Jump to content

[Note 10 series] Αξεσουάρ (Θήκες, Κάρτες μνήμης, Μπαταρίες κτλ)


ccypruss000
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Σήμερα παρέλαβα τη δερμάτινη σε μπλε χρώμα. Ωραία θήκη με ωραίο κράτημα, δε προσθέτει όγκο όπως και η σιλικόνης. Την πήρα σε μπλε χρώμα αλλά η αλήθεια είναι ότι δε με ξετρέλανε σαν χρώμα.

 

Στάλθηκε από το SM-N975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Την ασημί την έχεις δει, αν οχι προτείνω να την δεις.

 

Στάλθηκε από το SM-N975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 377
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Δεν ξέρω αν αξίζει να πάρω τον 45w ή να πάρω άλλον ένα 25w φορτιστή, δυστηχώς αυτό εδώ δεν το φορτίζει σαν το 45ρι... :worry:
Link to comment
Share on other sites

Την ασημί την έχεις δει, αν οχι προτείνω να την δεις.

 

Στάλθηκε από το SM-N975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Δε έχω δει καμία, μέχρι στιγμής μόνο την μπλε που παρέλαβα. Το κακό είναι ότι ούτε σε public έχω βρει θήκες, μου είχαν πει ότι οι original είναι σε έλλειψη.

 

Τη μπλε δε τη λες άσχημη αλλά ούτε και φοβερή. Το καλό είναι ότι ταιριάζει με το πενάκι στο Aura glow χαχαχ

 

Στάλθηκε από το SM-N975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω αν αξίζει να πάρω τον 45w ή να πάρω άλλον ένα 25w φορτιστή, δυστηχώς αυτό εδώ δεν το φορτίζει σαν το 45ρι... :worry:
Απο ενα συγκριτικό που εχω δει αν θυμάμαι καλά στον ίδιο χρόνο με τον 45w έχεις ενα 10% παραπάνω.

 

Στάλθηκε από το SM-N975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Έχει κυκλοφορήσει ο 45άρης;

 

Sent from my SM-N975F using Tapatalk

 

Ναι υπάρχει αλλά δεν το βλέπω να τα αξίζει για 10 λεπτά γρηγορότερα.

 

Απο ενα συγκριτικό που εχω δει αν θυμάμαι καλά στον ίδιο χρόνο με τον 45w έχεις ενα 10% παραπάνω.

 

Ισχύει δυστυχώς! :worry:

 

Link to comment
Share on other sites

Ποια ζελατίνα προτείνετε για το κινητό?

Tempered με uv δεν το ρισκάρω πλέον εκτός αν αναλαμβάνει κανένα κατάστημα στην Θεσσαλονίκη να το βάλει?

Link to comment
Share on other sites

Ποια ζελατίνα προτείνετε για το κινητό?

Tempered με uv δεν το ρισκάρω πλέον εκτός αν αναλαμβάνει κανένα κατάστημα στην Θεσσαλονίκη να το βάλει?

 

Από tempered glass το t max (αν βρεις κάποιον να στο περάσει όπως και θέλεις),

Είναι καλό και το δακτυλικο λειτουργεί.

 

Όχι τόσο καλά και γρήγορα σαν την μεμβράνη αλλά δουλειά γίνεται.

kountouraN
Link to comment
Share on other sites

Σήμερα παρέλαβα την Pitaka. Η θήκη είναι φοβερή ! Ειδικά για όσους θέλουν εντελώς skinny θήκη νομίζω είναι μονόδρομος. Αν κάποιος δε λυπάται τα 47 ευρώ ας την πάρει!

 

Στάλθηκε από το SM-N975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Mocolo UV tempered glass έχει δοκιμάσει κανείς?

Γιατί τα καταστήματα που το έχουν, δήθεν τα έχουν διαθέσιμα.

Link to comment
Share on other sites

αυτη πηρα και εγω!!!!!Πραγματικα ΤΕΛΕΙΑ!!!!!Πανεμορφη!!!!Αξιζει 1000% τα λεφτα της!!!

 

----- προσθήκη μηνύματος 72 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Σήμερα παρέλαβα την Pitaka. Η θήκη είναι φοβερή ! Ειδικά για όσους θέλουν εντελώς skinny θήκη νομίζω είναι μονόδρομος. Αν κάποιος δε λυπάται τα 47 ευρώ ας την πάρει!

 

Στάλθηκε από το SM-N975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

αυτη πηρα και εγω!!!!!Πραγματικα ΤΕΛΕΙΑ!!!!!Πανεμορφη!!!!Αξιζει 1000% τα λεφτα της!!!

Κωνσταντινος..

-nokia 8800 special edition-XDA Flame-htc shift-nokia 8910i-htc touch HD-Blackberry Bold-Htc touch Pro 2-Qtek 9000-Nokia N900-BB Bold 9700-Htc Desire-Htc Desire HD-iphone 4 32gb...4s 64GB..Samsung Note 3-4-9-10+..iPhone 7 Plus..iPhone X 256..iPhone XS Max 512..iPhone 11 Pro Max 512

Link to comment
Share on other sites

αυτη πηρα και εγω!!!!!Πραγματικα ΤΕΛΕΙΑ!!!!!Πανεμορφη!!!!Αξιζει 1000% τα λεφτα της!!!

 

----- προσθήκη μηνύματος 72 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

αυτη πηρα και εγω!!!!!Πραγματικα ΤΕΛΕΙΑ!!!!!Πανεμορφη!!!!Αξιζει 1000% τα λεφτα της!!!

Φοβερή θήκη! Χαλάλι τα χρήματα!

 

Στάλθηκε από το SM-N975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. Δυστυχώς μέσα σε μια τσέπη χαράχτηκε η εργοστασιακή μεμβράνη. Έχουμε να προτείνουμε κάτι αντίστοιχο; Η Smartec τοποθετεί την ίδια;

 

Sent from my SM-N975F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. Δυστυχώς μέσα σε μια τσέπη χαράχτηκε η εργοστασιακή μεμβράνη. Έχουμε να προτείνουμε κάτι αντίστοιχο; Η Smartec τοποθετεί την ίδια;

 

Sent from my SM-N975F using Tapatalk

 

Λενε πως ειναι η ιδια και κοστιζει 9,90€

iphone 3gs,iphone 4/4s,galaxy s3,galaxy s4 duos,galaxy note 3 duos,note 4 duos,note 5 duos,note 7 duos,LG V20 duos,galaxy c9 pro duos,Samsung s8+ orchid grey,Samsung galaxy Note 8 duos,Samsung galaxy note 9 duos,Samsung galaxy Note 10+, iphone 11 pro,samsung galaxy s20, samsung galaxy note 20 ultra,samsung galaxy s23 ultra.

Link to comment
Share on other sites

Λενε πως ειναι η ιδια και κοστιζει 9,90€
Ξέρεις αν αναλαμβάνουν και την τοποθέτηση; Τουλάχιστον αυτή είναι δοκιμασμένη ως προς το αποτύπωμα.

 

Sent from my SM-N975F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ξέρεις αν αναλαμβάνουν και την τοποθέτηση; Τουλάχιστον αυτή είναι δοκιμασμένη ως προς το αποτύπωμα.

 

Sent from my SM-N975F using Tapatalk

 

Περιμενεις εκει 20’ και την τοποθετουν οι ιδιοι

iphone 3gs,iphone 4/4s,galaxy s3,galaxy s4 duos,galaxy note 3 duos,note 4 duos,note 5 duos,note 7 duos,LG V20 duos,galaxy c9 pro duos,Samsung s8+ orchid grey,Samsung galaxy Note 8 duos,Samsung galaxy note 9 duos,Samsung galaxy Note 10+, iphone 11 pro,samsung galaxy s20, samsung galaxy note 20 ultra,samsung galaxy s23 ultra.

Link to comment
Share on other sites

Εξαιρετική θήκη η Pitaka την πήρα χθες....αλλά δεν είναι για την δουλειά μου...την έχω βάλει αγγελία παιδιά όποιος έχει πρόσβαση

και τον ενδιαφέρει ας κοιτάξει!!!!

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Επειδή θα είμαι αύριο μια μέρα Αθήνα,που μπορώ να πάω να 0αρω άμεσα η μεμβράνη η τζαμακι ???Αν στα Media markt βάζουν ακόμα την μεμβράνη zaag μάλλον εκεί θα πάω...

Το dome το βάζει αν θυμάμαι καλά ένα κατάστημα στην Καλλιθέα;;;Ξέρει κάποιος κάτι;;;

Καλλιθέα μένω...

Link to comment
Share on other sites

Επειδή θα είμαι αύριο μια μέρα Αθήνα,που μπορώ να πάω να 0αρω άμεσα η μεμβράνη η τζαμακι ???Αν στα Media markt βάζουν ακόμα την μεμβράνη zaag μάλλον εκεί θα πάω...

 

Το dome το βάζει αν θυμάμαι καλά ένα κατάστημα στην Καλλιθέα;;;Ξέρει κάποιος κάτι;;;

 

Καλλιθέα μένω...

Καλύτερα να βάλεις Tmax. Πολύ πολύ καλύτερο από το Dome . Αν τελικά θέλεις μεμβράνη τότε βάλε την original σε επίσημο σέρβις που ανέφεραν πιο πάνω τα παιδιά.

 

Στάλθηκε από το SM-N975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Για οσους δεν θέλουνε χοντρές θηκες υπαρχει και αυτή η λύση, που δίνει φοβερή αίσθηση στο τηλέφωνο...https://dbrand.com/shop/samsung-galaxy-note-10-plus-skins Edited by int70
Link to comment
Share on other sites

Έτσι ακριβώς φίλε και εγώ έχω πάρει την μαύρη χαχαχαχαχα.Αλλα πέρα ότι μαζεύει σκόνη έχει πάρα πολύ καλό κράτημα. Τώρα έχω παραγγείλει και την ασημένια σε σιλικόνη πιστεύω σε αυτή νά μήν φαίνεται τόσο πολύ ή σκόνη λόγο χρώματος. Αν την έχει κάποιος ασ μας πει εντυπώσεις.
Link to comment
Share on other sites

Εγώ πήρα την silicone case τις Samsung και κάνει εκπληκτική δουλειά, έχει μαζέψει όλη την σκόνη!!!
Με τον καιρό θα σταματήσει να μαζεύει τόση σκόνη!

 

Στάλθηκε από το SM-N975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Note 10 series] Αξεσουάρ (Θήκες, Κάρτες μνήμης, Μπαταρίες κτλ)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...