Jump to content

Samsung Galaxy S10e (SM-G970F)


ZZW30
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παίδες τελικά το κινητό ήθελε μερικές μέρες να στρώσει... Αποδίδει πολύ καλύτερα πλέον η μπαταρία

 

Έχω ένα θέμα με τα δίκτυα ΟΤΕ WiFi fon.. Βγάζει την πλατφόρμα για να συνδεθεί αλλά με γυρίζει πίσω και δεν κάνει τη σύνδεση.. Το αντιμετωπίζει κάνεις?

Vamos Aris
Link to comment
Share on other sites

Ετσι ειναι... Και αν το ρυμθισεις σωστα η μπαταρια ειναι σουπερ....

Εγω ειμαι Αθηνα για δουλειες και μπηκα παλι στον πειρασμο και εβαλα Dome Glass. Μου ειπαν στο μαγαζι ειναι πολυ σπανιο να βγει η κολλα πανω στο τζαμακι εσωτερικα οπως εγινε την 1η φορα... Ελπιζω να μην ειμαι παλι ατυχος...

 

Στάλθηκε από το SM-G970F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Όταν κάνετε κλήση στο viber, messenger, WhatsApp ή και κανονική κληση σαν αναβοσβήνει μια τέλεια πάνω από το ποσοστό τις μπαταρίας? Το κάνω μόνο τότε όμως. Μετά εξαφανίζεται αυτή η τέλεια.

 

Το Proximity Sensor λες , όντως είναι λίγο περίεργη φάση :lol:

Edited by Billeridis
Δγιαδόσται !!!11! :https://www.thepressproject.gr/
Link to comment
Share on other sites

Εγώ παρατήρησα πως αναβοσβήνει και κατά τη διάρκεια αναπαραγωγής αρχείου ήχου που έχει σταλεί στο messenger του Facebook. Ίδιο ακριβώς όπως με την κλήση, ωστόσο δεν κάνει τίποτα μιας και η οθόνη σβήνει κανονικά στο χρονικό όριο που έχει τεθεί, ακόμα και να υπάρχει κάτι δίπλα στον αισθητήρα. Να είναι bug; Μπορεί...

 

Sent from my SM-G970F

Link to comment
Share on other sites

η τελευταία μου εμπειρία από SAMSUNG πριν το S10E ήταν το S7

στο S7 όπως και στο S10e αρκετά συχνά τρώει φρίκες η αυτόματη φωτεινότητα και παραμένει στο θεό

4 χρόνια τώρα αυτό το γ@μημένο bug μάλλον είναι δύσκολο να το διορθώσουν και είναι εξαιρετικά ενοχλητικό, δηλαδή έλεος ρε SAMSUNG, έλεος

σήμερα το πρωί βάραγε το ξυπνητήρι στο δωμάτιο το οποίο ήταν θεοσκότεινο και ήταν λες και με είχαν βάλει με την ανακριτική λάμπα στη μούρη

οσα δεν φτανει η αλεπου, τα κανει κρεμασταρια... ;)
Link to comment
Share on other sites

Εχω 5 χρονια σερι Samsung δεν ειχα ποτε τετοιο θεμα. Την εχω παντα off. Οι μονες φορες που χρειαστηκε να την ενεργοποιησω ηταν σε παραλια....

 

Στάλθηκε από το SM-G970F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ το S7 είχα πριν και δεν είχα κάποιο θέμα με την φωτεινότητα. Ούτε και τώρα στο S10e.

 

Sent from my SM-G970F

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά 2 στα 2 και με αποχή 3 χρόνων από τη Samsung δε παίζει να είναι σύμπτωση

Ίσως να μην το έχετε παρατηρήσει

οσα δεν φτανει η αλεπου, τα κανει κρεμασταρια... ;)
Link to comment
Share on other sites

Τι να σου πω. Αν υπάρχει όντως bug και δεν το έχουμε παρατηρήσει τότε λογικά δεν είναι τόσο εμφανές. Από την άλλη εσύ μιλάς για τεράστια έκταση στο πρόβλημα, οπότε είναι λίγο περίεργο...

 

Sent from my moto g(6) play

Link to comment
Share on other sites

WTF? Σε μια εβδομαδα το Dome απεκτησε γρατζουνια... Μονο σε τσεπη χωρις αντικειμενα εχει μπει το κινητο.....

 

Στάλθηκε από το SM-G970F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ναι. Αλλα εχω δοκιμασει αρκετα τζαμακια. Κανενα δεν απεκτησε γρατζουνια τοσο γρηγορα... Προφανως και εκανε τη δουλεια του. Απλα μου εκανε εντυπωση ποσο γρηγορα απεκτησε ψεγαδι το ακριβοτερο τζαμακι....

 

Στάλθηκε από το SM-G970F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Edited by GMF80
Link to comment
Share on other sites

Ηρθε και σε μενα η ενημερωση. Εδωσε καποια features απο τα Note 10 οπως night mode στην selfie camera και dynamic lockscreen.

 

Στάλθηκε από το SM-G970F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Έχει και το Dex for Windows. Σε εμένα ακόμα να έρθει , δοκίμασα και με Proxy από άλλες χώρες αλλά τίποτα. Το καλό είναι ότι έχω ήδη Dex Station :)
Δγιαδόσται !!!11! :https://www.thepressproject.gr/
Link to comment
Share on other sites

η τελευταία μου εμπειρία από SAMSUNG πριν το S10E ήταν το S7

στο S7 όπως και στο S10e αρκετά συχνά τρώει φρίκες η αυτόματη φωτεινότητα και παραμένει στο θεό

4 χρόνια τώρα αυτό το γ@μημένο bug μάλλον είναι δύσκολο να το διορθώσουν και είναι εξαιρετικά ενοχλητικό, δηλαδή έλεος ρε SAMSUNG, έλεος

σήμερα το πρωί βάραγε το ξυπνητήρι στο δωμάτιο το οποίο ήταν θεοσκότεινο και ήταν λες και με είχαν βάλει με την ανακριτική λάμπα στη μούρη

 

Τώρα έτυχε να δω το μήνυμα, το κάνει και στο s9+ και θέλει ένα οποιοδήποτε πείραγμα της φωτεινότητας για να συνέλθει, αλλιώς στραβώνει :lol: Βέβαια σπάνιο, μιλάμε για 1 φορά το μήνα.

Περιμένοντας καινούργιες συσκευές πριν μερικά χρόνια: πω πω, άραγε τι ωραία καινούρια χαρακτηριστικά θα έχουν!! Περιμένοντας καινούργιες συσκευές σήμερα: πωωω, άραγε ποια χρήσιμα χαρακτηριστικά θα κόψουν...

--Motorola M3588 > Ericsson T65 > Sharp GX25 > Sony Ericsson T650i > Samsung Jet > Samsung Galaxy S > OnePlus One > Samsung Galaxy S9+ > Samsung Galaxy S21FE

--GPad 8.3 > Galaxy Tab S6

Link to comment
Share on other sites

Επειδη εχω μαζεψει πολλες θηκες και δεν τις χρειαζομαι ολες οποιος ενδιαφερεται να παρει πακετο τις Spigen Liquid Air και Dux Ducis Skin lite ας στειλει pm....

Edit: Τις εδωσα σε φιλο απο εδω...

Στάλθηκε από το SM-G970F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Edited by GMF80
Link to comment
Share on other sites

Για όποιον ενδιαφέρεται, πουλάω τη συσκευή μου επειδή χρειάζομαι τα χρήματα, είναι σε άριστη κατάσταση, πληροφορίες inbox

 

Στάλθηκε από το SM-G970F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ενημερωση ασφαλειας Οκτωβριου ηρθε σημερα. Γρηγορη η Samsung αυτο το μηνα.

 

Στάλθηκε από το SM-G970F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ατιμο Call Of Duty! 1η φορα νιωθω πλεον οτι πρεπει να φορτιζω στο 100% την μπαταρια. 1 ωρα παιζω τη μερα πανω κατω αλλα τρωει πολυ. Αν παιζεις τετοια παιχνιδια λογικο να σου φαινεται μικρη η μπαταρια. Αλλιως ειναι σουπερ....

 

Στάλθηκε από το SM-G970F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Edited by GMF80
Link to comment
Share on other sites

Ατιμο Call Of Duty! 1η φορα νιωθω πλεον οτι πρεπει να φορτιζω στο 100% την μπαταρια. 1 ωρα παιζω τη μερα πανω κατω αλλα τρωει πολυ. Αν παιζεις τετοια παιχνιδια λογικο να σου φαινεται μικρη η μπαταρια. Αλλιως ειναι σουπερ....

 

Στάλθηκε από το SM-G970F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Μην μας πορωνεις ρε συ:)

 

Κ γω θα το παρω day one στο xbox one x!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά, έχω το κινητό εδώ και λίγες μέρες! Ολα εξαιρετικά αλλα έχω ενα θέμα! Έχω παρατηρήσει ότι ανοίγει μόνη της η οθόνη και κλείνει επιταγή απ 5 δευτερόλεπτα δίχως να ακουμπήσω το κινητό! Γνωρίζετε γιατί μπορείς να συμβαίνει αυτό; Ευχαριστώ πολύ!
:shoot: Galaxy s10e - Apple AirPods - Gear s3 watch !
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S10e (SM-G970F)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...