Jump to content

OnePlus 7


alextrela
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Οκ. Φαντάζομαι μια στρογγυλοποίηση για να πάει 650(ελπίζω βασικά αν και λογικά με φόρους κτλ μάλλον πρός τα πάνω θα πάει).

 

Άντε να δούμε. Λίγο έμεινε.

 

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 905
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Οκ. Φαντάζομαι μια στρογγυλοποίηση για να πάει 650(ελπίζω βασικά αν και λογικά με φόρους κτλ μάλλον πρός τα πάνω θα πάει).

 

Άντε να δούμε. Λίγο έμεινε.

 

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk

Μπα προς τα πάνω μάλλον.

Οπότε πιστεύω 1+7 569€, 1+7pro 669€, 1+7pro 5G 769€ :)

Link to comment
Share on other sites

Μπα προς τα πάνω μάλλον.

Οπότε πιστεύω 1+7 569€, 1+7pro 669€, 1+7pro 5G 769€ :)

Κάτσε μην μας βάλει ισοτιμία 1 δολάριο=1 ευρώ και φάμε ενα μεγαλοπρεπές αγγούρι αξιας 745 ευρώ οσο θα είναι σε Κίνα αλλά σε δολάρια :lol:

Βέβαια αν κάτσει 669 πρέπει να χοροπηδάμε μάλλον διοτι με ενα 50αρι extra θα παίρνεις το 8/256:D

Edited by alextrela

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Αν το pro ανέβει στα 750 τότε θα έχει σοβαρό ανταγωνισμό εκείνη την περίοδο. Θα είναι φθηνότερο από s10+ και P30 Pro αλλά πολλοί θα μπουν στο τρυπάκι αν είναι να σκάσουν τόσα χρήματα να πάνε σε κάποια κορυφαία επιλογή. Αν έπρεπε να διαλέξω κάτι στα 800 θα πήγαινα P30 Pro για παράδειγμα και όχι σε κάποια απλά καλή συσκευή.

 

Στα 650 ναι θα είναι καλή επιλογή αλλά μου φαίνεται δύσκολο. Δηλαδή θα ρίξουν την τιμή στο απλό 7άρι?

Powerd by OnePlus 7 Pro
Link to comment
Share on other sites

Εγώ πιστεύω ότι φέτος αν αυξηθούν οι τιμές τόσο θα πέσει κράξιμο και οι πωλήσεις της. Δεν μπορεί να σταθεί μπροστά σε s10 και στα άλλα.Πολύ το καβάλησε. Δυνατό της σημείο το λειτουργικό και οι αναβαθμίσεις αλλά με την κακή διαχείρηση της μνήμης και τελευταία με το να αργεί τις αναβαθμίσεις έχει ήδη δημιουργηθεί κλίμα.
Link to comment
Share on other sites

Τελευταίες πληροφορίες λενε για 749 ευρω το 8/256 και 819 για 12/256 μοντέλο

 

https://www.androidcentral.com/oneplus-7-pro-pricing-revealed

 

Αρα λογικά το 6/128 θα κυμανθεί μεταξύ 669 και 699 ευρώ.

 

Δεν θα υπάρχει έκδοση με 8/128.

 

Νορμάλ το κόβω ούτε κρύο ουτε ζεστή δηλαδή.

Edited by alextrela

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Είναι τραγικό το pro να μην ξεκινάει με 8/128. Ποιος ο λόγος να βάλεις 6?

 

Ελα ντε τραγικό απο την μερια τους ειδικά για το Pro μοντέλο,να ηταν το regular πες παει στα κομμάτια, αλλά εδώ καμία δικαιολογια:mad::down:

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Αν τα αξίζει μαγκιά της.

Αν αρχικά το design της συσκευής ξεφεύγει σε σχέση με οτιδήποτε άλλο κυκλοφορεί αυτή την στιγμή (notch και τρύπες ) θα είναι ένα πρώτο και σημαντικό βήμα.

Το δεύτερο θα είναι μια πολύ καλή κάμερα και το αμέσως επόμενο μια πολύ καλή οθόνη.

Το αν θα υστερεί λίγο σε κάποια χαρακτηριστικά σε σχέση με τα S10 και P30 pro αυτό αντισταθμίζεται άνετα από την διαφορά τιμής αυτή την στιγμή.

Ίσως ήρθε η ώρα να δείξει τα δόντια της στους μεγάλους και να ανοίξει την απόσταση από τους άλλους ανταγωνιστές της όπως η Xiaomi.

Θα δούμε σε λίγο καιρό και θα κρίνουμε κατάλληλα.

 

Sent from my PRO 6 Plus using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Τι 6 ρε;

 

Λολ αυτά που κοροϊδεύαμε τα πίξελ με κουτσουρεμενα specs βλέπω.

Edited by zidane72003
Link to comment
Share on other sites

Την μια κλαιγεστε για τα 6GB ram, την άλλη παραπονιέστε ότι με τα 8GB έχετε reloads.

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A5000 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Δεν υπάρχει μεγαλύτερη μοναξιά από εκείνη του Σαμουράι...εκτός, ίσως από την μοναξιά του τίγρη μέσα στη ζούγκλα.

Link to comment
Share on other sites

Την μια κλαιγεστε για τα 6GB ram, την άλλη παραπονιέστε ότι με τα 8GB έχετε reloads.

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A5000 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Κοιτα οταν Oppo,Vivo βαζουν 8ram σε midrange συσκευές δεν εχει καμια δικαιολογία,ασχετα τα του οχι άριστη αξιοποίηση τους.

Εδω 8 εβαλε η Sammy στο S10e

Ειναι μεγίστη ξεφτίλα ακόμα και για τα ματια του κόσμου.

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Κοιτα οταν Oppo,Vivo βαζουν 8ram σε midrange συσκευές δεν εχει καμια δικαιολογία,ασχετα τα του οχι άριστη αξιοποίηση τους.

Εδω 8 εβαλε η Sammy στο S10e

Ειναι μεγίστη ξεφτίλα ακόμα και για τα ματια του κόσμου.

Καλά σαφέστατα. Αλλά όταν με την Pie (γιατί νομίζω κυρίως θέμα της Google και της Pie είναι αυτό) υπάρχουν τέτοια ζητήματα με εφαρμογές που κλείνουν, δεν έχει νόημα να ζητάς 8,10,12GB και πάει λέγοντας.

 

Όπως και να έχει οι τιμές ξεφεύγουν πολύ πλέον και τέτοιες διαφορές δεν είχαμε παλαιότερα από το ένα μοντέλο της Oneplus στο άλλο. Μια αύξηση των 20-30 ευρώ είχαμε. Τώρα ξεφυγανε! Συν ότι μέχρι στιγμής δεν βλέπω κάτι φοβερό για να πάω σε αυτό. Προσωπική άποψη.

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A5000 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Edited by baiosss

Δεν υπάρχει μεγαλύτερη μοναξιά από εκείνη του Σαμουράι...εκτός, ίσως από την μοναξιά του τίγρη μέσα στη ζούγκλα.

Link to comment
Share on other sites

Την μια κλαιγεστε για τα 6GB ram, την άλλη παραπονιέστε ότι με τα 8GB έχετε reloads.

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A5000 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

 

 

Δλδ δε μπορούμε με 8 να μην έχουμε reloads????? :blink: :wacko:

 

Βασικά εγώ από το 3ρι έχω πιάσει ελάχιστα αλλά γενικά είναι φυσιολογικό θες να μου πείς αυτό με το να κλείνουν οι εφαρμογές???

Link to comment
Share on other sites

Καλά σαφέστατα. Αλλά όταν με την Pie (γιατί νομίζω κυρίως θέμα της Google και της Pie είναι αυτό) υπάρχουν τέτοια ζητήματα με εφαρμογές που κλείνουν, δεν έχει νόημα να ζητάς 8,10,12GB και πάει λέγοντας.

 

Όπως και να έχει οι τιμές ξεφεύγουν πολύ πλέον και τέτοιες διαφορές δεν είχαμε παλαιότερα από το ένα μοντέλο της Oneplus στο άλλο. Μια αύξηση των 20-30 ευρώ είχαμε. Τώρα ξεφυγανε! Συν ότι μέχρι στιγμής δεν βλέπω κάτι φοβερό για να πάω σε αυτό. Προσωπική άποψη.

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A5000 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Κοίτα εγω θεωρώ οτι μια διαφορά 100-120 ευρώ μεταξύ regular και pro μοντελο ειναι στα πλαίσια του λογικού και φυσιολογικού.(το περίμενα και χειρότερα ειναι η αλήθεια στα 150+)

Δηλαδή απο την μια η καλύτερη οθόνη,απουσία δρακουλοδοντα και full screen εμπειρία χρήσης,η type c 3.1 ,η χρήση nand ufs 3.0 το πρώτο smartphone στον κόσμο,τα stereo ηχεία ε ολα αυτα τα δικαιολογούν.

 

Αδύνατο να ηταν μόνο 20-30 ευρώ οπως καταλαβαινεις.

 

Απο εκει και πέρα ο καθένας αξιολογεί κατα πόσο του κάνουν αυτα η αν πχ τα θεωρεί gimmick η περιττό που δεν αξίζει να δώσει τα 100-120 ευρώ extra σε σχέση με το regular.

 

Προσωπικα μπορεί να παω και στο entry level μιας και δεν κάνω απαιτητική χρήση,το αντίθετο μάλιστα light user κυρίως ειδικά αν η διαφορά είναι στα 70-80 ευρώ σε σχέση με το 8/256

Edited by alextrela

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Δλδ δε μπορούμε με 8 να μην έχουμε reloads????? :blink: :wacko:

 

 

 

Βασικά εγώ από το 3ρι έχω πιάσει ελάχιστα αλλά γενικά είναι φυσιολογικό θες να μου πείς αυτό με το να κλείνουν οι εφαρμογές???

Όχι δεν είναι φυσιολογικό και θυμάμαι πως πριν την 9αρα έκδοση, δεν υπήρχε τέτοιο θεμα. Αλλά όταν συμβαίνει , τι χρησιμότητα έχουν πλέον τα 8GB ram; Και με τα 6 την ίδια δουλειά θα κάνεις.

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A5000 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

----- προσθήκη μηνύματος 6 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Κοίτα εγω θεωρώ οτι μια διαφορά 100-120 ευρώ μεταξύ regular και pro μοντελο ειναι στα πλαίσια του λογικού και φυσιολογικού.(το περίμενα και χειρότερα ειναι η αλήθεια στα 150+)

Δηλαδή απο την μια η καλύτερη οθόνη,απουσία δρακουλοδοντα και full screen εμπειρία χρήσης,η type c 3.1 ,η χρήση nand ufs 3.0 το πρώτο smartphone στον κόσμο,τα stereo ηχεία ε ολα αυτα τα δικαιολογούν.

 

Αδύνατο να ηταν μόνο 20-30 ευρώ οπως καταλαβαινεις.

 

Απο εκει και πέρα ο καθένας αξιολογεί κατα πόσο του κάνουν αυτα η αν πχ τα θεωρεί gimmick η περιττό που δεν αξίζει να δώσει τα 100-120 ευρώ extra σε σχέση με το regular.

 

Προσωπικα μπορεί να παω και στο entry level μιας και δεν κάνω απαιτητική χρήση,το αντίθετο μάλιστα light user κυρίως ειδικά αν η διαφορά είναι στα 70-80 ευρώ σε σχέση με το 8/256

Καλά τα 20-30 ευρώ που γράφω πιο πάνω ήταν υπερβολή. Αυτη η διαφορά υπήρχε μόνο από το Oneplus στο OnePlus T τάδε μοντέλο και μάλιστα μόνο στα τελευταία 6/6T. Στα 5/5T οι τιμές εάν θυμάμαι καλά παρέμειναν ίδιες και για τα δύο.

 

Τεσπά. Μπαίνει σε επικίνδυνα μονοπάτια πια με τέτοιες τιμες και με πολλά ρίσκα. Μπορεί να της βγει, μπορεί και όχι.

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A5000 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Δεν υπάρχει μεγαλύτερη μοναξιά από εκείνη του Σαμουράι...εκτός, ίσως από την μοναξιά του τίγρη μέσα στη ζούγκλα.

Link to comment
Share on other sites

Καλά τα 20-30 ευρώ που γράφω πιο πάνω ήταν υπερβολή. Αυτη η διαφορά υπήρχε μόνο από το Oneplus στο OnePlus T τάδε μοντέλο και μάλιστα μόνο στα τελευταία 6/6T. Στα 5/5T οι τιμές εάν θυμάμαι καλά παρέμειναν ίδιες και για τα δύο.

 

Τεσπά. Μπαίνει σε επικίνδυνα μονοπάτια πια με τέτοιες τιμες και με πολλά ρίσκα. Μπορεί να της βγει, μπορεί και όχι.

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A5000 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Κοιτά εξ αρχής το εβλεπα σαν ενα πείραμα και μενει να δούμε τι αντίκτυπο θα εχει μεσομακροπρόθεσμα.

 

Αν δηλαδή θα το αγκαλιάσει ο κόσμος η θα της γυρίσει μπούμερανγκ.

 

Πάντως προσωπικά θεωρώ θα με καλύψει απόλυτα μιας και δινει 2-3 extra που τα εκτιμώ και θα με καλύψουν άριστα σε σχεση με το 5Τ το πρωτο και τελευταίο ταυτόχρονα oneplus ειχα.

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Κάτσε ρε.

 

Μια χαρά έχει χρησιμότητα. Θα έπρεπε απλά να έχει ικανότητα 639372946291 εφαρμογές αντί για 64916519 ανοιχτές. Και γενικά να μη κλείνει καμιά εφαρμογή αν δεν επιλέξω εγώ με τόσο χώρο. Η ας μου δίνει επιλογή πόσες θέλω το ram manager(soft medium hard)και ας "σκοτώνει εφαρμογές στο bat saver mode.

 

Τεσπά σωστοτατο ποστ κατά τα άλλα (δεν είναι η καλύτερη οθόνη πάραυτα). Ο καθένας θα αξιολογήσει. Εγώ λυπάμαι τη τσέπη μου γιατί αλλιώς τα είχα υπολογίσει.

 

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Κάτσε ρε.

 

Μια χαρά έχει χρησιμότητα. Θα έπρεπε απλά να έχει ικανότητα 639372946291 εφαρμογές αντί για 64916519 ανοιχτές. Και γενικά να μη κλείνει καμιά εφαρμογή αν δεν επιλέξω εγώ με τόσο χώρο. Η ας μου δίνει επιλογή πόσες θέλω το ram manager(soft medium hard)και ας "σκοτώνει εφαρμογές στο bat saver mode.

 

Τεσπά σωστοτατο ποστ κατά τα άλλα (δεν είναι η καλύτερη οθόνη πάραυτα). Ο καθένας θα αξιολογήσει. Εγώ λυπάμαι τη τσέπη μου γιατί αλλιώς τα είχα υπολογίσει.

 

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk

Μα δεν λέω ότι δεν έχουν χρησιμότητα τα 8GB. Αυτο που λέω είναι, ότι από την στιγμή που με τις τελευταίες εκδόσεις υπάρχει πρόβλημα και κάνει reloads, είναι σαν να μην υπάρχουν τα 8GB ram. Και αν το συνεχίσει έτσι και στα επόμενα OOS και Android updates, θα πληρώνεις για κάτι που δεν υφίσταται πρακτικά.

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A5000 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Δεν υπάρχει μεγαλύτερη μοναξιά από εκείνη του Σαμουράι...εκτός, ίσως από την μοναξιά του τίγρη μέσα στη ζούγκλα.

Link to comment
Share on other sites

Και αν φτιαχτεί στις επόμενος εκδόσεις θα έχουμε μείνει να έχουμε πληρώσει τη μπούρδα με τα 6gb επειδή ίσως μπορεί και νά άμα;?

 

Εν το μεταξύ είχα ρωτήσει σε thread και μόνο oxy το κάνει με stable roms άλλων devs να μην κλείνουν έτσι οι εφαρμογές.

 

Και στη τελική να το κάνεις 6. Αφού έχεις 6 γιατί δε βάζεις και τη τιμή ανάλογα όπως το 1+3? Βάλτο 350. Τι. Όχι?

 

 

 

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Και αν φτιαχτεί στις επόμενος εκδόσεις θα έχουμε μείνει να έχουμε πληρώσει τη μπούρδα με τα 6gb επειδή ίσως μπορεί και νά άμα;?

 

Εν το μεταξύ είχα ρωτήσει σε thread και μόνο oxy το κάνει με stable roms άλλων devs να μην κλείνουν έτσι οι εφαρμογές.

 

Και στη τελική να το κάνεις 6. Αφού έχεις 6 γιατί δε βάζεις και τη τιμή ανάλογα όπως το 1+3? Βάλτο 350. Τι. Όχι?

 

 

 

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk

Εγώ στο 5 8/128 του φοράω POSP και η συμπεριφορά των εφαρμογών είναι η ίδια.

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A5000 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Δεν υπάρχει μεγαλύτερη μοναξιά από εκείνη του Σαμουράι...εκτός, ίσως από την μοναξιά του τίγρη μέσα στη ζούγκλα.

Link to comment
Share on other sites

Σόρρυ. Νομίζω το διάβασα σε άλλο thread. Which make it quite weird.

 

Θα τσεκαρω τοπικ να σε πώ για σίγουρα.

 

Εντιτ:

 

https://r.tapatalk.com/shareLink?url=https%3A%2F%2Fwww%2Emyphone%2Egr%2Fforum%2Fshowthread%2Ephp%3Fp%3D7821314&share_tid=466804&share_pid=7821314&share_fid=4676&share_type=t

 

 

Ναι όλες οι καστομ δεν έχουν θέμα. Δοκίμασα αρκετές. Ούτε με την 8 υπάρχει θέμα, η 9 είναι το πρόβλημα.

 

 

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk

Edited by zidane72003
Link to comment
Share on other sites

Εχετε μονο υποψη σας οτι ολες οι αλλες εταιρειες μεσα στην τιμη των ναυαρχιδων τους εχουν και την προωθηση/διαφημιση που θα πεσει στα κινητα αυτα(μεσα στην οποια ειναι και οι διαφορες προωθητικες ενεργειες για pre orders)και τα επισημα service που εχουν ανοιξει σε ολες τις μεγαλες χωρες.

 

Θελω να πιστευω οτι αυτα που αναφερονται πιο πανω δεν θα ισχυουν μιας και μιλαμε για φημες.

 

Τα 750ευρω που αναφερθηκαν παραπανω,πλησιαζουν αυτη την στιγμη τιμες Apple(βασικων εκδοσεων βεβαια)....

 

Δεν νομιζω οτι ο κοσμος θελει αυτο τον ανταγωνισμο απεναντι στις Samsung και Huawei,που εδινε πιο παλια η Oneplus.

 

Για να δουμε.

Edited by Fulgore1
Link to comment
Share on other sites

Μπήκε στην Αμερική και το καβάλησε το καλάμι.

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A5000 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

----- προσθήκη μηνύματος 2 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Και στα updates μαντάρα τα κάνει. Εάν εξαιρέσουμε τα android updates που από τα πιο γρήγορα που δίνει, στα security updates καθυστερεί παραδειγματικά. Τα 6/6T με patch Ιανουαρίου όπως και τα 5/5T επίσης. Άντε να βγάλει σήμερα κανένα update που θα δίνει το patch Μαρτίου στην καλύτερη.

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A5000 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Όπως τα λες είναι!!!

 

Sent from my ONEPLUS A6013 using Tapatalk

Pixel 6a

Link to comment
Share on other sites

Όπως τα λες είναι!!!

 

Sent from my ONEPLUS A6013 using Tapatalk

Φυσικά για μένα, αν και θα έπρεπε να δώσει λίγη προσοχή παραπάνω στα security updates κΑι να είναι πιο τακτική, δεν είναι και λόγος μη αγοράς.

 

Μην ξεχνάμε ότι υπάρχει και η επιλογή του να πάει κάποιος στις beta εκδόσεις, που συνήθως έχουν το πιο πρόσφατο security patch η στην χειρότερη ενός μήνα πίσω. Μια επιλογή που ελάχιστες εταιρίες σου την δινουν τόσο ευκολα. Θα μου πεις βέβαια οι open betas θα έχουν bugs και προβλήματα. Προσωπικά όσες beta έχω δοκιμάσει μου έχουν αφήσει πολύ καλές εντυπώσεις και είναι αρκετά σταθερές, χωρίς σοβαρά προβλήματα.

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A5000 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

----- προσθήκη μηνύματος 6 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Σόρρυ. Νομίζω το διάβασα σε άλλο thread. Which make it quite weird.

 

Θα τσεκαρω τοπικ να σε πώ για σίγουρα.

 

Εντιτ:

 

https://r.tapatalk.com/shareLink?url=https%3A%2F%2Fwww%2Emyphone%2Egr%2Fforum%2Fshowthread%2Ephp%3Fp%3D7821314&share_tid=466804&share_pid=7821314&share_fid=4676&share_type=t

 

 

Ναι όλες οι καστομ δεν έχουν θέμα. Δοκίμασα αρκετές. Ούτε με την 8 υπάρχει θέμα, η 9 είναι το πρόβλημα.

 

 

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk

Και να μην ξεχνάμε και τα ξαφνικά σε τυχαίους χρονους lags που έχουν παρουσιαστεί με την 9αρα σε όλους. Που οι συσκευες φαίνεται να έχουν stutters κλπ σε ανύποπτους χρόνους.

 

Όσο για το ram management, θυμάμαι το είχα παρατηρήσει κάποιο καιρό πριν παίζοντας ένα όχι απαιτητικό παιχνιδάκι (Pako for ever) το οποίο όταν το άφηνα στο παρασκήνιο, μετά από μισή η μία ώρα, έπρεπε να το ξεκινήσω από την αρχή. Και δεν μιλάμε για κάνα Pubg αλλά πολύ πιο ελαφρύ. Φυσικά παίζει ρόλο κατά πόσο πολλές εφαρμογές έχουν αναβαθμιστεί και γίνει optimise για android 9.

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A5000 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Edited by baiosss

Δεν υπάρχει μεγαλύτερη μοναξιά από εκείνη του Σαμουράι...εκτός, ίσως από την μοναξιά του τίγρη μέσα στη ζούγκλα.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to One plus 7 unreasponsable touch screen after replacement

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...