Jump to content

Samsung Galaxy S10 Lite


ccypruss000
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ευχαριστώ και τους 2.. Τώρα τα είδα, ειχα καιρό να μπω. Τελευταία γράφω σε ενα σιτε τηλεόρασεων μιας και παρήγγειλα μια 65αρα σονυ tv τελικά :lol:

Αυτα, απο το συγκεκριμένο μαγαζί κάνουν σίγουρα? Είναι τα ίδια που ειχε το κινητο?

Πάντως περιμένω και τον αντάπτορα. Επέστρεψα αυτόν που μου στειλαν κατα λαθος και περιμένω τον αλλο. Αν και δε νομίζω να δουλεύει.

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ και τους 2.. Τώρα τα είδα, ειχα καιρό να μπω. Τελευταία γράφω σε ενα σιτε τηλεόρασεων μιας και παρήγγειλα μια 65αρα σονυ tv τελικά :lol:

Αυτα, απο το συγκεκριμένο μαγαζί κάνουν σίγουρα? Είναι τα ίδια που ειχε το κινητο?

Πάντως περιμένω και τον αντάπτορα. Επέστρεψα αυτόν που μου στειλαν κατα λαθος και περιμένω τον αλλο. Αν και δε νομίζω να δουλεύει.

 

Φιλαράκο (συγνώμη για την προσφώνηση) τα δικά μου είναι ακόμη στο κουτί χωρίς να τα αγγίξω. Πάντα σε όλες τις συσκευές πάνε χαμένα στην κυριολεξία. Χρησιμοποιώ εδώ και 15 χρόνια (σχεδόν) Bluetooth ακουστικό. Πλάκα-πλάκα πιο πολλά πληρώνω στα ακουστικά παρά στις συσκευές. Αν τα θέλεις γράψε μου, μόνο τα μεταφορικά βάλε.

Link to comment
Share on other sites

Φιλαράκο (συγνώμη για την προσφώνηση) τα δικά μου είναι ακόμη στο κουτί χωρίς να τα αγγίξω. Πάντα σε όλες τις συσκευές πάνε χαμένα στην κυριολεξία. Χρησιμοποιώ εδώ και 15 χρόνια (σχεδόν) Bluetooth ακουστικό. Πλάκα-πλάκα πιο πολλά πληρώνω στα ακουστικά παρά στις συσκευές. Αν τα θέλεις γράψε μου, μόνο τα μεταφορικά βάλε.

Αλήθεια? Σε ευχαριστώ, αν σου είναι εύκολο στείλτα οπότε βρεις ευκαιρία, δε βιάζομαι. Θα σου στείλω pm.

Link to comment
Share on other sites

Γράφει επάνω το χατρί που τα περιείχε.

Δες ΕΔΩ. Είναι τα δικά μου.

 

Δηλαδή χωρίς τα συγκεκριμένα ακουστικά δεν υπάρχει καν η εφαρμογή samsung radio στις προεγκαταεστημένες εφαρμογές;

Συνδέοντας τα πρώτη φορά κατεβάζει το κινητό την εφαρμογή;

 

Ρωτάω γιατί στο κουτί υπήρχαν τα GH39-02067A και δεν υπάρχει και η εφαρμογή στην rom που φοράει το δικό μου (ιταλικό ΤΙΜ) οπότε και σκέφτομαι να φλασάρω 1 unbranded EU.

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή χωρίς τα συγκεκριμένα ακουστικά δεν υπάρχει καν η εφαρμογή samsung radio στις προεγκαταεστημένες εφαρμογές;

Συνδέοντας τα πρώτη φορά κατεβάζει το κινητό την εφαρμογή;

 

Ρωτάω γιατί στο κουτί υπήρχαν τα GH39-02067A και δεν υπάρχει και η εφαρμογή στην rom που φοράει το δικό μου (ιταλικό ΤΙΜ) οπότε και σκέφτομαι να φλασάρω 1 unbranded EU.

Τί να σου πώ...δεν το γνωρίζω αυτό. Είναι πολύ πιθανό σενάριο όμως.

Στο δικό μου πάντως η εφαρμογή ραδιοφώνου είναι εγκαταστημένη από τότε που το πήρα (εγώ το ξεσφράγισα, ΓΕΡΜΑΝΟΣ) και ακουστικά δεν έχω χρησιμοποιήσει ποτέ.

Edited by pavlidisc

iPhone 15 Pro Max - Apple Watch 7 - Mac mini M1

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή χωρίς τα συγκεκριμένα ακουστικά δεν υπάρχει καν η εφαρμογή samsung radio στις προεγκαταεστημένες εφαρμογές;

Συνδέοντας τα πρώτη φορά κατεβάζει το κινητό την εφαρμογή;

 

Ρωτάω γιατί στο κουτί υπήρχαν τα GH39-02067A και δεν υπάρχει και η εφαρμογή στην rom που φοράει το δικό μου (ιταλικό ΤΙΜ) οπότε και σκέφτομαι να φλασάρω 1 unbranded EU.

 

Υπάρχει η εφαρμογή. Απλα δεν δουλεύει το ραδιόφωνο. Σου λεει δεν είναι συμβατά τα ακουστικά που βάζεις. Χωρίς να βάλεις ακουστικά δεν δουλεύει ετσι και αλλιως..

 

Of topic, αλλά μπορεί να ενδιαφέρει και κανέναν εδω μιας και τωρα γράφω. Στο παρακάτω λινκ εξηγω πως μπορεις να πάρεις μια σαμσουνγκ qled 65 ιντσες που κανει 2000€ στο σκρουτζ, με 1000. Είναι τρομερή προσφορά αν και εγω πηρα τη σονυ λογω android. Μεχρι αύριο να ισχύει ομως, αν ενδιαφερθεί κανενα.

https://avclub.gr/forum/showthread.php/172299-%CE%91%CE%B3%CE%BF%CF%81%CE%AC-Qled-Q90T-65%CE%B1%CF%81%CE%B1-%CE%B1%CF%80%CE%BF-mediamark-%CE%BA%CE%B1%CE%B9-%CE%B5%CE%BA%CF%80%CF%84%CF%8E%CF%83%CE%B5%CE%B9%CF%82

Edited by sosimple2
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει η εφαρμογή. Απλα δεν δουλεύει το ραδιόφωνο. Σου λεει δεν είναι συμβατά τα ακουστικά που βάζεις. Χωρίς να βάλεις ακουστικά δεν δουλεύει ετσι και αλλιως..

 

Of topic, αλλά μπορεί να ενδιαφέρει και κανέναν εδω μιας και τωρα γράφω. Στο παρακάτω λινκ εξηγω πως μπορεις να πάρεις μια σαμσουνγκ qled 65 ιντσες που κανει 2000€ στο σκρουτζ, με 1000. Είναι τρομερή προσφορά αν και εγω πηρα τη σονυ λογω android. Μεχρι αύριο να ισχύει ομως, αν ενδιαφερθεί κανενα.

https://avclub.gr/forum/showthread.php/172299-%CE%91%CE%B3%CE%BF%CF%81%CE%AC-Qled-Q90T-65%CE%B1%CF%81%CE%B1-%CE%B1%CF%80%CE%BF-mediamark-%CE%BA%CE%B1%CE%B9-%CE%B5%CE%BA%CF%80%CF%84%CF%8E%CF%83%CE%B5%CE%B9%CF%82

 

ΟΚ... θα κάνω το φλασάρισμα λοιπόν και θα επανέλθω με το αποτέλεσμα.

Link to comment
Share on other sites

Μπορει καποιος να μου εξηγησει κατι κουλο ??

Το youtube κ γενικα όλα τα βιντεο αρχισαν να παίζουν απο το ακουστικο της συσκευης... Δηλ. απο εκει που ακουμε κατα την διαρκεια της τηλεφωνικής κλησης.... Αυτο δεν συνέβαινε μεχρι πριν λιγες μερες... Συμβαινει σε αλλον ?

Link to comment
Share on other sites

Μπορει καποιος να μου εξηγησει κατι κουλο ??

Το youtube κ γενικα όλα τα βιντεο αρχισαν να παίζουν απο το ακουστικο της συσκευης... Δηλ. απο εκει που ακουμε κατα την διαρκεια της τηλεφωνικής κλησης.... Αυτο δεν συνέβαινε μεχρι πριν λιγες μερες... Συμβαινει σε αλλον ?

 

Εμένα, παίζει μόνο απο το κάτω ηχείο,όπωςπάντα...Εσένα παίζει κι από το ακουστικό κι από κάτω? Αν όχι, κάνε μια επανεκκίνηση,γιατί θα τρελαθούμε!

Link to comment
Share on other sites

Εμένα, παίζει μόνο απο το κάτω ηχείο,όπωςπάντα...Εσένα παίζει κι από το ακουστικό κι από κάτω? Αν όχι, κάνε μια επανεκκίνηση,γιατί θα τρελαθούμε!

 

Οοοοχι.... δεν εκανα κάτι..... εβαλα να παιξει youtube και επαιζε ο ηχος ΜΟΝΟ απο το ακουστικο, οχι απο το ηχειο.... εβαλα facebook βιντεο κ παλι επαιζε απο κει... Έβαλα μουσική να ακούσω, κ επαιζε απο κατω....

Ξαναβαλα youtube κ επαιζε απο το ακουστικο.. τρελαθηκα τελείως...

Επειδη περασε καμια ωρα κ ειχα φρικαρει, το έκλεισα, εκανα clear cache κ το ανοιξα πάλι.

Μετα απο αυτο εφτιαξε. επαιζε τα παντα απο το ηχειο κατω.....

πως μπορει να έγινε αυτό?

Link to comment
Share on other sites

Εμενα μου κάνει κάτι περίεργα τελευταία..Όταν έχω κλείσει όλες τις εφαρμογές και πάει να μπουτάρει τον Chrome ή το viber, γίνεται για κλάσματα του δευτερολέπτου λευκή η οθόνη..Μόνο σε αυτές τις 2 εφαρμογές..Έκανα clear cache partition, αλλά δε βλέπω διαφορά..
Link to comment
Share on other sites

Εμενα μου κάνει κάτι περίεργα τελευταία..Όταν έχω κλείσει όλες τις εφαρμογές και πάει να μπουτάρει τον Chrome ή το viber, γίνεται για κλάσματα του δευτερολέπτου λευκή η οθόνη..Μόνο σε αυτές τις 2 εφαρμογές..Έκανα clear cache partition, αλλά δε βλέπω διαφορά..

 

Καλα το viber ειναι απ τις χειροτερα γραμμένες εφαρμογές... σε 3 συσκευες το ειχα κ μου προκαλουσε διαφορα προβλήματα. Δεν το ξανα εβαλα ποτε....

Εσενα λογικα ειναι θεμα των εν λόγω εφαρμογών.... Κανε απεγκατασταση την μια κ δοκίμασε 2 - 3 μερες. αν συνεχίσει καντο στην αλλη... Αν το ιδιο βγαλε κ τις 2 για λιγο....

Link to comment
Share on other sites

Ξαφνικά η συσκευή δεν μου αναγνωρίζει τα ακουστικά. Γνωρίζει κανείς τι μπορεί να συμβαίνει;;
Link to comment
Share on other sites

Ξαφνικά η συσκευή δεν μου αναγνωρίζει τα ακουστικά. Γνωρίζει κανείς τι μπορεί να συμβαίνει;;

 

Επανεκκίνηση έκανες; Δοκίμασες άλλα ακουστικά;

Link to comment
Share on other sites

Αυτο εδω που αναφέρθηκε παραπάνω επειδη το παρέλαβα τελικά, μη το πάρει κανεις. Δεν δουλεύει στο κινητό μας, με το που το συνδέεις βγάζει μυνημα στο κινητό, η συσκευή που συνδέσατε δεν είναι συμβατή.

https://www.skroutz.gr/s/19372355/Ugreen-USB-C-male-3-5mm-USB-C-female-50596.html?utm_source=android&utm_campaign=skroutz_share

(Το αντίστοιχο που βγάζει με 2 usb type c, όντως δουλεύει αν θες να φορτίζεις και να ακους ταυτόχρονα με συμβατά usb type c ακουστικά).

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά, για βοηθήστε λίγο..παταω*#0*# για να ανοίξει η εικόνα με τα τεστ..Στο πεδίο sencors, όταν γερνω την πάνω πλευρά προς το μέρος μου και την κάτω αντίστροφα, τρεμοπαιζει η σελίδα στο κομμάτι που είναι το μαύρο κυκλάκι και το fingerprints test...Επισης,στο κυκλακι έχει ένα "0" και μου λέει ότι θέλει calibration, οπότε ξαναμπαίνω..μπορείς κάποιος να τεστάρει..Κάτι ακόμα: στην εφαρμογή Google map, ενώ κσνω διακρίβωση πυξίδας και πάει στο υψηλη,αργότερα επανέρχεται κατόπιν χαμηλή και θέλει να ξανακανω την κίνηση"8" Edited by rapsodos1979_
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά, για βοηθήστε λίγο..

Έκανα ότι περιγράφεις.

- Η σελίδα δεν τρεμοπαίζει

- Το "0" κόκκινο μετά από 8άρια...έγινε 2 πράσινο. Μπήκα βγήκα 3-4 φορές...παραμένει 2 πράσινο.

iPhone 15 Pro Max - Apple Watch 7 - Mac mini M1

Link to comment
Share on other sites

Έκανα ότι περιγράφεις.

- Η σελίδα δεν τρεμοπαίζει

- Το "0" κόκκινο μετά από 8άρια...έγινε 2 πράσινο. Μπήκα βγήκα 3-4 φορές...παραμένει 2 πράσινο.

 

Δυστυχώς, κάτι πρέπει να έχει το δικό μου..Τσέκαρα πριν λίγο ενός συναδέλφου και δεν του κάνει το τρεμόπαιγμα..Μίλησα με service και θα το πάω για check...Μικρή πιθανότητα να φταίει το tempered glass, αλλά είναι κρίμα να το βγάλω χωρίς να είμαι σίγουρος!

 

----- προσθήκη μηνύματος 17 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

3 μπλε πρέπει να σου γίνει!

Link to comment
Share on other sites

Επανεκκίνηση έκανες; Δοκίμασες άλλα ακουστικά;

 

ΕΚΑΝΑ και μετα απο μερικες προσπαθειε δουλεψε.τι να πω...

Link to comment
Share on other sites

3 μπλε πρέπει να σου γίνει!

Έκανα μερικά 8άρια ακόμα και όντως έγινε 3 μπλέ. :happy:

 

Υ.Γ μήπως να δοκίμαζες καμία επαναφορά εργοστασιακών ρυθμίσεων πριν το στείλεις για service;

iPhone 15 Pro Max - Apple Watch 7 - Mac mini M1

Link to comment
Share on other sites

Μωρέ, να στήνω από την αρχή; Το κατάστημα Γλυφάδας είναι κοντά..Θα πεταχτώ κι αν δω τα δύσκολα,πιστεύω θα μου το προτείνουν κι αυτοί..
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S10 Lite

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...