Jump to content

Redmi Note 8 Pro


DragonD
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Κανένα πρόβλημα σε μένα.

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ποτέ δεν εβαλα custom rom ,σε κανενα τηλεφωνο που ειχα,και ουτε θα το κανω τωρα....Δεν με απασχολει το αθλημα...Με τις gcam μονο ασχολουμαι που με τις υπαρχουσες που εχουν βγει για το κινητο ειμαι υπερκαλυμενος.
Είναι εύκολο να μου πεις ποια Gcam χρησιμοποιείς και πως την πέρασες??

Ευχαριστώ!!!

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 8 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα... Θελω να αγορασω την συγκεκριμενη συσκευη...Πως σας φαινεται;;; Γνωριζεται απο που; Μενω Αττικη.. Υπαρχει σε καλη τιμη να την φερω απεξω... Ευχαριστω...
Link to comment
Share on other sites

Η συσκευή υπάρχει παντού, σε όλες τις γνωστές αλυσίδες καταστημάτων αλλά και σε άλλα καταστήματα.

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Είναι εύκολο να μου πεις ποια Gcam χρησιμοποιείς και πως την πέρασες??

Ευχαριστώ!!!

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 8 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Aυτή την εκδοση χρησιμοποιω εγω.Δες το βιντεο,εχει το αρχειο,με οδηγιες εγκαταστασης....

Edited by nikaki71
Poco X3 nfc 6/128
Link to comment
Share on other sites

Αγορά από σκρουτζομαγαζα μας καλυπτει η εγγυηση απο infoquest ή όχι ?

My third beast Xiaomi Mi 9

My second mini Sony Z3 Compact : stock

Μy first android phone LG Optimus 2x Rom : CM10.1 - tonyp - T-Build 05 with kk M1

Link to comment
Share on other sites

Αγορά από σκρουτζομαγαζα μας καλυπτει η εγγυηση απο infoquest ή όχι ?

 

Στα περισσοτερα(αν οχι σε ολα),οχι.Δινουν μονοετη εγγυηση καταστηματος.Θελει ψαξιμο.

Poco X3 nfc 6/128
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα μια ερώτηση εχω δυο καρτες ολα καλα μονο στα μύνηματα εχω θεμα δεν μπορώ να βρω πως να βαλω προεπιλογή την σιμ 1 και πρεπει να το αλλάζω συνέχεια ευχαριστώ
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχουν εφαρμογές που θυμούνται ας πούμε την προεπιλεγμενη σιμ και δεν χρειάζεται να τη βάζεις κάθε φορά. Πχ. η textra, που χρησιμοποιώ εγώ.

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Στα περισσοτερα(αν οχι σε ολα),οχι.Δινουν μονοετη εγγυηση καταστηματος.Θελει ψαξιμο.

Γεια σας... Γιατι δεν καλυπτει η εγγυηση... Αφου ως μελη της Ε.Ε. υποχρεωτικα η εγγυηση ειναι δυο ετη...Καποια καταστηματα που αγοραζουμε την συσκευη αξιοπιστα...

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας... Γιατι δεν καλυπτει η εγγυηση... Αφου ως μελη της Ε.Ε. υποχρεωτικα η εγγυηση ειναι δυο ετη...Καποια καταστηματα που αγοραζουμε την συσκευη αξιοπιστα...

 

Η επίσημη αντιπροσωπία Infoquest που δίνουν 2 χρόνια εγγύηση είναι αυτά---> https://www.xiaomi-greece.gr/sales-points . Και απο το σκρούτζ μόνο το You.gr είναι στην λίστα..οπότε οτιδήποτε αλλο μαγαζί απο σκρούτζ είναι αγορασμένα σαν να τα αγοράζεις εσύ απο Κίνα.

Redmi By Xiaomi
Link to comment
Share on other sites

Η επίσημη αντιπροσωπία Infoquest που δίνουν 2 χρόνια εγγύηση είναι αυτά---> https://www.xiaomi-greece.gr/sales-points . Και απο το σκρούτζ μόνο το You.gr είναι στην λίστα..οπότε οτιδήποτε αλλο μαγαζί απο σκρούτζ είναι αγορασμένα σαν να τα αγοράζεις εσύ απο Κίνα.

Καλημερα... Και παλι αυτο δεν ισχυει... Καταστηματα θα πρεπει να προσφερουν διετη εγγυηση αφου κανουν πωληση.. Αυτο αναφερει ο νομος οτι εντος Ε.Ε. ειναι διετη η εγγυηση...Δεν αγοραζουμε απο Κινα...... Αλλα απο εδω...

Link to comment
Share on other sites

Έτσι είναι με τα xiaomi δυστυχώς, υπάρχουν κατάστηματα που δίνουν 2 χρόνια εγγύηση δική τους όχι infoquest, εγώ έχω παραγγείλει το Α3 από drele με 2 χρόνια εγγύηση.

Xiaomi redmi note 3G - xiaomi redmi pro. - Meizu pro 6 plus.

Mi A3 [Laurel Sprout] Realme 9 pro 5G 6/128, S22 ultra Snapdragon.

Link to comment
Share on other sites

Το καλό είναι ότι σπάνια χρειάζονται εγγύηση τα Xiaomi, τουλάχιστον όσα έχω πάρει εγώ αποδείχθηκαν άριστα και απροβληματιστα.

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Η επίσημη αντιπροσωπία Infoquest που δίνουν 2 χρόνια εγγύηση είναι αυτά---> https://www.xiaomi-greece.gr/sales-points . Και απο το σκρούτζ μόνο το You.gr είναι στην λίστα..οπότε οτιδήποτε αλλο μαγαζί απο σκρούτζ είναι αγορασμένα σαν να τα αγοράζεις εσύ απο Κίνα.

 

Αυτό δεν ισχύει και για έναν άλλον λόγο. Σε άλλο φορουμ έχουμε συζητήσει σε thread για μαγαζιά που βρίσκεις στο σκρουτζ αλλά αγοράζουν από Infoquest και τα οποία δεν αναφέρονται στο παραπάνω site. Έχω προσωπική εμπειρία, με αγορά από κατάστημα στο Ν. Κόσμο (πριν 1 μήνα), που το κινητό είχε αυτοκολλητάκι infoquest και το IMEI ελέγχθηκε επί τόπου τόσο από την infoquest τηλεφωνικά, όσο και μέσω του https://www.mi.com/global/shield#imei_en

Phone History:

1) Sony Ericsson K700 2) Sony Ericsson W610 3) Sony Ericsson C902 4) Sony Ericsson Xperia Ray 5) Nokia Lumia 925 6) Samsung Galaxy S5+ 7) Samsung Galaxy S9

Link to comment
Share on other sites

Αυτό δεν ισχύει και για έναν άλλον λόγο. Σε άλλο φορουμ έχουμε συζητήσει σε thread για μαγαζιά που βρίσκεις στο σκρουτζ αλλά αγοράζουν από Infoquest και τα οποία δεν αναφέρονται στο παραπάνω site. Έχω προσωπική εμπειρία, με αγορά από κατάστημα στο Ν. Κόσμο (πριν 1 μήνα), που το κινητό είχε αυτοκολλητάκι infoquest και το IMEI ελέγχθηκε επί τόπου τόσο από την infoquest τηλεφωνικά, όσο και μέσω του https://www.mi.com/global/shield#imei_en

 

Αυτο ειναι το πιο σημαντικο. Να ελεγξεις το Imei. Οπότε πρεπει να κανεις ενα κοπο να πας απο το καταστημα για να δεις τι γραφει το κουτι που σου δινουν και να το ελεγξεις επι τοπου πριν το ανοιξεις.

 

Αφου το ανοιξεις σιγουρευεις οτι η συσκευη γραφει ιδιο imei με το κουτι και ετοιμος ;)

Link to comment
Share on other sites

Aυτή την εκδοση χρησιμοποιω εγω.Δες το βιντεο,εχει το αρχειο,με οδηγιες εγκαταστασης....

Όταν πατάω για βίντεο.... Κάνει διακοπή η εφαρμογή

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 8 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Όταν πατάω για βίντεο.... Κάνει διακοπή η εφαρμογή

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 8 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Προς το παρον καμμια εκδοση Gcam δεν υποστηριζει βιντεοσκοπηση για το κινητο μας.Το δολευουν και ισως το φτιαξουν σε επομενες εκδοσεις....

Poco X3 nfc 6/128
Link to comment
Share on other sites

wifi calling δουλευει σωστα στην συσκευή αυτή;
HTC Touch • HTC Touch Pro • HTC Desire • HTC Sensation XE • Sony Xperia Z1 • LG G4 • Xiaomi Mi A1 • Xiaomi Mi A2
Link to comment
Share on other sites

wifi calling δουλευει σωστα στην συσκευή αυτή;

 

Ναι κανονικά .

Samsung S20 FE 

Snapdragon edition

Link to comment
Share on other sites

wifi calling δουλευει σωστα στην συσκευή αυτή;

 

Ενω και καλα ειναι ενεργοποιημενo στο δικο μου με τον κωδικο *#*#3646633#*#* ,δεν εμφανιζει κανενα εικονιδιο διπλα απο το wifi οπως θα επρεπε,και ουτε κληση μπορω να κανω βαζοντας το σε airplane mode...Ειμαι με Wind...

Edited by nikaki71
Poco X3 nfc 6/128
Link to comment
Share on other sites

Ενω και καλα ειναι ενεργοποιημενη στο δικο μου με τον κωδικο ,δεν εμφανιζει κανενα εικονιδιο διπλα απο το wifi οπως θα επρεπε...Ειμαι με Wind...

Συμβόλαιο ή καρτοκινητό;

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Πάρε στην εξυπηρέτηση πελατών.

Σε συμβόλαια και σε ορισμένες συσκευές, η υπηρεσία διατίθεται.

Θα σου εξηγήσουν αναλυτικά.

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...