Jump to content

Huawei Watch GT 2


makismakis2004
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

θέμα για το gt2 προ υπάρχει παίδες; δεν βρίσκω κάτι.

Θέλω να ρωτήσω αν φαίνεται ωραίο με άλλο χρώμα λουράκια (πχ μπλε, πρασινο, πορτοκαλί) που έχω στο gt Active (ιδιο χρώμα ειναι)

Nokia 3210//Nokia 7110 //Nokia 5210 //Nokia 8310 //Nokia N-Gage //SE K700i //SE W800i //SE W550i //SE K850i //SE Aino //Nokia 206 DS //Lumia 435 DS //Moto G4 Play 2/16 // Mi A2 Lite 4/64 // 1+ Nord 8/128 // 1+ 11 16/256

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Ομάδα καλησπέρα. Πηρα το Huawei watch gt 3 pro. Έχετε καμιά ιδέα πως μεταφέρω τα αγορασμένα watchfaces από το gt2 η δεν γίνεται;
Link to comment
Share on other sites

Αν συνδεθείς με την εφαρμογή τα εμφανίζει μόνο για το προηγούμενο ρολόι;

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ναι τα εμφανίζει στο προηγούμενο ρολόι και δεν το έχω πλέον. Επίσης αναγκαστικά έκανα επαναφορά της εφαρμογής Health κ οπότε χάθηκαν όλα.

 

Έχει nfc το ρολόι, για ανέπαφες πληρωμές δεν ξέρω.

Link to comment
Share on other sites

A ναι ευχάριστο αυτο να έχει nfc!!Βλέπεις κάποια ρύθμιση για nfc η για καμιά κάρτα τραπέζης κάποια εφαρμογή?
Xiaomi Mi Mix 3
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σας!Τα huawei gt3 ξέρετε αν έχουνε NFC για ανέπαφες πληρωμές?Δε βλέπω να έχει...

 

Σε παρουσίαση στα βίντεο δείχνει ότι έχουν

Link to comment
Share on other sites

Σε παρουσίαση στα βίντεο δείχνει ότι έχουν

NFC έχει εννοείται .εφαρμογή για να κάνεις πληρωμές ελλαδα μην το περιμένεις ποτέ. λόγω έλλειψης google

Link to comment
Share on other sites

Σε ένα ρολόι της Apple πως γίνεται και πληρωνει μεσω ρολογιού?

 

 

Apple Pay

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Link to comment
Share on other sites

Είχα αναφέρει πριν λίγες μέρες σχετικά με το GT2 pro και τα λουράκια.

Δοκίμασα τα δικά μου απο το GT Active αλλά και άλλα 2 σετ που έχω αγοράσει μάρκας quickfit και δεν έμπαιναν σωστά στο προ.

έχει κανείς άποψη για το συγκεκριμένο;

Nokia 3210//Nokia 7110 //Nokia 5210 //Nokia 8310 //Nokia N-Gage //SE K700i //SE W800i //SE W550i //SE K850i //SE Aino //Nokia 206 DS //Lumia 435 DS //Moto G4 Play 2/16 // Mi A2 Lite 4/64 // 1+ Nord 8/128 // 1+ 11 16/256

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, μετά από μήνες εμφανίστηκε το ίδιο πρόβλημα. Έχω συνδεδεμένα στο κινητό, (Samsung S21 Ultra), κάθε μέρα Bluetooth ακουστικό της Platronics και φυσικά και το GT2.

Παλαιότερα όταν ήθελα να πάρω τηλέφωνο το κινητό αντί να δίνει προτεραιότητα σύνδεσης στο ακουστικό, έδινε στο ρολόι, με αποτέλεσμα να μην μπορώ να κάνω π.χ. επανάκληση κάποιας κλήσης γιατί αυτή πήγαινε στο ρολόι αντί του ακουστικού και έπρεπε να το ρυθμίζω επιτόπου κάθε φορά από το κινητό.

Επίσης κάποιες φορές απαντούσα σε κλήση και αντί του ακουστικού άκουγα τον συνομιλητή μου στο ρολόι και άντε πάλι ρύθμιση από το κινητό.

Κάποια στιγμή εδώ στο Forum κάποιος ανέφερε πως η λύση είναι να ξετσεκάρουμε από τις ρυθμίσεις του Bluetooth του κινητού, (για προχωρημένους), την επιλογή "Συγχρονισμός ήχου κλήσης" και όντως το πρόβλημα είχε λυθεί, μέχρι πριν 1-2 βδομάδες που αν δεν θυμάμαι λάθος έγινε αναβάθμιση στο ρολόι. Τώρα πάλι τα ίδια, το κινητό δίνει προτεραιότητα στο ρολόι αντί του ακουστικού, τι κάνουμε;

Καμιά λύση κάποιος...

Το μεγαλύτερο λάθος ενός ανθρώπου είναι όταν δεν καταλαβαίνει τα λάθη που κάνει, ώστε να τα διορθώσει!
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, μετά από μήνες εμφανίστηκε το ίδιο πρόβλημα. Έχω συνδεδεμένα στο κινητό, (Samsung S21 Ultra), κάθε μέρα Bluetooth ακουστικό της Platronics και φυσικά και το GT2.

 

Παλαιότερα όταν ήθελα να πάρω τηλέφωνο το κινητό αντί να δίνει προτεραιότητα σύνδεσης στο ακουστικό, έδινε στο ρολόι, με αποτέλεσμα να μην μπορώ να κάνω π.χ. επανάκληση κάποιας κλήσης γιατί αυτή πήγαινε στο ρολόι αντί του ακουστικού και έπρεπε να το ρυθμίζω επιτόπου κάθε φορά από το κινητό.

 

Επίσης κάποιες φορές απαντούσα σε κλήση και αντί του ακουστικού άκουγα τον συνομιλητή μου στο ρολόι και άντε πάλι ρύθμιση από το κινητό.

 

Κάποια στιγμή εδώ στο Forum κάποιος ανέφερε πως η λύση είναι να ξετσεκάρουμε από τις ρυθμίσεις του Bluetooth του κινητού, (για προχωρημένους), την επιλογή "Συγχρονισμός ήχου κλήσης" και όντως το πρόβλημα είχε λυθεί, μέχρι πριν 1-2 βδομάδες που αν δεν θυμάμαι λάθος έγινε αναβάθμιση στο ρολόι. Τώρα πάλι τα ίδια, το κινητό δίνει προτεραιότητα στο ρολόι αντί του ακουστικού, τι κάνουμε;

 

Καμιά λύση κάποιος...

εγώ έτσι τα έχω αλλά πάντα γίνεται αυτό που λες! τραγικοί! και με το Jabra και με Plantronics και με Samsung τώρα Α31 κινητό και με το Xiaomi A3 πριν.7ca898ad93d4073453ff2874028d3a13.jpgd693e39f8c7ab65477a7a95d0d263729.jpg

 

Sent from my SM-A315G using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα... Δεν με ακούνε όταν κάνω κλήση ή με παίρνουν... Εγώ τους ακούω κανονικά!! έχετε να προτείνετε κάτι;;; Είναι θέμα καθαρισμού;;και πώς το καθαρίζουμε να μη γίνει καμιά ζημιά!!
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας!

 

Λίγη βοήθεια :

 

Στο GT1 όταν κρατούσα πατημένο το κάτω κουμπί του ρολοϊου πατημένο έδειχνε μια κλειδαριά να γεμίζει και κλειδωνε το ρολοϊ ώστε να μην πατιέται η οθόνη του. Για να το ξεκλειδώσεις έπρεπε μετά να κάνεις την ίδια διαδικασία.

 

Έχω το GT2 τώρα και 6 μήνες και μόλις σήμερα

Δοκίμασα να το κλειδώσω με τον ίδιο τρόπο όπως το GT1 χωρίς αποτέλεσμα.

Δεν κλειδώνει!!!

 

Κάνω κάτι λάθος ή δεν κλειδώνει το GT2?

Link to comment
Share on other sites

Με την εφαρμογη health απο το play store μπορουμε να αγορασουμε watchfaces τωρα που τα δειχνει?

Έχω αγοράσει αρκετά για το band 6 μου.

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

δεν γίνεται. θέλει hms core.... λέει

 

Sent from my SM-A315G using Tapatalk

Ναι, θα πρέπει να το κατεβάσεις.

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

τα watch faces που μπαίνουν να είναι μόνιμα ανοιχτά μπορούμε να βάλουμε και άλλα;

 

Sent from my SM-A315G using Tapatalk

Αυτό δεν το γνωριζω.

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Huawei Watch GT 2

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...