Jump to content

Samsung Galaxy S10e (SM-G970F)


ZZW30
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Σ ευχαριστώ φίλε μου! Όλα όσα λες, τα έχω ήδη κάνει από την πρώτη στιγμή, εκτός από το package disable pro.. Μόνο το aod notify pro έχω, για να με ενημερώνει το led γύρω από την κάμερα για ειδοποιήσεις, το οποίο δε τρωει πάνω από 1-2 % συνολικά.. Να περιμένω βελτίωση μετά το πέρας της περιόδου εκμάθησης, ή άδικα ελπίζω; χαχα

 

----- προσθήκη μηνύματος 7 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

Εντάξει φίλε μου, μη το παίρνεις προσωπικά. Αν σε ενοχλούν τα παράπονα που εκφράζω, μην απαντάς, εξάλλου δεν απευθύνομαι σε εσένα προσωπικά. Ο λόγος ύπαρξης των φόρουμ είναι η συζήτηση. Στις συζητήσεις υπάρχουν πάντα διαφορετικές απόψεις. Και επειδή με ξενίζει ο τόνος σου, 5-6 ημέρες με 5.30 ώρες οθόνη δε πιστεύω με τίποτα ότι σου βγαζει. Δηλαδή θες να μου πεις ότι περνάς 120-140 ώρες με μηδενική κατανάλωση??? Σε καμία περίπτωση. Περιμένω screenshot, αλλιώς θα αποδειχθεί πως λες φούμα

 

----- προσθήκη μηνύματος 2 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

πες μου πως θα το στειλω απο τον υπολογιστη.

 

Με ένα Google search είναι πανεύκολο να βρεις πώς να το ανεβάσεις. Ανέβασε το σε ένα οποιοδήποτε site κοινής χρήσης εικόνων, και κάνε copy paste εδώ το url..

 

Δηλαδή το να σου πω πώς να ανεβάσεις την εικόνα είναι πιο κατάλληλο περιεχόμενο για το φόρουμ, παρά η απορία μου για την μπαταρία ε? Τι σου φαίνεται πιο λογικό? Έλα τώρα.. Μη κοροιδευομαστε..

Περιμένω τη φωτογραφία σου..

Link to comment
Share on other sites

Σ ευχαριστώ φίλε μου! Όλα όσα λες, τα έχω ήδη κάνει από την πρώτη στιγμή, εκτός από το package disable pro.. Μόνο το aod notify pro έχω, για να με ενημερώνει το led γύρω από την κάμερα για ειδοποιήσεις, το οποίο δε τρωει πάνω από 1-2 % συνολικά.. Να περιμένω βελτίωση μετά το πέρας της περιόδου εκμάθησης, ή άδικα ελπίζω; χαχα

 

----- προσθήκη μηνύματος 7 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

Εντάξει φίλε μου, μη το παίρνεις προσωπικά. Αν σε ενοχλούν τα παράπονα που εκφράζω, μην απαντάς, εξάλλου δεν απευθύνομαι σε εσένα προσωπικά. Ο λόγος ύπαρξης των φόρουμ είναι η συζήτηση. Στις συζητήσεις υπάρχουν πάντα διαφορετικές απόψεις. Και επειδή με ξενίζει ο τόνος σου, 5-6 ημέρες με 5.30 ώρες οθόνη δε πιστεύω με τίποτα ότι σου βγαζει. Δηλαδή θες να μου πεις ότι περνάς 120-140 ώρες με μηδενική κατανάλωση??? Σε καμία περίπτωση. Περιμένω screenshot, αλλιώς θα αποδειχθεί πως λες φούμα

 

----- προσθήκη μηνύματος 2 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

Με ένα Google search είναι πανεύκολο να βρεις πώς να το ανεβάσεις. Ανέβασε το σε ένα οποιοδήποτε site κοινής χρήσης εικόνων, και κάνε copy paste εδώ το url..

 

Δηλαδή το να σου πω πώς να ανεβάσεις την εικόνα είναι πιο κατάλληλο περιεχόμενο για το φόρουμ, παρά η απορία μου για την μπαταρία ε? Τι σου φαίνεται πιο λογικό? Έλα τώρα.. Μη κοροιδευομαστε..

Περιμένω τη φωτογραφία σου..

 

https://photos.google.com/search/_tra_/photo/AF1QipNUaxg_ZUPT0zyfx2scDsJoq34Wss131pKWAQI6

Link to comment
Share on other sites

Ο πιο απλος τροπος ειναι να κανεις συννημενο το αρχειο εδω. Δεν χρειαζεται ανεβασμα.σε εξωτερικο site. Edited by GMF80
Link to comment
Share on other sites

Σημερινη χρηση. Απο 60 σε 25%. 10 λεπτα κλησεων, 2 μιση ωρες χρησης με wifi και 1 και 25 με 4g... Δηλαδη 35% μπαταρια μου εδωσε 4 ωρες οθονης...bb8ded1950557d0561d81df02818dab1.jpg

 

Στάλθηκε από το SM-G970F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Σημερινη χρηση. Απο 60 σε 25%. 10 λεπτα κλησεων, 2 μιση ωρες χρησης με wifi και 1 και 25 με 4g... Δηλαδη 35% μπαταρια μου εδωσε 4 ωρες οθονης...bb8ded1950557d0561d81df02818dab1.jpg

 

Στάλθηκε από το SM-G970F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

πολυ ενδιαφερον.. Μακάρι να δω κ εγώ αυτά τα νούμερα

Edited by jeronimo7
Link to comment
Share on other sites

Σου το ευχομαι... Απλα να ξερεις εγω παντα στηνω βαση αποδοσης μπαταριας. Ψαχνω τι μου καιει παραπανω μπαταρια και βρισκω εναλλακτικες. Για καποιους ειναι μπελας για εμενα οχι...
Link to comment
Share on other sites

Σου το ευχομαι... Απλα να ξερεις εγω παντα στηνω βαση αποδοσης μπαταριας. Ψαχνω τι μου καιει παραπανω μπαταρια και βρισκω εναλλακτικες. Για καποιους ειναι μπελας για εμενα οχι...

 

Θα δείξει.. Τσέκαρε τα μηνύματά σου, σε έχω ρωτήσει κάτι εκεί.

Link to comment
Share on other sites

Σημερα. 98% το οταν αρχισα τη χρηση...07ef1b70a65054a197088a880c48ee5c.jpg

 

Οπως ειπα καθενας κανει διαφορετικα πραγματα με το κινητο. Ακομα και με τις δικες μου ρυθμοσεις μπορει να μην παρει τα δικα μου νουμερα.

 

Στάλθηκε από το SM-G970F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Απλά δεν μπορεί να εκμεταλλευτεί το QC3.

Ότι και να συνδέσεις στην συσκευή εφόσον δίνει τα ίδια βολτ, η συσκευή τραβάει όσα έχει σχεδιαστεί να τραβάει από την παροχή ρεύματος.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, έχετε να προτείνετε κάποια εφαρμογή για την διαχείριση μπαταρίας που να δείχνει στατιστικά απο την τελευταία φόρτιση και οχι της ημέρας;
Samsung Galaxy S10e
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Πιστευω πως οχι. Σουπερ κινητο το S10e αλλα δεν θα δεις μεγαλη διαφορα.

Απο S8 σε S10e εγω δεν ειχα δει. Εμεινα απολυτα ευχαριστημενος και απο τα 2.

Διαφορα ειδα τωρα που εκανα τη μεταβαση στο S20 plus.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως, όποτε πιάνω το S8 του πατέρα μου στα χέρια μου, πω μου σπάει τα νεύρα η κυρτή οθόνη του στο πλάι. Ειδικά αν είμαι έξω, μου φαίνεται ενοχλητικό που αντανακλά κάπως το φως. Σε αυτό το S10e είναι πολύ καλύτερο που έχει flat οθόνη.

 

Sent from my Mi A3

Link to comment
Share on other sites

Στα S20 νομιζω η Samsung καταφερε να τελειοποιησει το edge. Ειναι ελαχιστο, οσο χρειαζεται για να ειναι και ωραιο και λειτουργικο ταυτοχρονα... Η αληθεια ειναι οτι στο S10e μου ελειψε η κυρτοτητα γιατι την ειχα συνηθισει.
Link to comment
Share on other sites

Στα S20 νομιζω η Samsung καταφερε να τελειοποιησει το edge. Ειναι ελαχιστο, οσο χρειαζεται για να ειναι και ωραιο και λειτουργικο ταυτοχρονα... Η αληθεια ειναι οτι στο S10e μου ελειψε η κυρτοτητα γιατι την ειχα συνηθισει.

Εσύ είσαι δικός μου χα χα χα κι εμένα μου αρέσει τόσο στο 7edge όσο και στο s8 plus που έχω πάντα με ultra slim θήκες και χωρίς τζαμάκια παραμένει απολαυστικό...ωραία αναβάθμιση έκανες με το s10 plus, να το χαρείς!!

 

----- προσθήκη μηνύματος 41 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

S20 ήθελα να γράψω...

Konakis.
Link to comment
Share on other sites

Thanks. Ειμαι λιγο ετζακιας...

Βεβαια το S20 + νομιζω θα παρει τη θεση του S7 Edge ως το αγαπημενο μου κινητο ever. Αν και αν δεις στα φορουμ του υπαρχει τρελη γκρινια για τον exynos....

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S10e (SM-G970F)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...