Jump to content

Samsung Galaxy A70


ccypruss000
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μια χαρα τιμη εχει μονο στο σκρουτζ ,αλλα διαθεσιμοτητα κανενα καταστημα δυστηχως μονο παραγγελια και αναμονη που μαλλον θα παει σε κανα μηνα απο τι βλεπω
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 790
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Επισυναπτόμενες εικόνες

Μετά από το χθεσινό update έχασε τις ομοιόμορφα στρογγυλές γωνίες σε εφαρμογές όπως στο Netflix που είχε μέχρι τώρα. Για εμάς με OCD μεγάλη απογοήτευση. Τώρα στην στο κάτω μέρος έχεις στρογγυλές γωνίες και στο πάνω ορθογώνια. Να διορθωθεί με update του Netflix?
Link to comment
Share on other sites

Μετά από το χθεσινό update έχασε τις ομοιόμορφα στρογγυλές γωνίες σε εφαρμογές όπως στο Netflix που είχε μέχρι τώρα. Για εμάς με OCD μεγάλη απογοήτευση. Τώρα στην στο κάτω μέρος έχεις στρογγυλές γωνίες και στο πάνω ορθογώνια. Να διορθωθεί με update του Netflix?

Ποιο update? Αυτο που βγηκε με τα patches του Ιουλιου?

Link to comment
Share on other sites

Έχει διαφορά αλλά βγάζει μόνο σε 8MP, χωρίς να φαίνεται ιδιαίτερα. Αν διορθώσουν το θέμα με τα 8MP θα γυρίσω στην Gcam.
Link to comment
Share on other sites

Έχει δοκιμάσει κανείς Gcam να μας πει εάν έχει μεγάλη διαφορά από Stock?
Σαφώς καλύτερο αποτέλεσμα την νύχτα αλλά αυτό που γράφει ο φίλος, ακόμα και την μέρα λείπει η λεπτομέρεια λόγω ότι τραβάει στα 8mpx,με το night mode δεν είδατε βελτίωση την νύχτα;

 

Στάλθηκε από το MI 8 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ερωτηση ?Ενω κανω αποθηκευση επαφη ονομα επωνυμο οταν παταω αποθηκευση παει επωνυμο ονομα,Και δεν βρισκω πουθενα την επιλογη να το αλλαξω Να ειναι μπροστα το ονομα καποιος βοηθεια?::)
Link to comment
Share on other sites

Από την εφαρμογή επαφές, πάνω δεξιά τρεις γραμμουλες, στο μενού πάνω αριστερά γραναζακι, έχει δύο επιλογές, ταξινόμηση ανάλογα το όνομα ή το επίθετο και Τύπος ονόματος.
Link to comment
Share on other sites

Από την εφαρμογή επαφές, πάνω δεξιά τρεις γραμμουλες, στο μενού πάνω αριστερά γραναζακι, έχει δύο επιλογές, ταξινόμηση ανάλογα το όνομα ή το επίθετο και Τύπος ονόματος.

 

Με προλαβες,κι εγω αυτο ετοιμαζομουν να γραψω για να βοηθησω!:)

SAMSUNG GALAXY S20 FE
Link to comment
Share on other sites

τώρα είμαστε Φλοίσβο σε ένα μπαράκι. τρία xiaomi συνδέθηκαν με το WiFi του μαγαζιού αλλά το Α70 δεν βλέπει καν το συγκεκριμένο WiFi! γιατί;

 

Στάλθηκε από το Mi A2 Lite μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Δεν μου έχει τύχει. Έχει καλό σήμα;
τώρα είδα την απάντηση σου σόρυ, ναι σχετικά καλό ήταν.

 

Στάλθηκε από το Mi A2 Lite μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

τώρα είμαστε Φλοίσβο σε ένα μπαράκι. τρία xiaomi συνδέθηκαν με το WiFi του μαγαζιού αλλά το Α70 δεν βλέπει καν το συγκεκριμένο WiFi! γιατί;

 

Στάλθηκε από το Mi A2 Lite μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Μου έχει τύχει και εμένα,έχει μικρή εμβέλεια!

Link to comment
Share on other sites

Μου έχει τύχει και εμένα,έχει μικρή εμβέλεια!
κακό αυτό! περίμενα από της xiaomi τα κινητά να έχουν χειρότερους δέκτες όχι από της Samsung! και έλεγα να μην ξανά πάρω xiaomi και το επόμενο να είναι το Α70!

 

Στάλθηκε από το Mi A2 Lite μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Αυτό το πρόβλημα, δηλαδή να μην βλέπει καθόλου το wifi, το έχω στο σπίτι μου.

Για να καλύψω όλους τους χώρους του σπιτιού, έχω ένα καινούριο router που μου έστειλε πριν λίγους μήνες η cosmote όταν αναβάθμισα τη γραμμή μου σε πενηντάρα. Αυτό το βλέπει χωρίς πρόβλημα.

Αυτό που είχα όμως πριν το μετέτρεψα σε access point. Τρεις άλλες συσκευές Samsung το βλέπουν κανονικά αλλά όχι το Α70. Δοκίμασα να αλλάξω τα κανάλια του access point, την κωδικοποίηση του password, έκανα επαναφορά εργοστασιακών ρυθμίσεων στο κινητό, αλλά δεν πέτυχα τίποτα. Το πρόβλημα το έχω με ένα Sagemcom που έδινε η Cosmote. Εκπέμπει μόνο στα 2,4 Ghz.

Αν μπορεί κανείς να βοηθήσει, ας μας πει.

Link to comment
Share on other sites

Τι να σας πω, δεν έχω κάποιο θέμα με την εμβέλεια. Όσο έπιανε και με το παλιό πιάνει και με αυτό.
Link to comment
Share on other sites

Φαίνεται ότι ορισμένα έχουν θέμα. Μια λύση υπάρχει: το στέλνεις για τεχνικό έλεγχο στην smartec, με acs με χρέωση παραλήπτη,,, πρώτα τηλεφώνησε τους. Εμένα σε s10+ με συνέστησαν να το πάω να το δει τεχνικός εδώ στα Τρίκαλα, και είχαν δίκιο, μια εφαρμογή ήταν το πρόβλημα,, δεν χρειάστηκε να το στείλω,

Και σε note 8 , εντός εγγύησης, μου άλλαξαν πλακέτα.

Ξεκίνα από τεχνικό της περιοχής,, Γερμανό, Κωτσόβολο, public,, να δούμε τι θα πει.

Link to comment
Share on other sites

Μόλις έλυσα το πρόβλημα της μη σύνδεσης στο access point!

Στις ρυθμίσεις του modem στο πεδίο 54g™ Mode ήταν επιλεγμένο το 54g Performance. Το άλλαξα σε 54g Auto και το κινητό είδε αμέσως το wifi του εν λόγω access point και συνδέθηκε στο δευτερόλεπτο!

Το γράφω ως λύση σε περίπτωση που κάποιος αντιμετωπίσει παρόμοιο θέμα. Συνεπώς, τίποτα δεν έχει το κινητό. ;)

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy A70

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...