Jump to content

Samsung Galaxy Buds


StavrosSant
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Και εγώ περιμένω πάνω από 3 εβδομάδες. Τη Δευτέρα θα τους ενοχλήσω και εγώ.

 

Εγώ έχω μήνα.. Τσάμπα θα τους στείλεις αναμονή για Δευτέρα Τρίτη μήπως και...

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 269
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

τραγικοί στη samsung...δεν μπορω να καταλαβω γιατι καθυστερουν τόσο πολύ και γιατί δε δίνουν μια ενδεικτική ημερομηνία
Link to comment
Share on other sites

τραγικοί στη samsung...δεν μπορω να καταλαβω γιατι καθυστερουν τόσο πολύ και γιατί δε δίνουν μια ενδεικτική ημερομηνία

 

 

 

Αφού σ λένε λόγω μεγάλου φόρτου εργασίας...

Είχαν δώσει 15 εργασιμες κ τα κάνανε θάλασσα...

Για να δουμε Δευτέρα ή Τρίτη που πλησιάζει..

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

Οπως εχει αναφερθει και απο αλλους,τα galaxy buds(ειδικα στην τωρινη τιμη τους)ειναι μια φανταστικη επωνυμη επιλογη κυριως για κατοχους Samsung κινητων(και εν μερη και Android με επιφυλαξεις) κυριως στο κομματι της μουσικης και του ηχου οπως και της εργονομιας αλλα οχι στο κομματι της ομιλιας. Οποιον δηλαδη τον ενδιαφερουν τα ακουστικα με βασικο κομματι την ομιλια,καλυτερα να κοιταξουν αλλου

 

Link to comment
Share on other sites

Άλλη μια μέρα δίχως να τα φέρουν.... Θα περάσει κάνα 6μηνο κ μεις εδώ θα περιμένουμε τα buds... Ε ναι υπάρχει μεγάλο φόρτο εργασίας... Πολύ δύσκολο να σταλθούν τόσο μεγάλο φορτίο... Αναμονής συνέχεια...

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

Εγω προσωπικα θα εκανα καταγγελια για επιστροφη χρηματων του κινητου παντως.

 

Αγοραζεις ενα προιον τον πρωτο καιρο λογω του pre order δωρου που σου δινει.Το να εισαι πανω απο 1 μηνα χωρις καμια ενημερωση για το ποτε(και εν μερη και αν)θα το παρεις δεν εχει να λεει γιατι τωρα αλλη τιμη εχει το κινητο σε σχεση με τις αρχες και στην ουσια αν το αγορασεις τωρα καινουργιο μαζι με τα ακουστικα ξεχωριστα σου βγαινει και φθηνοτερα.

 

Καλυτερα δηλαδη να σου ελεγε καποιος οτι ξερεις το αποθεμα τελειωσε και δεν καλυπτεσαι απο την προσφορα,παρα αυτη η ατελειωτη αναμονη.

 

Σιγα τον φορτο εργασιας για την Samsung μιλαμε και για ενα προιον που ουτως ή αλλως ειναι ηδη διαθεσιμο παντου.Δεν ειναι οτι ηταν καποιο limited edition δωρο που δεν υπαρχει πουθενα και γιαυτο αργουν να δωσουν το pre order

https://www.skroutz.gr/s/17453878/Samsung-Galaxy-Buds-%CE%9B%CE%B5%CF%85%CE%BA%CF%8C.html

Link to comment
Share on other sites

Εγω προσωπικα θα εκανα καταγγελια για επιστροφη χρηματων του κινητου παντως.

 

Αγοραζεις ενα προιον τον πρωτο καιρο λογω του pre order δωρου που σου δινει.Το να εισαι πανω απο 1 μηνα χωρις καμια ενημερωση για το ποτε(και εν μερη και αν)θα το παρεις δεν εχει να λεει γιατι τωρα αλλη τιμη εχει το κινητο σε σχεση με τις αρχες και στην ουσια αν το αγορασεις τωρα καινουργιο μαζι με τα ακουστικα ξεχωριστα σου βγαινει και φθηνοτερα.

 

Καλυτερα δηλαδη να σου ελεγε καποιος οτι ξερεις το αποθεμα τελειωσε και δεν καλυπτεσαι απο την προσφορα,παρα αυτη η ατελειωτη αναμονη.

 

Σιγα τον φορτο εργασιας για την Samsung μιλαμε και για ενα προιον που ουτως ή αλλως ειναι ηδη διαθεσιμο παντου.Δεν ειναι οτι ηταν καποιο limited edition δωρο που δεν υπαρχει πουθενα και γιαυτο αργουν να δωσουν το pre order

https://www.skroutz.gr/s/17453878/Samsung-Galaxy-Buds-%CE%9B%CE%B5%CF%85%CE%BA%CF%8C.html

 

Έχεις πολύ δίκιο όντως...1 μήνας είναι παααρα πολύ....Δεν δικαιολογούνται....κανα 3-4 καταγγελίες μπας κ πάρουν μπροστά. ..

Link to comment
Share on other sites

Καλα και με τις καταγγελιες δεν προκειται να αλλαξει κατι δραματικα ή να παρει τα χρηματα του πισω,απλα σιγουρα θα το ''σπρωξουν''το πραγμα γρηγοροτερα.
Link to comment
Share on other sites

Καλα και με τις καταγγελιες δεν προκειται να αλλαξει κατι δραματικα ή να παρει τα χρηματα του πισω,απλα σιγουρα θα το ''σπρωξουν''το πραγμα γρηγοροτερα.

 

Ναι γι αυτό το ειπα

Link to comment
Share on other sites

Με πήραν τηλέφωνο σε λίγη ώρα θα έχω το δωράκι μας τα buds άργησαν αλλά δεν πειράζει ελπίζω να άξιζε η αναμονή..

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

Σε πηραν τηλ απο samsung ή απο την courier;

 

Τα έχω στα χέρια μου ήρθε ο κουριερ στη πόρτα μ έβαλα κ υπογραφές να σταλθούν στη σαμι για τη παραλαβη. Δεν τα δοκίμασα ακόμα στο κουτί τους..

Ανέβασα φώτο στο δίπλα θέμα

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

Πείτε κάτι όσοι έχετε τα ακουστικά ρε παιδιά. Βλέπω ότι η μπαταρία της θήκης αδειάζει γρήγορα παρόλο που δεν τα δουλεύω κάθε μέρα.
:D
Link to comment
Share on other sites

Δεν τα άνοιξα ακόμα...... Θα τα συνδέσω κ θα παίξω μέχρι να ξεφορτισουν; μετά φορτίζω κανονικά όπως είναι μέσα στη θήκη;;

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

Πρώτες εντυπώσεις αν κ δεν έχω την τρελή εμεορια. είναι ποιοτικά.. Δεν φεύγουν απτά αυτιά μου όσο και να χτυπηθώ...

Φοβερός ο ήχος σε ταινίες και μουσική κ λιγάκι που μίλησα σούπερ μου φάνηκε κ σε ομιλία.. Ελπίζω να τα ευχαριστηθώ κ Ναμη τα ξαναβγάλω χε χε γιατί πάντα μιλάω με τη συσκευή στο αυτί καιρός να το σταματήσω.. . Φόρτιση είχε 95 % συνδέθηκαν εννοείται εύκολα αποτι είδα η θήκη πρέπει να είναι άδεια τελείως από μπαταρία..

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

Πείτε κάτι όσοι έχετε τα ακουστικά ρε παιδιά. Βλέπω ότι η μπαταρία της θήκης αδειάζει γρήγορα παρόλο που δεν τα δουλεύω κάθε μέρα.

Εμενα μετα απο δυο μερες αποφορτιζεται η θηκη εκανα και το battery drain fix και δεν εκανε δουλεια, ας πει καποιος αμα εχουνε βελτιωθει οι καινουργιες παρτιδες να τα παμε στο service γιατι εμενα εχουνε ημερομηνια κατασκευης απο Φεβρουαριο.

Link to comment
Share on other sites

Εμενα μετα απο δυο μερες αποφορτιζεται η θηκη εκανα και το battery drain fix και δεν εκανε δουλεια, ας πει καποιος αμα εχουνε βελτιωθει οι καινουργιες παρτιδες να τα παμε στο service γιατι εμενα εχουνε ημερομηνια κατασκευης απο Φεβρουαριο.

 

 

Εγώ πάντως που Τα έχω από τον Μάρτιο και έχουν πάρει νομίζω 2 update....Δεν αποφορτιζονται σχεδόν καθόλου....ταβςχω παρατημένα 5 μέρες και ακόμη μπαταρία έχουν....θα δω σήμερα πόσο τις % έχουν ακόμη

Link to comment
Share on other sites

Εγώ μιλάω για τη θήκη. Τα ακουστικά, ναι , δεν ξεφορτιζονται. Αλλά η θήκη είναι όπως τα λέει ο φίλος από πάνω.

 

Sent from my SM-G970F using Tapatalk

:D
Link to comment
Share on other sites

Εγώ μιλάω για τη θήκη. Τα ακουστικά, ναι , δεν ξεφορτιζονται. Αλλά η θήκη είναι όπως τα λέει ο φίλος από πάνω.

 

Sent from my SM-G970F using Tapatalk

 

 

Να μην σου πω ψέμματα τώρα με έπιασες αδιάβαστο.....

Link to comment
Share on other sites

Ήρθαν και τα δικά μου!

 

Βέβαια είχε σχισμένη ταινία ασφαλείας και ένα νέο αυτοκόλλητο στην απέναντι πλευρά. Βέβαια μέσα ήταν καινούργια απείραχτα.

 

Είχε κανένας άλλο ίδια συσκευασία;

مفاجأة
Link to comment
Share on other sites

Σήμερα παρέλαβα και τα δικά μου, φαντάζομαι όλοι σε άσπρα τα πήραμε (δυστυχώς). Κάποιες ερωτήσεις.

 

Κρατάνε όντως 5-6 ώρες;

Πόσες φορές μπορεί να τα φορτίσεις πλήρως η θήκη;

Η ίδια η θήκη πόση ώρα θέλει για να φορτίσει.

 

Πρώτες εντυπώσεις πολύ θετικές σε ήχο και σε κλήσεις.

 

----- προσθήκη μηνύματος 4 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Ήρθαν και τα δικά μου!

 

Βέβαια είχε σχισμένη ταινία ασφαλείας και ένα νέο αυτοκόλλητο στην απέναντι πλευρά. Βέβαια μέσα ήταν καινούργια απείραχτα.

 

Είχε κανένας άλλο ίδια συσκευασία;

 

Εμένα δεν είχε κανένα σκίσιμο.

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα παρέλαβα και τα δικά μου, φαντάζομαι όλοι σε άσπρα τα πήραμε (δυστυχώς). Κάποιες ερωτήσεις.

 

 

 

Κρατάνε όντως 5-6 ώρες;

 

Πόσες φορές μπορεί να τα φορτίσεις πλήρως η θήκη;

 

Η ίδια η θήκη πόση ώρα θέλει για να φορτίσει.

 

 

 

Πρώτες εντυπώσεις πολύ θετικές σε ήχο και σε κλήσεις.

 

----- προσθήκη μηνύματος 4 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

 

 

Εμένα δεν είχε κανένα σκίσιμο.

 

Ναι όντως κρατάνε 6 ώρες plus. Ανάλογα την ένταση που τα δουλεύεις. Επειδή είναι πολύ δυνατά τα δουλεύεις στο 70 -80% οπότε βγάζεις και 7 ώρες.

Η θήκες τα φορτιζει άλλη μια φορά.

Η θήκη τώρα εξαρτάται σε πόση ώρα φορτίζει. Αν φορτίζεις και ακουστικά παράλληλα κτλ.

Εγώ τα έχω day one (τα έχω αγοράσει σε μαύρα, πριν ακόμα ξεκινήσουν να αποστέλλονται οι προπαραγγελιες) και τα έχω καταευχαριστηθει.

Tip: Δοκιμάστε όλα τα μεγέθη από τα eartips για να δείτε ποιος σας ταιριάζει καλύτερα και πιο σαν δίνει το καλύτερο ήχο.

 

Sent from my SM-G965F using Tapatalk

Edited by bromonano2
Link to comment
Share on other sites

Αυτό ότι σας τα έστειλαν δώρο των 150 ευρώ κ γκρινιάζετε κ λέτε Ε μωρέ τα πήρα κ γω λες κ σας στέιλαν δώρο των 5 ευρώ με ξεπερνά..

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy Buds

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...