπραβο τη samsung

 

Αυτά είναι θαυμάσια νέα! Μάλλον οι 10 μέρες είναι ενδεικτικές για να είναι καλυμμένοι. Περιμένουμε εντυπώσεις!

Link to comment
Share on other sites

ενημερωνω και εδω για τα buds αλλιως δημιουργηστε ξεχωριστο τοπικ οτι τα παρελαβα σημερα. Μεσα σε 2 μερες μπραβο τη samsung

 

Τα λευκά δίνουν μόνο;

1.Dell G7 7790||Intel Core i7-9750H 12MB 2.60GHz - 4.50GHz||16GB DDR4 2666MHz||512GB SSD||17.3" FHD 144Hz IPS Anti-Glare 300 nits||Nvidia GeForce RTX 2070 8GB GDDR5||W10 Pro 64-bit||

2.Samsung Galaxy S23 Ultra 5G||12GB RAM||512GB ROM||Black||

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [S20 series] Διαθεσιμότητα & αγορά

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...