Jump to content

Samsung Galaxy Note 10 Plus


ccypruss000
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπερα κι απο μενα! Οταν ενεργοποιειτε το τηλ, σας κανει ενα ηχο σαν μηνυμα;

Ναι χτυπάει ο ήχος ειδοποιήσεων για να δώσεις κωδικό pin

Huawei Mate 8, Samsung Galaxy Note 7, Samsung galaxy S7 edge, Lg V20, Huawei Mate 9, Samsung Galaxy S8+, Samsung Galaxy Note 8, Huawei Mate 10, Samsung galaxy S9+, Huawei P20 Pro Dual, Samsung Galaxy Note 9 Dual, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P30, Huawei P30 pro, Samsung Galaxy S10+, Samsung Galaxy Note 10+, S21 Ultra, Samsung Zfold2
Link to comment
Share on other sites

Επειδή ενδιαφέρομαι για το S10e (όχι μόνο για λόγους κόστους αλλά και λόγω βολικού μεγέθους και βάρους) έχει ανοιξει τέτοιο επίσημο νημα? Αν όχι να ανοίξουμε ένα?

 

(Δεν θέλω να ανοίξω νήμα χωρίς λόγο...)

 

Σορρυ υπάρχει, τώρα το είδα!

Edited by MessengerOfGood
Link to comment
Share on other sites

Ακριβώς. Μιλάω καθημερινά 2-4 ωρες στο κινητό λόγο δουλειάς. Έχω πάρει 10δες hands free όπως και απομιμήσεις airpods διαφορά xiaomi κτλ. Με όλα προβλήματα στην συνομιλία, όλο παράπονά ότι δεν με ακούν. Εδώ και ένα μήνα πήρα τα airpods και έχω βρει την ησυχία μου. Όσο θόρυβο και αν έχει με ακούν πεντακάθαρα όπως ακούω και εγώ. Για ήχο άψογα για την κατηγορία τους. Λυπόμουν τα 150 ευρώ (με wireless charger case) αλλά πραγματικά και 200 θα έδινα τώρα που τα δουλεύω καθημερινά και επαγγελματικά φυσικά. Λίγο παραπάνω μπαταρία και θα ήταν το τέλειο αλλά τι να κάνουμε. Πάντως και με Samsung με μια εφαρμογή (επί πληρωμή) δουλεύουν αρκετά καλά σχεδόν όλες οι λειτουργίες των airpods. Συγνώμη για το off topic αλλά αξίζει για κάποιον που ενδιαφέρεται

 

Λάζαρος..

Στάλθηκε από το S10+

Όλα αυτά πότε; Μήπως πριν το update που πήραν τα buds; Πάντως εγώ δεν έχω κανένα παράπονο ότι δεν με ακούει ο συνομιλητής καλά.

 

Στάλθηκε από το SM-N975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Όλα αυτά πότε; Μήπως πριν το update που πήραν τα buds; Πάντως εγώ δεν έχω κανένα παράπονο ότι δεν με ακούει ο συνομιλητής καλά.

 

Στάλθηκε από το SM-N975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Όχι buds δεν είχα ποτέ λόγο του ότι δε με βολεύει σαν κατασκευή και σχέδιο. Επίσης δεν ανέφερα πουθενά τα buds εγώ προσωπικά.

 

Λάζαρος..

Στάλθηκε από το S10+

Λάζαρος..
Link to comment
Share on other sites

Όχι buds δεν είχα ποτέ λόγο του ότι δε με βολεύει σαν κατασκευή και σχέδιο. Επίσης δεν ανέφερα πουθενά τα buds εγώ προσωπικά.

 

Λάζαρος..

Στάλθηκε από το S10+

Έχεις δίκιο, μπερδεύτηκα και νόμιζα ότι είχες δοκιμάσει και τα buds.

 

Στάλθηκε από το SM-N975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Kαι κατι ακομα! Το οτι μου γραφει μολις το ανοιξω για λιγο το μηνυμα εκκινηση τηλεφωνου, φυσιολογικο;
Link to comment
Share on other sites

Kαι κατι ακομα! Το οτι μου γραφει μολις το ανοιξω για λιγο το μηνυμα εκκινηση τηλεφωνου, φυσιολογικο;

 

Ναι ολα φυσιολογικα... είναι τα καινούρια σχέδια που έχει βάλει η Samsung κατά την εκκίνηση - επανεκκίνηση

Huawei Mate 8, Samsung Galaxy Note 7, Samsung galaxy S7 edge, Lg V20, Huawei Mate 9, Samsung Galaxy S8+, Samsung Galaxy Note 8, Huawei Mate 10, Samsung galaxy S9+, Huawei P20 Pro Dual, Samsung Galaxy Note 9 Dual, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P30, Huawei P30 pro, Samsung Galaxy S10+, Samsung Galaxy Note 10+, S21 Ultra, Samsung Zfold2
Link to comment
Share on other sites

Μην χαλάτε άσκοπα χρήματα για τα galaxy buds...στην ομιλία τουλάχιστον είναι χάλια...δεν σε ακούει καθόλου ο συνομιλητής...πήρα και εγώ τα airpods και έπαθα πλάκα...!!!

 

Μήπως είσαι υπερβολικός;

Μια χαρά είναι τα buds.

Link to comment
Share on other sites

Μεγάλη διαφορά στο σήμα κινητής και WiFi η έκδοση με τον Snapdragon.

Κρίμα που δεν φέρνει το μοντέλο αυτό στην Ευρώπη.

 

Sent from my SM-N9750 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Μεγάλη διαφορά στο σήμα κινητής και WiFi η έκδοση με τον Snapdragon.

Κρίμα που δεν φέρνει το μοντέλο αυτό στην Ευρώπη.

 

Sent from my SM-N9750 using Tapatalk

 

Aνέκαθεν είχε αυτό το θέμα η Sammy με τους Exynos.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Το update που διορθώνει το fingerprint πότε θα μας έρθει?

 

Στάλθηκε από το SM-N975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Μην χαλάτε άσκοπα χρήματα για τα galaxy buds...στην ομιλία τουλάχιστον είναι χάλια...δεν σε ακούει καθόλου ο συνομιλητής...πήρα και εγώ τα airpods και έπαθα πλάκα...!!!
Sorry & όλας, αλλά επειδή τα έχω τα buds μόνο χαλασμένα λεφτά δεν τα λές...

 

Sent from my SM-N975F using Tapatalk

Our greatest weakness lies in giving up. The most certain way to succeed is always to try just one more time -- Thomas A. Edison
Link to comment
Share on other sites

Μήπως είσαι υπερβολικός;

Μια χαρά είναι τα buds.

 

Στην ομιλία αναφέρθηκα παιδιά...και με χρήση πολλών ωρών...στα υπόλοιπα μπορεί να είναι μια χαρά...:)Καλημέρα!!!

Δεν είχα ποτέ aple συσκευή...αλλά τα ακουστικά τους είναι άπαιχτα σε καθημερινή χρήση...!

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Φιλε μου με βαζεις σε σκεψεις.Γενικα δεν θα ηθελα να δωσω σχεδον 100 ευρω για τετοιου ειδους ακουστικα.Δλδ ολοι ξερουμε οτι βρισκουμε ασυρματα ακουστικα στο εμποριο, αξιοπρεπη με 20 ευρω και κανουμε την δουλεια μας.Η samsung παντα ''τσιμπαει'' τις τιμες.Οντως δεν εμεινες ευχαριστημενος??

πιστευω σου απάντησαν καποιοι παρακάτω....ο συνομιλητης δεν ακουει...κακη ποιοτητα....και το συνηδητοποιησα μολις εβαλα τα airpods στα αυτια μου...απο κει και περα περι ορεξεως...

Link to comment
Share on other sites

Τα buds είναι μπροστά σε οτιδήποτε άλλο -εκτος από συνομιλίες- όταν συνδυάζονται με Samsung συσκευές. Είχα και airpods ,έχω και τα buds. Ποιοτητά ήχου σε μουσική (για τα χρήματα τους πάντα), μηδενικό lag. Μην τρελαθουμε κιόλας. Για όσους δουλεύουν σε θορυβώδες περιβάλλον η σε εξωτερικους χώρους με φασαρία ,ας πάρουν ένα Bluetooth ακουστικό ,τύπου plactronics, αν η κύρια χρήση είναι η ομιλία, όχι τα airpods. Κάπου έλεος δλδ.

 

Στάλθηκε από το SM-G975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Μάλλον διαφορετικά buds πρέπει να έχουμε. Όποτε τα χρησιμοποιώ είτε με S10+ είτε με Note 10+ και ρωτώ το συνομιλητή μου πως ακούγομαι, έχω ακούσεις τα εξής σχόλια:

"καμπάνα", "καλύτερα από τη συσκευή", "πεντακάθαρα", κτλ.

Και μόνο ήσυχο δεν είναι το περιβάλλον εργασίας μου, πάνω σε βυτία με ελαιόλαδα, στην αποθήκη με μεγάλες αντλίες να δουλεύουν...

129026.png?1640591734

Link to comment
Share on other sites

Εγώ έχω μεικτες εμπειρίες. Κάποιες φορές, λίγες όντως εχω πρόβλημα αλλά τη μεγάλη πλειοψηφία τα πάντα είναι οκ.

Αυτό που δεν αλλάζω είναι η καταπληκτική ποιότητα ήχου και το πως ταιριάζουν στα αυτιά μου οπως και το πολυ καλο noise isolation που δεν έχουν τα iPods και με θράσος έρχεται η apple να φέρει στο νέο μοντέλο βαπτιζοντας τα....pro !!!

 

Sent from my SM-N975F using Tapatalk

Our greatest weakness lies in giving up. The most certain way to succeed is always to try just one more time -- Thomas A. Edison
Link to comment
Share on other sites

Μόλις ήρθαν... Με αυτα που λέτε μου κόψατε την φόρα... Να τα ανοίξω ή οχι

ce65f3c152dd0165307cd3c3af5effd5.jpg

Edited by geotrvs
Link to comment
Share on other sites

Eγώ δυστυχώς είμαι ο άτυχος της υπόθεσης. Παρήγγειλα από τον Κωτσο προχθές το Note 10 Plus αλλά τώρα πήρα τηλ και μου είπαν ότι τέλος τα buds. Από 18 του μηνός και καλά... Έλεος...
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy Note 10 Plus

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...