Jump to content

[S20 series] Διαθεσιμότητα & αγορά


anergos13
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

ασπρα παρελαβα ναι . Τελεια ειναι τα δοκιμαζω τωρα .

 

Καλοφόρετα !! Αναμένουμε και οι υπόλοιποι !

1.Dell G7 7790||Intel Core i7-9750H 12MB 2.60GHz - 4.50GHz||16GB DDR4 2666MHz||512GB SSD||17.3" FHD 144Hz IPS Anti-Glare 300 nits||Nvidia GeForce RTX 2070 8GB GDDR5||W10 Pro 64-bit||

2.Samsung Galaxy S23 Ultra 5G||12GB RAM||512GB ROM||Black||

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

καλοδουλευτα!!!!

 

αν εχεις και τα απλα κανε ενα vs ...

 

παλι λευκα....???

 

με τι courier σου ηρθαν?

🔷 Samsung S22 Ultra & Samsung tab 7🔷

Link to comment
Share on other sites

καλοδουλευτα!!!!

 

αν εχεις και τα απλα κανε ενα vs ...

 

παλι λευκα....???

 

με τι courier σου ηρθαν?

 

δεν ειχα τα παλιοτερα τα buds ισως για αυτο ειμαι πιο πολυ ενθουσιασμενος , ειναι τελεια εκανα και το update τα ρυθμισα κιολας, με speedex ηρθαν

Link to comment
Share on other sites

Μίλησα με το κατάστημα τις περιοχής μου (υπάρχει σε όλα τα καταστήματα προσωπικό ασφαλείας) και μου είπαν ότι το κινητό θα παραδοθεί με το φορτηγό του Κωτσόβολου που φέρνει τις παραλαβές στο κατάστημα, απλά λόγο τις κατάστασης θα πάει μια μια τις παραγγελίες στα σπίτια των πελατών. Που στην προκειμένη περίπτωση στο κατάστημα Κατερίνης έχει παραλαβές κάθε Τρίτη και Πέμπτη. Από τα κεντρικά μου είπαν ότι θα αποσταλούν με Γενική. Θα φανεί την Παρασκευή, ή Σάββατο θα παραλάβω αν είναι με κούριερ ή καλή Τρίτη αν είναι με το φορτηγό της εταιρίας. Ίδωμεν...:lost::worry:
Link to comment
Share on other sites

Τελικά με πήραν τηλέφωνο από το κατάστημα Κατερίνης ότι έρχεται την Τρίτη με το φορτηγό της εταιρίας. Θα λάβω μου είπαν την Δευτέρα ένα μήνυμα με την ακριβή ώρα παράδοσης. :yahoo::dance:
Link to comment
Share on other sites

Ήρθαν και σε εμένα τα ακουστικά..

 

Είχα κάνει προπαραγγελία από cosmote πρώτη μέρα για το κινητό και με πήραν την επόμενη μέρα στο τηλέφωνο για επιβεβαίωση και επιλογή καταστήματος (Γερμανός ή Κοσμοτέ) που με βολεύει. Στις 13/3 με πήραν όντως από το κατάστημα Cosmote που (ατυχώς) είχα επιλέξει και το οποίο δεν δεχόταν να μου κάνει το -100€ που έκαναν τα καταστήματα Γερμανός. Οπότε έριξα πιστόλι στην προπαραγγελία και το πήρα από κατάστημα Γερμανός την ίδια μέρα με την έκπτωση των 100€. Έκανα το αίτημα για τα ακουστικά και ήρθαν κανονικά! :D

s21 ultra 256
Link to comment
Share on other sites

παραλαβα πριν λιγη ωρα τα buds+,

σε προσομοιωση κλησης με θορυβο και αμεση σύγκριση με τα buds κατα την διαρκεια της κλησης η διαφορα προς το καλυτερο ηταν εμφανης....

🔷 Samsung S22 Ultra & Samsung tab 7🔷

Link to comment
Share on other sites

Πότε έκανες την αίτηση?

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Μόλις μου ήρθε το δεύτερο mail επιβεβαίωσης...!!!

Περασαν 2 μέρες και είχα αγχωθεί...

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

παραλαβα πριν λιγη ωρα τα buds+,

σε προσομοιωση κλησης με θορυβο και αμεση σύγκριση με τα buds κατα την διαρκεια της κλησης η διαφορα προς το καλυτερο ηταν εμφανης....

 

Αν υπάρχει διαφορά όντως, καλό είναι να το ξεκαθαρίσουμε καθώς είχε ειπωθει ότι δεν έχουν καμία βελτίωση, θεωρητικά...

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Αν υπάρχει διαφορά όντως, καλό είναι να το ξεκαθαρίσουμε καθώς είχε ειπωθει ότι δεν έχουν καμία βελτίωση, θεωρητικά...
βελτιωση υπαρχει και κατα διαρκεια συνομιλιας και κατα την ακροαση μουσικης ....

 

περισσοτερες επιλογες μεσα απο την εφαρμογη και πολυ καλυτερη ρυθμιση του ambient sound..

🔷 Samsung S22 Ultra & Samsung tab 7🔷

Link to comment
Share on other sites

βελτιωση υπαρχει και κατα διαρκεια συνομιλιας και κατα την ακροαση μουσικης ....

 

περισσοτερες επιλογες μεσα απο την εφαρμογη και πολυ καλυτερη ρυθμιση του ambient sound..

 

Κοίτα που θα με κάνεις να τα κρατήσω

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Κοίτα που θα με κάνεις να τα κρατήσω
θα κανω και αλλα τεστ σημερα

και θα επανελθω...

 

αλλα επειδη εχω συνδεδεμενα και τα δυο και αλλαζω ...καταλαβαινω την διαφορα....

🔷 Samsung S22 Ultra & Samsung tab 7🔷

Link to comment
Share on other sites

Και σε μενα ηρθαν τα ακουστικά... έστειλα την αίτηση μόλις άνοιξε

 

Στάλθηκε από το SM-G985F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

iPhone 15 Pro Max + Samsung S23 Ultra

Garmin Fenix 7X Sapphire Solar

Apple Airpods pro 2

Link to comment
Share on other sites

https://www.armaoseshop.gr/e-shop.html?page=shop.product_details&category_id=239&flypage=flypage.tpl&product_id=50168

 

Που κανετε αιτηση ;

Πηρα αππ το παραπανω μαγαζι

Απο wind ειναι μου παν !

Πηρα βεβαια το μικρο s20

Link to comment
Share on other sites

https://www.armaoseshop.gr/e-shop.html?page=shop.product_details&category_id=239&flypage=flypage.tpl&product_id=50168

 

Που κανετε αιτηση ;

Πηρα αππ το παραπανω μαγαζι

Απο wind ειναι μου παν !

Πηρα βεβαια το μικρο s20

 

Θα μπεις στην εφαρμογή της συσκευής Samsung mebers

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

https://www.armaoseshop.gr/e-shop.html?page=shop.product_details&category_id=239&flypage=flypage.tpl&product_id=50168

 

Που κανετε αιτηση ;

Πηρα αππ το παραπανω μαγαζι

Απο wind ειναι μου παν !

Πηρα βεβαια το μικρο s20

 

Το μικρό είχε μόνο έκπτωση στο προμο.

Τα ακουστικά ήταν μόνο για το plus και ultra.

Link to comment
Share on other sites

Το μικρό είχε μόνο έκπτωση στο προμο.

Τα ακουστικά ήταν μόνο για το plus και ultra.

 

Σωστός. Δεν πρόσεξα ότι πήρε το "μικρό".

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Για όσους παραπονιούνται για την μη-διαθεσιμότητα του snap στην Ευρώπη... αυτό μπορεί να σας ενδιαφέρει:

 

This petition requests Samsung to stop using Exynos processors in its phones

Link to comment
Share on other sites

Για όσους παραπονιούνται για την μη-διαθεσιμότητα του snap στην Ευρώπη... αυτό μπορεί να σας ενδιαφέρει:

 

This petition requests Samsung to stop using Exynos processors in its phones

 

Η Samsung εχει υπογραψει συμφωνια με την Amd για την χρηση των γραφικων της σε επομενα exynos τσιπακια.

Τσαμπα χρονο καθονται και χαλανε με τετοια petitions.

Link to comment
Share on other sites

Και σε εμένα μου ήρθε χτες, έκανα και το αίτημα για τα ακουστικά και περιμένω...

Εσάς παιδιά σας αργεί το κατέβασμα και η εγκατάσταση των εφαρμογών από το playstore ή μόνο σε εμένα το κάνει;

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [S20 series] Διαθεσιμότητα & αγορά

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...